Rejpave dotazy k DnD

O rodině D&D, tradičně nejhranější RPG hře. Včetně d20, což jsou hry odvozené od třetí edice D&D.
Zamčeno
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

vite jaky dnd povolani jste? zkuste to tady: http://www.okcupid.com/tests/take?testi ... 6472625027
But nobody came.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tak to sem tušil... Arcane Trickster; 18% Combativeness, 53% Sneakiness, 82% Intellect, 19% Spirituality
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Wizard
33% Combativeness, 30% Sneakiness, 58% Intellect, 8% Spirituality

Eh, cože? Já a čaroděj?
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Spellsword
77% Combativeness, 33% Sneakiness, 58% Intellect, 16% Spirituality

:-)=
But nobody came.
Uživatelský avatar
yenn
Příspěvky: 167
Registrován: 3. 7. 2004, 23:03
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Wizard
11% Combativeness, 23% Sneakiness, 58% Intellect, 8% Spirituality

A podivuji se tomu stejně jako Jerson.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Já su taky Wizard
37% Combativeness, 36% Sneakiness, 76% Intellect, 8% Spirituality
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Spellsword
59% Combativeness, 10% Sneakiness, 82% Intellect, 44% Spirituality

Bohužel paladinství nedosáhnu kvůly temné historie, ale Bladesingers jsem měl vždycky rád. Paladin býr nemůžu neboť jsem také agnostik.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Warhammer »

Dalcore celkem necekane vysel Paladin me :cry:
Ja a paladin :eyecrazy:


Paladin
66% Combativeness, 26% Sneakiness, 44% Intellect, 55% Spirituality
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Warhammer píše:Dalcore celkem necekane vysel Paladin me :cry:
Ja a paladin :eyecrazy:


Paladin
66% Combativeness, 26% Sneakiness, 44% Intellect, 55% Spirituality
U tebe bych spic cekal Blackguarda... $lol$
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Warhammer »

All: Mam dotaz, ale ne rejpavej k DnD 3.5:D

Buckler-Axe, Dwarven (Complete Warrior)
..........+1 shield bonus to AC. As with any shield, when you attack with a dwarven buckler-axe, you do not get the shield bonus to your AC. Like a spiked shield, a buckler-axe can be enhanced as a weapon, as a shield, or both, but such enhancements must be paid for and applied separately..................

Prelozit si to dovedu ale s aplikaci do souboje uz je to horsi :oops: Mohl by mi nekdo rict jak to funguje? Stit ktery je i zaroven zbran jako off-hand. Takze kdyz s nim zautocim v full round attacku tak zadnej bonus za shield neni? Pred kolem se rozhodnu jestli ho budu mit jako shield nebo jako zbran a plati to cele kolo??? Nebo se to tyka primo te chvile v utoku a po zbytek kola je to shield? :eyecrazy:
Alnag píše:U tebe bych spic cekal Blackguarda... $lol$

:P :P $P $P :-)=
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Asi jo :oops:
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LZJ »

Warhammer píše:All: Mam dotaz, ale ne rejpavej k DnD 3.5:D
Buckler-Axe, Dwarven (Complete Warrior)
..........+1 shield bonus to AC. As with any shield, when you attack with a dwarven buckler-axe, you do not get the shield bonus to your AC. Like a spiked shield, a buckler-axe can be enhanced as a weapon, as a shield, or both, but such enhancements must be paid for and applied separately..................

Prelozit si to dovedu ale s aplikaci do souboje uz je to horsi :oops: Mohl by mi nekdo rict jak to funguje? Stit ktery je i zaroven zbran jako off-hand. Takze kdyz s nim zautocim v full round attacku tak zadnej bonus za shield neni? Pred kolem se rozhodnu jestli ho budu mit jako shield nebo jako zbran a plati to cele kolo??? Nebo se to tyka primo te chvile v utoku a po zbytek kola je to shield? :eyecrazy:
Tyhle věci obvykle platí celé kolo. T.j. od tvé akce až do tvé následující akce.
Prostě se rozhodneš se tím bucklerem bránit a útočíš jen druhou zbraní a pak se ti od té doby počítá bonus k AC. V další kole ale tou věcí chceš útočit, tak se ti až do tvé další akce nepočítá do AC pro všechny útoky, které na tebe v tu chvíli jsou.

Někde jsem viděl soupis featů a snad právě v CW byl nějaký na to, abys mohl útočit rukou s bucklerem a zároveň se s ním účině bránil.

BTW neviděl jsem CW, jak ta šílenost vypadá? Buckler s bodcem si dokážu představit, ale se sekerou?
Uživatelský avatar
Warhammer
Příspěvky: 130
Registrován: 7. 6. 2004, 12:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Warhammer »

LZJ píše: Tyhle věci obvykle platí celé kolo. T.j. od tvé akce až do tvé následující akce.
Prostě se rozhodneš se tím bucklerem bránit a útočíš jen druhou zbraní a pak se ti od té doby počítá bonus k AC. V další kole ale tou věcí chceš útočit, tak se ti až do tvé další akce nepočítá do AC pro všechny útoky, které na tebe v tu chvíli jsou.

Někde jsem viděl soupis featů a snad právě v CW byl nějaký na to, abys mohl útočit rukou s bucklerem a zároveň se s ním účině bránil.

BTW neviděl jsem CW, jak ta šílenost vypadá? Buckler s bodcem si dokážu představit, ale se sekerou?
diky :D jsem nejak tapal :-)

jo ten feat jsem videl, ale nevedel jsem kdyz je tohle jako zbran a buckler dohromady jestli to treba nefunguje jinak :-?

Kdybych sem umel vlozit obrazek tak ti ho ukazu ale je to zaostreny buckler s ctyrma vyrezama takze to hoooodne vzdalene pripomina tlustou dvoubritvou sekeru $lol$
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LZJ »

Warhammer píše: Kdybych sem umel vlozit obrazek tak ti ho ukazu ale je to zaostreny buckler s ctyrma vyrezama takze to hoooodne vzdalene pripomina tlustou dvoubritvou sekeru $lol$
To vypadá nebezpečně i pro uživatele :think:
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Rejpave dotazy k DnD

Příspěvek od eerieBaatezu »

Vždycky jsme hráli ADnD 2nd s player options příručkami a když jsem potom viděl DnD 3, tak mi to přišlo jako stejná hra s jinými obrázky. :D To jsem trochu přehnal, ale zase tak moc velké rozdíly, abych musel jednu edici zatracovat a druhou vyzdvihovat jsem nikdy nenašel.

Jednou z věcí, které mě hodně mile překvapily na 3nd bylo konečně to, že věci jako kradení a lezení po zdech může dobře dělat každý a ne, že to má u povolání napsaný jen Rogue, jak to bylo v 2nd, čili krok zpět (vlastně kupředu) k old DnD. I když je to tak trochu paradoxní, v 3nd je díky featům jistý stupeň osvobození od svázání charakteru vybraným povoláním, na druhou stranu to zase více zavazuje do systému a řešení čísílek.
Taky jsem dost koukal na přistřižení délky kola z celé minuty na 6 vteřin, ale v poho.

:?: edit: Může mi někdo poslat odkaz na diskuzi o HP? Našel jsem jenom tento příspěvek Bifiho, ale už k němu nebyla moc diskuze a na D20.cz se k tomu bylo vyjádřeno jako čistě z hlediska 4e.
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Dungeons and Dragons a d20“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů