/Naoki/ Trpasličí síň

Zápisy a zážitky z vašich her, pomoc s přípravou, společné hraní.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Naoki »

Hromová rána dopadla na orka a rozprášila se o něj. Ten se jen pohrdavě usmál.
miss

Avšak průsvitné řetězy pak stihli nadělat obrovskou paseku.
Sekeráč trefa
A trefa
1 trefa
2 miss
3 neni LoE
D trefa


Mé kolo bude později (možná až odpoledne)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od LZJ »

Naoki píše:A trefa
LoE je, ale má cover, přehlédl jsem ten nejbližsí sloup :-)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Naoki »

Ork na severu se začal stahovat k východu, zatímcu ten na jihu angažoval wardena v souboji.
Ork A: 2xmove Q3-R2-S1-T1-U1, save 2
Ork D: útok na bubáka 29 (jasně, crit minionem, nestalo se mi to už jednou? >.<) vs AC, 5 dmg, save 17

Najednou se však ozval děsivý výbuch, který zatřásl celou síni a zavalil ho prachem. Když odpadl, trpasličí hrdinové mohli porovat zkázu, která právě nastala. Na severním konci síně se nebezpečně blízko východního východu objevili orči alchimisté, jejiž zvrácené výbušniny stály za tutím neštěstím. Ale objevilo se i něco hrozivější než černé orčí čáry - mohutný hrozivě vypadající troll, který si brousil zuby na statečné ochránce.
Objevila se nová chodba na místech Q0-R0. Oblast P1/P2 až S1/S2 je těžký terén kvůli sutinám vzniklé výbuchem. Zároveň se objevili nový nepřátelé: 4 orči alchimisté a 1 troll
Roll na ini:
troll: 27 (a další promrhaná kritika)
alchimisti 1-4: 19

tak to můžou rovnou učinkovat :D

Když se troll rozkoukal, zahlédl před sebou stát medvěda. Možná to byl hlad, možná bojová zuřivost, každopádně to způsobilo, že se k němu rozběhl těžkopádným způsobem, při kterém duněl na celou síň.
Move: Q0/R1-Q1/R2-Q2/R3-Q3/R4
Standart: charge Q3/R4-Q4/R5-Q5/R6 a útok na medvěda (tak rovnou ten dmg, co?) 16 dmg

Alchimisti však nezůstávali pozadu. Vyběhli ven a využili situace k zaujmutí výhodných pozic. Dva z nich, dokonce zaútočili na trpaslíka, který měl tu smůlu, že stál příliš blízko.
Alch 1: move Q0-Q1-P2-O3-N3, charge N3-N4-N5-N6-N7-N8, útok na ectheliona 30 vs AC, 5 dmg
Alch 2: move Q0-Q1-Q2-Q3-Q4 ready akce
Alch 3: move R0-R1-R2-R3-R4, střelba na ectheliona 21 vs reflexy, 5 fire dmg
Alch 4: move R0-R1-S2-T2-U2, move U2-V1-W2-X3-X4

A na závěr předvedli svůj vražedný kousek orčí nájezdníci, kteří nenechali nikoho na pochybách, že toto bude rovněž velice krkavá bitva.
Ork 1: střelba na ectheliona 15 vs AC (ignoruje cover), 4 dmg, save 15
Ork 2: útok na mytko 10 vs AC dmg si nebudu ani házet
Ork 3: střelba na bubáka 20 vs AC (ignoruje cover), 5 dmg


Prosím update mapy. Teď to bude hodně tvrdé.
Naposledy upravil(a) Naoki dne 14. 9. 2009, 20:40, celkem upraveno 1 x.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Naoki »

LZJ píše:
Naoki píše:A trefa
LoE je, ale má cover, přehlédl jsem ten nejbližsí sloup :-)
Myslíš LoE na orka 3?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
LZJ
Příspěvky: 629
Registrován: 25. 8. 2004, 14:34
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od LZJ »

Naoki píše:A trefa
LZJ píše:LoE je, ale má cover, přehlédl jsem ten nejbližsí sloup :-)
Naoki píše:Myslíš LoE na orka 3?
Teď jsem se usvědčil z nepozorného čtení - byl jsem přesvědčen, že jsi napsal, že nenám Line of Effect na Orka A. Ale odpovídal jsem na A trefa - jsem zmaten :-?
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Naoki »

Já totiž došel ke stejnému závěru jako ty a změnil jsem to, než si mě stačil správně odcitovat ;)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Fingalen »

Mohutné telo trolla sa vrhlo na medvedieho ducha. Nehmotné telo však rane nekládlo žiaden odpor. Namiesto toho v mihnutí oka zmizlo a starému Garhanovi za barikádou sa podlomili kolená.

dostávam 9 dmg
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od boubaque »

(omlouvám se, nějak mi to nevycházelo)

Když se roztříštila stěna na druhé straně sálu, Olin se rozhlédl. On i jeho spolubojovníci spoléhající se více na zbraně než kouzla stáli roztroušeni po sálu a cesta mezi barikády byla volná ... a před ní dva obrovští nepřátelé. Takhle to nesmí zůstat! Musí zaujmout místo, kde měl stát už od počátku boje! Ve středu bojiště před mezerou v barikádách. Tenhle špinavý skřet, který před ním stojí, není soupeř pro něj.

Move: R13-R12 (AoO od skřeta D) -Q11-P10-P9
Standard: Thunder Ram Assault na Sekeráče - 30 vs. AC; dmg: 8 (d10+5+1, d8 za Thundering Weapon free akci (daily)) a Sekeráč je pushnutý na S6
Secondary attack (pokud jsem zasáhl ;)): blast3 N9/P6: 29 vs. Fort.; dmg 4; push Alchymistu na M8

Používám Action point: charge na Sekeráče P9-Q8-R7; 26 vs. AC; dmg 14

Olin se pousmál: "Šamanové, nadělte jim něco pěkného, když už stojí tak pohromadě!" On sám sice Sekeráčovi nenaložil tolik, kolik by rád, ale aspoň se dostal přesně tam, kam chtěl. A teď už z něj nespustí oči.

Free: Mark na Sekeráče


mapa: i když předpokládám, že jsem v obou případech zasáhl, tak radši dám mapu před mým pohybem ... pokusím se ji co nejdřív upravit, ale pamatujte na to, že se mnou se pohla i zóna difficult terrainu (jen pro soupeře)

Obrázek
http://sklad.obrazku.cz/obr191705_hala3.jpg

Editoval jsem to, zapomněl jsem na secondary attack po úspěšném (doufám ;)) Thunder Ram
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Fingalen »

Bubáku, ak sa nemýlim, tak si zamarkoval aj trolla.

Garhanovi sa zahmlilo pred očami. Pocítil bolesť svojho zvieracieho spoločníka, ale žiarivé kladivo Moradina ho povzbudilo. Vedel, že ak ho zavolá, priezračný medveď sa vráti.
Obrátil sa k alchymistovi, ktorý prebehol barikádou a zaklial. Chlad, ktorý sa šíril od Olina v podobe zimného posla sa doňho oprel ako severák. Starý šaman sa mu poddal a nechal svojim telom prúdiť ľadový hnev Zimy. Rozbehol sa k východu zo siene, aby vlastným telom bránil chodbu a bez zaváhania nechal ducha mrazu, aby ukázal svoju moc.

Move: v10-w9-x8-y7
Standard: Wrath of WInter na Alchymistu D - att 15 vs For (prip. dmg 14)
Minor: Summon Spirit Companion na w5
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Naoki »

Orci mlátili do přírodního strážce hlava nehlava, ale jeho jako by duše zimy držela nezraněného
AoO: 22 vs AC, 5 dmg
sekeráč immediate interrupt na Thunder Ram: 22 vs AC, 6 dmg

Když však hromová vlna se rozpustila a zásahla alchimistu, něco nečekaného se stalo. Alchimista smrtelně zasažený se chvíli zapotácel, ale pak pobral všechny své výbušniny a s Gruumshovým jménem na rtech se vrhl na nic nečekajícího trpaslíka, aby následně znenadáni vybouchl.
alchimista charge na mytko (pole kám nastoupí nemaj cenu řešit protože nevyvolává AoO, je už prostě mrtvý): 23 vs AC, 10 dmg

Neovlivněn sledem událostí, sekeráč se oddává svému boji se strážcem.
sekeráč immediate interrupt na charge: 13 vs AC, to fakt nemá cenu házet :D
Move: v10-w9-x8-y7
obávám se že pohyb končí v X8, máš jen 5 move a 2x vstupuješ do těžkého terénu.
Jinak miss ;)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Ecthelion »

Ve chvíli, kdy k Dáinovi přiběhl skřetí alchymista s nečistým ohněm v rukách a s křikem se po něm ohnal, zjistil, že už tam trpaslík není. Ten se rpodral vřavou a proklouznul mu pod rukou stranou...

Immediate Interrupt: Weave through the Fray (trigger: nepřítel se dostal vedle mě, posun z O9->P8)

S nenávistným výkřikem trpaslík přiskočil zezadu k skřetovi se sekerou a obě sekery vlastní, pokryté prastarými runami, které zářily tajemným světlem, roztočil do smrtícího víru:
"Zhyň, stvůro!"


Main: Twin Strike; Main weapon - to hit 24, dmg 18; Offhand weapon - to hit 17, dmg 15

Koutkem oka zahlédnul dvojici skřetů, která se snaží proklouznout za naše záda a rychle křiknul:
"Nenechte je projít, přátelé! Vítězství nebo smrt!"
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Naoki »

ImmInt: 19 vs AC, 8 dmg
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Ecthelion »

Naoki: Zásah. :wink:

Dáin odskočil od skřeta se sekerou a chvíli to vypadalo, že z víření čepelí vyváznul beze šrámů. Pak se ale na jeho boku obejvila rudá skvrna v místě, kde sřetí ostří proseklo kroužkovou košili a kůži pod ní. Na Dáinově obličeji se ale nepohnul ani sval a jeho oči stále sledovaly skřety s nepokrytou a čistou nenávistí...

Kdo je na řadě?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Naoki »

Asi mytko
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: /Naoki/ Trpasličí síň

Příspěvek od Ecthelion »

Mytkoooo? :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vaše hraní - příprava, rady, zápisy a PbP“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů