Dnd 4e

Diskuze o d20 a rodině Dungeons and Dragons, nejhranějších RPG současnosti.
Odpovědět
ShadoWWW
Kontaktovat uživatele:

Re: Dnd 4e

Příspěvek od ShadoWWW » 20. 11. 2015, 14:12

Ale nebudeme ho nazývat lhářem, on to určitě taky nemyslel zle, jako já v diskuzi o DrD. :wink:
Na rozdíl od tebe a od Piety jsem pro českou komunitu D&D 4e něco udělal*. :think: Navíc jak jsem to myslel, jsem objasnil vzápětí.

---------------
* Překlad PHB, DMG, H1:KotS a H2:TL.
:think:

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 20. 11. 2015, 14:58

ShadoWWW píše:
Ale nebudeme ho nazývat lhářem, on to určitě taky nemyslel zle, jako já v diskuzi o DrD. :wink:
Na rozdíl od tebe a od Piety jsem pro českou komunitu D&D 4e něco udělal*. :think: Navíc jak jsem to myslel, jsem objasnil vzápětí.

---------------
* Překlad PHB, DMG, H1:KotS a H2:TL.
Koukám, že těmahle argumentama se teď mává všude možně; což nemění nic na tom, že je to z hlediska osočování někoho ze lži úplně zcestná argumentace...

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 19. 3. 2017, 18:47

4e's magic item system feels wrong. It's balanced, yes. You can only use each magic item once per day, and you can only use a total of N magic items per day where N is never above, like, five. It keeps players from abusing magic items. But, dude, abusing magic items is the Goddamn point of D&D. 3rd Ed. was all about saying "I've still got that wand of fireballs I stole from that high level wizard? Sweet! I hide behind something and blast that dragon like ten times, BECAUSE I CAN, and he'll have to stop me. Hmm, so these boots let me travel at double speed for two hours a day? I'll keep three spare pairs in my backpack!". Taking away magic item abuse is taking away the very heart and soul of D&D: Being too clever for your own good, and making the GM angry. If you can't use magic items to make yourself Batman, it isn't D&D.
$lol$ $lol$

http://www.bay12forums.com/smf/index.ph ... msg1825215

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 19. 3. 2017, 21:27

Mno. Tohle je styl, kterej funguje proto, že GM schválně proti hráčům nehraje tak drsně, jak by mohl. Protože kdyby to udělal, tak družina v boji s high-level wizardem schytala deset fireballů (od neviditelného, lítajícího čaroděje) a bylo by vystaráno. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.

Odpovědět

Zpět na „Dungeons and Dragons a d20“