Stars Without Number

Diskuzní sekce věnovaná konkrétním RPG hrám, příručkám a produktům, jako jsou třeba Dračí Doupě, Fate nebo třeba Dungeons and Dragons.
Odpovědět
Ugy

Re: Stars Without Number

Příspěvek od Ugy » 30. 12. 2017, 20:00

Na drivethrurpg je k dispozici za 20$ plná verze revidovaných SWN

http://www.drivethrurpg.com/product/226 ... ed-Edition

Oproti free verzi obsahuje:
-Mechy ty jsou dost podobný resp skoro stejný jako v 1e
-Pravidla pro tvorbu AI postav. Taky hodně podobná 1e
-Transhuman kampaně. Docela zajimavé možnosti pro kampaně mezi "povznesenými"¨
-Pravidla pro heroicke postavy. Na první pohled to z toho udělá hodně silné postavy. Je tam dokonce uvedeno, že jedna heroic postava se vyrovná čtyřem obyčejným.
-Pravidla pro magii. Tohle mě docela překvapilo, ale jsou to možnosti jak udělat magické povolání pro SWN případně plnou fantasy konverzi SWN.
-Pravidla pro tvorbu společností/komunit
momentálně hraju SWN: http://uh-42.wikidot.com/

Selhan

Re: Stars Without Number

Příspěvek od Selhan » 30. 12. 2017, 21:47

Dovolím si jen podotknout, že AI postavy ve skutečnosti prošly dost podstatnou změnou - zatímco v první edici byly spíš podobné tvrďáckým expertům, teď se hrají v podstatě jako psychikové s vlastní disciplínou technomagie. A musí sebou tahat vlastní servery. Třeba v autě nebo tak. Což... Mi přijde trochu divné. Ale nezkoušel jsem to přímo ve hře, radši jsem si při přechodu na nová pravidla popravdě udělal z gruntu novou postavu, protože by z mého původního warbota stejně nic moc nezbylo, takže možná to v praxi nějak fungovat bude.
And in that very moment, away behind in some courtyard of the City, a cock crowed. Shrill and clear he crowed, recking nothing of wizardry or war, welcoming only the morning that in the sky far above the shadows of death was coming with the dawn.

Odpovědět

Zpět na „Hry, systémy, světy“