Doporučení RPG her. Hledáte systém? Ptejte se.

Diskuzní sekce věnovaná konkrétním RPG hrám, příručkám a produktům, jako jsou třeba Dračí Doupě, Fate nebo třeba Dungeons and Dragons.
Odpovědět
Ecthelion
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení RPG her. Hledáte systém? Ptejte se.

Příspěvek od Ecthelion » 25. 1. 2019, 12:33

beavisCZ píše:
24. 1. 2019, 23:03
Ta krabicová verze https://www.fantasyobchod.cz/pribehy-imperia-krabice neobsahuje plná pravidla? Ty se nedají ani pořídit samostatně?
Krabicová verze je takový starter set udělaný pro začátečníky (vybereš si postavu podle obrázku, začnete hrát, jedeš podle příběhu a pravidla se vysvětlí postupně v průběhu hraní na mítech kde je to potřeba, po dohrání příběhu bys měl pravidla umět organicky), neobsahuje hlavní příručku. Jak bylo zmíněno vedle, příručka je v této chvíli vyprodaná, ale pracuje se na tom a v dohledné době (do týdne doufáme) by mělo být k dispozici PDF ke stažení za dobrovolnou cenu a snad do měsíce dotisk.

:arrow? Jinak... rodinné hraní? Zkus mrknout na Lady Blackbird, případně tenhle můj post ohledně jednodušších pravidel. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

beavisCZ

Příspěvek od beavisCZ » 25. 1. 2019, 14:37

Ještě jednou díky všem za tipy, mám o víkendu co prostudovat. :)

PardGalen

Příspěvek od PardGalen » 18. 3. 2019, 10:44

Právě jsem objevil Reach of Titan.
Reach of Titan is a game that uses an original system designed to emulate fantasy style fights with giant creatures. The game will have a familiar feel for those that have played Shadow of the Colossus, Monster Hunter, or watched the Attack on Titan anime. The battles are designed to be half-puzzle, half-combat where players must use more than their die rolls to bring down these behemoths. The encounters are challenging as you must solve the puzzle of killing the Titan, while working with the resource management system of combat. This combination of systems provides a very unique RPG experience.
Čistě náhodou to tu někdo nečetl, případně nehrál?
Always bring a gun to a puppet fight

Kelton

Příspěvek od Kelton » 18. 3. 2019, 16:35

To vypadá zajímavě. Zrovna koukám na demo verzi. Ta je trochu řídká, ale hodně mi to připomíná některé momentky z hraní Shadow of Colossus. Myslím si že to má potenciál, ale jestli se nepletu, tak celá hra ještě neexistuje a vydání je až někdy na konci roku.
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.

Odpovědět

Zpět na „Hry, systémy, světy“