Og - chlupatý věc smrdí!

Diskuzní sekce věnovaná konkrétním RPG hrám, příručkám a produktům, jako jsou třeba Dračí Doupě, Fate nebo třeba Dungeons and Dragons.
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Og - chlupatý věc smrdí!

Příspěvek od Markus » 30. 12. 2008, 14:17

Og: Unearthed Edition
(anotace)
:arrow? Goranova recenze
:arrow? Práce na českém překladu
Obrázek

Ve hře OG jste pračlověk. Znáte ty pralidi, kteří vynalezli oheň, kolo a civilizaci? Nejste ten typ pračlověka. Og je veselá, místy tragikomická jednoduchá hra o jednoduchých lidech, kteří řeší každodenní problémy (sežrat a nebýt sežrán) za pomoci omezené slovní zásoby, neomezených pazvuků a máchání rukama a ryčení dinosaurů a šavlozubých tygrů všude okolo...
- anotaci napsal Alnag

Tímto zakládám diskuzní fanklub příznivců Ogu! Buch, buch, buch! :>;o)
Ty z vás, kteří to ještě nevědí, upozorním na to, že se pracuje na českém překladu téhle Lawsoviny. Odkaz v záhlaví, pomocníci a morální podpora budou určitě vítáni :wink:

Majo

Re: Og - chlupatý věc smrdí!

Příspěvek od Majo » 7. 5. 2009, 17:04

Diki, Boubaque.
Ad slová: Asi máš pravdu. Človek musí pouvažovať nad tými slovenskými (českými) významami slov a začať ich používať.
Ad grunting: Sa mi zdá, že na GC si to prekladal ako "Mumlající". To sa mi veľmi páčilo ale neviem ako to preložiť so slovenčiny.
ani takovým šílenostem jako <SPOILER>emzákům</SPOILER>, ..
Tí sú super. Som ich použil v dobrodružstve a vzniklo s toho príbehovo najväčšie prekvapenie lebo hráči vôbec netušili, že ich stretnú. Dopadlo to tak, že emzáci s nimi chceli vyjednať medziplanetárny mier a oni im za to roztrieskali loď. $D

boubaque
bubák; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque » 7. 5. 2009, 17:27

Majo píše:Ad grunting: Sa mi zdá, že na GC si to prekladal ako "Mumlající". To sa mi veľmi páčilo ale neviem ako to preložiť so slovenčiny.
Není zač, na "mumlající" jsem zapomněl, to zní celkem dobře, ale se slovenským překladem ti asi neporadím, pokud ve slovenštině tohle nejde :(
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)last.fm
Hraju/vedu: FATE / Příběhy Impéria, DnD5e; Další, oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch
Hrstka: Star Wars – pilot Aliance Grraugh (Stř: 3 (-1dluh), Pil: 3 (-1dluh), Osob: 2, Voj: 1); R5-K9 (motory, střelba, skok); rolz.org

Aljen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aljen » 7. 5. 2009, 17:31

mumlajúci
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!

Odpovědět

Zpět na „Hry, systémy, světy“