Conspiracy X

Diskuzní sekce věnovaná konkrétním RPG hrám, příručkám a produktům, jako jsou třeba Dračí Doupě, Fate nebo třeba Dungeons and Dragons.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 14318
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Conspiracy X

Příspěvek od Markus » 26. 3. 2021, 10:12

Obrázek

:arrow? Anotace 1. edice v databázi
:arrow? Anotace 2. edice zatím chybí
Na Zemi se toho děje spoustu, o čem se v novinách nedočtete. Mimozemštané existují a létající talíře krouží kolem Země. Právě teď vás možná někdo sleduje svým vnitřním zrakem, a pokud uvidí něco, co se mu nebude líbit, dá echo svému kolegovi, specialistovi na zastavování srdce silou mysli. Na Zemi přežívají civilizace mnohem starší než ta naše. Na Zemi přežívají civilizace mnohem starší, než ta naše rasa, když už o tom mluvíme. Právě teď několik svatých koná zázraky - a mnohem víc upírů a vlkodlaků vyráží na lov. A někdo to musí všechno utajit.

Hráči se ujímají role agentů Aegis, organizace dedikované udržování tajemství nad určitými skutečnostmi a událostmi. Kromě své náležitosti k Aegis má každá postava také svůj archetyp a svou domovskou organizaci, ze které se k Aegis dostala (CIA, MKULTRA...). Mechanicky se skládá z atributů, dovedností a tréninků (specifické dovednosti a charakteristiky postavy).

Druhá úroveň je management základny. Každá buňka Aegis má svou základnu, ze které dohlíží na přidělené území. Hráči si mohou svou základnu vystavět a umístit do ní speciální místnosti, vybavení a personál, vše se svými vlastními mechanickými efekty.

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 14318
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Conspiracy X

Příspěvek od Markus » 26. 3. 2021, 10:14

Zakládám diskuzi pro strýčka příhodu a děkuju KDoleckovi za anotaci.

Hru kdysi dávno minirecenzoval Pieta.

Odpovědět

Zpět na „Hry, systémy, světy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti