řád místo Chaosu!

Vampire, Werewolf, Mage a jiné překlady ze Světa temnoty, starého i nového.

Moderátor: smrq

Zamčeno
Uživatelský avatar
hater
Příspěvky: 567
Registrován: 6. 2. 2006, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hater »

pocky to nikdo nerikal, ze mam nekam neco zanest ;-) akorat mi bylo receno, ze mam zasilat klic tobe, coz jsem delal ...
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

vzdyt jsem ti to rikal :) a ty jsi rikal ze ted nemas cas a ze az pak.

nebo tak neco.
But nobody came.
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

nebyl jsem zde asi tyden a tak mozna reaguji na neco, co je jiz resene, ale hateruv prispevek v oddeleni klice me vzal za srdce a musim reagovat hned, jeste pred tim, nez si proctu ostatni.

nesnasim hadky a nekonecna tlachani, ktera se roztahnou na nekolik stranek, nic se jimi nevyresi a skonci urazenim a nyni i odchodem lidi, kteri meli spoustu podnetnych napadu a jejich reakci zde jsem si vazil (hater).
a protoze verim, ze tyto hadky nebavi ani ty, kteri se jich aktivne ucastni, chtelo by to reseni.

navrhuji ustanovit osobu, ktera bude mit v pripade, ze se spor povlece jak sopel a dohoda bude v nedohlednu (podle me vse, co presahne rozsah dvou stranek) rozhodujici pravomoc to rozseknout. doposud jsme to resili anketami, ale ty zde nebyli vzdy a dusledne chapany jako posledni slovo a navic je to imo ne moc dobre reseni (hlasuji obcas lidi, kteri jsou dle me uplne mimo misu :D ).

nechte si to projit hlavou, mozna by nam to usetrilo nejednu bezesnou noc...

jo, navrhuji markuse. on zde taky kdysi prisel s napadem, aby kazde oddeleni melo nejakeho spravce, tak at si taky uzije. navic nema v hlave seno, je velmi tolerantni (coz prokazal, kdyz sem jeste prispival), nema horkou hlavu a to, ze sem jiz neprispiva beru jako plus, bo nebude zatizen predsudky a pristoupi ke sporu nazorove cisty :D

snad bude souhlasit??? :roll:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hm. Se správcem co rozhoduje o nerozhodnutém si zrovna čistě týmovou práci... no... jak chcete.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Je fakt ze Markus ma lingvisticke vzdelani. Ale otazkou je, jestli ma cas. Takovej spravce si vsechny ty nazory musi precist a udelat si nejakej usudek, prave proto aby nebyl "mimo misu" protoze nektera slova maji specialni vyznam a prekladaji se jinak nez je obvykle.

Hmm.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Izarias
Příspěvky: 1106
Registrován: 10. 2. 2006, 23:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Izarias »

Tak hoď ještě jednou odkaz, ať můžu doplnit vlkodlaky. :)
provokatér, básník a nadšený překladatel začátečník
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

But nobody came.
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

tuku, tymova prace je hezka vec, ale co jste predvadeli v hadce ohledne Ovlivnovani, manipulace (nebo jak ty vyrazy byly) je dost hubka $cry$
vinou toho to zde umrelo (vim, mohou za to i prazdniny a dovolene,ale nesvaloval bych to jen na tohle). vetsinba z vas nesledovala nic jineho , podnetu a navrhu v jinych diskusich byla spousta. tam jste se kazdy jen ometli, spore napsali sem tam prispevek a pak hura do hadky - jeden prispevek, druhy, treti... kdyby to aspon nekam vedlo!

navic, pokud se hater rozhodl to dfakt zapychnout (ja doufam, ze si to jeste rozmysli), je treba urcit noveho cloveka, co bude sefovat s odeleni VtR.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

To je problem.

Ve chvili kdy mi nekdo rekne "bude po mem nebo jdu pryc" (myslim hatera) se fakt nic neda delat, pac s teroristama nevyjednavam 8)

Kazdoapdne ano, posledni dobou na to kaslu, omlouvam se.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tož já vám toho soudce klidně dělat budu, jestli to opravdu chcete. Lingvistické znalosti, jak řekl Sosáček mám, překládám profesionálně a myslím, že o tom něco málo vím. :roll:

Je pravda, že poslední dobou to tady nesleduju, tj. opravdu jsem neutrální. Pokud budete chtít, abych rozsekával vleklé spory, s radostí posloužím.

Jsem schopný i ochotný pečlivě pročíst všechny argumenty, zvážit je a (snad) nestranně rozhodnout. Nicméně, nesleduju to tu, takže byste mi museli vždycky napsat PM: "Markusi, podívej se prosím tady na to a na to, tohle téma, tyhle agrumenty."

Jinak bych čekal, že to bude fakt jenom jednou za čas v opravdu patových situacích. Kdyby se každý spor řešil soudem jednoho člověka, tak to by společná diskuze postrádala smysl.

Takže - jestli to chcete - jsem pro. Ale zasahovat budu leda v krizových situacích.

---

(Může někdo stručně popsat, co se stalo s tím Haterem? Resp. aspoň mi řekněte, kde to mám najít. Nechce se mi to tady teď všechno probírat. Dík.)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

hater toužil protlačit svůj názor skrz opačný názor všech ostatních i přes všechny argumenty okolo.

O překladu slova Mage - http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=1503
O překladu Resolve - http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=1663
Hlasování (pro Tvůj přehled) - http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=1819
Tady taky najdeš svoje - http://rpgforum.cz/viewtopic.php?t=1432

No... to je +- to hlavní.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

ohledne slova resolve - jako nezucastneny tech hadek to vidim tuku jinak. hater a izi meli jeden nazor, ty, sos a eleshar druhy. natahli jste to na, kolik, osm??? stranek a skoncilo to u urazeni a ironii, ktera nikam nevedla (ty sis taky dost prihodil) $cry$

tak co, kdo jste pro, aby takove situace jako resolve rozsoudil jeden clovek???

______________________________________________________
edit:
nemyslim, ze by bylo potreba, aby si markus procital diskusi ohledne slova mag - tam to bylo vsichni vs hater. neni zde co resit 8)
resolve, to byla jina situace: hadalo se fakt jen pet lidi, ostatnim to bylo vicemene jedno...
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Potřebujete teda něco rozseknout, nebo ne? 8)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ani teď ne... Resolve bylo docela jasný... až na hatera se nikdo nevyjádřil proti, hlasování vcelku jednoznačný.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

tuku, kdyz bylo to hlasovani tak jednoznacne, proc jste do toho pak jueste mesic stourali a boxovali se o to... nehlede na to, ze vysledky ankety byly mnohdy ignorovany (sam si jiste na jeden pripad vzpomenes :) )
jsem pro, aby markus prosel diskusi ohledne resolve (odkaz tu tuk uvedl) a zvazil, ktery navrh mu prijde vhodnejsi. a aby to pak vsichni jiz brali jako konecne slovo, do ktereho se nevrta a ktere se bude pouzivat. ale zatim zde tento napad nema zadnou solidni odezvu, natozpak podporu...
tak co ostatni, jak se k tomu stavite?
Zamčeno

Zpět na „Překlady World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů