řád místo Chaosu!

Vampire, Werewolf, Mage a jiné překlady ze Světa temnoty, starého i nového.

Moderátor: smrq

Zamčeno
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Samozrejme ze to jde omezit. Treba tak aby to mohli editovat jen registrovani uzviatele, nebo abych to mohl editovat jen ja.

A le v tuhle chvili mi to pripada zbytecne. Vsechny zmeny ktere nekdo provede mi chodi emailem, a mam kdykoli moznost jakekoli zmeny vratit zpatky, pokud to nekdo zacne predelavat. A pripada mi skoda, abych lidi co jsou ochotni do toho neco psat (hatere? $D) jeste prudil nejakou registraci.
But nobody came.
Uživatelský avatar
hater
Příspěvky: 567
Registrován: 6. 2. 2006, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hater »

Sosacek píše:Samozrejme ze to jde omezit. Treba tak aby to mohli editovat jen registrovani uzviatele, nebo abych to mohl editovat jen ja.

A le v tuhle chvili mi to pripada zbytecne. Vsechny zmeny ktere nekdo provede mi chodi emailem, a mam kdykoli moznost jakekoli zmeny vratit zpatky, pokud to nekdo zacne predelavat. A pripada mi skoda, abych lidi co jsou ochotni do toho neco psat (hatere? $D) jeste prudil nejakou registraci.
No ja v teto chvili moc psat nebudu ;-) mam take starosti, nikoli s diplomkou, kterou jsem odevzdal, ale je potreba pomalu zacit resit veci ohledne statnic ;-))
nicmene, to ze tam muze zapisovat kazdy mi neprijde prilis dobre bezpecnostni opatreni, zarucujici, ze materialy, ktera tam jsou odpovidaji tomu o cem tu debatujeme. Registrace je sice otrava, ale je to cena za bezpecnost a komfort (skiny a dalsi veci, ...).
Uživatelský avatar
Izarias
Příspěvky: 1106
Registrován: 10. 2. 2006, 23:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Izarias »

Hatere, já ti tu odevzdanou diplomku tak závidím.
provokatér, básník a nadšený překladatel začátečník
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Dekuju za doplneni vlkodlaku, at uz to byl kdokoli 8)
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Hele, tu Wiki může pořád ještě upravovat úplně kdokoliv? Nebo se mi to jenom zdá?
Uživatelský avatar
Izarias
Příspěvky: 1106
Registrován: 10. 2. 2006, 23:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Izarias »

Sosáku, když se ti nebudou líbit ty kategorie ve vlkodlacích, tak navrhni nějaký jiný.
provokatér, básník a nadšený překladatel začátečník
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak ještě jednou...

Hele, tu Wiki může pořád ještě upravovat úplně kdokoliv? Nebo se mi to jenom zdá?

:roll:
Uživatelský avatar
Izarias
Příspěvky: 1106
Registrován: 10. 2. 2006, 23:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Izarias »

Neznáte někdo nějakej program, kterej by dělal to samé, co PDF CREATOR, ale psal i česky?
Chtěl bych si přes prázdniny udělat vlkodlaky i s obrázkama.
provokatér, básník a nadšený překladatel začátečník
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Adobe Acrobat. Teda pokud nějak nevadí, že není zadarmo... Adobe mělo tuším i možnost nechat si něco konvertovat on-line, ale nevím jak je to dnes.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
hater
Příspěvky: 567
Registrován: 6. 2. 2006, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hater »

Izarias píše:Neznáte někdo nějakej program, kterej by dělal to samé, co PDF CREATOR, ale psal i česky?
Chtěl bych si přes prázdniny udělat vlkodlaky i s obrázkama.
Jestli chces vlkodlaky s obrazkama, tak ja bych to radeji delal v html ;-) jestli s tim chces pomoct, tak to neni problem ;-) akorat v html se budou spatne delat stranky a bude z toho dlouhy strudl ;-) jinak pdfko jeste umi udelat z wordovskeho dokumentu openoffice, ktery je free. Staci to tam kopnout z normalniho wordu, projet jestli to vypada stejne a jednim tlacitkem z toho udelat pdf.
Uživatelský avatar
Izarias
Příspěvky: 1106
Registrován: 10. 2. 2006, 23:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Izarias »

Na PDF Creatoru je nádherná ta relativní snadnost, s jakou lze v už hotovém PDF dokumetu nahrazovat text. Kdyby to jenom umělo česky.
provokatér, básník a nadšený překladatel začátečník
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Rád bych jen poznamenal, možná je to zbytečné varování..., aby správci jednotlivých sekcí a částí klíče pracovali doopravdy svědomitě, pečlivě a hlavně nenechali nikoho měnit databasi, aby nedošlo k podobnému kixu jako u klíče pro DnD, protože jsme za voly už na jednom foru...
Naposledy upravil(a) Eleshar_Vermillion dne 31. 5. 2006, 21:40, celkem upraveno 1 x.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Eleshar: Na kterym, prosim Tě?
Jestli myslíš Nyx, pak nás to jedině šlechtí...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

já nikde nic nekontroluju :roll: nějak jsem doufal, že to hlídá sosáček :eyecrazy:

vlastně ani moc nevím, kde ta wiki je. jednou jsem tam byl, takže odkaz bude někde tady kolem, ale je hrozně nedostupný. nešlo by to nějak vyřešit, ať i nově příchozí hned ví, kde to má hledat?
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

takhle. chtel jsem presunout vsechno do wiki a potom dat odkaz. jenze ted se ceka az tam hater zanese upiry a ja zanesu magy. ale jelikoz to asi nebude hned, tak to asi udelam rovnou.
But nobody came.
Zamčeno

Zpět na „Překlady World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti