hlasovani #2 - brawl

Vampire, Werewolf, Mage a jiné překlady ze Světa temnoty, starého i nového.

Moderátor: smrq

Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

to hater: si pad na hlavu ne? proč se tu pak tak dlouho hádáme, když ty, největší odpůrce rvačky, pak pro ni hlasuješ???
:-)=
Uživatelský avatar
hater
Příspěvky: 567
Registrován: 6. 2. 2006, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hater »

tim chci rict, ze jsem se nechtel hadat o rvacce, ale slo mi o princip. Rvacka je celkem pekne slovo, je kapku nepresne, ale aspon to nebudu muset prepisovat ve svem prekladu. No jo, mozna jsem padly na hlavu ;-)
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

jojo, již jsem tu novou diskusi našel $cry$
chápu, že již nechceš výřit prach, ale zde by měli jít osobní emoce a pře stranou. ten překlad má být vodítkem pro všechny budoucí snahy a je FAKT DULEZITE zde napsat to nejlepsi, co si myslim, ze v danem okamziku je!!!
Přehodnoť to a napiš, prosím tě, to, co je dle tebe nejlepší slovo.nedělej ze sebe urazeneho osla (bez urazky, nemyslim to zle).
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

halsovani skonceno. vyhrava rvacka. dekujeme za ucast a tesime se na dalsi spolupraci.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Omlouvám se, že kecám do zamčené diskuze, ale napadl mě malý "zlepšovák" a chci se o něj podělit: :wink:

Možná by nebylo marné určit si pro příště délku hlasování. Rovnou na začátku říct "tohle hlasování skončí za 14 dní" a přesně za těch 14 dní ho ukončit. Aby se s tím dalo počítat už od začátku.

Na tohle mi, prosím, neodpovídejte. Tato diskuze je zamčená. Spíš to noste v hlavách. Detaily (jako dobu hlasování) dořešíme až před příštím hlasováním.

Konec hlášení :wink:

EDIT: A možná by neuškodilo vypsat na začátek každého hlasování základní argumenty pro ten který návrh. Nepochybuji o tom, že spousta lidí si otevře hlasování, aniž by předtím četla celou diskuzi. Takhle se zajistí, aby všichni měli aspoň hrubou představu, o co jde.
Zamčeno

Zpět na „Překlady World of Darkness“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů