Nové stránky (prosím, otestujte!)

Archiv moderátorských diskuzí. Skryto očím veřejnosti.
Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 2. 12. 2008, 12:39

Novinky
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 2. 12. 2008, 22:46

Mám dotaz...

Zatím jen u sebe na počítači jsem si vytvořil blok zobrazující nejnovější komentáře k anotacím. V pravém menu:

Obrázek

Zobrazoval by se jen na hlavní straně... ale myslíte, že je užitečný a mám ho tam dát, nebo že to s ním už je přeplácané?

Markus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 3. 12. 2008, 15:47

K designu:

Teď jsem se na design stránek podíval u Katky na monitoru a dost jsem se zhrozil těch barev... jenom doufám, že to je špatným nastavením barev, ne špatným designem.

Takže mám kontrolní dotaz: přijdou vám barvy designu v pohodě? Konkrétně narážím na obrázek v záhlaví, který má být "decentně zažloutlý, jakoby starý", ale který u Katky na monitoru vypadá jak "pochcaný sytou močí".

A co barva písma v horním menu? Přijatelná, nebo moc žlutá?

Co druhý sidebar v pořadí? Pískově okrový, nebo žlutý jak sluníčko?

Markus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 3. 12. 2008, 18:16

Tak a je tam nová verze i s fórem!

test.rpgforum.cz

(A) Zakomponoval jsem vaše připomínky, tak se podívejte, jestli opět uvidíte nějaké chyby.

(B) Teď už je tam i fórum a můžete se zalogovat na svůj starý účet. Ale pozor! Ze všeho nejdřív se zalogujte na fórum a v uživatelském nastavení si změňte heslo. Teprve pak vám bude fungovat přihlášení i na hlavní stránce (heslo si potom můžete změnit zase zpátky).

------

Po změně hesla by vás to mělo rozeznávat, budete používat jeden a tentýž účet jak na fóru, tak na hlavní straně. Pokud se přihlásíte na hlavní straně, automaticky vás to přihlásí i na fórum.

Known bug: Nefunguje to opačným směrem. Pokud se přihlásíte na fóru, na hlavní straně zůstanete odhlášení (a budete se muset přihlásit ručně). Nejspíš chyba cookies, napravím, až bude víc času.

boubaque
bubák; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque » 4. 12. 2008, 00:21

Barvy u mě v pohodě...

A k fóru, vím, že jsem to dřív "odsouhlasil", ale myslíš, Markusi, že je úplně dobrý nápad odsunout rozličný pokec dolů? čím víc nad tím přemýšlím, tím míň jistý si jsem, že by neměl být u ostatních diskusí...

Více připomínek možná příští týden, teď fakt už nemám čas a od zítřka už nebude příležitost.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)last.fm
Hraju/vedu: FATE / Příběhy Impéria, DnD5e; Další, oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch
Hrstka: Star Wars – pilot Aliance Grraugh (Stř: 3 (-1dluh), Pil: 3 (-1dluh), Osob: 2, Voj: 1); R5-K9 (motory, střelba, skok); rolz.org

Markus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 4. 12. 2008, 12:30

Co ostatní? Souhlasíte s přesunem Rozličeného dospodu (vizte testovací fórum), nebo ho mám nechat nahoře u ostatních diskuzí?

Joe
Fórový šašek; Moderátor

Příspěvek od Joe » 4. 12. 2008, 12:57

Myslím, že je to dobrý nápad. Na väčšine fór som videl "offtopic" sekcie úplne naspodku.

V tomto skine sú podsekcie na hlavnej stránke zle viditeľné, resp. vôbec neodlíšené. Možno by pomohlo zmeniť farbu ich fontu, prípadne ich dať italicom alebo nejako inak.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: Primetime Adventures (začíname...)
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Tri-Stat dX, Primetime Adventures
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com

Ecthelion
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion » 4. 12. 2008, 20:18

Nám to nijak nevadí.
Je to asi jen o zvyku, ale protože se překopala struktura fóra, tak v "současném" umístění to být nemůže. A pokud už nové místo, tak dolů (bude to přehlednější i pro rozličně kecající na našem fóru). :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Markus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 4. 12. 2008, 20:32

Otázka pro Drakkarovce: v úvodníku byste rozhodně měli napsat o tom, že články jsou dostupné na webu RPG.sk/Fóra (adresa bude www.rpgforum.cz, nikoliv www.rpg.sk). Kdo píše úvodník? Myslíte si, že byste se při té příležitosti mohli zmínit i o spuštění nových stránek (spustím je příští víkend)? Stačí pár slov typu: "RPG Fórum má nové stránky, jsou tam články z drakkaru a mimoto i jiné vychytávky, blabla". Přijde mi nadbytečné psát kvůli tomu celý článek, ale zase by to bylo cool mít o tom v Drakkaru alespoň zmínku :roll:

Víceméně všechno potřebné info máte, navíc na stránky se můžete podívat sami už teď.

Já rozhodně budu psát článek představující nový portál, který potom vyvěsím tady na Fóru i na hlavní stránce. Bude to jakési intro do nových funkcí, později bude sloužit jako uvítání a nápověda. Bude taky hodně technický, což je důvod, proč by měl být tady, nikoliv v časopise.

Pokud budete chtít, můžete na tenhle článek hodit odkaz do Drakkar (dvě, tři věty o nových stránkách, plus + více se dozvíte ZDE). Odkaz budu schopen dodat během onoho víkendu.

Díky moc!

Zamčeno

Zpět na „Archiv moderátorů“