Andtom byl odejit?

Archiv moderátorských diskuzí. Skryto očím veřejnosti.
Zamčeno
Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Andtom byl odejit?

Příspěvek od Bajo » 15. 12. 2006, 20:32

Sirien píše:...Jinak andtom Tě už neztrestá, protože od nás odešel... byl odejit, abych byl přesný :cry:
Jestli máš pocit že byl odejit, ok. Ale neříkej to prosím veřejně a nebo podej důkaz. Může to totiž vyznít, že RPG Fórum odstraňuje nepohodlné členy. MYslel jsem že s odchodem Alnaga tahle paranoia vymyzela, ale zdá se, že ne zcela. Jestli máš pocit, že někdo Andtoma donutil odejít, tak mi na to podej důkaz a já z toho vyvodím důsledky. Pokud vím, tak Andom se orzhodl sám. Proč to je jiná věc, ale nikdo ho nenutil.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 15. 12. 2006, 20:53

Opravdu chceš důkaz? Zajímavé, Ty jsi u toho byl. Jdi do archivu a najdi si témata ze staré MOD sekce. andtom odešel po hádce s Markusem o rozdělení tématu (sám to označil za poslední hřebík do rakve, předtím ho štval Sos a tak, to je jedno, teď mluvím o tom posledním hřebíčku)

Markus sám ŘEKL, že to rozdělení bylo neadekvátní a že to udělal úmyslně, aby "si lidi uvědomili..." něco o off-topic, pokud se pamatuju. A pak řekl, že to uděla lnaschvál, stojí si za tim, ale ještě chvíli se bude s lidmi dohadovat aby to bylo vidět (aby si uvědomili ten OT nebo co) a pak se omluví.

O pár postů dál přeposlal, ať to nikdo nevynáší ven z MOD, hlavně ne Alnagovi.

S tímhle kouskem tu skončilo pár mých ilusí. Alnagovi jsem řekl, že mě tohle pěkně štve, NEŘEKL jsme mu co tu M napsal, ale řekl jsme mu, že chování některých MOD považuju za dost nevhodné, protože jednají nějak a navenek se tváří naopak. A Alnag pak odešel, s tím, že když už to je nejen u lidí, u kterých to ví, ale i u dalších, navíc MOD, tak na to kašle.
Kostka, http://www.d20.cz
- překlady her (DnD, Fate a další)
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí
- skupinové sekce s rozsáhlou podporou
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 15. 12. 2006, 21:51

To je právě to, o čem mluvím. Andtom odešel po hádce s Markusem. Nikdo ho nevyhodil, nikdo se nesnažil o to ho vyštvat. Proto není fér po fóru takovéhle informace šířit. Zvlášť když to nemáš ničím podložené. Krom toho, to ani není fér, protože to nejde nijak vyvrátit. Tohle je přesně to, co mi vadilo na Alnagovi, to jediné (že šířil nepodleožené informace, které se nedaly nijak vyvrátit).

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 16. 12. 2006, 13:48

No, kdyby to bylo prostě po hádce, tak neřeknu ani slovo. Jenomže Markus tu hádku vyprovokoval úmyslně, a úmyslně jí pak ještě chvíli živil, několik dnů tam oponoval i když tady už přiznal, že se pak někdy omluví.
A andtom odešel kvůli téhle hádce.

To jsou dva FAKTY. Můžu je kdykoliv potvrdit.

A když je spojíš, zjistíš, že andtom odešel kvůli hádce s Markusem, kterou Markus úmyslně vyprovokoval, pak ještě chvíli přiživoval aby se pak omluvil, jak měl celou dobu v úmyslu (což svědčí o upřímnosti té omluvy).

Jesti tohle není "být odejit", tak pak opravdu už nevím, co by to mělo být.

EDIT: Pravopis. Někdy se ty hrubky fakt zadaří
Naposledy upravil(a) Sirien dne 16. 12. 2006, 21:10, celkem upraveno 1 x.
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 16. 12. 2006, 21:04

2Sirien: Vyštván?

Pánové tohle jsem fakt nevěděl, a ani se mi k tomu nechce moc vyjadřovat, protože bych asi musel být sprostý. Hodně sprostý.
Iron Within
Iron Without

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 16. 12. 2006, 21:15

Vyštván ne. Nebylo to nic proti andtomovi osobně, ten byl jen ve špatnou chvíli ve špatnym threadu. Nicméně, korektní hádka to rozhodně nebyla, proto jsem nepoužil obrat "andtom odešel" ale "andtom byl odejit", protože na rozdíl od normální hádky, nebo Alnaga, který prostě odešel, u andtoma vidím chybu jednostraně.

No, myslím, že tohohle už bylo dost. Stalo se a už se neodstane. Všichni zúčastnění i nezúčastnění se snad poučili a podobné chyby se už doufám opakovat nebudou. Nemá smysl, abysme se kvůli tomu spolu hádali teď, po půl roce, pokud byl někdy čas, abych to někomu začal pořádně omlacovat o hlavu, tak jsem ho už dávno promarnil.

Přestaňme žvanit o chybách které se už staly a soustřeďme se na to co teď děláme. Qualdezar má zčásti pravdu, bylo zbytečný to vytahovat...
...a mnohé další.

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 17. 12. 2006, 21:31

Jo. Markus tu debatu vyprovokoval a udržoval schválně, protože chtěl upozornit na problém, kterým tohle Fórum trpí - a sice, že diskuze ze zvrhávají s naprosté nesmysly. Viz třeba tohle téma, tam vysvětluju, co si myslím, a co mi vadí.

Takže ten cíl byl donutit lidi, aby se zamysleli nad tím, jak zabíjejí diskuze.

Rozhodně cílem nebylo vyhodit Andtoma. tak mi prosímtě neříkej, že byl odejit. Andtom se nasral a odešel, to jo, ale nikdo ho nevyhodil.

A to, že andtom odešel kvůli tomu, že jsem oddělil jeho diskuzi do paralerního tématu, beru jako extrémní předrážděnost a rozhodně si nemyslím, že by reagoval adekvátně. Protože jestli jedním oddělením mám vyštvávat lidi... tak to už bych asi vyštval půlku tohodle fóra. jmenujte mi člověka, jemuž jsem ještě neoddělil příspěvky.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 17. 12. 2006, 22:06

Taky říkám, že byl odejit, a ne, že byl vyhozen. Úmyslně jsi vyprovokoval hádku a udržoval jsi ji křečovitě dlouho s určitým úmyslem... a vymklo se Ti to z rukou. To se občas stane, když si člověk hraje s ohněm, také jsem se nejednou spálil, na Fóru i v osobním kontaktu. Příčina byla vyostřená hádka, nechtěný následek byl andtomův (v závěsu Alnagův) odchod.

Nebyl to Tvůj úmysl. To jsem nikdy netvrdil a tvrdit nehodlám. Ale byla to Tvoje chyba. Prostě byla. Proto mi nějak nejde přes prsty napsat že andtom odešel, protože "odejít" může člověk z různých objektivních důvodů, nebo po oboustrané hádce, ale k hádce která byla z jedné strany úmyslně živena pro demonstrativnost se mi to slovo, omlouvám se za své vidění světa, opravdu nějak nesedně.

Jak jsem psal, stalo se a už se neodstane. Nemá smysl to řešit, nebo se v tom šťourat, ale taky nemá smysl ase tvářit, že se nic nestalo. Stalo se. A všichni bychom se z toho měli poučit.

Začal bych tím, že hádky nikoho nepřimějí se zamyslet nad OT, jediný způsob jak pracovat s OT je pečlivá práce nás moderátorů na jeho oddělení ve vhodnou chvíli, případně nějaké přátelské upozornění o tématu.
...a mnohé další.

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 17. 12. 2006, 22:18

Možná je problém v tom, že každý vnímá slovo "odejit" jinak. Já soobně to vnímám jako zaobalenou verzi "vyštván".

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 17. 12. 2006, 22:28

no, v tak vyhrocenym významu to zase nemyslim. kdybych chtěl říct vyštván, řeknu vyštván, ale být vyštván... je takové konkrétní. andtom to slíznul prostě protrože byl první na ráně, to není "být vyštván", navíc nebylo záměrem ho vyštvat. Tenhle význam to mít nemělo, omlouvám se pokud jsi to tak pochopil.
...a mnohé další.

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 17. 12. 2006, 22:32

Původně jsem to tak pochopil, alep ozději mi došlo, že to asi mylsíš jinak. No...neřešme to tedy už :-?

Zamčeno

Zpět na „Archiv moderátorů“