Problém Romíkovy sekty - hledání konečného řešení

Archiv moderátorských diskuzí. Skryto očím veřejnosti.
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 29. 11. 2006, 23:24

Nasrali jste mě !
(hlavně Invictus)

Nasrali jste mě tím, že máte nějaký problém a suveréně si ho nakráčíte vytrubovat na veřejnost ve stylu "Markus ex machina", "za to může Markus," atd.

Nasrali jste mě (resp. Invictus) taky tím, že vytrubujete někam názory, které nejsou v souladu s "oficiální politikou" ("řekni své družině, ať jdou chattovat jinam"). Uvědomte si laskavě, že jste reprezentanti Fóra. A lidi vás tak chápou. Když někam napíšeš "běžte pryč", lidi to chápou jako oficiální názor fóra... což není.

Doprdele, milionkrát tady rozhlašuju, že chci pracovat jako tým, že chci, abychom se o věcech spolu bavili, spolu rozhodli a spolu je prezentovali. A co vy? Invictus sere na společnou domluvu. Když se mu něco nelíbí, ne že by tady v moderátorské sekci to řešil. TO ne. Prostě narázuje na veřejnost krákat názory, které jsou v přímém rozporu s tím, co jsme tu řekli. Uááááá!!!!!!!!!!

Taky mě sere přístup: "Za to může Markus," "Markus neudělal," "Markus ignoroval," "Markus zapomněl". NE! Žádný Markus. My všichni. Jsem jenom jeden a fakt nezvládám celý fórum řídit sám. Od toho jsem taky chtěl vaší pomoc. Abychom to řešili společně, mluvili o tom společně, realizovali společně. Jsme tým. Nečekejte, že všechno budu dělat já. Nečekejte, že vy si řeknete: "tohle chce vyřešit" a Markus to za vás vyřeší. Když potřebujete něco nutně vyřešit, možná byste si to mohli vzít na starost (tj. postarat se o to, abychom to společně probrali a pak se postarat o uvedení dohodnutých závěrů v praxi). Já to sám nezvládám.

A odpusťte si to "Markus zapomněl," "Markus zazdil". Já tu nejsem jako jedinný činný prvek! Jestli máte dojem, že něco potřebuje vyřešit a že jsme něco zapomněli (my všichni, ne jen Markus) dořešit, tak to připomínejte. Vezměte si to na starost, do prdele.

A laskavě skončete s jednáním typu. "Řeknu Markusovi, ať to vyřeší, a když to nevyřeší, půjdu na veřejnost nadávat, jaký je líný, zapomnětlivý a nezodpovědný a jak za všechno může on."

NE! Protože takhle tým nefunguje!!!!

Tohle není "Markus je zodpovědný za všechno". Tohle je "my společně jsme za to zodpovědní."

UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mimořádně nasraný Markus

PS: Sorry, Invicte, že nevstanu z gauče a nejdu si to s tebou vyříkat osobně. Bylo by to snazší. Ale chci, aby si tohle přečetli všichni moderátoři.

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 29. 11. 2006, 23:53

No chvíli jsem uvažoval, jeslti to mám poslat, páč jsem se před chvíli tak lehce bavil s Markusem, ale což.
že vytrubujete někam názory, které nejsou v souladu s "oficiální politikou" ("řekni své družině, ať jdou chattovat jinam")
Jaká je laskavě oficiální politika, ty sám žádný koncept nemáš, rozhodně ne jednotný. Romikovu družinu jsi vyřešil tak, žes je prostě nechal být tak jak jsou. Super. Když s nimi o tom konečně začneme otevřeně hovořit, místo nějakých keců, tak sme blbci a sereme tě (hlavně Invictus). :>:o/

A nikdo je nikam doprdel neposílal, prostě jsem napsal že pokec je jen takové klábosení a chat, a navrhl jim zcela slušně alternativy(konkrétně Romikovi). To jsem tedy svině.
Doprdele, milionkrát tady rozhlašuju, že chci pracovat jako tým, že chci, abychom se o věcech spolu bavili, spolu rozhodli a spolu je prezentovali.
My jsme se o tom bavili, chvíli ale po tvém příspěvku s tím postem, jsem nějak ztratil chuť řešit něco o čem sis už sám rozhodl. A zlatý hřeb stál opravdu za to:
Znám osobně Romíka, Kafeho a Kina. Jsou to fajn lidi. Romík je, překvapivě, jemný až naivní mladý muž. Na Fóru dělají "chyby", ale to rozhodně není z vypočítavosti, spíš právě z té naivity. A Romík sám, i ti lidé z jeho družiny, mají celkem dost energie a chuti něco dělat. (romík dokopal ty dva, aby jeli na slezinu, motivuje ostatní, aby chodili do jiných částí fóra, jakšt takšt moderuje sekci DrD). Chci si je na fóru udržet, nechci, aby šli jinam
Invictus sere na společnou domluvu.
Žádná nebyla, tak jsem to začal řešit ve vhodnou chvíli přímo s aktéry, a jsem přesvědčen, že to celé věci dlouhodobě pomohlo. Nemluvit jen o nich bez nich.
Prostě narázuje na veřejnost krákat názory, které jsou v přímém rozporu s tím, co jsme tu řekli.
Meleš z hladu. O tom o čem jsem se bavil s RomiKem jsme se nijak nedohodli, tak ani jinak. O žádnem rozporu nemůže být řeč.
My všichni. Jsem jenom jeden a fakt nezvládám celý fórum řídit sám. Od toho jsem taky chtěl vaší pomoc.
Vážně chceš anši pomoc, nebo jen přitakvání a správu? Protože když ti někdo "pomůže" s řešením něčeho a není to podle tvých představ začneš hnedka hulákat. Laskavě se rozmysli co valstně chceš. Jestli samostatné a aktivní moderátory, nebo pasivní avšak loajální sluhy. A přemýšlej dvakrát.
Nečekejte, že všechno budu dělat já. Nečekejte, že vy si řeknete: "tohle chce vyřešit" a Markus to za vás vyřeší. Když potřebujete něco nutně vyřešit, možná byste si to mohli vzít na starost
A když to udělám dostanu na prdel? Ah, promiň zapomněl jsem na tu věc v závorce, o společném probrání věci, hm. Jistě, probereme, a nic se neděje. Krásný příklad je se zobrazováním počtu příspěvků.
"Markus zazdil". Já tu nejsem jako jedinný činný prvek! Jestli máte dojem, že něco potřebuje vyřešit a že jsme něco zapomněli (my všichni, ne jen Markus) dořešit, tak to připomínejte.
Ano Já, Qual, Bifi, a myslím ještě někdo souhlasili s nezobrazováním počtu příspěvků, bavili jsme se o tom už tuším na začátku školního roku. Já o tom mluvil s tebou osobně, v podstatě jsi přislíbil že se s tím něco udělá, a zazdil to. Bylo to připomenuto, a zase nic. PAK ZNOVU! A ty jsi to prostě ignoroval, vše je to dohledatelné. Možná náhoda, možná úmysl.
Iron Within
Iron Without

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 29. 11. 2006, 23:54

Doporučoval bych tyhle dva posty buď smazat, nebo je tu nechat s nějakým post-komentářem.
Iron Within
Iron Without

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 30. 11. 2006, 00:09

Vy magoři!

Co vám Romíkovci sakra provedli? Od doby co Vlasák upravil RSS nikomu neškoděj! Pokud si toužej zaspamovat svojí sekci, je to jejich problém. Duplicitní témata už pokud jsem pochopil Romík řeší, ranky a počty příspěvků se právě rušej in progress.

Tak co je sakra důvod se do nich takhle veřejně pustit? Navíc z oficiálního postoje, bez předchozího projednání se zbytkem týmu!

Romíkovci problém nejsou. PRoblém jsou moderátoři utržení ze řetězu. Mimochodem, Invictus má dneska den. O tom jinde.
Kostka, http://www.d20.cz
- překlady her (DnD, Fate a další)
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí
- skupinové sekce s rozsáhlou podporou
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 30. 11. 2006, 00:15

Seru na vás.

EDIT:
2Sirien: Nikdo se do nich nepustil, dokud tam nenaběhl Markus a nezačal hystericky vykřikovat o rušení sekce, tak jsem se s ROmikem normálně slušně bavil. Takže di s tma kecama doprdele.
Iron Within
Iron Without

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 30. 11. 2006, 00:20

$D

S Invictem jsme si promluvili.

Zamčeno

Zpět na „Archiv moderátorů“