Sosáček

Archiv moderátorských diskuzí. Skryto očím veřejnosti.
Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 21. 10. 2006, 13:55

No... čtyři odchody v rozestupech několika měsíců a jeden následnej k tomu nepovažuju za "nárazový" ale za "průběžný".
Kostka, http://www.d20.cz
- překlady her (DnD, Fate a další)
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí
- skupinové sekce s rozsáhlou podporou
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 21. 10. 2006, 14:24

Sirien píše:No... čtyři odchody v rozestupech několika měsíců a jeden následnej k tomu nepovažuju za "nárazový" ale za "průběžný".
A ty víš kolik lidí z těch co sem nechodí kvůli někomu odešlo? Nebo dokážeš říci kolik lidí sem přestalo chodit kvůli někomu? Nejsem si jist, co čekáš že budueme dělat. Máme dát Sosáčkovi ban? V tuhle chvíli je rozhodně špatný nápad nějak sosáčka postihovat, ať už si to zaslouží nebo ne. Maximálně se můžu snažit sledovat jeho reakce a to, jeslti je tu nějaká změna, atd....
Každopádně vždy budou lidi, kteří se na vzájem nesnesou a nemusí to být vyloženě chyba jednoho.

Já osobně ze svého postoje vždy odmítám jednostranou chybu v jakémkoliv konfliktu a obviňovat jen jednu osobu je podle mě krátkozraké nebo neoběktivní v 99% případů a to i v tehdy, kdy je to takříkajíc "očividné". Problém je v tom, že málo lidí se nějak více zajímá o mezilidskou komunikaci, psychologii, atd... které tenhle postoj většinou také zastávají a hlavně, spousta lidí postrádá jakoukoliv snahu o empatii.

2 Sirien:Zkus teď vše zahodit za hlavu, jen odčasně. A pokus se vžít do sosáčkovi situace. Představ si jak se teď může cítiť. A teď si zkus představit, jak se bude cítit, když mu někdo cokoliv vytkne (ať už sebevíce diplomaticky). Pomůže to něčmu/někomu? Uškodí to něčemu/někomu?

Momentálně bych pár dní počkal, aspoň do sleziny. Až tam Sosáček uvidí, že se tam s ním všichni baví normálně, myslím, že z něj depka spadne. Potom můžeme objektivně začít posuzovat jeho vystupování na fóru, pokud bude nějak stát za pozornost.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 21. 10. 2006, 14:37

Každopádně vždy budou lidi, kteří se na vzájem nesnesou a nemusí to být vyloženě chyba jednoho.
Neříkám že ne. Jen říkám, že Sose už nesneslo pět lidí a nesnáší ho minimálně jeden další.

Na Slezinu jsem nedávno z nějakých důvodů změnil názor a nejedu, tak si to tam užijte.

Jinak - žádnou reakci od vás neočekávám, jen říkám co si osobně myslím. Mimo jiné si myslím, že nějaký "smutek" nebo "deprese" nejsou omluvou pro křivé obvinění.
Ale tak nebudu se v tom už hrabat... kašlu teď na něj. Ale jestli tahle jeho nálada hodlá pokračovat i potom co se vrátim z Avalconu (vy ze Sleziny), tak to ignorovat nebudu.
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 24. 10. 2006, 16:15

Jerson Sosáčkovi v Rozličnym Off topicu píše:Nicméně tobě nejde o přístroje nebo statické náboje, ty chceš utřít Siriena, takže tohle téma nemusíme rozebírat dále.
Zastání z nečekané strany :D
To jen, aby si někdo nemyslel, že sem paranoidní a vidim věci, který nejsou :wink:
...a mnohé další.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 14. 12. 2006, 01:18

ok, Sos má zase svojí fázi měsíčního cyklu. Prosím o své bedlivé sledování a případné včasné odtržení, děkuji předem všem zůčastněným...

EDIT: grrrr... už trpim halucinacema, věci z ICQ vidim na Fóru, se z toho už zcvoknu... jak taky ne, když pořád přepínám mezi třema ICQ oknama, Fórem a nějakou další stránkou.
...a mnohé další.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 2. 1. 2007, 12:46

Mohl - by - prosím - někdo - zbavit - Sosáčka - jeho - ubohého - komplexu - z - toho - že není - moderátor???????????

Jeho hlášky: Patříš k privilegované vrstvě, takže Ty můžeš a já ne, které jsem za poslední tři dny zaregistroval hned třikrát, mě sakra hodně vytáčej a musim se hodně držet, abych mu něco pěkného nenapsal.
...a mnohé další.

Fritzs

Příspěvek od Fritzs » 2. 1. 2007, 12:49

Sirien: Ne, protože to není možný... leda mu dát moderování nějaký sekce...[/b]
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 3. 1. 2007, 14:29

Ano, místy už mě taky štve.

Jeden postřeh: Až vás popadne neodvratná touha něco Sosáčkovi Odpovědět, učiňte to prosím přes PM. Na veřejnosti jeho ranty radši ignorujte, jako kdybyste si jich nevšimli. Protože odpovědět znamená, že by odpověděl i on, a vám by to pak zase nedalo, a on by zase odpověděl.... lepší nechat to ležet.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 25. 2. 2007, 10:26

Taky bych neřekl, že je jich tolik. A už vůbec ne takových, co jsou ochotni si něco kupovat, heh. Stačí se rozhlédnout po fóru, většina místních si radši koupí drogy, než nějaký časopis.
Tik-ťak... sotva se vrátim, hned mi tu někdo brnká na nervy... vlastně mi moc nevadilo, když se tvářil odešel, spíš naopak :(
...a mnohé další.

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 25. 2. 2007, 11:19

mě by hlavně zajímalo, co ho vlastně žere.
Iron Within
Iron Without

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 25. 2. 2007, 11:24

Podle mě je nejlešpí nechat Sosáčka v podobných situacích být, nebo to vyřešit diplomaticky. Zabýval bych se podobnými výroky, až když bude útočit na někoho konkrétního.
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 25. 2. 2007, 13:32

mě by hlavně zajímalo, co ho vlastně žere.
Pro začátek já, a to docela hodně. Ale to je osobní a nesouvisí to přímo s Fórem ani s žádnou hádkou, takže bych to nechtěl rozebírat takhle veřejně, i když v uzavřený sekci... (a není to, v přímém důsledku, moje vina... to je ale opravdu jedno)
...a mnohé další.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 6. 3. 2007, 17:49

Sosna píše:Tohle bych kdyztak priste resil v soukromi, timhle zbytecne udelas radost lidem, kterym radost urcite udelat nechces.
http://rpgforum.cz/viewtopic.php?p=104961#104961

Nechce se ho někdo v PM zeptat, co tim míní? Na mě by vyjel a vcelku mě zajímá, jestli zase jen buzeruje nebo co mu zase je... :(
...a mnohé další.

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 6. 3. 2007, 17:57

No tak tě asi nenávidí, se s tím smiř, já ti to nezávidím. $D

Popravdě, nevím proč je téma o Sosákovi ještě v sekci chování moderátorů a proč ho tu pořád propírat. Zbytečné, stejnak jde evidentně jen o střet mezi ním a Sirienem (převážně).

Nevím proč a je mi to celkem fuk, oba jsou dospělí lidé, tak ať si to vyřeší, nebo neřeší.
Iron Within
Iron Without

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 6. 3. 2007, 19:31

Právě že ne... já sem Sosnovi nic neudělal už minimálně měsíc. Mám takové tušení, že tahle narážka nebyla vůči mě, takže právě proto mi uniká...
...a mnohé další.

Zamčeno

Zpět na „Archiv moderátorů“