Sosáček

Archiv moderátorských diskuzí. Skryto očím veřejnosti.
Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 7. 3. 2007, 13:06

Pak se nabízí jiná otázka. Je vážně nutné to řešit? Tady? :roll:
Iron Within
Iron Without

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 7. 3. 2007, 13:22

Je tak nezbytně nutné analyzovat, co Sosáček myslí každou svou narážkou?

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 7. 3. 2007, 22:16

Pravda. Proč se rozptyluju :(
Už na něj kašlu, pokud bude něco předvádět, tak mě z toho vynechte.
Kostka, http://www.d20.cz
- překlady her (DnD, Fate a další)
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí
- skupinové sekce s rozsáhlou podporou
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 12. 3. 2007, 18:46

http://rpgforum.cz/viewtopic.php?p=105761#105761
Pieta napsal(a):
A vůbec, kdo je to Jacob? (:

Nejakej tukanuv kamos. Vim vic, ale spis PMkou, nechci vypadat jako ze nekoho pomlouvam.
Smim ho laskavě zaškrtit zabít zavraždit a zadupat tomu blbovi lebku do země?
Vim víc, ale radši PM, nechci vypadat jako že někoho pomlouvám... raději v PMce, protože to co o něm chci říct je něco, co bych nemohl říct nahlas, protože by mě někdo poprávu jako ostatně obvykle obvinil, že pomlouvám, překrucuju a dělám naschvál problémy a konflikty aby se lidi kolem mě hádali...

KRETÉN

Příští podobnou poznámku mu deletuju, bez ohledu na to, na čí adresu to bude, tečka nezájem. Opravdu nechápu, proč je stále na fóru člověk, kvůli kterýmu další lidi odcházej. Vim že se opakuju, ale přijdu si jako idiot, když sleduju, jak to všichni kolem mě ignorujou.
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 13. 3. 2007, 10:44

2 Sirien:Brzdi, netřeba používat tak silné výrazy. Chápu že tohle tě určitě naštvalo, mě by to taky naštvalo, kdyby něco podobného veřejně napsal o někom koho znám, bez ohledu ať na tom něco je nebo ne. Možná by mu někdo z moderátorů mohl npsat nějakou PMku (pokud to už někdo neudělal). Pokud možno ne ty Siriene, aby z toho nevznila nějaká hádka, kterou nechceme.
Jinak co se týče toelrance Sosáčka, já osobně jsme tolerantní hodně a nikdy jsem tu s nikým neměl problémy. Nějakou doby sosáčka znám, takže ho beru s rezervou. A musíš připustit, že někdy můžeš vůči němu působit trochu zaujatě, take je jasné, že i tvoje kritika bude brána s rezervou. Ale tentokrát uznávám, že možná trochu přešláp. Už jsem si toho všiml, když to napsal, ale nechtěl jsem to řešit. Máš nějakou odezvu od Jacoba?
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 14. 3. 2007, 15:28

Jinak co se týče toelrance Sosáčka, já osobně jsme tolerantní hodně a nikdy jsem tu s nikým neměl problémy.
Ty možná ne, ale spousta ostatních tu s nim už problémy mělo. Ne jenom já, ne jeden člověk nebo dva, ale hodně lidí. Není to o tom, jestli s ním TY máš problémy. Je to o tom, že se Sosnou má prostě problémy skoro každej druhej víc aktivní uživatel.
Nějakou doby sosáčka znám, takže ho beru s rezervou.
Výborně. Tohle Fórum je plný lidí, co Sosáčka "nějakou dobu neznaj". Omlouvat ho s tim, že "to je přeci Sosáček, známe ho" by bylo super u uzavřenýho fóra přístupnýho na pozvání, ale u otevřenýho Fóra to je argument úplně k ničemu.
A musíš připustit, že někdy můžeš vůči němu působit trochu zaujatě
Trochu zaujatě? Měl podíl na odchodu pěti lidí. S časovim odstupem. Aspoň jednou měsíčně se tu do někoho naveze.
Trochu zaujatě působíte spíš vy, kdyby tohle prováděl na fóru, kde ho admini a moderátoři "neznaj", tak už by tam dávno dopsal. Žádnej normální správce Fóra si tam nenechá někoho takhle účelově konfliktního (ano, účelově. Stejně jako Ty - znám ho osobně. Sosáček je jeden z mála lidí co znám, co se baví tím, že vyvolává konflikty mezi lidmi. Viděl jsem ho u toho několikrát, jak osobně, tak po netu. A NEJSEM jediný uživatel, který si toho všiml, a ne, ten další není Alnag ani andtom ani nikdo podobný. A ne, neptej se, nikdo z těch dvou, možná tří lidí sem nemá přístup, takže se s nimi odmítám ohánět, zvlášť, když mi to řekli soukromě z očí do očí...)
Ale tentokrát uznávám, že možná trochu přešláp.
Trochu? Tentokrát? Pokolikátý už? Vyjmenovat to za tenhle rok by myslím i mohlo stačit...
Máš nějakou odezvu od Jacoba?
Ignoroval to, +-, z toho co psal do tématu. Osobně sem se ho neptal...
Už jsem si toho všiml, když to napsal, ale nechtěl jsem to řešit.
Teda... bez jakéhokoliv zaujetí, to dost vypovídá o Tvém přístupu k moderování. Zaregistruješ, jak se jeden uživatel jen tak sveze po jinym uživateli, ale "nechceš to řešit"??? To myslíš vážně?
...a mnohé další.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 14. 3. 2007, 15:39

Jacoba nasral, ale pak se na to vykašlal. Zmínil něco o tom, že se třeba dočká i omluvy, ale spíš na to kašle...
...a mnohé další.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 30. 3. 2007, 16:00

Jiron píše: Nebojte, není to nic osobního, jen důležitý trénink ve stejnou dobu.
Sosna píše: Jak lže, ne
Nevim, myslim, že dalšího komentáře netřeba... :roll:
...a mnohé další.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 24. 4. 2007, 14:42

To je dost mimo, Dalcore. Spousta lidi si nemysli, ze jsou postava. Ale tahle debata tu ]byla uz hodnekrat, a ja na tvuj pokus vyvolat flame pristupovat nebudu, nekdo jinej treba jo
Tadýdádý-dá. Jestli tohle neni nepodložené osočení tak už nevim co je... ne že bych byl sám, kdo má dojem, že sosna vyvolává hádky naschvál... klika že má dneska Dalcor nějak klidnou náladu.
...a mnohé další.

Invictus
Nerozhodný volič
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus » 6. 5. 2007, 21:45

Nejsem se Sosáčkem ve sporu, neznám jej osobně, ani proti němu nic nemám.
Přesto si po posledních událostech, a po vcelku výmluvném seznamu lidí, poté co jsem si sesumíroval, jak se tu chová a choval, což jsem vždycky ignoroval (jeho poznámky jsou často trefné, i když jsou konfliktní), musím navrhnout zabanování jeho adresy, nebo alespoň zablokování účtu.
Nemyslím, tím že by šlo o nějaké univerzální řešení problému fóra, ale zcela racionálně se domnívám, že škodí náladě na fóru a RPG fóru jako celku.
Iron Within
Iron Without

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 7. 5. 2007, 09:09

Zpetně nikoho vyhazovat nebudu. Jestli se bude dál chovat nepřijatelně, podléhá stejným měřítkům jako ostatním, jak jsem o tom psal v Ohništi.

Zamčeno

Zpět na „Archiv moderátorů“