Fungují vám e-mailové notifikace?

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od boubaque »

Mrcek píše:To jsem si myslel, ale ne. Prostě u odesílatele byla ta zpráva odeslaná, ale u mě jako u příjemce se neobjevila.
A nemohlo se stát, žes měl plnou schránku a nová zpráva "přetekla" do jiné složky, nebo se prostě smazala hned jak přišla?
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Mrcek »

Bubáku nemohlo a stalo se to znovu, tentokrát s PM od Markuse, takže si to zažije na vlastní kůži. Nevím v čem je problém. Ovšem abych zmínil všechny okolnosti, tak pokud mi přijde PM, když jsem online na fóru, tak se mi zobrazí vyskakovací okno s upozorněním o nové zprávě a vše je ok. V takovém příadě tu zprávu najdu v Inboxu.
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Markus »

Mrcku, kolik máš zpráv? Opravdu nemáš přeplněnou schránku?
Zkontroluj si svá nastavení zpráv, rozhodně by tam nemělo být nastaveno blokování zpráv, které jdou přes limit (já mám nastaveno, aby se mi staré zprávy odmazávaly).

Moje zpráva byla nepodstatná, jen jsem ti psal, že jsem ten problém opravil, takže už ti to půjde :wink:
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Mrcek »

Mám zaplněno 35% (26 ze 75 možných), žádná pravidla nemám nastevené a pokud je adresář plný, tak mazat staré zprávy. TOhle je OK, mě ta zpráva dojde v případě že jsem online na foru, ale když ne, tak mi přijde notifikace a nic, ani obraz ani zvuk.
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Quentin »

Peekay píše:Uzivatelsky panel -> Prehled -> Sledovani.

Premaz tento zoznam a mas po probleme :)
pomohlo, dik. Chapu spravne, ze ty temata byla zaskrtnuta pri prechodu na novou verzi fora?
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Mrcek »

A ještě jeden příklad z praxe: Notifikace na tuto Quentinovu zprávu mi přišla až teď, po 42 minutách. Tady to ovšem může být stejně tak dobře problém Seznam.cz. Do toho nevidím.
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Almad »

Bouchi píše:Ja bych jenom dodal, ze mi nechodej ani oznameni o novych prispevcich, ani o soukromych zpravach (naposled mi to fungovalo na zacatku zari), a ze dle slov naseho admina se ty maily ani nedostanou na altari mailserver (tj. ani se mu je zadny predchozi server nepokusi poslat).
Nemuze to souviset s timhle?
Mailserver píše:<10660189@karneval.cz> (expanded from <bouchi@altar.cz>): host
mx.upcmail.cz[213.46.255.15] said: 452 4.1.1 Account is temporarily over
quota (in reply to RCPT TO command)
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Bouchi »

Almad píše:
Bouchi píše:Ja bych jenom dodal, ze mi nechodej ani oznameni o novych prispevcich, ani o soukromych zpravach (naposled mi to fungovalo na zacatku zari), a ze dle slov naseho admina se ty maily ani nedostanou na altari mailserver (tj. ani se mu je zadny predchozi server nepokusi poslat).
Nemuze to souviset s timhle?
Mailserver píše:<10660189@karneval.cz> (expanded from <bouchi@altar.cz>): host
mx.upcmail.cz[213.46.255.15] said: 452 4.1.1 Account is temporarily over
quota (in reply to RCPT TO command)
Nemuze. Jednak viz "dle slov naseho admina se ty maily ani nedostanou na altari mailserver (tj. ani se mu je zadny predchozi server nepokusi poslat)", zatimco to co uvadis je vec, ke ktere dojde az po pruchodu altarim mailserverem a preposlani na realny mailbox. Jednak mam pro jistotu mailboxu vice a ten preplneny je jen jeden z nich (a velice rad bych si ho promazal, jenze proboxovat se na webmailove rozhrani UPC se mi z neznamych duvodu podari tak jednou za tyden).
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Almad »

Bouchi píše:Nemuze. Jednak viz "dle slov naseho admina se ty maily ani nedostanou na altari mailserver (tj. ani se mu je zadny predchozi server nepokusi poslat)", zatimco to co uvadis je vec, ke ktere dojde az po pruchodu altarim mailserverem a preposlani na realny mailbox. Jednak mam pro jistotu mailboxu vice a ten preplneny je jen jeden z nich (a velice rad bych si ho promazal, jenze proboxovat se na webmailove rozhrani UPC se mi z neznamych duvodu podari tak jednou za tyden).
Hm, každopádně se mi teď se stejnou hláškou vrátil i druhý mail, co jsem posílal.
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Bouchi »

Almad píše:
Bouchi píše:Nemuze. ... a ten preplneny je jen jeden z nich (a velice rad bych si ho promazal, jenze proboxovat se na webmailove rozhrani UPC se mi z neznamych duvodu podari tak jednou za tyden).
Hm, každopádně se mi teď se stejnou hláškou vrátil i druhý mail, co jsem posílal.
Jo, to klidne mohlo, ono se to vraci s nekolikadennim zpozdenim (oproti casu odeslani).
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: Fungují vám e-mailové notifikace?

Příspěvek od Bouchi »

Tak hlasim ze mi prave zacaly chodit notifikace. A to vcetne nekolik dni starych.
Dekuji za zprovozneni.
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti