Alternativní vzhledy/skiny

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Pieta »

Zmok píše:Já rozhodně lobuju za Chronicles. Jinak to tady to bude samá šedá, černá, případně modrá - jak na hřbitově. A hlavně je ten skin mnohem přehlednější, všechno jasně oddělené do boxíků, ne jako teď kdy jsou v příspěvkách texty náhodně rozházené po šedé ploše.
+1, taky se v současném vzhledu krutě neorientuju, částečně to je nezvykem, ale kromě toho mám pocit, že tenhle skin prostě není přehledný. Takže bych byl za něco jednoduchého a přehledného.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Já lobbuju za něco free, cool, dark a in. Hlavně tedy dark; free, cool ani in to zase tak být nemusí.

zaujalo mě (v pořadí od nejlepšího po nejméně zajímavý):

black pearl
proDVGFX
Acid tech oranžové
360Elite
starcraft
Mergenine:orange

Rozhodně bych chtěl nějaký tmavý skin ideálně s oranžovo-žlutými kontrastními odstíny (teoreticky by mohly být i ) písma. Dobře se to čte, šetří to monitor i oči. Hlasy bych dal asi těm prvním dvěma uvedeným skinům, tedy Black Pearl a ProDVGFX.

Teď vidím, že aktuální skin naprosto úchylně zobrazuje odkazy, to jest dost světle šedě na bílém pozadí...
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Corvus »

proDVGFX ma prilis vyrazny gradient... mne sa z tych co si pastol paci ten Acid tech
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Corvus »

Markus píše:Dobrá, fórum opraveno pro IE6. Vypadá to sice ošklivě, ale aspoň to funguje:

Obrázek
opakujem otazku: je to uz nahodene? lebo ja to mam stale po starom.
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od boubaque »

Corvus píše:opakujem otazku: je to uz nahodene? lebo ja to mam stale po starom.
Je to nahozené, zkoušel jsem to. Mělo by nejspíš stačit jen obnovit stránku (F5), jestli ti to nefunguje...
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Corvus »

ok. uz to funguje.

dik
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Antharon »

Pre niekoho, kto doteraz vydržal na IE6 by som skôr odporučil chrome, človek si ho nainštaluje, nema to prakticky žiadne úchvatné vylepšenia, ale zase vyzerá to skutočne pekne a je tam strašné kvantum miesta...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Aljen »

Nejde o to ci vydrzal ale ci firma v ktorej pracuje nieco ine podporuje ;)
To byva najvacsi kamen urazu.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Bajo »

Me se z tech temnych ten proDVGFX zase libil nejvic $P
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Markus »

proDVGFX je depresivně monotónní (rozklikněte si nějaké téma), navíc si ho nedokážu představit v součinnosti se současnou hlavičkou (i když bude v negativních barvách).

Mě osobně se líbí ten oranžový Acidtech. Mám-li hlas, tak ho dávám jemu 8)
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Sosacek »

Clovek kterej si meni skin to dela proto ze mu tenhle nevyhovuje, a nejaka hlavicka je mu uplne ukradena.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Resurrection »

Taky hlasuju pro Acidtech!
Secrets are power.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od jonka »

moje preference na tmavý skin jsou (v pořadí)

cesium
starcraft
AcidTech
Hermes
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Cesium a Hermes mají podle mě strašně málo kontrastní písmo, zejména v nadpisech.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Alternativní vzhledy/skiny

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Ehm... Jak to vypadá? Bude skin ještě k vánocům (v takovém případě máš, Markusi, ještě nějakých 6 hodin a 43 minut), nebo až k Novému roku? $D
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ShadoWWW a 7 hostů