[Fórum] Vlákno přání a stížností

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21004
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[Fórum] Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Markus »

Pokud vám něco vadí, chybí, nebo něco potřebujete změnit, pište to sem.

TO-DO list:
[*]notifikace přes @?[/list]

🤔🙈Jak používat Unicode emotikony?😱👍
- Na mobilu použijte běžnou klávesnici emotikonů.
- Na PC stiskněte klávesu Windows + . (tečku)
- Uživatelé Macu jsou vysoce inteligentní a přijdou si na to sami
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21004
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Markus »

Zkoušeli. Kurzíva je hezčí :P

Jinak díky za pochvalu. Od webdisegnera potěší obzvlášť.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Wan-To »

No já jsem to právě taky zkoušel. 8) Ale ono je to nakonec celkem jedno, jak to vypadá... (je to nezvyk, ale třeba to ještě nastolí nový trend ve webdesignu $D)
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Erric »

Pokud zadavam clanek, tak odkaz "Nic vás nenapadá?" u klicovych slov by se mel zobrazit v jinem okne. V pripade ze mam neco rozepsaneho, si to tim prebiju, nemluve o tom, ze nemuz copypastovat apod.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Erric »

Po zadani klicovych slov do radku pri vkladani odkazu na clanek vysel tenhle assert: Chyba HTTP: 404

http://rpgforum.cz/taxonomy/autocomplete/6


Pouzivam posledni verzi Firefox
Naposledy upravil(a) Erric dne 15. 12. 2008, 22:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Erric »

Dal jsem nahled na clanek, chtel jsem upravit seznam tagu, klinkul jsem na tuzticku - vysledkem je: Stranka nebyla nalezena...


hej jeste jsem nepridal ani jeden clanek a uz tri bugy :(
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Erric »

Zobrazovani VSECH tagu (klicovych slov) nad clankem mi prijde vysoce domotivujici v jejich vyuzivani. pokud chci otagovat clanek opravdu precizne, aby byl z tagoveho systemu dobre dostupny, zabere zobrazeni tagu vic prostoru nez clanek samotny, coz me nuti vyuzit jen nekolik malo tagu, coz zasadne potlacuje jejich smysl
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Erric »

Pral bych si, aby i u odkazu na clanek bylo mozne prilozit odkaz na diskusi sem na RPG forum.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6651
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od boubaque »

Erric píše:Dal jsem nahled na clanek, chtel jsem upravit seznam tagu, klinkul jsem na tuzticku - vysledkem je: Stranka nebyla nalezena...
Sice je pravda, že ta tužtička v tom náhledu je trochu zbytečná, ale opravdu to považuješ za chybu? Když na ni klikneš, tak přece nemůžeš přejít na existující stránku, protože ta, na kterou se chceš dostat, ještě nebyla vytvořená.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 21004
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Markus »

Erricu, dvojité díky. První díky za naplnění hlavní stránky články (dát přednášku jako článek byl "nice touch") 8) Druhé díky za dobré připomínky. Jenom bys je pro příště mohl posílat do jednoho příspěvku (funkce edit), než posílat furt nové. Ale to je hnidopišství.
Erric píše:Pokud zadavam clanek, tak odkaz "Nic vás nenapadá?"
Píšu si, půjde opravit snadno a rychle. Opravím podobné věci i v dalších formulářích.
Erric píše:Dal jsem nahled na clanek, chtel jsem upravit seznam tagu, klinkul jsem na tuzticku - vysledkem je: Stranka nebyla nalezena...
Ta tužtička neslouží k upravování tagů, ale k upravení celého článku (tagy jsou pak součástí formuláře). Vzhledem k tomu, že jsi klikal ve chvíli, kdy článek ještě nebyl uložený, nemělo to co editovat a hodilo to chybu. Každopádně dobrý postřeh. Píšu si, tužtička by neměla být v náhledech. :wink:
Erric píše:Dal jsem nahled na clanek, chtel jsem upravit seznam tagu, klinkul jsem na tuzticku - vysledkem je: Stranka nebyla nalezena...
Udělalo to ojediněle, nebo to dělá pokaždé? Občas se mi tohle stalo - v takovém případě nefunguje automatické doplňování klíčových slov (normálně se vám nabízejí možnosti, když píšete). Ale nikdy se mi to nepodařilo nijak spolehlivě napodobit, většinou mi to fungovalo a jenom v pár případech ne. Těžko pak vystopovat původ problému.
Erric píše:Pral bych si, aby i u odkazu na clanek bylo mozne prilozit odkaz na diskusi sem na RPG forum.
Super, přidám v příští várce změn. Původně jsem to tam záměrně nedal, protože jsem předpokládal, že lidi mají diskuze na vlastních stránkách a nebudou to používat. Nedošlo mi, že jsem to tam dát mohl pro ty, co to využít chtějí. :doh:
Erric píše:Zobrazovani VSECH tagu (klicovych slov) nad clankem mi prijde vysoce domotivujici v jejich vyuzivani. pokud chci otagovat clanek opravdu precizne, aby byl z tagoveho systemu dobre dostupny, zabere zobrazeni tagu vic prostoru nez clanek samotny, coz me nuti vyuzit jen nekolik malo tagu, coz zasadne potlacuje jejich smysl
1) Počet tagů nad článkem - kolik tagů si představuješ pod "precizním otagováním"? Upřímně řečeno, nikdy mě nenapadlo, že by někdo potřeboval použít tolik tagů... já vždycky měl problém vymyslet celých pět tagů, nebo tak. Ty mluvíš hádám třeba o čtyřech a víc řádcích tagů, které ti už přijdou příliš rušivé, že? Ok - podívám se, co by s tímhle šlo dělat, možná zobrazovat jenom prvních 10 a zbytek schovat do nějaké vyjížděcí lišty jako na Youtube, to by bylo cool. Ale bohužel to dost přesahuje mé programátorské schopnosti, budu se muset poohlédnout po nějakém externím řešení... věřím, že to půjde, ale potrvá to. Píšu si na pořadník dlouhodobějších cílů. Zatím tam klidně házej tolik tagů, kolik uznáš za vhodné, já myslím, že lidi se nezblázní... pokud toho nebude 5 řádků. :)

2) Ad efektivita tagovacího systému: no, vzhledem k tomu, že je to postavené na samovolném popisování samotnými uživateli bez jakýchkoliv pravidel, tak to bude s tou efektivitou vždycky trochu bledě :) Je pár klíčových slov, na jejichž používání se snažím dohlížet (zejména aby články měly tag svého systému) a které z moci mě svěřené administrátorskými nástroji doplňuji. Zbytek je kreativní chaos.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5421
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Resurrection »

Jak to vypada s temi skiny? Nebyl by nejaky retro AlexisRed? Prijdu si tu desne ztracenej jak nevim kde co kam kliknout a jak se mi zmenily barvicky indikujici to ci ono :-) Ale snad si zvyknu.

Kazdopadne Markusi, mluvils o tom ukrizovani za skiny. Bud si to myslel tak, ze si pozval na forum prislusniky hnuti skinheads nebo si opomel zminit, ze se jedna o jeden skin fora, nikoliv vic jak z toho vyplyvalo. Takze

"Crussifiction? One cross each, turn to the left and down the corridor..." :D

Nicmene nove stranky jsou super a slouceni s portalem je jedine dobre.

EDIT: A jmena lidi jsou pod avatarama a ne naopak, coz je des.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Faskal »

Přijde mi, že (nevím do jaké míry formálně vyhlášený příkaz) mít podpis menší f(r)ontové velikosti, na současném foru přestává být tolik lukrativní.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Sosacek
Příspěvky: 25784
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Sosacek »

Hmm.

No ale zas clovek oceni ze tu neni ta prudifunkce ze nemuzes odeslat prispevek min jak pet sekund potom co udelas nahled. Si asi ty nahledy zase zvyknu pouzivat.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Aljen »

Resurrection píše:EDIT: A jmena lidi jsou pod avatarama a ne naopak, coz je des.
Veru. To aj mna dost matie. A meno by som dal o kusok vacsim fontom
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od Aljen »

Nejak mi nefunguje oznacenie vsetkych prispevkov za precitane v podsekcii. Globalne pre forum to ide ale ciastokovo nie.
Ak to uz niekto referoval tak sorry za spam
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6651
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno přání a stížností

Příspěvek od boubaque »

Aljen píše:Nejak mi nefunguje oznacenie vsetkych prispevkov za precitane v podsekcii. Globalne pre forum to ide ale ciastokovo nie.
Ak to uz niekto referoval tak sorry za spam
Nevidíš odkaz, kterým bys to udělal, nebo se po kliknutí na něj netsane to, co bys očekával? Já už jsem to zkoušel a šlo mi to... Možná jsi jen klikl na špatný odkaz, taky se mi to poprvé stalo.

Na tomhle screenshotu odkaz nahoře označí jako přečtené příspěvky v podsekcích, odkaz dole příspěvky v dané sekci.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Zamčeno

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti