ad Kreslící prkno

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrcek »

jojo, přesně tak. Ale PMkou bych kontaktoval všechny, aby to bylo spravedlivé... :)
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Takže takhle... vzhledem k tomu, že o víkendu budu všechno přenastavovat, tak svěřím Mrckovi (BTW, Mrcek, nebo Mrček? :roll: ) moderování Kreslicího prkna.

Pokud Mrcek bude chtít - a nadšení mu zdá se nechybí - můžeme ho brát jako "šéfa" projektu Kreslicí prkno. To by znamenalo, že Mrcek by dostal volnou ruku v organizování Kreslicího prkna, rozhodoval by o něm a vedl to po svém...

Samozřejmě bych si přál, aby se všechny změny a zásahy řešily společnou diskuzí předem. A stále bych do toho kecal. Ale nakonec by to byl Mrcek, nikoliv já, kdo by řekl: "OK, díky za vaše návrhy, uděláme to takhle". Bez nutnosti, aby to Markus "schválil" (Markus by se ozval, kdyby se mu něco nelíbilo, mlčení jest souhlas). To je v zásadě celá pointa toho, co si představuji pod oním šéfováním.

S Kreslicím prknem se asi dá udělat mnohé, padly tu nějaké návrhy, třeba ještě padnou, možná se najdou dobrovolníci na výpomoc. Každopádně od teďka se o to stará Mrcek (pokud chce), svěřuji vás do jeho rukou. :wink: Hodně štěstí a ať se daří.

Jo a dík.

Jinak jsem neustále na drátě a připraven poskytnout jakoukoliv technickou pomoc.
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrcek »

No já jednoznačně chci a rád se toho ujmu. Děkuji taky za projevenou důvěru, udělám vše proto, abych nezklamal.

Proto směle do toho. Jen jak jsem tu už napsal, nechám to až po víkendu, zatím si rozmyslím co a jak, než se na to vrhnu.

P.S. Mrcek - vyslovuj Mrcek, oslovení Mrcku, Mrckovi atd...
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Zcela náhodný postřeh:

Pokud budou tagy [systém] [setting], apod., tak bych s dovolením lobboval ze české výrazivo. Raději [svět] než [setting]. Je sice pravda, že snad všichni ty anglické výrazy ovládají, ale co kdyby...
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

markus: sem proti, at se to konecne nauci. Jeden hrac od nas si porad plete system a setting :)

navic setting ma jiny vyznam trochu, nebo ne?
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrcek »

Ne to já jsem zase pro ty české názvy. Osobně nemusím, když někdo někam cpe anglické názvy, když to má pěkné české ekvivalenty, ale jak si tak všímám,dělám to taky. To je degenarace dobou... :(

Jinak s tím rozdílem svět a setting to nebude zas tak žhavé, myslím, že svět je svět, jak Asterion a setting je obecnější název, může znamenat i prostředí, jako to co je popsané mezi pravidly v příkladech. Takhle to cítím já, ovšem netuším, jestli je to pravda. :)
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Rozhodně je trochu rozdíl mezi "svět" a "herní prostředí" (setting). Ale nedokážu si představit situaci, kdy by to v Kreslicím prkně nějak vadilo.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

asi nevadilo; spis mi prijde lepsi, kdyz se lidi nauci rikat setting, at si rozumime.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrcek »

Já mám v plánu na tohe téma rozjet diskuzi v Kreslícím prkně i s hlasováním, takže to dořešíme tam, jo? Taky si promyslím co ještě bych tam udělal případně, takže takových tématek možná bude o něco víc, vše se dozvíte po těch víkendových úpravách.
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ze zkušeností doporučuji začít pomalu a postupně. Máš-li spoustu nápadů, lepší než rozjet 5 projektů najednou je rozjet nejdřív jenom 1, ten nejjednodušší, a pokud se vydaří a najdou se lidi, tak postupně nabalovat další a další.

Myslím, že některé podobné "projekty" tady na fóru ztroskotaly často i tím, že se přestřelil začátek. A taky tím, že se o ně nikdo nestaral, což teď asi nehrozí. :wink:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: ad Kreslící prkno

Příspěvek od Markus »

Mrcek moderátorem.
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti