Sirienův ban

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

To první jsem napsal já. Sirien tu není. Někam zmizel.
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2549
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

nechce se mi to tu cele cist (o sirienovi jsem se to domakl teprve dnes), ale citim potrebu se vyjadrit k tem nekolika prispevkum, ktere jsem omrkl. neslo si nevsimnout, ze se siriena spise zastavaji.

v tomhle jsem zcela na strane moderatoru. je sice pravda, ze v diskusi, za kterou ban dostal, byl imo jeste krotky, na druhou stranu si banana zaslouzil tak prinejmensim desetkrat v minulosti a ja vzdy jen kroutil hlavou, ze se tak davno nestalo.
a argument, ze tu bude bez siriena smutno a nebude o cem diskutovat na rpg tematech neberu. diky sirienovi prestalo sem na rpgforum chodit neskutecne mnozstvi lidi. o nekterych (trech) to vim urcite a u jinych jsem si vsiml, ze prestali prispivat po hadce s nim. byla to nahoda?
nebylo by tu bez siriena mnohem rusneji? (myslim v dobrem slova smyslu.) dnes to samozrejme jiz nikdo nezjistime.

sirienuv prinos pro rpg forum mi prisel jiz dlouhou dobu nulovy, protoze jeho pricinenim se mnoho debat zvrhlo nekam, kde me prestali bavit a dale jsem je necetl. $cry$

IMO.
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti