Inzeráty a nevyžádané rady

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Argonantus
.
Příspěvky: 18083
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Inzeráty a nevyžádané rady

Příspěvek od Argonantus »

Jinak speciálně stran causa Ascella - Maguseye zareagoval tak, že chtěl zřejmě nabídku přijmout, s tím, že si vymyslel kupu vlastních podmínek a připomínek, takže až potud zcela OK, a pak Ascella napsala
Maguseye - Moc díky za nabídku, ale už teď je jasné, že bychom si spolu nerozuměli. My hledáme rozumného hráče ochotného hrát člověka a to ještě navíc striktně válečníka. Měj se fajn
čímž je tato nabídka vyřízena a dál mělo smysl jedině dávat nabídky další.
To se už nestalo, takže další příspěvky všech jsou out a neměly nikdy opustit klávesnici.

K části z nich lze na omluvu uvést, že nejsou ofenzivní a jsou velmi lakonické (Markus, Sparkle).

Zvláštní uznání za posledního Maguseye - typický zhrzený kupec, jehož nabídku odmítli.
Do učebnic pro právníky.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Inzeráty a nevyžádané rady

Příspěvek od Pepa »

Zaprvé: Omlouvám se, ale přijde mi, že Andargerův inzerát byl absolutní trolling. Nebo nebyl? Nebo jak se to bez doplňujících otázek pozná? :think:

Zadruhé: Jestli budete měnit Pravidla Fóra, změňte, prosím, První pravidlo Fóra z "Nebuď debil" na "Buďte slušní a přátelští"...

(Nevím, jak ostatní, ale já osobně nikoho na "Nebuď debil" odkazovat nebudu.)
Argonantus
.
Příspěvky: 18083
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Inzeráty a nevyžádané rady

Příspěvek od Argonantus »

Andargerův inzerát byl absolutní trolling
A proč to, proboha, potřebuješ vědět?
Tobě nabídka nevyhovuje. Nemáš co napsat. Tečka.

Pokud to bereš jako trolling, pak don´t feed the trolls. Tečka.

Všechno zvláštní aplikace Peekayovy maximy, stejný výsledek.

Jestliže A napíše nevhodný trollující příspěvek, pak bojovná odpověď B to dělá pro třetí strany dvakrát delší a otravnější.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Inzeráty a nevyžádané rady

Příspěvek od Pepa »

Argonantus píše:A proč to, proboha, potřebuješ vědět?
Jako... Vážně se s tím člověkem nemůžu v dobré víře pobavit? :think:

A vážně ti moje odpověď jemu přišla jako bojovná? :think:
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3796
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty a nevyžádané rady

Příspěvek od Selhan »

Přesně tohle tady ale řešíme - je dobré se chodit k inzerátům pobavit? Podle mě inzeráty nepíšou lidi pro to, že si chtějí povídat, ale proto, co uvádí jako důvod - třeba že chtějí sehnat hru. Konec konců, i v diskuzích se moc nehodí přicházet s offtopicem - když jsme v diskuzi o hraní NPCček, tak nezačnu s někým řešit, jaké má kostky, i když mě to v diskuzi zaujme. A tohle mi přijde v podstatě stejné.

Nemluvím teď konkrétně o tom jednom případu, to podle mě už není úplně nutné řešit, ale obecně, co se sekce inzerátů týče.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty a nevyžádané rady

Příspěvek od OnGe »

Pepa píše: 7. 12. 2020, 21:47 Zaprvé: Omlouvám se, ale přijde mi, že Andargerův inzerát byl absolutní trolling. Nebo nebyl? Nebo jak se to bez doplňujících otázek pozná? :think:
To je ten jak psal před měsícem hrozně dlouhé bloky textu? Proč by to měl být trolling? Že spotřeboval moc písmenek nevadí, těch je pro každého dost.

Za trolling bych považoval spíš povídat si s někým o jeho inzerátu, jehož předmět mě nezajímá a tak na něj nechci zareagovat.
Pepa píše: 7. 12. 2020, 21:47Zadruhé: Jestli budete měnit Pravidla Fóra, změňte, prosím, První pravidlo Fóra z "Nebuď debil" na "Buďte slušní a přátelští"...
Nebuď debil.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty a nevyžádané rady

Příspěvek od Markus »

No, přátelé, děkuji vám za podněty. Některé byly cenné. Ale teď už nadešel čas to tady uzavřít.
Zamčeno

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů