[databáze RPG] Technická diskuze k Databázi RPG

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[databáze RPG] Technická diskuze k Databázi RPG

Příspěvek od Markus »

:!: :!: Upozornění: Databáze používá (od roku 2017) jiné uživatelské účty než fórum, takže jestli se nemůžete přihlásit, nejspíš tam účet vůbec nemáte nebo tam máte nějaké staré heslo. Můžete si ho obnovit.

Databáze RPG je komunitní projekt RPG Fóra a zároveň jeho hlavní stránka. Cílem je postupně vybudovat databázi RPG her a produktů, se sofistikovanými možnostmi řazení a vyhledávání. Asi je nad naše síly vytvářet kompletní databázi všech RPG na celém světě, ale bylo by fajn kompletně zmapovat aspoň domácí scénu. :arrow? Tady je podrobná dokumentace. V tomhle tématu je úvodní představení a následná diskuze.

Pomozte nám budovat a spravovat databázi! Funguje tak trochu na principu wiki. Každý registrovaný uživatel může přidávat nový obsah a upravovat obsah stávající. A samozřejmě můžete hodnotit a komentovat jednotlivé záznamy!

Známé chyby:
  • Zlobí full-textové vyhledávání. Někdy funguje, jindy ne. Našeptáváč je ale spolehlivý.
  • Hry s překladem se zobrazují zdvojeně.
  • Odkazy na externí recenze zatím nejsou upravovat - chybí UI
  • 21 hlas
  • Našeptávač leze při menších rozlišeních ven z obrazovky.
Výhledové plány:
  • Ve formuláři řadit tagy vodorovně.
  • Lepší řazení souvisejících produktů pod anotacemi (nejdřív základní příručky, pak až další věci)
  • Lepší filtry - zpřístupnit filtrování podle žánrů a mechanik, vícenásobný výběr
  • Sloučit sloupce Typ a Kategorie
  • Doplň odkaz na RSS feed
  • Uvést u každého, kolik má komentářů
  • Nějaký lepší způsob, jak vyfiltrovat dobrodružství podle systému
  • Chtělo by to půlhvězdičky
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Markus »

Uf! Uf!
Bajo píše: 22. 4. 2020, 12:40 Nemelo by po letech smysl, kdyz uz indies nejsou in, ale par lidi tu resi moduly apod. Rozsirit zaber i na moduly a rozsireni?
Markus píše: 22. 4. 2020, 13:35Což o to, já bych to asi dokázal zprovoznit, jenomže jakmile se na tu hlavní stránku podívám a přepnu do mentality "jdu tady něco přepracovávat", tak se na mě vyhrne milion jiných věcí, které je tam třeba udělat a jsou mnohem prioritnější než zprovozňovat jiné anotace a vůbec by to celé potřebovalo spálit a začít od nuly a kde na to mám vzít čas a chce se mi to vůbec dělat a áááááááááááááááááááá, radši to zase zavírám.
Quentin píše: 1. 5. 2020, 21:40 Nebylo by možné hlavní stránku úplně odstavit?
Markus píše: 2. 5. 2020, 18:39 *Cosi si záhadně brumlá a zanořuje se do komůrky*
Tadá!

Mám velkou radost, že vám můžu představit novou inkarnaci hlavní stránky rpgforum.cz a zároveň výrazné rozšíření systému anotací. Přímo na hlavní stránce:

www.rpgforum.cz

Naše stará hlavní stránka pocházela z roku 2008 a byla koncipovaná jako novinkový portál, kam lidi měli posílat odkazy na své novinky a články. Mimochodem, 2008 byla ještě doba, kdy „prakticky“ neexistoval Facebook a sociální sítě a právě sociální sítě původní zamýšlenou funkci našeho portálu – upozorňovat na novinky – úspěšně nahradily a odsoudily ho k nepotřebnosti. Poslední léta už portál jen tak živořil a spíš dělal RPG fóru ostudu, jako zaprášená výkladní skříň. Teď je místo něj nový.

Při práci nového portálu jsem měl na mysli tři cíle: (1) Aktualizovat ho technicky, protože začínal kolabovat. Běžel na PHP 5 a Drupalu 6, jemuž byla ukončena podpora v roce 2011. Poslední dobou to byla jedna velká chybová hláška. Teď je to postavené od zčista od nuly na PHP 7.3 a Drupalu 8, ale to vás nezajímá.

(2) Nějak důstojně archivovat obsah, který tam byl, aby nezmizel v propadlišti dějin. Konkrétně tam byla celá řada článků z Drakkaru, které dosud ani Drakkar nepřevedl do HTML podoby, takže rpgforum.cz bylo jediné místo, kde se daly rozumně číst. 8) Články tam jsou doteď a původní odkazy fungují, příklad třeba tady. Jsou svým způsobem skryté – nedá se k nim rozumně proklikat (ale vyhledávání je odhalí... když zrovna funguje). Každopádně všechny dosavadní odkazy, včetně indexace z Googlu, budou fungovat, takže články jsou snad archivované důstojně.

Migraci kvůli chybě nepřežily některé poslední novinky a nepodařilo se mi chybu vyřešit. Ale to by snad nemělo vadit, novinky jsou stejně efemérní a není moc nutné je archivovat. A navíc se už nikde nezobrazují ani ty, co migraci přežily. :)

(3) A ten hlavní cíl: rozšířit primitivní systém anotací v něco sofistikovanějšího a použitelnějšího. A to je to, co vám představuju teď.

*fanfáry*

Databáze RPG

Je tam toho spousta a umí to toho spoustu. Tady je dokumentace a návod k zadávání obsahu. Ale pointa je, že nově je kromě relativně statických anotací možné zadávat i produkty (příručky, světy, dobrodružství...), řadit je pod příslušné hry, komplexně to mezi sebou provazovat, různě to filtrovat, třídit atd. Je možné vyhledávat překlady a spoustu dalšího. Samozřejmě zůstala možnost všechno hodnotit a komentovat, nově s možností vyhledat si kompletní „sbírku“ (rozuměj všechny recenze) konkrétního uživatele - stačí kliknout na jeho jméno.

Nejlepší bude, když si to sami proklikáte a případně si přečtete separátní téma s dokumentací.

V mnohém je to inspirované/vykradené z rpggeek.com (včetně kategorizace žánrů a mechanik), protože proč znova vynalézat něco, co už vynalezl někdo jiný, že? Ale máme to přece jenom různě upravené a především zjednodušené. RPGgeek každopádně zůstává cenným zdrojem dat pro zadávání položek do naší databáze.

V tuhle chvíli je databáze nakrmená z větší části starým obsahem, který nemá požadovaný formát a potřebuje aktualizovat, aby se správně zobrazoval ve všech kategoriích a měl správné vzájemné odkazy. Proto vám listování v horních nabídkách ukáže jen pár příkladů. Některé příklady nového obsahu najdete i na hlavní stránce. Rozklikněte si různé položky, třeba Forgotten Realms nebo DnD 5e a dívejte se, co všechno je na nových stránkách možné. Jak jsou řazené různé příručky, dobrodružství, je možné je různě filtrovat atd.

Takže systém máme, teď stačí „jenom“ začít databázi naplnit.

Celé je to koncipované jako komunitní projekt, skoro na principu wiki (včetně kompletní historie revizí, přehledu posledních změn, možnost revize vracet...). Každý uživatel může vkládat obsah a editovat obsah, který sám vložil, ale jenom knihovníci můžou upravovat skutečně celou databázi, včetně příspěvků, které sami nevložili. (Na to, abych dovolil editovat všechno úplně každému, asi nejsem dost wiki.) Což mě přivádí k tomu, že vás potřebuju za knihovníky!

Jak podrobněji vysvětluji v dokumentaci, knihovník je role, kterou rozdáváme (já nebo moderátoři - ti to můžou udělat taky, a tímto je o to prosím, ať to nevisí jenom na mně) víceméně každému na vyžádání. Je to „plně oprávněný uživatel“ s právy upravovat (skoro) všechno. Rád bych měl aspoň desítky knihovníků. Nemusíte být kdovíjak aktivní. Prostě pokud chcete příležitostně něco přidat nebo upravit, řekněte si, dostanete práva. Na zapojení komunity ta databáze stojí a padá.

Až budete knihovníkem, můžete se v tom začít vrtat, aktualizovat staré anotace, přidávat vzájemné vazby, atd.

I jako standardní registrovaný uživatel neknihovník můžete přidávat nový obsah. Příručky, světy, překlady. Máme obrovskou nezpamovanou scénu českých a slovenských her, světů, příruček a amatérských překladů a tohle je skvělá příležitost ji zmapovat. Pokud jste něco vytvořili, šup s tím tam! (A tím myslím Tauril, Příběhy Impéria, Tarii, Asterion... ale i různé drobnější počiny nebo amatérské překlady).

A samozřejmě komentujte a hodnoťte obsah!

Velké díky Bajovi, který pomáhal s manuální otročinou při migraci obsahu.

===

Berte tohle jako „první release“ nebo jako „minimum viable product“, jak říkal Bajo. Jsem spokojený s tím, co to teď umí, a je to ve stavu, kdy to můžeme začít plnit obsahem. Určitě tam budou různé chybky, zasloužilo by to nějaké drobné úpravy a samozřejmě se to dá různě dál rozvíjet a vylepšovat. Všechny postřehy hlaste sem do diskuze. Ale teď jsem ve fázi, kdy si od toho potřebuju nějaký čas dát odstup a nechat „komunitu“, aby si s tím pohrála a zjistila, co funguje a co ne. Pak se k tomu můžeme vrátit.

Do diskuze taky směrujte různé dotazy, nejasnost, diskuze o klasifikaci žánrů a mechanik, prostě cokoli...

Přeju příjemnou zábavu s vrtáním se v dabatázi, předem díky za vaše zapojení a nezapomeňte se stát knihovníkem.

Jdu vydechnout. 8)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Markus »

rezervováno
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Jerson »

Poplácání po rameni se slovy "Dobrá práce" :-) Jdu šířit odkaz, i když mám dojem, že lidé "zvnějšku" asi moc aktivní nebudou.

Nicméně mám jednu poznámku - Řadit položky podle názvu včetně členů "A" a "The" je prasárna největšího řádu a podobá se logice, kdy v kartotéce lidí jsou všichni řazeni pod "Č" jako "člověk". I ve slušných anglických databázích se člen píše nakonec, za čárku a do závorky, protože už i angloameričanům došlo, že pokud člověk něco hledá, tak se mu nechce přemýšlet, zda jde to "A Game of Thrones" nebo "The Game of Thrones", protože zná "Game of Thrones".
V češtině to pak nedává smysl dvojnásob.

Bylo by možné nastavit, že pro abecední řazení bude první člen "A" nebo "The" ignorován?

A druhá věc - lze do řazení podle hodnocení nějak zahrnout jeho váhu, v tomto případě myšleno počet hodnocení? Protože když odpadní hře autor pět hvězdiček, tak se tato hra objeví nahoře ve výpisu her podle hodnocení, zatímco hra s dvaceti hlasy a průměrně čtyřmi hvězdičkami bude až na druhé straně výpisu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Markus »

K těm členům - máš pravdu. Naštěstí na tohle je snadný recept, začít to dělat přesně tak, jak říkáš - tj. dávat člen až nakonec. A samozřejmě přepsat instrukce. Díky.
A druhá věc - lze do řazení podle hodnocení nějak zahrnout jeho váhu, v tomto případě myšleno počet hodnocení? Protože když odpadní hře autor pět hvězdiček, tak se tato hra objeví nahoře ve výpisu her podle hodnocení, zatímco hra s dvaceti hlasy a průměrně čtyřmi hvězdičkami bude až na druhé straně výpisu.
Tohle bych strašně moc chtěl zprovoznit, podobně jako na Boardgamegeeku, ale není to úplně triviální a v tuhle chvíli to překračuje moje schopnosti. BGG to dělá tak, že do výpočtu hodnocení každé hry zahrnuje nějaký počet fejkových hlasů s průměrným hodnocením. Dejme tomu, že u nás by všechny položky v databázi začínaly s 10 fejkovými hlasy o hodnocení 3 hvězdiček. Prvních pár reálných hlasů by pak nemělo takový vliv jako teď.

Ale s implementací mám problém. Vyžadovalo by to asi si napsat vlastní PHP kód, což neumím. Uměl bych ty hlasy fejkové zadat manuálně, ale to není schůdná cesta. :)

Jednoho krásného dne to snad vyřeším(e?), ale do začátku se musíme obejít bez toho.
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4561
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od ShadoWWW »

Díky. Toto vypadá funkčněji než předchozí verze. Taky děkuji za integraci překladů. Skvělý nápad!

A teď ke kritice, díky které je možné dílo zlepšovat!
Jerson píše:Řadit položky podle názvu včetně členů "A" a "The" je prasárna
+1!

Taky by se hodily nějaké obecné instrukce, co má hra splňovat na jednu hvězdičku, na dvě, na tři, na čtyři atd. Je jasné, že recenze budou vždy subjektivní. Problém je, že u her, které mě nezaujmou, se nezdržuji tím, že bych jim psal průměrné nebo podprůměrné hodnocení. A i u absolutních propadáků si rozmyslím, jestli má smysl ho recenzovat na jednu hvězdičku. Pak by možná stálo za to přidat nějaký tag, jestli recenzent si hru jen přečetl, nebo si ji i zahrál, nebo ji hraje (či hrál) pravidelně. Krásný příklad je DrD 1 vs. DrD 2. DrD 1 získalo své hodnocení s odstupem, takže i když si získalo celou generací hráčů, s odstupem už ho lidé hodnotí střízlivěji. Na druhou stranu DrD 2 tu mělo hodně oslavných recenzí od lidí, co si jen přečetli pravidla. Později, když se ukázalo, že to s těmi pravidly není tak slavné, už většinou nikomu nestálo za to sem jít a své hodnocení korigovat. Taky vyšla Revize, která zas na hru vrhá jiné světlo. Nebo DrD+, které má vyšší hodnocení než DrD1. :eyecrazy: Taky je obecný problém, že hodnotí velmi málo hráčů. Palec nahoru Jersonovi, že se to snaží promovat, ale když jsem se zeptal třeba svých hráčů, tak oni by raději dali hodnocení na Youtube nebo Discord, kam dnes chodí víc hráčů koukat na recenze a je tam i okamžitá zpětná vazba.

Co by pomohlo? Nevím. Možná možnost přidat odkaz na youtube recenzi? Možná. Kdyby mělo RPG F vlastní discord kanál? Nejspíš. Je fakt, že Discord, Twitch a Youtube jsou teď v kurzu a krásně z toho těží např. Krotitelé draků. Naopak běžné weby (Kostka, RPG F, Nyx) nemají takový nárůst aktivity, nebo už skomírají. Na Kostce ten zájem drží hlavně překlady, které jsou teď v kurzu. Toto je pěkný počin RPG F, který by jistě mohl táhnout, ale chybí tomu interaktivita. Třeba plusování/mínusování, likování, rychlé komentáře, zkrátka něco, co by obsah zatraktivnilo. Co dnes není interaktivní a aktivně nepracuje s fanoušky/uživateli, je out.

Veřejné recenze mají tím větší váhu, čím víc recenzentů se zúčastní. Předchozí verze na tom umřela. Snad se to teď podaří nastartovat.

EDIT: Ha, Markus mě během psaní předběhl.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Jerson »

Markus píše: 12. 5. 2020, 09:10 Dejme tomu, že u nás by všechny položky v databázi začínaly s 10 fejkovými hlasy o hodnocení 3 hvězdiček. Prvních pár reálných hlasů by pak nemělo takový vliv jako teď.
Stačily by tři hodnocení - a vůbec by to chtělo vytáhnout, kolik věcí má jaké počty hodnocení, a z toho se dá dovodit, kolik musí být hranice počtu hlasů, aby mělo smysl je počítat naplno. Podle mě by možná stačily i dva fejkové hlasy, které by se odmazávaly 1:1 za každý skutečná hlas, takže u 3 hlasů už by bylo jakoby reálné hodnocení.
ShadoWWW píše: 12. 5. 2020, 09:13 Taky by se hodily nějaké obecné instrukce, co má hra splňovat na jednu hvězdičku, na dvě, na tři, na čtyři atd
Když je o tom řeč, chybí mi možnost dát 0 hvězd pro úplně odpadní produkty. To co má hra splňovat na určitý počet hvězdiček nebudu dodržovat ani já, protože to nedodržuju ani u filmů. A taky by to chtělo nevyžadovat slovní hodnocení, protože 83% lidí (číslo z HIMYMu) se nechce nic psát, zejména k horším produktům. prostě bouchnu dvě hvězdy a jdu dál. Tedy já ne, já to popíšu, ale někdo jiný.

Tag rozlišující přečtenou a hranou hru by to chtělo, protože některé hry mají vysoké hodnocení, aniž je dotyčný hrál (což může být brutálně zavádějící) a takový hlas bych počítal jen za půlku nebo třetinu, zatímco špatné hry, které dotyčný nehrál se můžou počítat naplno (protože kdo by hrál něco, co je špatné už při čtení).
ShadoWWW píše: 12. 5. 2020, 09:13 Je fakt, že Discord, Twitch a Youtube jsou teď v kurzu a krásně z toho těží např. Krotitelé draků.
To jsem tady už zmiňoval před časem a má to dvě roviny.
1) Fóra jsou dinosauři, pomalu vymírající. Jednak mají nálepku Gatekeeperů (jak RPGF, tak Kostka, abych byl spravedlivý, i když z jiných důvodů), a pak je tu o řád nebo dva méně lidí než na FB. Na druhou stranu Discordy o RPG vůbec nefungují jako diskuse o RPG, na které jsme zvyklí. A osobně mám dojem, že dnešní generace 20-25 let není zvyklá na to, že jejich názory někdo rozebírá nebo dokonce kritizuje, protože každý má přeci právo dělat věci po svém (a klidně k blbě, znovu a znovu). No nic, to jsem si jen povzdech.

Tedy, RPG fóru chybí (kromě výraznějšího obsahu RPG) taky fungování na FB. Discord bych zatím klidně vynechal, RPG scénu na něj sleduju a je to mrtvé jak včerejší meme.

Jinak si myslím, že nutnost registrace odebere asi tak 95% hlasů, které by jinak databáze mohla dostat. Nešlo by umožnit hodnocení i neregistrovaným, jen tyhle hlasy vést odděleně, alespoň na zkoušku, abych(om) věděli, zda je nutnost registrace fakt tak omezující pro hodnocení, jak tvrdím?
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Markus »

Jerson: Když si rozklikneš plné zobrazení...
https://rpgforum.cz/databaze

...tak ty počty hlasů jsou vidět. To jen pro pořádek. Samozřejmě by bylo fajn to dal zlepšit, jak se tu bavíme.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Jerson »

Vím že tam jsou, spíše mi šlo o to, zda se dají vytáhnout všechny najednou do nějaké přehledné tabulky, abych to nemusel dělat ručně.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Markus »

Jakože chceš, abych je uvedl separátně do vedlejšího sloupce? To udělat můžu, jen to bude zabírat další místo na obrazovce. :)

Ty bys to vytahoval ručně? Jaké pro to máš využití?
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Jerson »

Ne, separátně to být nemusí. Chtěl jsem z toho udělat statistiku, ze které by se dal odhadnout potřebný počet hlasů, aby se hodnocení mohlo brát vážně, a z toho případně odvodit počet "fake" hlasů.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od OnGe »

Cože?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Markus »

Speciálně pro tebe, Jersone:
https://rpgforum.cz/databaze/jersonuv-prehled

EDIT: Odkaz zrušen. Udělal jsem z toho defaultní zobrazení výpisu z databáze.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od Markus »

Hele, kdybych u hodnocení zprovoznil bayesovský průměr, pomohlo by to? Moc nerozumím tomu, co to je, ale vypadá to, že to může dobře vyřešit problém málo hodnocených her.

EDIT: Tak jsem se unáhlil. Ten plugin sice existuje, ale pro starou verzi enginu. :(
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [databáze RPG] Vítejte v databázi RPG her a produktů!

Příspěvek od boubaque »

Na stránce DrD se zobrazuje jen 16 (z 26?) hodnocení/komentářů. Například moje hodnocení tam není, dokonce ani když na něj chci přijít ze svého profilu s jinou url odkazu.

Hm, a teď už ani nejde vyhledávat a skáče mi chybová hláška v "Nejnovějším hodnocení Shore of dreams":
chybová hláška píše:Objevila se neodstranitelná chyba. Nahrávaný soubor pravděpodobně překročil maximální velikost souboru (256 MB) podporovanou ze strany serveru.
A kopíruje se nad sebe při každém pokusu o vyhledávání :P
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host