Skin RPG fóra

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Skin RPG fóra

Příspěvek od York »

Markus píše: 22. 4. 2020, 12:48
York píše: 22. 4. 2020, 12:29 edit: Už bychom ale fakt mohli updatnout na nějakej koukatelnej skin.
Můžu poskytnout CSS a pak si klidně hraj(te). Jestli někdo udělá alternativní skin, nemám problém ho zpřístupnit.
Úplně by mi stačil ke štěstí návrat k designu v duchu hlavní stánky, tj. https://rpgforum.cz/.

OnGe, viděl bys to reálně?
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od OnGe »

York píše: 22. 4. 2020, 12:57 OnGe, viděl bys to reálně?
Odpověděl jsem tady.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od York »

OnGe píše: 22. 4. 2020, 13:02Přidat další téma, nebo udělat odvozené téma pouze s úpravami, aby to bylo snadno udržovatelné, se dá.
Ok, v tom případě dotaz na všechny uživatele: Jste pro přechod na skin v duchu grafického designu hlavní stránky?
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od OnGe »

Akorát teda skin v duchu grafického designu hlavní stránky by musel někdo udělat, protože ten starý se použít nedá. Proto se dělal ten nový. A asi by stálo za to si nejdřív zjistit, jestli existuje někdo, kdo by to udělal.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Markus »

Yorku, přecházet se rozhodně nebude na nic, a už vůbec ne na ten předpotopní design ve stylu hlavní stránky. 8) Bavíme se o tom, že by se mohl vytvořit alternativní, zcela nepovinný skin, který by si lidi mohli na vlastní nebezpečí zapnout v nastaveních svého účtu.

Dodat CSS soubory k experimentování je pro mě otázka pár minut, stačí říct.

Problém je, že abys to CSS mohl testovat, potřebuješ mít rozjetou testovací verzi PHPbb, protože přístup do administrace a na FTP server RPG Fóra, abyste to mohli testovat na živém Fóru, vám nedám. :) Tj. jestli chcete někdo pracovat na skinech, rozjeďte si někde separátně PHPbb a pak mi řekněte, ať vám pošlu naše CSS soubory.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Antharon »

Cital som, ze ludom sa nepaci nas krasny ruzovy skin. Ja by som napriklad uvital nejaky dark mode, lebo moje oci trpia. Vedel by si mi spakovat a poslat folder s temou prosim prosim?
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22579
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Jerson »

Podepisuju, musel jsem si na mobilu nastavit tmavý mód prohlížeče, abych večer nepřišel o oči.
Uživatelský avatar
Passingby
Příspěvky: 1581
Registrován: 13. 10. 2021, 16:41

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Passingby »

Dark Reader
(existuje i pro Firefox Mobile; ale samozřejmě, že někdo třeba addony instalovat nemůže nebo nechce, nebo nepoužívá Firefox)
rpgf-dark1.png
rpgf-dark2.png
Verify you are a human.
It's just an overreaction. In a few months, nobody will remember the drama.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Antharon »

Passingby píše: 26. 7. 2023, 11:49 ...
Nebudem si kvoli foru instalovat firefox, a pocitam, ze tu bude kopec ludi, ktori nechcu alebo nemaju moznost.
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od boubaque »

(A já bych teda doporučoval nedávat pozadí temně černé, to je na oči taky hnus.)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Passingby
Příspěvky: 1581
Registrován: 13. 10. 2021, 16:41

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Passingby »

Problém není v tom, jestli bílá, černá, růžová nebo zelená. Problém je v (současné?) mentalitě, že vzhled webu musí mít provozovatel 100% pod kontrolou a návštěvník webu na něj nemá co sahat (max zvolit si mezi jedním ze dvou vzhledů, které se provozovatel obtěžoval nachystat). Dřív (nebo dneska už spíš "kdysi") bývalo normální, že si člověk mohl barvy webu nastavit libovolně (a nejen webu, i ve Windows to takhle fungovalo bez problémů nějakých 25-30 let, než to zařízli a pak jim několik let trvalo, než poskytli aspoň základní tmavý téma, který stejně nefunguje úplně všude).

Jsem v prostředí, kde je hodně světla, nebo zrovna potřebuju obrazovku promítat na projektor? Ok, bílé pozadí, černý text. Mám už unavené oči? Ok, přepnu na tmavošedé pozadí a k němu kontrastní text. Je půlnoc a ještě potřebuje něco dodělat? Černé pozadí, světlešedý text. Nechápu, proč někdo používá černé nebo šedé pozadí a všechno dělám na bílém nebo krémovém? No a co, co je mi potom, jak to vyhovuje ostatním, udělám si to podle svého. A vedle toho jsou i lidi s poruchama zraku a specifickýma potřebama.
Verify you are a human.
It's just an overreaction. In a few months, nobody will remember the drama.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Antharon »

Farby webu sa nikdy nemenili a vo windowse je to cringe :D
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Markus »

Problém je v tom, ze v PhBB skinu jsou obsažené nejen vzhled, ale i funkce (všechna tlačítka). S každou aktualizaci enginu musím ten skin ručně aktualizovat, protože máme modifikovaný, tj. musím do nej ručně preklopit aktualizace. A je to opruz dělat jednou, natož udržovat dva skiny.

Čeká mě teď v leze zase větší update enginu (a tím pádem k skinu), tak až to udělám, můžu ti to Antharone psolat
Za tento příspěvek děkují uživateli Markus:
Antharon
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Sosacek »

shitpost
2023-07-26 14.33.41.jpg
Za tento příspěvek děkují uživateli Sosacek tito uživatelé (celkem 2):
Selhan, Eleshar_Vermillion
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Skin RPG fóra

Příspěvek od Markus »

Tak kdybyste si někdo chtěl hrát se stylem, přikládám ten aktuální.
Přílohy
rpgf-style.zip
(303.04 KiB) Staženo 18 x
Za tento příspěvek děkují uživateli Markus:
Antharon
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů