Pepa vs. Sirien vs. Marky

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od sirien »

ONGE: jenže v PM to máš bez veřejné exhibice. A pocitu davového (ná)tlaku, za který se Pepa tak rád odvážně schovává. Tady nejde o osobní urovnání ale o získání pocitu veřejného uznání.

JERSON: ve skutečnosti tu sem dýl, 2004 došlo k manipulaci s mým účtem který způsobil reset data registrace. (Podobně Markus kdysi mazal nějaká témata, což mi škrtlo asi jeden nebo dva tisíce příspěvků).

...tu myšku nešlo zklamat, když se tak snaží...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od Bifi »

Dá už niekto konečne link na tú diskusiu o vosičce, koze a dojičce či čo to?
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Pracující logaritmus
Příspěvky: 791
Registrován: 10. 5. 2018, 07:17

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od Pracující logaritmus »

Bifi píše: 24. 6. 2020, 15:12 Dá už niekto konečne link na tú diskusiu o vosičce, koze a dojičce či čo to?
Jestli po tom toužíš..
Jsem Log 1=0, jen jsem v práci a nedostanu se k normálnímu účtu.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od sirien »

Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od Markus »

Sirien píše: 24. 6. 2020, 15:09 JERSON: ve skutečnosti tu sem dýl, 2004 došlo k manipulaci s mým účtem který způsobil reset data registrace. (Podobně Markus kdysi mazal nějaká témata, což mi škrtlo asi jeden nebo dva tisíce příspěvků).
Někdy v začátcích fóra někdo zapnul automatické promazávání starých diskuzí (tuším 6 měsíců bez příspěvku), aby se šetřilo místem. Tehdy v předpotopních dobách internetu se to ještě řešilo. A tak se nám staré diskuze mazaly tuším až někdy do roku 2006 nebo 2007 (?), kdy jsem si toho všiml a vypnul jsem to.

U žádném resetu data registrace nevím, např. já ho mám zcela jistě správné, jiní veteráni jako Jerson jako taky, takže bych si spíš myslel, že i to tvoje bude správné. Ale co já vím, možná někde vážně došlo k nějaké chybě ovlivňující tvůj účet (v jednu chvíli sis hoe přejmenovával, může to souviset s tím?)

Nic z toho není podstatné, ale možná je to pro některé nostalgiky zajímavé, tak to píšu.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od Bifi »

Sirien píše: 24. 6. 2020, 15:15 BIFI: masochisto.

https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?f=262&t=13470
Dík, drsné.

Pepa mi príde ako niekto, kto sa cíti ostatným morálne nadradený a chce im dávať mantinely toho, čo smú robiť a mali by chcieť. A nechce si túto svoju mocenskú ambíciu priznať a snaží sa argumentovať nejakými všeobecnými morálnymi štandardami, ktoré však vôbec nie sú všeobecné. Pri pritlačení ku stene sa stavia do roly martýra, lebo on sa vlastne stále snaží o konštruktívny dialóg. Je v tom asi aj narcistické jadro, kde má potešenie z toho, že sa ním ľudia zaoberajú. Typické pre katolíkov na Slovensku, BTW.

Ale ja len prechádzam okolo.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od sirien »

MARKUS: Byl sem tu fakt už asi o dva roky dřív, pamatuju si to kvůli nějakým okolnostem mimo samotné Fórum. Datum regu se mi resetlo, když si mi měnil přezdívku z původní na současnou, byl to nějaký side effect postupu cos zvolil co nám tehdy nestál za opravování.

Auto mazání si nepamatuju a určitě mělo vliv taky, ale navíc jsi nějak mazal témata z Rozličného někdy koncem Schizmatu (pamatuju si že to ovlivnilo nějaké přehledy průměru příspěvky uživatelů co sem tehdy sledoval z nějakých úplně blbých důvodů). To je taky asi ale jedno, spíš mi to přišlo zajímavé zmínit než co jinýho.


BIFI: jo, to vcelku sedí.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16249
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od MarkyParky »

Pepo,
minulost nezměním. To vlákno tu někde je (EDIT: už je tu i Link), nějak jsi v něm komunikoval ty, nějak jsem v něm komunikoval já. Znovu se v něm rýpat a dokazovat si jeden druhému, co kdy kde v jakém kontextu řekl je věc, do které se pouštět nechci a nehodlám.

Co nabízím, je udělat za ní tlustou čáru s tím, že to budeme považovat za nedorozumění. Oba.

Považuji to za vstřícné ze své strany a jsem si vědom, že to vyžaduje i vstřícnost od tebe.


Nějak mi chybí obdobná reakce od tebe, naopak jsem se dočkal dalšího kola osočování a podezřívání z nekalých úmyslů. Za sebe tedy dávám vědět, že nekalých úmyslů nemám a reakcí jsem zklamán.

Vlastně nemám vůbec žádných úmyslů. Dělám to, protože jsi tu ke vstřícnosti vyzval... a řekl jsem si, že to tedy zkusím.

That's it. That simple. Ber, nebo nech být. Je to na tobě.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od Pepa »

Ano, Marky. Naprosto s tebou souhlasím a jsem moc rád, že jsi to napsal takhle.

Co se týče té diskuze, tak ta byla tak komplexní, široká, hluboká a "convoluted", že jsem se v ní opravdu ztrácel. Ztrácel a nejspíš i ztratil, a to bych řekl, že i několikrát. Myslím si, že jsi mi v té diskuzi také úplně "nepomáhal", ale to nechme prostě být.

Chci říci: Létala tam spousta výroků, spousta upřesňujících výroků, spousta zvláštních příkladů, spousta emocí. Při tom všem je opravdu možné, že jsem ti přiřknul výrok, který jsi neřekl, nebo že tam proběhl nějaký příklad, který jsem "vyextrapoloval" až příliš. (Nebo že jsem si z něj vyimplikoval něco, co nebylo správně a korektně.)

Dále mám pocit, že jsi mnoho svojí argumentace stavěl na Pravidlu rozhodování, které jsem neuznával. (Jestli je uznávám teď? To nevím. A to myslím naprosto upřímně. Z DrD 2 jsem za ty roky prakticky všechno zapomněl...) Takže když jsem je neuznával, asi se také mohlo stát, že jsme se naproto míjeli, a že jsi tak ke mně x-krát mluvil už také jako "do dubu"...

Takže ještě jednou. Asi jsem ti přiřknul výrok, který jsi neřekl, a za to se ti chci omluvit. Věř ale, prosím, že to nebyl záměr! Že v tom nebyla žádná snaha tě očernit nebo shodit. Bylo to prostě zaviněné nějakým nepochopením...

Nemám proti tobě, Marky, nic osobního. Do té doby jsme se snad vždycky bavili rozumně a správně - bylo to všechno dílo té jedné diskuze. A vlastně chci říct opak: Když jsem se tu teď porozhlédl, všiml jsem si že tu vedeš hraní nějakého RPG "online". Musím říci, že jsem se do toho nezačítal podrobně, ale vidím, že to vedeš pěkně, podrobně, důkladně, investuješ do toho mnoho energie a vidím, že to ostatní hrají rádi a oceňují to. Což zase oceňuji já. V tomto ohledu děláš nepochybně velmi dobrou práci.

Říkám: Nechme toho, Marky. Tvoji nabízenou ruku přijímám a omlouvám se ještě jednou.

Bifi: Mrzí mě, že si to o mě myslíš. Mrzí mě, jestli tu zachovávám takovýhle dojem. Chtěl bych říci, že udělám všechno proto, aby sis ten dojem o mě zlepšil. Bohužel ale, já opravdu na Fóru spíše nebudu než budu (takže to nebudu mít moc "jak" vylepšit), ale říkám to i tak! Doufám, že se někdy v budoucnu uvidíme naživo - na nějaké akci nebo Slezině... - a poznáš tak z mojí "personality" víc. Snad potom usoudíš, že to není až tak zlé...

A to stejné chci říci i Lorwyn, Yorkovi, OnGemu a ostatním. Snad se někdy potkáme naživo a snad na mě pak také trochu změníte názor.

Markus: Děkuji, že jsi pro mě téma znovu odemčel. Dlužím ti víc než jenom jedno pivo!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od Markus »

tenor.gif
tenor.gif (21.72 KiB) Zobrazeno 1672 x
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16249
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od MarkyParky »

Pepa:
Díky. Nedorozumění se může stát a když říkáš, že jsi mi ten výrok přísuzoval omylem, věřím ti a chápu to.

Beru tím pádem zpět i ostrá slova, která jsem na tvůj účet měl a mrzí mě, že na ně došlo.

MarkyParky třese Pepovi podanou rukou.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Srozumitelnost moderátorských akcí

Příspěvek od sirien »

Marky:
Obrázek
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti