Pomalost fóra

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Quentin »

crowen píše:please please please fix this, ta pomalost je na nervy $cry$
qft
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Markus »

Nedaří se mi kontaktovat Almada :-?

EDIT: V červenci psal něco o tom, že v září chce jet na dva týdny Yunnan, takže bych problém viděl v tom.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

To tam s sebou vzal i servery, nebo co? Nebo se internetové připojení realisuje přes jeho mobilní telefon :lol:
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od PetrH »

nojo ale pomaly a nezkutecne k nas*** pri neulozeni postu a hlaseni chyby 404 je to uz od posledniho tydne v srpnu... a mam pocit, ze datum tveho prvniho postu je 25 srpen. takze mame pocitat jeste dalsich minimalne 8 dni ? k tomu pricteme aspon 3 dny, nez nam alnag se ozve, + 3 dny, nez zjisti, kde je problem, +3 dny nez prekope server a mame vyhledove termin zlepseni 1. rijen :)
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Almad »

Ahoj,

omluva za nedostupnost, ale to je zivot ;)

Pozabijel jsem nejake podezrele, na zaklade kratkeho pozorovani to vypada, ze to trochu pomohlo. Vzal bych jeste svecenou vodu a pustil se do uklidu zombiku, nicmene na to si netroufnu, nebudu-li zaroven mit moznost vyrazit do serverovny, tj. predpokladam v patek nebo o vikendu (doufam), v praci ted bohuzel koncime pochod smrti (tm).

Hodte sem prosim pripadne nejaky feedback, nakolik to pomohlo. Problem je jinak "klasika", mysql iowait :>:o/ . Nekdo by mel konecne upgradnout na ty opraveny ovladace :>;o)
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Almad »

Markus píše:EDIT: V červenci psal něco o tom, že v září chce jet na dva týdny Yunnan, takže bych problém viděl v tom.
Ne, to bylo jenom Norsko a zabavne veci co se dely po nem. Do Yunnanu pojedu na prelomu rijna a listopadu a ne na dva tydny ale na tri, hodim pak Markusovi kontakt na kamarada, co ma taky pristupy. Mel bych se vratit priblizne skoro akorat na slezinu, tak ted premejslim, jestli na ni pak jezdit bez bodyguardu ;)
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od PetrH »

hura Alnad se nasel a zije a server se vyrazne zrychlil v odezve:) aspon zatim a me :)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Markus »

Díky, Almade. Jsme rádi, že tě máme :wink:
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od crowen »

Markus píše:Díky, Almade. Jsme rádi, že tě máme :wink:
Hlavne vo chvilach, ked vsetko zacne fungovat :-)=
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od PetrH »

asi to nepatri sem, ale toto forum s emi po precteni a pridani noveho prispevku zase oznaci od Markusova editu jako cele neprectene, takze mi to hazi zase na jeho prispevek s editem a 2 tydny :/
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Quentin »

Almad: Dík!
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Markus »

PetrH píše:asi to nepatri sem, ale toto forum s emi po precteni a pridani noveho prispevku zase oznaci od Markusova editu jako cele neprectene, takze mi to hazi zase na jeho prispevek s editem a 2 tydny :/
"Toto fórum" myslíš "toto téma" nebo "tato sekce"?

Tohle téma bylo "globální oznámení", které viselo úplně ve všech sekcích najednou. Teď jsem ho změnil na normální téma a hodil ho do naší úvodní sekce. Už by to snad nemělo dělat bordel, ale jestli je pořád nějaký problém, napiš.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od PetrH »

Markus píše:
PetrH píše:asi to nepatri sem, ale toto forum s emi po precteni a pridani noveho prispevku zase oznaci od Markusova editu jako cele neprectene, takze mi to hazi zase na jeho prispevek s editem a 2 tydny :/
"Toto fórum" myslíš "toto téma" nebo "tato sekce"?

Tohle téma bylo "globální oznámení", které viselo úplně ve všech sekcích najednou. Teď jsem ho změnil na normální téma a hodil ho do naší úvodní sekce. Už by to snad nemělo dělat bordel, ale jestli je pořád nějaký problém, napiš.
ha presne toto tema a nyni je to jiz ok :) diky diky
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od PetrH »

mam jen ja a muj ff pocit, ze forum zase jede a nejede? nebo se mylim?
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Pomalost fóra

Příspěvek od Ebon Hand »

Já se s forem trápím ukrutně. Poslední týden je to nesnesitelné. Bohužel musím koukat jen přes IE, protože firemní NB.
Ať kliknu na cokoliv, tak dvakrát ze tří pokusů mi to napíše, že stránku nelze zobrazit, nebo mám mnoho minut hodiny.
A je kocour v troubě!
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů