10 let RPG Fóra

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Vitus »

Všechno nejlepší !

Účet tady fóru mám docela krátkou dobu, ale motám se tu kolem toho (coby jeden z těch mraků uživatelů) a upřímně řečeno je pro mne RPG Forum v dnešní podobě trochu benchmarkingem, jak bych si představoval i interní komunikační portál ve vnitřku naší mnohonárodnostní a roztříštěné firmy :D .

Takže děkuji a gratuluji :clap: :cheers:
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Resurrection »

Vitus píše:Účet tady fóru mám docela krátkou dobu
Pouhych kratkych 5 let, tedy polovinu existence fora. :-)))


Jinak samozrejme taky gratuluju a bylo to fascinujici cteni hned ten vecer, kdy to Markus pastnul!
Secrets are power.
Uživatelský avatar
pipux
Příspěvky: 371
Registrován: 2. 3. 2010, 18:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od pipux »

Alnag píše:CzechDnD reloaded shořelo primárně na tom, že hlavní menu navigace nefungovalo v Internet Exploreru
To je ... dosti zvráceně fascinující historka.
Návštevníci a patroni CzDnD-R prostě přestali na server chodit proto, že se nemohli proklikat?

Mimochodem ... (zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_shar ... b_browsers)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Vitus »

Resurrection píše:Pouhych kratkych 5 let, tedy polovinu existence fora. :-)
No, ještě o trochu déle, protože tohle je můj druhý účet - ten první se někdy někam nějak zašantročil :D .

Každopádně je to skvělé, že takovýto projekt funguje a skvěle se rozvíjí, ještě jednou díky - někdy mi nedochází, jak ten čas letí...
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od sirien »

No, tak gratulace, především těm, co tu většinu toho času strávili, protože to je hlavně jejich práce, že jo...

Markus: Je hezké, že tam dáváš mojí citaci, ale bohužel mi přijde trochu vytržená z kontextu - jak aktuálního v době kdy jsem ji psal, tak (zejména) pozdějšího... nemusím asi nějak moc zdůrazňovat, že tohle své vyjádření bych dneska okamžitě zařadil do kolonky "Sirienovy velké omyly" ;) Ale pokud jí tam chceš mít tak si jí tam užij :D

(mimochodem, je to celé hezky nostalgické... když jsem to pročítal tak se mi úplně vracely vzpomínky. K dokonalosti mi chybí jen jediná věc a to je výčet aktivních diskutérů daného období, vždycky když zabrousím do archivních diskusí (tady i na Kostce) tak vidím různá jména na která jsem si už roky nevzpomněl a okamžitě se mi vybaví lidé, se kterými jsem svého času strávil tisíce postů diskusí a kteří pak odešli...)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Norseman
Příspěvky: 18
Registrován: 1. 3. 2012, 11:05

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Norseman »

tý vado, forum na kterym jsem teprve par dni uz slavi deset let. Ale ja na tebe, ty jedno diskuzni forko vyzraju...stejne nejsi starsi nez ja...(i kdyz podle tohoto prispevku to tak asi vypada) :D
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od morech11 »

Samozrejme gratulujem (dodatočne, už to síce je mierne neaktuálne, ale nejak som si ho doteraz nevšimol :) ) a ďakujem za nádherný prehľad histórie fóra (vynikajúce oživenie školského dňa, keď sa nám skrz matury nikto nevenoval :-)= )
jonka píše: Když už ses zmínil o tom facebooku, pořád mi tam visí požadavek na to zřídit u stránek *like* tlačítko :-)=
NIE! tfuj! ťahajte s tým dopreč
máme byť progresívny a nie to tu zabiť. Chcete hádam kvalitnú (aj keď menšiu) komunitu a nie tisíc ľudí, prepytujem, o hovne
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Ježiši Kriste, já jsem věděl, že do téhle sekce fóra nemám lézt...
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Resurrection »

Eleshar_Vermillion píše:Ježiši Kriste, já jsem věděl, že do téhle sekce fóra nemám lézt...
Nekromanty bych střílel. :-)=
Secrets are power.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od morech11 »

napíš sosáčkovi :-)=
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Viking »

Kdy bude téma 20 let RPG fóra?
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Jerson »

Tipuju, že za sedm měsíců.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Markus »

Taky jsem na tím přemýšlel a hlavně nad tím, co se vlastně stalo. Většinu uplynulých 10 let jsem tu nebyl. :)

Jo a... ahoj, Vikingu. To je taky výroční znovushledání :)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 let RPG Fóra

Příspěvek od Viking »

Markus píše: 14. 1. 2021, 19:50 Taky jsem na tím přemýšlel a hlavně nad tím, co se vlastně stalo. Většinu uplynulých 10 let jsem tu nebyl. :)

Jo a... ahoj, Vikingu. To je taky výroční znovushledání :)
Je to sice mega OT, ale ahoj. Je zajímavý jak se to všechno zamotá, že jsem tu deset let nebyl, ale vlastně jsem nikdy neodešel, páč RPG je něco co nelze vygumovat ze života :-) Na sleziny vzpomínám jako na cosi zásadního co mne formovalo a pomohlo mi poznat spoustu skvělkých lidí a hlavně pohledů na věc.
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti