Omlouváme se za výpadky

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Markus »

Fórum včera tpělo občasnými výpadky a tento trend pokračuje i dnes. Víme o tom a snažíme se problém napravit.

V mezičase se omlouváme za koplikace. Díky za strpení.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Markus »

Chci se zeptat - tušíte někdo, v jakých situacích fórum padá? Já jsem zatím přišel vždy, když zrovna neběželo, nikdy se mi nepovedlo na něco kliknout a shodit tím Fórum. Stalo se vám někomu, že jste provedli nějakou věc, načež to hned přestalo fungovat?

Připomínám, že chyba nemusí být ve Fóru, ale klidně třeba v anotacích, článcích, posílání novinek, zkrátka kdekoliv na portále.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Mně se to děje zcela libovolně... občas se na forum nemohu vůbec dostat, občas zamrzne při tom, když se chci dostat do tématu, teď naposled při odesílání odpovědi.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od skew »

Klikání na záložky nebo otevření tématu. Dělalo mi to ale jen včera, dnes zatím ok.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Markus »

Mě jde o to, zda máte podedzření, že nějaký konkrétní úkon shazuje fórum.

Teď mi to například spadlo při odesílání dlouhého příspěvku. Takže mám prosbu - pokud budete psát dlouhé příspěvky, hlídejte si, jestli vám jdou odeslat, nebo ne.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Markus »

Tak, několik hodin jsme se v tom vrtali, ale problém by měl být vyřešen. Podařilo se nám napravit chybu, kterou jsme před pár dny sami vyrobili. :>;o)

Sledujte teď prosím, jak se Fórum chová, a jestli dělá nějaké neplechy.

Děkujeme za trpělivost.
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Almad »

Tak jsem nainstaloval webserver a už by se to mělo chovat normálně :8oO :beer:
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od PetrH »

no co to bylo za chybu? ja jsme si soukrome tipoval spatne definovan mode rewrite:)
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Almad »

PetrH píše:no co to bylo za chybu? ja jsme si soukrome tipoval spatne definovan mode rewrite:)
No řikám, sem předminulej víkend upgradoval a nějak sem zapomněl doinstalovat webserver :oops:
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Almad »

Jo: Aby se to neopakovalo, plánuju jeden dlouhý výpadek některou noc, snad do konce srpna (aneb kde se člověk vyspí líp, než v serverovně).

Očekávaný čas tak 11-01, může se protáhnout (ale ve vlástním zájmu doufám, že neprotáhne). Snad nezapomenu dodat přesnější info, až si najdu volný večer a naplánuju.
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od PetrH »

Almad píše:Jo: Aby se to neopakovalo, plánuju jeden dlouhý výpadek některou noc, snad do konce srpna (aneb kde se člověk vyspí líp, než v serverovně).

Očekávaný čas tak 11-01, může se protáhnout (ale ve vlástním zájmu doufám, že neprotáhne). Snad nezapomenu dodat přesnější info, až si najdu volný večer a naplánuju.
teda na rpg forum jeste nezorazil nastroj vzdaleneho pristupu:) na co spat v nepohodlne serverovne:)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Peekay »

Niektore veci cez RDP neporiesis... napriklad taku vymenu hardwaru ci nastavovanie sietoveho interface.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od PetrH »

Peekay píše:Niektore veci cez RDP neporiesis... napriklad taku vymenu hardwaru ci nastavovanie sietoveho interface.
zlate virtualy a kdyz by bylo treba hw, tak na to nastesti mam lidi od web4u:) nez spat v serverovne tak radej dat 300 kila lidem od web4u:)
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Sosacek »

Almad píše:No řikám, sem předminulej víkend upgradoval a nějak sem zapomněl doinstalovat webserver :oops:
$D $D $D
But nobody came.
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouváme se za výpadky

Příspěvek od Almad »

PetrH píše:zlate virtualy a kdyz by bylo treba hw, tak na to nastesti mam lidi od web4u:) nez spat v serverovne tak radej dat 300 kila lidem od web4u:)
Bohuzel vykon virtualu sux, nektere operace jsou tam fakt napytel. A co jsem se naposled dival, tak to cenove vychazi jak vlastni server...
Starý člen http://rpg.church
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů