Uživatelé registrovaní před 14. 12. 2008: změňte si heslo!

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Uživatelé registrovaní před 14. 12. 2008: změňte si heslo!

Příspěvek od Markus »

RPG Fórum má zbrusu novou podobu - o prodlouženém víkendu mezi 12. a 14. prosincem se roztroslo o informační a novinkový portál RPG.sk (vizte horní menu plné odkazů). Více informací o nových stránkách, jejich funkcích a možnostech se dozvíte zde.

Teď bych k vám ale měl drobnou prosbu:

Všichni uživatelé registrovaní před 14. 12. 2008 by si měli změnit heslo!
Jinými slovy, toto se vás týká, pokud jste se zaregistrovali ještě na "starém" Fóru. Jděte prosím do svého uživatelského panelu, tam klikněte na Profil > Registrační údaje a změňte si heslo. Jakmile ho změníte, můžete si ho hned změnit zase zpátky. Zní to divně, hned vysvětlím.

Nebojte se, tentokrát jde čistě o vaše pohodlí, nikoliv bezpečí. Ve skutečnosti tohle děláme právě proto, že jsou hesla tak dobře zabezpečena. :wink: Věc se má takto: na nové stránky se můžete přihlásit ze dvou různých míst: jednak přímo na Fóru (rpgforum.cz/forum) a druhak na hlavní straně (rpgforum.cz). Oba přihlašovací formuláře používají to samé uživatelské jméno a heslo, takže na celém portálu vám stačí jediný uživatelský účet. Problém je v tom, že hlavní strana zatím ještě nezná vaše heslo a my nemáme žádný automatický způsob, jak jí to naučit, protože hesla jsou zašifrovaná. Stačí však, abyste se přihlásili na Fórum, změnili si heslo a hlavní strana už si ho zapamatuje. Od té chvíle se budete moci přihlašovat v obou formulářích. Heslo si potom můžete dle libosti měnit (třeba i na to původní).

:arrow? Pokud si heslo nezměníte, budete moci bez problémů používat fórum a přispívat do diskuzí, ale nebudete se moci přihlásit na hlavní straně a posílat např. vlastní články, novinky či hodnocení RPG her
:arrow? Tato výzva se týká jen "starých" uživatelů. U nově registrovaných uživatelů vše funguje automaticky.
:arrow? A ještě jednou pro jistotu: na celém portálu můžete používat jeden uživatelský účet a nemusíte se registrovat opakovaně (např. já všude používám svůj účet z roku 2001 a funguje to)

Kdybyste měli jakýkoliv problém s přihlášením, můžete mě kontaktovat na emailu jpe(zavináč)razdva.cz nebo ICQ 55069949 a já vám ten problém pomohu vyřešit. Kdyby někdo z vašich známých či přátel měl problém s přihlašováním, směrujte ho také na mě. Předem se omlouvám za jakékoliv komplikace - bohužel přechod na nový software dokáže udělat s hesly pěkné čáry. Testovali jsme to a vše nám funguje, ale člověk si nemůže být nikdy 100% jist. Díky za pochopení.

-----------

Pokud vám vůbec nejde přihlásit se na Fórum...
...mohlo se stát, že se vaše heslo při konverzi poškodilo. V tom případě si můžete nechat vygenerovat nové, které vám poté přijde na email. Toto je krajní řešení, nemělo by k němu dojít, ale uvádím ho pro jistotu.
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host