15. prosince: nové stránky spuštěny!

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Naoki »

Co je to ta anotace?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Joe »

Naoki píše:Co je to ta anotace?
Anotácie sú hore v menu a sú to krátke zhrnutia RPG systémov s odkazmi.
A môžeš ich hodnotiť 8)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Souhlasím s Vallunem, že okno s ostatními příspěvky je dost dole. Také bych uvítal nějaký tmavý skin, tohle se mi blbě čte. A taky bych ocenil, kdyby v logu bylo nahoře RPGFORUM.CZ a to RPG.SK až pod tím :>;o) Ne fakt, Mozzila si ukládá názvy stránek a já teď čumím, že chodím na "rpg.sk - slovensko-český portál"... $D
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Markus »

Díky za reakce:

- Okno s příspěvky pod psaním... už to chápu! :) Otevřeně přiznávám, že tohle je nad moje momentální síly. Nevím, kam bych ty "Možnosti" uklidil ani jak bych to zařídil technicky. Můžu si to napsat do nějakých dlouhodobých věcí k řešení, v nejbližší době to bohužel nebude. A možná to za mě vyřeší alternativní skin :)

- Ty nápisy RPG.sk/RPGforum.cz v menu přehazovat nebudu, vizuálně je to hezčí takhle s tím větším nahoře :>;o)

- Prohlížeč si ukládá názvy stránek... ale u nás se název mění podle toho, kde se zrovna nacházíš. Takže jestli si na Fóru, mělo by tam být RPG Fórum. Jestli jsi např. v článcích nebo anotacích, bude tam RPG.sk. Fikané, že? $lol$
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Antharon »

Pripájam sa ku gratuláciám a rýchlo výhrady, kým nezabudnem:

1, tá textúra na pozadí sa mi zdá nejaká divná, nie je to resamplované z menšieho obrázka?
2, chýba mi tmavý skin, doteraz som používal taký ten čierny...
3, brutálne mi chýbajú tlačítka ďalšia a predchádzajúca (stránka), nejako mi tie čísla nesedia
4, niekto sa tu sťažoval na veľkosť hlavičky, čo tak ju riešiť nejak tak, že by sa tam pridal jeden schovaný úzky blok a malé tlačítko, ktoré by ten velky javaskriptom schovalo a zobrazilo malý?
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od boubaque »

Antharon píše:1, tá textúra na pozadí sa mi zdá nejaká divná, nie je to resamplované z menšieho obrázka?
Tuším, že ne, ale víc ti k tomu neřeknu a taky s tím nic neudělám :D
2, chýba mi tmavý skin, doteraz som používal taký ten čierny...
Bude to chvíli trvat, mezitím se můžeš přičinit o výber tady
3, brutálne mi chýbajú tlačítka ďalšia a predchádzajúca (stránka), nejako mi tie čísla nesedia
Jsou tady, hned pod posledním příspěvkem na stránce (nalevo "Předchozí", napravo "Další")
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Drobné počítání

Příspěvek od Markus »

S tím, jak se první den blíží ke konci, dovolím si hodit sem pár statistik.

Na Fórum se dnes přihlásilo 47 registrovaných uživatelů (naše nové kamarády GoogleBota a YahooBota nepočítaje)
- Ti společně přispěli do 58 diskuzí...
- ...napsali 20 hodnocení k anotacím RPG her...
- ...poslali 4 novinky na hlavní stranu...
- ...a nahlásili aspoň tucet chyb a nedodělků 8)

Takže si myslím, že tento vernisážní den můžeme bez nadsázky označit za úspěch. Ještě jednou vám všem děkuju za vaši podporu i kritiku, naplnilo mě to spoustou tvořivé energie. Všechny chyby a přání na zlepšení eviduju a budu se je průběžně snažit napravit. Možná to ale chvíli potrvá, jednak bych si chtěl trochu vydechnout a jednak se nepříjemně blíží Vánoce a všechny záležitosti s nimi spojené. Tak se mnou prosím mějte trpělivost a neobávejte se, že si vás nevšímám.

Přeju pěkný pobyt na Fóru!
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Naoki »

Jestli můžu ještě ednu věc, tak je matoucí, když se objeví kostka že není přečtený forum, když ve skutečnosti není přečtený akorát subforum (předchozí to nedělali)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Erric »

Naoki píše:Jestli můžu ještě ednu věc, tak je matoucí, když se objeví kostka že není přečtený forum, když ve skutečnosti není přečtený akorát subforum (předchozí to nedělali)
Me takova hierarchie naopak prijde logicka.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Sosacek »

ta puvodni varianta byla vyrazne lepsi. ted kdyz sviti podsekce i hlavni sekce, nemam sanci poznat jestli je to fakt hlavni sekce nebo ne. coz je fakt vtipny treba kdyz nekdo necte romikovu druzinu protoze neni jejim clenem, a presto ma tri temata v organizovani soukromych her ktere ho zajimaji. nebo kdyz nekdo necte historii ale zbytek pokecu, ale vzhledem k antipokecovym naladam u establishmentu to asi neni vhodny argument.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Markus »

Píšu si, opravím.

"Antipokecové nálady establishmentu" jsou velmi zajímavý výraz... kord když establishment tvrdí tohle.
Uživatelský avatar
Ignatius Grey
Příspěvky: 124
Registrován: 20. 4. 2005, 10:04
Bydliště: SR-Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Ignatius Grey »

Wiii, Wiii, Waa, Waa moc moc pekne je to tu teraz. Ta anotacia mi konecne rozsirila obzor.
Cleric
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Raven »

Nějak nemůžu přijít na to, jak ukládat SZ...

že mi někdo poradí?
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Ebon Hand »

Gratuluji k pokroku. Inovace se mi líbí. Drobné mušky se vychytají a bude vše OK. :clap:
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: 15. prosince: nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Markus »

Díky, díky!

Raven, co myslíš ukládáním soukromých zpráv? Zprávy se ukládají automaticky - tj. nemažou se, alespoň ne, dokud nedosáhneš limitu 75 v jedné složce. Nové složky si můžeš vyrobit kliknutím na odkaz "Nastavení uložených zpráv a pravidel". Zprávy do nové složky přetáhneš tak, že v seznamu zaškrtneš to políčko vpravo od nich a dole potom ve vyskakovacím menu dáš "Přesunout do složky" a klikneš na "Přejít".

Uf :)
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti