Odrážecí plocha

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Faskal »

Ahoj Stínupáne, vítej na fóru mezi aktivními uživateli, přijmi prosím koláček, plyšovou skartovačku a postav se do fronty.

Pokud vím, tak tohle se nikde moc neřešilo, a je to zajímavý dotaz, který by mě sám zajímal. Založil jsem na to téma tady:

Jak organizujete/sdílíte materiály ke hře?
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Stinupan
Příspěvky: 6
Registrován: 13. 3. 2017, 15:05

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Stinupan »

Diky za privitani! Urcite mate me diky za toto skvele diskuzni forum a vlasnte vseho okolo nej (nasleduje velky palec nahoru).

Dal se presunu do prislusneho vlakna :-)
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Vallun »

Neměl by spíš dostat plyšového tanečníka?;)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Stinupan
Příspěvky: 6
Registrován: 13. 3. 2017, 15:05

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Stinupan »

Vallun píše:Neměl by spíš dostat plyšového tanečníka?;)
To bych bral :)
Uživatelský avatar
paveldf
Příspěvky: 3
Registrován: 17. 6. 2017, 10:44
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od paveldf »

Zdravím, přátelé. Na toto fórum jsem narazil někdy před měsícem, když jsem vyhledávači zadal dotaz "fórum hry" (nebo tak nějak). Proč jsem to udělal? Působím totiž jako česko-slovenský propagátor skvělé mezinárodní hry na hrdiny, která běží online na webu pod názvem Renesanční království.

Není to tedy stolní RPG a jsem tak trošku na rozpacích, jestli mě zde přijmete. Pokud ano, můžu v příslušné sekci napsat o RK něco víc. Důležitý je fakt, že kromě základní (IG) vrstvy hry (webová aplikace, databáze...) můžou vaše postavy prožít skoro cokoliv v prostředí oficiálního fóra hry (RP), někdy s průvodcem (něco jako pán jeskyně), jindy zcela volně. Prostě píšete příspěvky své postavy, reagujete na akce postav ostatních hráčů - skoro jako ve stolní RPG, ale přes počítač (výhledově i přes tablet nebo smart-phone).

A můžete cestovat po virtuální mapě světa RK (no spíš jen Evropy, ale dvě sesterské hry vás můžou zavést do Japonska nebo do před-kolumbovské Ameriky) a setkávat se s hráči z celého světa (celkem se do hry za 12 let její historie registrovaly nějaké 4 miliony :eyecrazy: postav, reálně jich hraje několik desítek tisíc 8) ).
Pavel D. F. Hrubý

Nedám dopustit na online RPG Renesanční království, stolní RPG jsem si zatím nezahrál, nějak není s kým... :(
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od OnGe »

Hele, tohle jsem hrál tak 10 let zpátky :)

Jinak na tyhle věci tu máme rubriku Ostatní hry, tak si tam na to klidně založ téma
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Faskal »

Ahoj, vítej u nás, přijmi prosím oskerušový koláček, plyšovou motyku a postav se do fronty.

Dík za reklamu :-)
Jak říkáš, těžiště našeho fóra je trochu jinde, ale jestli chceš, klidně si v sekci ostatní hry téma založ, vypadá to hezky.

Obzvlášť, kdybys tam napsal něco o tom, jak funguje ta hra s průvodcem, na to by se tady třeba mohl někdo chytit.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od PetrH »

Kdyz uz komerce, at ma aspon cesky vop;) nejlepsi je bod 5 platby;)
Nikolaj
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 9. 2017, 20:42

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Nikolaj »

Čau, doufám že se tu na fóru brzo zorientuji a ale zatím děs a hrůza :D, o fóru sem se dozvěděl od strejdy googla když sem si hledal informace o RPG, tak snad to tu není úplně mrtví, a já tu najdu někoho s kým bych mohl hrát přez net.
Nikolaj
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 9. 2017, 20:42

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Nikolaj »

Nikolaj píše: 21. 9. 2017, 10:16 Čau, doufám že se tu na fóru brzo zorientuji a ale zatím děs a hrůza :D, o fóru sem se dozvěděl od strejdy googla když sem si hledal informace o RPG, tak snad to tu není úplně mrtví, a já tu najdu někoho s kým bych mohl hrát přez net.
Jen test jak funguje odepisování 😁
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od eerieBaatezu »

Nikolaj píše: 21. 9. 2017, 10:52
Nikolaj píše: 21. 9. 2017, 10:16 Čau, doufám že se tu na fóru brzo zorientuji a ale zatím děs a hrůza :D, o fóru sem se dozvěděl od strejdy googla když sem si hledal informace o RPG, tak snad to tu není úplně mrtví, a já tu najdu někoho s kým bych mohl hrát přez net.
Jen test jak funguje odepisování 😁
Zdar. No, úplně mrtvý to tu není, ale na druhou stranu sem většinou chodí přispívat ty samé známé firmy. V sekci seznamky (nebo jak se to jmenuje $lol$ jsem línej kliknout, abych to zjistil) snad někoho na paření najdeš.

Jaktože děs a hrůza? Co je tady tak těžkýho na zorientování? :)
Obrázek
Nikolaj
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 9. 2017, 20:42

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Nikolaj »

No nic chtělo to asi 10minut, ale ten příspěvek sem psal před tím než sem na to přišel 😁
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Faskal »

A teď ještě i se všemi formalitami 8)

Ahoj Nikolaji, vítej u nás, přijmi prosím plyšovou čutoru, borůvkový koláč a postav se do fronty.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Paul »

Nazdar.
Už mě asi znáte, jsem tu už nějakou dobu a teď jsem byl upozorněn, že se mám odrazit.
Takže. Můj nick je Paul, jak jste si mohli všimnout. Hrával jsem DrD2, teď hraji D&D 5e.
Mám rád sandbox a nemám rád světlou stranu Síly.

Takže hop.
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Faskal »

Ahoj Paule, vítej u nás, přijmi prosím plyšového skřeta, alegorický koláček a postav se do fronty.

Tak, formality máš za sebou

A ještě vidím, že zrovna hraješ tady na fóru PbP 8)
Jsem hrozně rád za nadšenou pomoc s Drakkarem, jak ses k němu vlastně dostal? (K Drakkaru, ne k tomu nadšení.)

Nemusels, ale jak se mi nějaký relativně nový uživatel dostane pod ruku (nebo do soukromé zprávy), hned ho sem ženu.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Zamčeno

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti