Odrážecí plocha

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22624
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Jerson »

To už zbývá jen obligátní otázka, zda nemáš sestru - jednovaječné dvojče :-)
Nossie píše:Uff než to tu všechno přečtu, tak to chvíli potrvá
Btw. opravdu hodláš přečíst všechna témata, která tu jsou? 8) Ne že bych pro to neměl pochopení, sám to na forech dělám právě takto - pokud to jde - ale je jen málo lidí, kteří by si napřed debatu přečetli celou, než do ní začnou přispívat.
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Nossie »

Sestru mám, bohužel ne dvojče a je jí 10 let :)
ale třeba wod upíry zná ode mě a myslím, že až bude starší určitě bude chtít hrát :D

No samozřejmě, že to tu asi nezvládnu přečíst vše, jako diskuze o hrách o kterých sem nikdy neslyšela asi číst nebudu, ale tak ve volném čase si ráda počtu, co ste tady stvořili za celou tu dobu :)
Raigunner
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 1. 2011, 16:09

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Raigunner »

Veľmi rád by som začal s nejakou rpg hrou tohto typu,najradšej Warhammer 40000,no musíme si to priznať,je v tom ohromný bordeľ niečo nájsť :D Tak bol by som rád keby ste mi pomohli nájsť dobrú hru na toto ak je to samozrejme možné,som tak trochu nováčik a tak trochu profesionál :D tak budem potrebovať aj dosť vecí vysvetliť,za pomoc predom dakujem
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Alef0 »

Vitaj,
len pre ujasnenie: Warhammer 40000 nie je RPG hra -- ak hovoríme o tom Warhammeri, kde maľuješ miniatúry a potom s nimi zvádzaš taktické súboje :-)

Podľa mňa napíš, čo by ťa tak zaujímalo -- aké žánre. Fantasy? Sci-fi?

Niečo sa určite nájde.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Raigunner
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 1. 2011, 16:09

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Raigunner »

Tak ked 40000 tak sci-fi
a opýtam sa takto,koľko je žánrov? :D od figúrok,až po tie rpg ktoré sa hrajú za pomoci textov :) zatiaľ poznám len tie dve :D tak hovor
Raigunner
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 1. 2011, 16:09

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Raigunner »

Tak ja som počul o viac štýlov Rpg!
Hlavne o herných pc hrách Rpg :D
Potom tradičné Dungeon and Dragons
Potom o FFRPG myslím že sa to volá a to je to,ked si vytvoríte postavu a hráte za ňu!
Napríklad takto:
Posadil som sa v ku baru a objednal si."Barman,dones mi fľašku Slivky :D " Barman ihned reagoval a položil na stvol pred mňa fľašku.Napil som sa,položil na stvol peniaze a odišiel.... (a pomocou toho sa hrá atd :D )
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Bajo »

Raigunner píše:Tak ja som počul o viac štýlov Rpg!
Hlavne o herných pc hrách Rpg :D
Potom tradičné Dungeon and Dragons
Potom o FFRPG myslím že sa to volá a to je to,ked si vytvoríte postavu a hráte za ňu!
Napríklad takto:
Posadil som sa v ku baru a objednal si."Barman,dones mi fľašku Slivky :D " Barman ihned reagoval a položil na stvol pred mňa fľašku.Napil som sa,položil na stvol peniaze a odišiel.... (a pomocou toho sa hrá atd :D )
Vítám tě mezi námi :)
Počítačová RPG jsou třeba World of Warcraft, Oblivion, atd... v některých tematech se tu taký řeší, ale primárně na tomto fóru najdeš právě ta RPG, jak jsi popsal tím příkladem. Tam lze zahrnout jak Dungeons and Dragons, tak stovky dalších, ať už fantasy, sci-fi, nebo jakýchkoliv jiných. Žánry jsou všechny možné, jaké najdeš v knihách, filmech atd...
Ve W40000 se sice moz nevyznám, ale tuším, že minímálně Inquisitor a Rogue Trader by mohlo být blízko k tomu, co hledáš. Sci-fi RPG ale je samozřejmě daleko více. Nad diskuzí jsou taková klikátka, kde je jedno "Anotace RPG" , tam lze najít spousty dalších možností, není to sice přehled úplně všech RPG co jich je (těch je tisíce), ale je tam určitě mnoho zajímavých kousků, které tu někdo vyzkoušel a vytvořil anotaci. Jsou tam i tagy, takže se to můžeš vytřídt třeba právě podle žánry sci-fi. Jinak klidně se neboj založit si vlastní téma v patřičné sekci, kde ti to příjde odpovídající, je možné, že toho si všimne více lidí a tedy i více lidí poradí :wink:
Raigunner
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 1. 2011, 16:09

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Raigunner »

dobre dakujem pekne :)
Raigunner
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 1. 2011, 16:09

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Raigunner »

No ešte niečo,asi pred 2 rokmi som založil toto forum aneb rpg
http://warhammer-game.forumsk.com/forum

Ide o Warhammera,nikdy som ho nedokončil kedže som predpokladal že o to nebude žiadny záujem.
Malo by sa to hrať nejako ako napríklad na tomto webe http://gediman.cz/
Jednoducho si hráč vytvorí postavu a hrá za ňu,neskôr získa väčšiu hodnosť a môže sa hrať rts hra,
pýtam sa len na jedno,myslíš že by bol o to záujem? Niečo podobné mi hralo desiatky ľudí ale nešlo o warhammer,
a nikdy sa nedá nájsť warhammer komunita,kde by som mohol mať aspoň nejakú reklamu ak sa to rozhodnem dokončiť,
za odpoved dakujem
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Alef0 »

Ale u Gedimana sa nedá nič hrať :-) To je blog pre vývoj stolného RPG, pokiaľ mi niečo neušlo.

Čo vlastne chceš dosiahnuť? Play-by-post vo svete Warhammeru, niečo ako je Andor.cz resp. Abarin.cz?

Warhammer komunita na Slovensku existuje, ale oni nehrajú RPG, ale miniatúry. O tom, žeby niekto hral Warhammer Fantasy Roleplaying alebo niečo podobné, netuším.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Raigunner
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 1. 2011, 16:09

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Raigunner »

no ja som u gedimana hral istú dobu,pár týždňov,no už testy skončili pokiaľ viem,takže sa už nehrá
áno chcem niečo podobné,na stolné hry potrebujem mať ľudí v okolí,a cestovať veľké diaľky a bojovať len napríklad raz za týždeň,to nestojí za veľa,bývam na dedine a v strašnej r*** :D takže si to vieš predstaviť,ak nieje spôsob ako hrať s figúrkami cez net,tak my je to jednoducho k ničomu :) No znova si my pomohol,naozaj vdaka
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Faskal »

Ahoj Raigunnere,
vítej u nás, přijmi prosím koláček a plyšovou helmu k brnění Mariňáka.
Teď se můžeš zcela bezpečně postavit do fronty.

Vidím ale, že se tě už ujali, tak nebudu dál rušit.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Raigunner
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 1. 2011, 16:09

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Raigunner »

Hehe :D ten koláček si nechaj,daj mi samopal a vyhod na na planéte plnej orkov :D
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od PetrH »

Raigunner píše:Hehe :D ten koláček si nechaj,daj mi samopal a vyhod na na planéte plnej orkov :D
faskale, snad se nam neurazis:), to vis, on je novej, nevi, ze ty rad davas kolacky...
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Odrážecí plocha

Příspěvek od Faskal »

Koláček byl požehnán Císařem, aby bylo jasno.

A požehnání Císaře je mocnější, než tisíce flotil.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Zamčeno

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů