Upgrade fóra

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18518
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Co je na hovno:

1) Tohle: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 27#p503427

2) Poslední příspěvek graficky splývá s Rychlou odpovědí - nelze ji udělat v jiném odstínu nebo alespoň třeba rozšířit její šedý rámeček, aby bylo vidět, že tam začíná něco nového?

3) Celé to svítí jako blázen.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16390
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od MarkyParky »

Tož jedna zásadní moje připomínka jest tedy zde:
https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 33#p503433
Sosacek
Příspěvky: 25736
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Sosacek »

Ja bych tu rychlou odpoved mozna vypnul. Nevim jak to vizualne oddelit, protoze barva prispevku muze by jedna ze dvou, a u rychle odpovedi to nejde.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Faskal »

Za mě dobré, díky.

Kdybych měl být nespokojený, tak ta tlačítka u příspěvku vpravo nahoře jsou příliš výrazná. To je něco, po čem se člověk nedívá, dokud to nepotřebuje (což je u mě hodně vzácně), a teď jsou moc výrazné. (Edit, vlastně ne) Jo, počkat, já jsem admin, když se dívám nepřihlášený, tak je tam jenom "citace" a ne pět dalších, a to je asi v pohodě.

Jestli by šla "rychlá odpověď" vypnout, nebyl bych proti.
Pod příspěvkem je možnost "seřadit" a zatímco je všude všechno česky, tak tam je "SORT_DIRECTION".

A hej, na mobilu to vypadá fakt hezky a fórum se dá používat, super! Tam je ta růžová (a netušil bych, že to někdy řeknu) dokonce fakt hezká. Na mobilu vypadá matně a to je super. Na počítači mi ovšem připadá mnohem kontrastnější vůči pozadí a trochu táhne oči, možná mám ale špatně nastavenou obrazovku, když jsem totiž díval na testovací screenshotyna jiném počítači, tak to tak nesvítilo :-)

Edit:
A zdá se mi to, nebo je to nějaké rychlejší? 8)

Edit2
V "kdo je online" je rozbitá kolonka "IP adresa" a ta tabulka vypadá rozbitá
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Sosacek
Příspěvky: 25736
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Sosacek »

Je to o hodne rychlejsi - predtim jsme byli na pretizenem serveru co umel stare forum, ted jsme na novem.

IP adresy u online lidi asi normalni uzivatele nevidi, takze s tim ti nepomuzu.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od PetrH »

tech prekladu co chybi je vice, treba v upozornovaci nahore..
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od morech11 »

alebo FAQ (napísané z rýchlej odpovede, asi môj tretí post historicky na fóre. v novom layoute dáva rýchla odpoveď konečne zmysel, prosím, zachovať :))
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Faskal »

No jo, no. Teď nevím, jestli je to nevinný bug nebo feature, ale když převezmu uživatelská práva neadminů, tak ty IP pořád vidím. (Jako anonym nebo přes PbP účet je to OK a vidět nejsou.)

Jako neadmin teda vlastně vidím 2-3 tlačítka (edit/nahlásit/citovat).

Jo, a u upozornění=>nastavení zůstalo nepřeložené "NOTIFICATION_METHOD_BOARD"
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15032
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Pieta »

Já teda nevím. Představoval jsem si to růžovější. )-:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od morech11 »

ďalšia drobnosť (a viem, že sa s tým potýkalo aj staré fórum, ale proste chcem veriť, že sa to dá nejak rozumne nadstaviť, keď už je update) - po migrácii mám defaultne letný čas

a neprečítané z hamburgru ma nebavia - je to o klik navyše :D
Sosacek
Příspěvky: 25736
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Sosacek »

Cas mas jaky si nastavis v nastaveni. Doporucuju Europe/Prague aby to melo spravne letni i zimni. (mozna by to slo udelat hromadbe, podobne jsko format datas)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32288
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Vallun »

Ecthelion píše: 17. 3. 2017, 21:31 Forum má teď (stejně jako předchozí Forum) vypnuté přehazování skinů a jeden podporovaný skin, u čehož i zůstaneme.
:s_ouch:

Že je jen jeden skin, budiž, ale zvláště pak by měl být citlivější...souhlasím s předřečníky, že na mobilu to vypadá podstatně lépe, ale varianta na desktopu je ošklivá a nepříjemná...a avatary vpravo prostě nedávají smysl.
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od morech11 »

Sosacek píše: 17. 3. 2017, 23:56 Cas mas jaky si nastavis v nastaveni. Doporucuju Europe/Prague aby to melo spravne letni i zimni. (mozna by to slo udelat hromadbe, podobne jsko format datas)
nenašiel som - ten vtip je v tom, že toto už som opravoval za svoj život na fíre asi 7 krát :D
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10164
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od ilgir »

Vallun píše: 18. 3. 2017, 00:10 ale varianta na desktopu je ošklivá a nepříjemná...a avatary vpravo prostě nedávají smysl.
Si zvykneš, uvidíš. Pochybuju, že sem kvůli tomu přestaneš chodit. $D
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od OnGe »

Ecthelion píše: 17. 3. 2017, 21:31Forum má teď (stejně jako předchozí Forum) vypnuté přehazování skinů a jeden podporovaný skin, u čehož i zůstaneme.
Minimálně máme defaultní prosilver a light verzi nové šablony. Je nějaký důvod nedovolit vybrat z těhle možností?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host