Upgrade fóra

„Meta“ diskuze o samotném RPG Fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Dá se něco dělat s tím načítáním, jak tam vždycky problikne ta nezformátovaná stránka?
Přílohy
load.png
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Vallun »

ilgir píše: 18. 3. 2017, 06:34Si zvykneš, uvidíš. Pochybuju, že sem kvůli tomu přestaneš chodit. $D
Nezvyknu, maximálně se smířím, protože forum mi za to přeci jen stojí. Nebo v nejhorším si nastavím některý z těch overskinů u sebe - pokud zjistím jak:)

Ale pořád věřím tomu, že ten příšerný pokles designové úrovně je vtípek tvůrců a čase nasadí něco normálního, vždyť tohle je krok o 20 let zpátky...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od OnGe »

Eleshar_Vermillion píše: 18. 3. 2017, 09:59 Dá se něco dělat s tím načítáním, jak tam vždycky problikne ta nezformátovaná stránka?
Dodej podrobnosti. Jaký používáš prohlížeč, na čem, přes co jsi připojený? Nemáš vypnuté cachování?

Takhle se dá jenom hádat.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4815
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od midewiwin »

První plus pro mobilní verzi: snadný přechod ze stránky na stránku /tlačítka jsou tak akorát na prst, nemusím zoomovat/.
Minus: v přehledu témat není vidět, kdo má poslední příspěvek.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Ecthelion »

:arrow? Jen aby to nezpadlo. S Fórem ještě budeme pracovat. Posbíráme vaše podněty, hlavně odtud. Sami na to ještě budeme koukat, ono ostré nasazení je trochu jiné, než staging. Dohodli jsme se, že tomu dáme trochu odstup a cca příští víkend to zapracujeme. Takže po příštím týdnu bychom měli mít update.

Každopádně moc díky všem za feedback a prosíme vás o trochu trpělivosti, přeci jen víc očí víc vidí.

Ale za sebe... i když vidím pár věcí, které budeme muset vylepšit a spoustu věcí, které změníme kvůli vám... mám z nového fóra opravdu radost. Jak po stránce rychlosti, tak po stránce designu. Ještě jednou velké díky OnGemu, Sosáčkovi a Alef0vi!

midewiwin: Já v přehledu témat autora posledního postu vidím. U kategorií (tj. na obsahu fóra) to ale vidět není.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4815
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od midewiwin »

Já poslední příspěvky v desctopové verzi vidím všude, ale v mobilní opravdu až v přehledu témat.
Čas neexistuje.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Sosacek »

Jop, to mi na mobilni verzi taky chybi. Ale ono se to tam nevejde, takze to je cena za pismo citelne bez zoomu a tak.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Eleshar_Vermillion píše: 18. 3. 2017, 09:59 Dá se něco dělat s tím načítáním, jak tam vždycky problikne ta nezformátovaná stránka?
OnGe píše: 18. 3. 2017, 10:31Dodej podrobnosti. Jaký používáš prohlížeč, na čem, přes co jsi připojený? Nemáš vypnuté cachování?
Firefox na PC s W10 přes DSL. Vypnuté cachování není. Děje se to prakticky při každém načítání stránky.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od OnGe »

Eleshar_Vermillion píše: 18. 3. 2017, 11:21 Firefox na PC s W10 přes DSL. Vypnuté cachování není. Děje se to prakticky při každém načítání stránky.
Hmm, zajímavé. Na FF jedu taky a něco takového pozoruju jenom když zaříznu cache.

Zkus tohle:
Ctrl + Shift + Q, otevře se ti konzole se záložkou Network (Síť?)
reloadni stránku
V prvním sloupci (Status) bys měl vidět skoro všude 304. Pokud je tam často 200, nezabírá cache (což bude problém u tebe v nastavení, nebo ti to prasí nějaký plugin). Kdyby tam bylo nějaké jiné číslo, napiš jaké a u čeho.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Vallun »

Ecthelion píše: 18. 3. 2017, 10:55 .. mám z nového fóra opravdu radost. Jak po stránce rychlosti
Souhlas, je to viditelné a příjemné zlepšení.
tak po stránce designu.
Jako fakt? Design plastových lentilek, který vypadá jak staře, tak dětsky?
Ještě jednou velké díky OnGemu, Sosáčkovi a Alef0vi!
I Vám, +1.
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Eleshar_Vermillion píše: 18. 3. 2017, 11:21 Firefox na PC s W10 přes DSL. Vypnuté cachování není. Děje se to prakticky při každém načítání stránky.
OnGe píše: 18. 3. 2017, 13:55Hmm, zajímavé. Na FF jedu taky a něco takového pozoruju jenom když zaříznu cache.

Zkus tohle:
Ctrl + Shift + Q, otevře se ti konzole se záložkou Network (Síť?)
reloadni stránku
V prvním sloupci (Status) bys měl vidět skoro všude 304. Pokud je tam často 200, nezabírá cache (což bude problém u tebe v nastavení, nebo ti to prasí nějaký plugin). Kdyby tam bylo nějaké jiné číslo, napiš jaké a u čeho.
"200" tam mám 2x, jinak pouze "304".
Přílohy
2017-03-18 16_30_33-Upgrade fóra - Stránky 4 - RPG Fórum.png
2017-03-18 16_30_33-Upgrade fóra - Stránky 4 - RPG Fórum.png (9.47 KiB) Zobrazeno 1957 x
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od OnGe »

V tom případě je všechno jak má být. Problém musí být někde na tvém přijímači, případně síti před ním. Pokud na jiných webech podobný problém nemáš, nenapadá mě, čím by to mohlo být.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Fafrin »

Proč růžová? Kdo vybral tenhle styl?
Vyloženě mě odpuzuje od užíváni :(
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
jjelen
Příspěvky: 2498
Registrován: 27. 7. 2010, 16:23

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od jjelen »

Asi tak :D (dobře, tak silně bych to neřekl, ale... minimálně mi z tý křiklavě růžový bolej oči :D)

(jinak co mi vadí možná ještě víc: na hlavní stránce jsou jako označené jako nepřečtené jenom hlavní sekce, podsekce vidět jsou, ale nejsou označené, u minulé verze tomu tak při tom bylo a osobně mi to vyhovovalo víc)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade fóra

Příspěvek od Jerson »

To hamburger menu není úplně ono, když už vyjedu nahoru na stránku, abych na něj kliknul, tak mě to následně zase hodí dolů a musím scrollovat nahoru, abych se na otevřené menu dostal.
Odpovědět

Zpět na „O RPG Fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů