[POSTAVA] Míja

Zdejší PbP hraní RPG ve hře Chuubo.

Moderátor: MarkyParky

Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

[POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

Obrázek
Ahoj!

prý by ses o mně něco ráda dozvěděla.

Takže jsem Míja, brzy budu mít 15 let. Žiju v bytě, který sousedí s tím od rodičů, mám je moc ráda, jsou vždy milí a usměvaví. Ještě mám o dost staršího bráchu, ale toho jsem naživo už hrozně dlouho neviděla, jen ve VejRu. Měla jsem jiné dětství, než většina lidí a prý budu mít i jiný život, například mi C-MWGE neurčila žádnou skutečnou práci. I škola ostatních dětí (co jsem pak zjistila) je dost jiná a většinou mnohem delší. Stejně jako u ostatních dětí jsem se ale učila ve Vejru.

V normální škole se prý děcka učí během prvního roku číst, psát a počítat a je jich tam několik pohromadě, tady to bylo úplně jiné, např. mi nikdo nevysvětlil co to písmena a čísla jsou. Nakonec jsem to ale nějak pochopila. Taky jsem až do teď nemohla potkávat skutečné děti, a to naživo ani ve VejRu. No vlastně nejen děti, ani dospělé. Jen rodiče, učitele a vychovatele. Ale to nevadilo, aj s NPCčkama je sranda, třeba školník Lír i když je občas přísný a není člověk, tak byl vždycky moc milý a vtipný.

Teď už jsem pár měsíců ze školy venku a můžu potkávat koho chci. Doufám, že se mi podaří najít lidské přátelé a třeba i lásku. Prý jsou vztahy se skutečnými lidmi jiné než s NPCčky. Asi jo, protože když myslím na rodiče, tak to vnímám přeci jen jinak, než když myslím třeba na toho školníka Líra.

Nemám žádnou skutečnou práci. Jen občasné úkoly, některé jsou úplně prdlé. Naposled jsem měla tři dny se učit papír celý popsaný nesmyslnýma písmenama. Vůbec jsem to nezvládla, ale nikdo se na mne nezlobil. Když jsem u absurdních úkolů, tak jindy mi dron donesl jakýsi stroj (prý se jmenoval jednokolka a v minulosti se používal ... no ... k machrování) a měla jsem dva dny na to, naučit se na ní jezdit. Mnoho úkolů je ale jednoduchých a zabere mi třeba jen pár minut denně.

Kromě těch různých úkolů se taky musím aspoň 2x denně na půl hodiny připojit k Vejru, jakože přes káblík, oblek nestačí. Prý tím vším nějak pomáhám C-MWGE, dokáže pak líp rozumět lidem a možná i sobě. Samozřejmě ve skutečnosti ve Vejru trávím mnohem víc času než ty nutné dvě půlhodiny, co jsem ze školy a neplatí na mne ta přísná omezení a filtry, tak mám problém se odpojit a vyspat se aspoň pár hodin.

Můj život je skvělý, mám nádherné bydlení a můžu si dělat co chci. Máma s tátou říkají, že bych si toho měla vážit, že patřím mezi ty, které si C-MWGE vybrala. Pomáhám tím vlastně nejen přímo jí, ale všem lidem. Mají určitě pravdu, ale zajímalo by mě, proč si mě vlastně vybrala, jestli jsem chytřejší než ostatní nebo něčím jiným výjimečná.
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

MÍJA
Obrázek Shepard O tom, jak se každodenní starosti promění ve starost o něco důležitého, co vás změní

DOVEDNOSTI
- Zářná (ostatní mohou používat její hodnotu ZÁŘNÁ místo svých DOVEDNOSTÍ, ve chvílích, kdy žádnou vlastní dovednost použít nemohou + vliv na NPCčka) 1
- Takovýto úkol jsem nikdy nedostala, ale jasně, že to zkusím - 2
- Tak mimo, až je to roztomilé - 3
- Vychována CMWGE - 2


Vychytávka: Obrázek Úžasně inspirující – namísto jedné DOVEDNOSTÍ je postava ZÁŘNÁ (SHINE)

POUTA
- Lepší než CMWGE: Míja seMUSÍ snažit učit lidi nezávislosti na CMWGE. 2
- Míja je NUCENA přidržovat se věcí a pohybovat se opatrně 1 (než si vyléčí zranění)

OSUD
- Ta divná: Každý k ní musí zaujmout hned jasné stanovisko, ať už dobré či špatné . - 1

SPOJENÍ
- Jezírko v parku na střeše baráku - 1
- Max Richter - je divný, nečitelný a asi ne zcela (k sobě?) upřímný, ale je drsňák a prožili jsme spolu šílené věci - 2
- Memesis 2


ÚMYSLY
🟩
🟩

Vůle 🟩🟩🟩🟩 🟩🟩🟩🟩
Zázračné body ❎❎❎❎ max 1
Body obnovy 🟩


NÁSTROJ
1 - hacknutý vejr a vím o tom. Můžu šířit falešné informace tomu, kdo mě hacknul.

ZDRAVÍ
Běžné
🟩
❎ Kdybych nebyla pitomá, nebyla by Memesis pitomá
Tuhé
🟩


VYLEPŠENÍ
🟩
🟩
🟩
🟩
🟩
🟩
🟩
🟩

Potíž
Naposledy upravil(a) Míja dne 29. 8. 2022, 21:10, celkem upraveno 58 x.
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

Obrázek
SETTING - POZADÍ
Je tu něco, co prožíváš každý den.

rozladění, že se nikdo nesnaží zachraňovat svět
A pak je tu něco – nějaký zážitek nebo vzpomínka – která ti to připomíná. Něco, co přitahuje tvou pozornost, když ti tato cesta vrhne do tvého života stín nebo jej naopak prosvítí.


Událost (1XP, 1/scénu)
Obrátíš svou pozornost k této této připomínce, typicky s pomocí nějakého ustáleného obratu, nebo tak něčeho …
Jakým způsobem? Povzbuzením a nápadem
------
1.❎ Na koncertě ve VR, kdy litovala ty, kteří to žerou, protože mají asi zdaleka smutnější život než ona sama.
------
2. ❎ Když za ní vyžehlili to lepení letáků, ❎ když jsem mluvila s CMWGE a ❎ když se pachtili městem a neviděli letáky
---
3. ❎U Lízi a pak ❎u Návratářů
---
4. ❎padající mamlasové

❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎🟩🟩🟩🟩
EMOČNÍ XP
Rozpolcenost - chci vzbuzovat rozporuplné emoce
1.
❎ od HG za naivitu v UpFloo, že čučeli na hvězdy)
❎ Za představu o koních
---------------------------------------
2. ❎ za přípravu na diskotéku
❎ za dojem na Maxe
❎ za lepení plakátů
❎ za velkolepé, udajně nerealistické plány
---
4. ❎chlápek s vidlama, teda bradkou
❎Obhájení vyvraždění Návratářů tím, že jsou Ohmovi minioni
Naposledy upravil(a) Míja dne 27. 5. 2022, 21:34, celkem upraveno 33 x.
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

Obrázek
SHEPARD

O tom, jak se každodenní starosti promění ve starost o něco důležitého, co vás změní
Motiv: Odhodlanost 1

EPIZODY

Epizoda 1: Tvůj obyčejný a klidný život
Epizoda 2: Začínáš mít trochu problém udržet svůj život v rovnováze.
Epizoda 3: Kostlivci ve skříni ...
Epizoda 4: Velká zkouška či dobrodružství
Epizoda 5: Stáváš se někým jiným, lepším.


EPIZODA 1:
Spojení
Vědomě se snažíš s někým navázat kontakt – poznat ho. Hledáš způsoby, jak ho lépe pochopit a sblížit se s ním.
Nebo se vědomě snažíš zapadnout na nějaké místo či do nějaké situace. Tvrdě na sobě pracuješ. Dáváš pozor. Je to druh cílevědomého, záměrného učení.

Hlavní události (5XP, 1/cestu)
❎Dostaneš se do problémů, když se snažíš sblížit či spojit s cílem této cesty.
❎ Dostaneš se do problémů, když se snažíš pomoci cíli této cesty, nebo pokud tě on nějakým způsobem podporuje.

Dochucení (1XP, 1/kapitolu)
  • Posloucháš příběhy o cíli této cesty.
  • Trávíš čas s/v cíli této cesty a přemýšlíš o tom, v čem se to liší od tvého běžného života.
  • Opakovaně se snažíš spojit s cílem této cesty.
Je-li cílem osoba:
  • Pomáháš jí s každodenním životem
  • Hovoříš s ní o jejím životě či sdílíš s ní svůj
Je-li cílem místo:
  • Zkoumáš, jak v tomto místě žít
  • Hovoříš s lidmi o tom, jak v tomto místě žijí
1. kapitola: Moje osoba je SíEm, Pomáháš jí s každodenním životem, Hovoříš s ní o jejím životě či sdílíš s ní svůj, Posloucháš příběhy o cíli této cesty.

2. kapitola: Problémy při lepení plakátů, poslouchání příběhů od Maxe, povídání s CMWGE, pomáhání CMWGE, trávím s ní čas a přemýšlím, jak se to liší od sice ne mého, ale běžného života jiných

❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎
Naposledy upravil(a) Míja dne 1. 9. 2021, 23:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

Konec epizody 1:
Mám si vybrat z: Cítíš se silnější?
- Získáš Příslušenství Něco cool nebo zlepšující tvůj žívot.
- Získáš Dovednost 1 - něco nového obyčejného, co umíš.

Spojila ses s něčím novým či prohloubila stávající spojení ... až spirituálně či osudově?
- Získáš Pouto 1, který to vyjadřuje
- Získáš Spojení 1 na tuto věc
- Zvýšíš Spojení +1 na tuto věc (max 5)
- Získáš Nadpřirozenou dovednost 1 "Přitažlivost k ...."

Zvýší se Motiv na 1 a vybere cesta do druhé epizody
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

Epizoda 2 - Fascinace

Je tu někdo nebo něco, co tě fascinuje …
Ať už jako osoba nebo jako schopnost či síla přírody … nebo všechno najednou. Chceš s tím trávit víc času. Chceš se dozvědět víc ….

Hlavní události (5XP, 1/cestu)

❎ Vyjádři své zaujetí někým nebo něčím nebezpečným a nezodpovědným (najít souvislost mezi CMWGE a Ohmem).
❎ Poté absolvuj dlouhou cestu, abys mohl studovat fungování a mechanismy jeho sil.
❎ Učiň sám sebe hrozivě zranitelným, např. naivně uvěř příteli či lásce, učiň něco pošetilého, posluž jako návnada v nějaké pasti.

Dochucení (1XP, 1/kapitolu)

□ Přiznáš se ke svým tajným touhám.
□ Máš neklidné sny o magii, kouzlech a Nicotě.
□ Prozkoumáš svatyně své rodiny, aby sis poradil se znepokojujícími sny.
□ Sníš o hlavní postavě nebo cizí postavě spojené s příběhem.
□ Vyrazíš si s někým, kdo se ti líbí, zatímco on si dělá své věci.
□ Dostaneš se do šílených potíží s nebo kvůli někomu jinému
□ Vyprávíš si s někým o špatných koncích v pohádkách, příbězích o přáních a příbězích o čarodějkách.

❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

Epizoda 3 - This is Such a Bad Idea

Major Goals

❎Someone normally trustworthy or goofy goes on a power trip and winds
up grinding you under their malevolent heel; or, more generally, you suffer
unpleasantly from their use of the power that they've seized;
❎You’re put into an awkward, embarrassing, or at least highly goofy or counter-type
role by a wish, probably with details suggested by the HG and other players;
❎You manage to become a “power behind the throne" or otherwise steal a portion of
the power in play over the course of a wish.

Quest Flavor 1/chapter, you can earn a bonus XP towards this quest when:
🟩ritually drawing on the powers the wish has given you
🟩enjoying the changed world, letting it corrupt you
🟩you overcome some obstacle in the world of the wish
🟩you're forced to break a personal commitment-use a power you hate,
🟩break a promise, or whatever—in order to resolve or weather a wish.
🟩you struggle with the circumstances of the wish
🟩the wish does something really strange to your life

❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎
Uživatelský avatar
Míja
Příspěvky: 129
Registrován: 19. 6. 2021, 12:59

Re: [POSTAVA] Míja

Příspěvek od Míja »

Epizoda 4 - Adventure GET

Major Goals

❎Trouble starts or gets much worse in a well-staged way-whether that's accidentally walking backwards into an enemy camp, breaking into a supposedly empty manor during what turns out to be a dinner party, or declaring that everything's fine as long as there aren't any werewolves around just before werewolves show up;
❎I Someone rescues you;
❎You stand in a shadowed place and tell someone a secret, then run away before they can react.

Quest Flavor 1/chapter, you can earn a bonus XP towards this quest when you:

🟩sneak into somewhere you shouldn't go
🟩risk trouble by digging into somebody's secrets
🟩drag others into your affairs/arrange their lives for them
🟩propose a theory about the underlying situation you're in
🟩tell someone a story related to the underlying situation you're in
🟩get into trouble trying to help somebody else
🟩risk trouble in the name of adventure! You can combine this with an XP Action, but you're not required to.

❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎❎❎❎ ❎❎🟩🟩🟩
Zamčeno

Zpět na „[Chuubo] {PbP} CyberMarvellous WishGrantingEngine“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti