[META] Emotion XP a komentáře

Zdejší PbP hraní RPG ve hře Chuubo.

Moderátor: MarkyParky

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hope and Glory
Příspěvky: 318
Registrován: 11. 6. 2021, 23:05

[META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Hope and Glory »

Obrázek
V tomhle vlákně se budou odehrávat reakce ostatních hráčů (či jiných čtenářů) spojené s udělováním emotion XP a také jiné reakce a komentáře čtenářů.

Jak udělit emotion XP:
1) Ocitujte část hry, která ve vás vyvolala příslušnou emoci pomocí funkce quote.
2) Přidejte odpovídajícího smajlíka (z fóra nebo unicode).

Jak vložit jinou reakci?
Prosté ji napište volnou řečí.
Hope and Glory

HG pro Chuubo PbP hru
Cyber-Marvellous Wish Granting Engine.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

Chesusi(*) pokud mas nahodou emotion XP "ty kravo husty" tak si vezmi exp.

(*): de nada
But nobody came.
Jezus
Příspěvky: 2588
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Sosacek píše: 13. 7. 2021, 13:46 Chesusi(*) pokud mas nahodou emotion XP "ty kravo husty" tak si vezmi exp.
Náhodou něco v podobném duchu. Má to být něco jako "WTF?! To snad ani nemyslí vážně... :roll:" (nikoli nutně následované spokojeným pokývnutím hlavy, ale samozřejmě pak to zahřeje víc :-) ).
(*): de nada
:-D

A samozřejmě gracias za ten exp (i koment).
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

To furt sedi $D
But nobody came.
Jezus
Příspěvky: 2588
Registrován: 26. 1. 2018, 10:35
Bydliště: Brno

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Jezus »

Sos: Neat 8)

Jinak to vezmu popořadě. Před tím mi to tak nepřišlo, protože jsem měl prostor u čtení poslouchat jen první skladby Sarsova výběru a samotné zabití Maxova parťáka ač bylo překvapivé, nebyl až takový šok, protože znám jeho schopnosti z tvorby postavy a k celé té události se tak jako schylovalo...

Nicméně teď jsem měl čas si k tomu pustit hudbu a jako ten moment, kdy už je pozdě a do přehrávače se vrátí refrén Placeba o té nehodě a pokračuje opakováním toho, že vidí v infrared... (mimochodem imho tahle část není o Maxovu kolegovi ;-) ).
A zakončení ... tomu dává to filmové pomalé odzooomování do ztracena... Obrázek

Jakože celé je to inspirativní as fork a ten "úžas" si to nezaslouží ani tak za smrt toho kolegy (i když vlastně brán ten příspěvek jako celek, tak taky překvapila - tak brzy ;-) ), ale hlavně prostě za to, jak je to promakaný a jak to se sluchátky v uších a trochou přepínání hudby funguje!
😲

No a snad se to teď nebude nějak vzájemně rušit nebo interferovat, ale toho Cora sem přidám prostě taky.
Corneliu Pillat píše: 13. 7. 2021, 21:13 "Vítejte v Malé tělocvičně! Děkujeme, že máte takový zájem o cvičení, ale bohužel evidujeme výpadek Ví-áR služeb. Na nápravě se intenzivně pracuje, mezitím využijte prosím Velkou tělocvičnu."

Ignoroval otravně vlezlý hlas holografického "asistenta" Rehabilitační kliniky a zvedl ze stojanu činku. Zaťal zuby. Byla kurva těžká. Těžší, než čekal.

"Prosím, využijte služeb Velké tělocvičny, výpadek Ví-áR služeb..."
"Sklapni. Chci si v klidu zacvičit."
"Ale bez Ví-áR sl-"
"Prcat Ví-áR."
"Ale-"
"Ještě slovo..."

Už mu došla trpělivost s nesmysly. Výhrůžně zvedl činku nad hlavu a pohrozil hologramu. Bylo mu jasné, že mu nemůže ublížit, ale tím spíš měl chuť to udělat.

"Vezměte prosím na vědomí, že vaše skóre nebude zaznamenáno. Pro bezpečné cvičení také doporučujeme pevnou obuv."

Těžká činka opsala oblouk a s řachnutím dopadla na podlahu. Hologram zablikal, ale nehnul ani brvou. Každopádně ale pochopil, že návštěvník tělocvičny o další informace nestojí a vypnul se.
To v rámci očekávání mnohem vážnější noty (znovu - tvorba postavy) prostě budilo takové to křenění se, které pak rychle jakoby mizelo. Sice sem si při tom nezakrýval pusu, aby nebylo vidět, ale umím si představit, že bych to dělal, abys mohl pokračovat a nerušilo to při zvážnění situace. Tudíž taky:
🤭

(Ale příště to už nebudeš mít tak snadné, protože budu připraven ;-) ).
Uživatelský avatar
Corneliu Pillat
Příspěvky: 147
Registrován: 15. 6. 2021, 00:31
Bydliště: replika vládního domu, Upper Floor

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Corneliu Pillat »

Max Richter píše: 14. 7. 2021, 17:58
"Občas prostě někdo dostane před držku."
:clap: :lol:
Max Richter píše: 14. 7. 2021, 17:58...Akce byla vyhodnocena jako přiměřená, ztráty adekvátní...

"Cože?" neudržím se a vyskočím na nohy. "Přiměřená? Ztráty adek... adekvátní? Zakázáno?!?"

Pod stropem se rozsvítí rudé zářivky a přes hrudník se mi rozběhnou drobné rudé tyčky. Šéfová mávnutím ruky zruší bezpečnostní protokol a přísně se na mě podívá.

...Není důvod to řešit. Záznam pokračuje provedenou životní analýzou. Lin byl chytrý a nadaný, ale taky netrpělivý, nesoustředěný a s výrazným sklonem k přehlížení souvislostí. Jeho naděje na dožití, se zohledněním genetických a psychologických predispozic a započítání faktoru přiděleného povolání, byla 28 let. Šance, že se dožije tvého věku, Richter, byla jen 12%."

Polknu. Chvílemi by mě zajímalo, co bude v mojí vlastní životní analýze, až jednou trefí mě. A jestli náhodou už nepřesahuju vypočítanou životnost.

"Takže vzhledem k tomu," pokračuje major už bez koukání do záznamů, "toho Lin stihl poměrně dost. Vlastně měl štěstí, že mohl žít tak dlouho. Naše šance jsou dané a tomu nikdo neuteče, ani já."

Šéfová se dnes poprvé lehce usměje. Neudržím se a oplatím jí to taky úsměvem.

"Takže vlastně... všechno dobrý?" zeptám se opatrně.
"V zásadě ano," kývne. "Jen ještě provedeme stanovená opatření a můžeš jít."
"Rozkaz, šéfová. Poslouchám a provedu," povím rozhodně.

Ale rozhodně nadšený z toho nejsem. Zas mě jednou napadne, že jsme všichni vlastně jen čísla, proměnné v rovnici. C-MWGE ví moc dobře, jaká je naše životnost a kolik nových kadetů potřebuje umístit do ročníku. Ví to dokonce tak dobře, že kadety vybírá už o dekádu dříve, než je potřebuje. Děsí mě, co všechno dalšího o nás ještě ví.

Obrázek Povídáš s někým o osudu, přirozenosti a co to vlastně znamená.
Obrázek Vyjádříš ostatním to, co předstíráš a při tom tvá postava cítí své obavy
Notyvole. 😮
Max Richter píše: 14. 7. 2021, 17:58"S ohledem na obnovení mentální stability bude po dobu rekonvalescence aktivován elektronický psychologický asistent. Hm, bude dohlížet na tvé... zdraví."
"Cože zas?" málem znovu vykřiknu.
"Klid, máme ho implementovaný všichni už od zkoušek. Prostě uslyšíš hlas v hlavě, který tě bude držet v pohodě."
"Není to opak toho, co od psychicky zdravých lidí chceme?"
"Užij si to, Richter."
"Rozkaz, majore!"

"Ahojda!" Uslyším vedle ztlumeného přehrávače další zvukovou vrstvu. ""Já jsem Gé, Maxi, a budu na tebe dávat bacha! Chceš si teď o něčem popovídat? Já si chci povídat vždycky!"

"Prosím, majore, dovolte mi odejít" hlesnu zoufale.
Notykrávo. 😮
Corneliu Pillat
Deník

Obrázek
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od J35U5xMachina »

Hope and Glory píše: 14. 7. 2021, 22:23 Sis myslel, že je to ona, přiznej se.... Ona by první ranou neminula.... $lol$
:clap:
J35U5 se podívá, kde herní engine rendeří nejtemnější stín, gestem hrábne do inventoráře, aby vyměnil skin na zářících brýlích za tmavý a jako pravý ninja zmizí oběma soupeřům z dohledu.

Doufej, že nečítujou.
Nebo nemaj vytaženou gamu na max.
Obrázek
Chesus
Deník
Obrázek
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sarsaparillos »

Hope and Glory píše:Doufej, že nečítujou.
Nebo nemaj vytaženou gamu na max.
:D
Corneliu Pillat píše:Corvid?
🤭
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od PardGalen »

Nevím jak rychle tu točíte XP, ale za mě tady jeden kdyby to prošlo :)
Corneliu Pillat píše: 15. 7. 2021, 22:23 ... Rehabilitační klinika MiDeks, vstupní hala ...

"Máť, pardón!", zareaguje Corneliu, jakmile se vzpamatuje a začne jí pomáhat sbírat léky, "Nechtěl jsem vás zjebnout, trochu jsem se rozohnil. Omlouvám se, jo? No tak...vždyť jsou to jen pilule...hovno se přihodí."
Always bring a gun to a puppet fight
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

Na "zivot v mideksu" vsichni dost casto zdrhate z mideksu $D
But nobody came.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od MarkyParky »

Sosacek píše:Na "zivot v mideksu" vsichni dost casto zdrhate z mideksu $D
Taky si říkám :)
Ale něco to o životu v Mideksu vypovídá ...
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Sosacek »

Taky me trochu zaujal Markyho styl kdy uplne vsechno ma Obstacle. Takhle jsme to nehrali.
But nobody came.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od MarkyParky »

No, úplně všechno ne. Třeba hned ta první byla bez Překážky.

Ale řekněme, že se tu schází dva faktory:
- cyklus obnovy Vůle je hodně rychlý vzhledem ke kapitolám (a to se mi ve hrách stává vždy, i u stolu, nejen tady v PbP), takže jsem zvyklý Obstacly používat, aby zdroje tekly a vznikala nějaká hráčská dilemata (jinak je to mechanicky hrozně piece-of-cake).
- a do toho tahle čtveřička hráčů má talent sama si vymýšlet komplikace a složitosti ... což Obstacles taky zvedá.
Uživatelský avatar
J35U5xMachina
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 7. 2021, 18:51

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od J35U5xMachina »

Sosacek píše: 16. 7. 2021, 20:40 Na "zivot v mideksu" vsichni dost casto zdrhate z mideksu $D
Jak se to vezme. On ten Vejr - minimálně dokud jde o zábavu, sport a relaxaci - je prostě běžnou součástí MiDeks. A jak naráží Marky - v zásadě nepostradatelnou...
MarkyParky píše: 18. 7. 2021, 13:03 do toho tahle čtveřička hráčů má talent sama si vymýšlet komplikace a složitosti ...
My už jsme zkrátka takoví $D
Chesus
Deník
Obrázek
Uživatelský avatar
Cor
Příspěvky: 1189
Registrován: 26. 3. 2013, 10:10

Re: [META] Emotion XP a komentáře

Příspěvek od Cor »

J35U5xMachina píše: 18. 7. 2021, 20:05 ...
"A nejhutěší je, že tahle replika je udělaná tak, že vypadá, jakoby to kravský ostří vážně měla! Už jsem říkal, že ten meč váží na gram stejně jako ve hře - skoro jako by byl vážně kovový - ale navíc musí mít to svoje ostří kryto nějakým neviditelným polymerem. Chci říci - i kdyby nebylo to ostří monomolekulární /což u repliky není důvod, aby bylo/ úplně stačí, že díky té nápodobě uhlíkových hexů na čepeli vypadá, že ho má - tak přece CM-WGE nepošle někomu něco, s čím by si mohl ublížit, no ne? Ale asi aby se nekazil dojem... já tu krycí vrstvu fakticky nevidím. Jakože to skoro vypadá, že bych se mohl o to ostří fakt říznout..."
Hypnotizován nádherou zbraně, kterou nekazí žádná viditelná ochranná obálka nebo záměrné ztupení, zavadím špičkou malíčku levé ruky o hranu ostří. Neucítím vůbec nic. Jen špička malíčku se oddělí a i s kouskem nehtu spadne na podlahu. /cut-scéna :wink: /
...
:roll:
Zamčeno

Zpět na „[Chuubo] {PbP} CyberMarvellous WishGrantingEngine“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti