[Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Soukromá sekce pro organizaci místní kampaně v Divném Uhorsku.

Moderátor: Antharon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stravas
Příspěvky: 143
Registrován: 26. 2. 2021, 12:48

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Stravas »

Skúšky mám spravené, takže ak sa bude niečo 1.6. konať, môžete so mnou počítať
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

tak to je super!
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Markus »

Blahopřeju k epickému závěru. Zápis zněl moc zajímavě, tak věřím, že to bylo i zábavné sezení - jen ve dvou, pokud to správně chápu?

Ze zvědavosti se zeptám, jak bude Uhorsko pokračovat dál, protože Antharon vedle zmiňuje přepnutí do jiného režimu a Bifi už si vytváří postavu, takže hra evidentně v nějaké formě pojede dál.

Píšu za zvědavosti, protože já už se nepřidám. Přichází léto, budou dovolené, do toho rozjíždím kampaň na živo a na online hraní už mi nezbývá moc času ani morálky. Kdo ví, třeba se Ovidiovi někdy zasteskne a jednorázově se k něčemu přidá, ale nechci vytvářet zbytečná očekávání, tak mi přijde férovější svoji účast "oficiálně" ukončit. Ještě jednou díky za možnost si zahrát. Užil jsem si to a líbí se mi, jak se Čachtice a okolí začaly vykreslovat. Budu určitě rád číst všechny další zápisy a fandit vám.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

Cachticka kampan oficialne konci tymto sedenim, je tu vsak dostatok dalsich prilezitosti, a mne osobne sa horne uhorsko ako prostredie velmi velmi paci. Na druhu stranu, chcel by som si uvolnit trochu casu aj na ine veci a tak som pristupil na to, ze ked sa niekto chyti a zorganizuje sedenie tak ja ho kludne odmastrujem. Teraz uz nemusime nutne sledovat nejaky konkretny pribeh, postavy a hraci sa mozu miesat a uvidime ci sa teda este nieco vobec odohra :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od eerieBaatezu »

Mi chcete říct, že jste nic z toho nenatáčeli? Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Západné mokrade] – Kampaň v Divném Uhorsku

Příspěvek od Antharon »

Nope
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Odpovědět

Zpět na „[Divné Hornouhorsko] Západné mokrade“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host