[Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Otevřená odschoolová online kampaň v gonzo megadungeonu Anomalous Subsurface Environments. Přidejte se, jestli máte rádi chaos.

Moderátor: KDolecek

Zamčeno
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

[Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Bifi »

Toto je hlavné vlákno pre diskusiu o online kampani ASE’73.

Hráči sa stále môžu prihlasovať!
(Westmarches jajaja)
Adresár s pravidlami pre tvorbu postavy a hranie samotné, opis prostredia (gazetteer)
Kalendár pre sledovanie aktivity postáv, downtime atď.
Termíny najbližších sedení: 6. január, nasledujúce sa hlasujú na Termino
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Bifi »

Hench(wo)men doplnení.

Winnie, máš na výber jedno z nasledujúcich troch kúzel (napadalo to vcelku dobre):
Predpovedanie počasia (Predict Weather)
Magic Missile
Protection from Evil
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od KDolecek »

Bifi píše: 2. 1. 2021, 16:04 Ahojte, spísal som dlhšie pojednanie o presvedčení pre naše ASE. Je to skôr kompilát myšlienok, ktoré sa už v nejakej podobe tu na fóre nachádzali, ale je užitočné to mať na jednom mieste: https://divneuhorsko.blogspot.com/2021/ ... iadok.html
Zareaguji tady, místo ve vláknu o old schoolu, protože se chci vyjádřit spíše v kontextu ASE. Díky za tohle shrnutí, pomáhá mi zorientovat se v tom o čem se vlastně bavíme.
Příjde mi vlastně docela zvláštní, že je alignment věc, která má vlastní kolonku v character sheet a dokonce se vybírá při character creation. Spíš mi nedává smysl ani jedno. Hra předpokládá, že většina postav bude neutrálních a je tedy pravděpodobně, že do většiny her alignment nikdy nezasáhne. Odosobnění od osobního prospěchu nejde úplně dohromady s náhodným prolézáním dungeons a extrémní fanatismus čistě na úrovni RP není nejtypičtější charakterová volba.
Z článku to chápu tak, že připojení se k jedné straně konfliktu je vědomé rozhodnutí, což ale nutně předpokládá jednak vědomí o probíhajícím konfliktu, jednak ideálně i nějakou možnost se do něj vůbec zapojit. To první nevím jestli je v ASE pravda, to druhé zatím spíše není.
Jako hráč se necítím moc motivovaný pro své postavy alignment vybírat, protože pro to nevidím žádný prostor v našé aktuální hře.

(Každopádně Vasco tedy změním na neutral).
Bifi píše: 2. 1. 2021, 16:04 Vasco spolu 240 XP (15 combat + 25 za zlyhaný save + 50 za dych smrti + 100 za zostup do prvej úrovne podzemia + 50 roleplaying)
Naši hru trochu chápu jako hru společně měněných pravidel, tak mne jedna úprava napadá. Příjde mi, že by dávalo smysl, aby byl dech smrti vyňat z omezení jedné instance za sezení. Každé klesnutí na 0HD vystavuje postavy velmi reálnému nebezpečí úmrtí a při opakovaných hodech je to nebezpečí dokonce větší než u každého předchozího. Přežití takové události bych klidně XP odměnil, i když nastane víckrát v jednom sezení. Umím si podobnou logiku představit i u selhání hodu na záchranu, ale u dechu smrti jsou ta rizika přeci jen zásadně větší.
Bifi píše: 2. 1. 2021, 16:04 Zdieľaný Dropbox adresár už máme, akurát musím uvoľniť editovacie práva. Budem rád, ak napr. Karel zmanažuje hench(wo)menov do jedného súboru! (Ďalších henčákov pre nové začiatočné postavy doplním, ale ak chcú najať nových existujúce postavy, musia spendnúť jednu downtime akciu.)
Můžu. Poslal jsem žádost o editační práva ve složce.
Markus píše: 28. 12. 2020, 12:02 Chtěl bych týden věnovat hledání někoho, kdo bude rozumět těm laboratorním dokumentům, a je mi schopný říct, k čemu jsou dobré.
Tohle zapadlo, tak to sem vracím.
Vasco pravděpodobně bude potřebovat delší downtime, tak jsem si preventivně naházel druhou postavu a hodil by se na ní věděc. Napadlo mne, že by propojením ke skupině mohly být právě ty laboratorní dokumenty. Dávalo by ti to tak smysl, Markusi, nebo spíš směřuješ k tomu, že by se dokumenty zpeněžily?
Zároveň se při jednom setení mluvilo o výzkumných projektech na magii, tak jsem si říkal, že vědec by mohl jet výzkumné projekty na vědu, nicméně pokyny pro tvorbu postavy u vědce specificky zmiňují, že ti v tomto settingu výzkum nedělají.
Bifi, bylo by možné se od tohoto případně odklonit?
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6892
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Antharon »

Beriem si Hadra!
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Vandalicus
Příspěvky: 737
Registrován: 17. 4. 2006, 20:04
Bydliště: Brno

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Vandalicus »

KDolecek píše: 3. 1. 2021, 00:32
Bifi píše: 2. 1. 2021, 16:04 Ahojte, spísal som dlhšie pojednanie o presvedčení pre naše ASE. Je to skôr kompilát myšlienok, ktoré sa už v nejakej podobe tu na fóre nachádzali, ale je užitočné to mať na jednom mieste: https://divneuhorsko.blogspot.com/2021/ ... iadok.html
Zareaguji tady, místo ve vláknu o old schoolu, protože se chci vyjádřit spíše v kontextu ASE. Díky za tohle shrnutí, pomáhá mi zorientovat se v tom o čem se vlastně bavíme.
Příjde mi vlastně docela zvláštní, že je alignment věc, která má vlastní kolonku v character sheet a dokonce se vybírá při character creation. Spíš mi nedává smysl ani jedno. Hra předpokládá, že většina postav bude neutrálních a je tedy pravděpodobně, že do většiny her alignment nikdy nezasáhne. Odosobnění od osobního prospěchu nejde úplně dohromady s náhodným prolézáním dungeons a extrémní fanatismus čistě na úrovni RP není nejtypičtější charakterová volba.
Z článku to chápu tak, že připojení se k jedné straně konfliktu je vědomé rozhodnutí, což ale nutně předpokládá jednak vědomí o probíhajícím konfliktu, jednak ideálně i nějakou možnost se do něj vůbec zapojit. To první nevím jestli je v ASE pravda, to druhé zatím spíše není.
Jako hráč se necítím moc motivovaný pro své postavy alignment vybírat, protože pro to nevidím žádný prostor v našé aktuální hře.

(Každopádně Vasco tedy změním na neutral).
Ciste mechanicky to ma alignment kolonku proto, ze v oDnD ovlivnuje moznosti postav a efekty nekterych kouzel.

IMHO - nepredstavuj si aligment jako neco, co primo ovlivnuje tvuj charakter, spis to ber jako "kulturni okruh" nebo "nabozenstvi". Kdyz pouziju velmi neumely priklad z realneho sveta: kdyz jsi treba katolik (nahodny modelovy priklad), tak to muze znamenat nekolik veci, ktere ale nutne nemusi vypovidat o tvem charakteru - muze to byt tak, ze ses proste narodil do rodiny, nebo to muze znamenat, ze chodis do kostela dvakrat rocne (ale zaroven jsi ovlivnen tim nabozenstvim, takze se snazis nekrast, povazujes papeze za vyznamnou moralni autoritu etc.) az po to, ze jsi fanatik, ktery pali knizky Harryho Pottera. Tj. pokud jsi lawful nebo chaotic, tak nemusis nutne byt fanatik, nicmene je tam vetsi sance jsi aware o tom konfliktu a vic zainteresovan, nez obycejny typek, co je neutral a snazi se jenom protlouct zivotem (a tj. je mnohem vetsi sance, ze budes fanatik, stejne jako v realu je vetsi sance, ze budes fanatik palici knihy, kdyz budes nejak nabozensky/politicky zapaleny, nez kdyz jsi random typek, co se stara hlavne o svoje).

Ve spouste oDnD svetu a originalni literature je to jeste obecnejsi - je to mnohem vic o kulture, nez osobnim presvedceni, napr. v Elricovi pokud jsi melnibonan, tak jsi aligned k chaosu, zatimco lide inklinuji k radu - a pokud se chteji pridat k chaosu, tak musi byt corrupted.
Dal se typicky tahle dichotomie projevuje na ose "rad = civilizace" "chaos = divocina", kdy pak lide/trpaslici predstavuji sily radu vuci elfum, ktery jsou spojeni s chaosem (vliv legend o elfech a vilach v anglosaske mytologie - court of faerie folk a tyhle veci) - takhle je typicky i v oDnD.

Pripominam, ze tohle, co pisu, je spis obecne o alignmentech, jak presne je to dulezite v ASE nevim - to si musi rict Bifi.

Konkretne u nas si to treba ja osobne predstavuju (jenom muj osobni pocit, mozna spatne) ze treba Skrxkrx je chaotic - ne protoze je kultista, ale protoze je hmyzak s naprosto alien vnimanim proti lidske civilizaci, zatimco Drago jako lawful jsou pro nej dulezite veci jako chain of command, hierarchie, nebo to, ze existuje civilizace, ktera je vetsi nez on sam (tj. vedome nezmacne velke cervene tlacitko "Destroy Denethix") - ale nutne to neznamena, ze nebude krast, nebo dokonce se treba nepokusi zabit krale, aby se dostal na jeho misto (ve smyslu "dulezity je urad samotny, ne osoba").

EDIT: skoda, ze tohle neni ve vlakne o oldschoolu :D
Markus píše: 28. 12. 2020, 12:02 Chtěl bych týden věnovat hledání někoho, kdo bude rozumět těm laboratorním dokumentům, a je mi schopný říct, k čemu jsou dobré.
Tohle zapadlo, tak to sem vracím.
Vasco pravděpodobně bude potřebovat delší downtime, tak jsem si preventivně naházel druhou postavu a hodil by se na ní věděc. Napadlo mne, že by propojením ke skupině mohly být právě ty laboratorní dokumenty. Dávalo by ti to tak smysl, Markusi, nebo spíš směřuješ k tomu, že by se dokumenty zpeněžily?
Zároveň se při jednom setení mluvilo o výzkumných projektech na magii, tak jsem si říkal, že vědec by mohl jet výzkumné projekty na vědu, nicméně pokyny pro tvorbu postavy u vědce specificky zmiňují, že ti v tomto settingu výzkum nedělají.
Bifi, bylo by možné se od tohoto případně odklonit?
[/quote]

Ciste mechanicka poznamka - v oDnD slouzi magic research primarne k "objevovani novych kouzel", protoze kouzla musis najit, vynalezt nebo se je od nekoho naucit - nedostavas je automaticky (treba jako v 5e, kde postoupis na novou uroven a najednou umis ctyri nova kouzla). Neni to tudiz primarne zpusob pro objevovani "pribehovych veci" byt nevidim duvod, proc by se to tak nemohl pouzit (co jsem cetl vzpominky puvodnich hracu, tohle bylo vyuzivano dost kreativne).
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20872
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Markus »

Bifi píše: 2. 1. 2021, 16:04 Termíny ďalšieho hrania: Kvôli Winnie by som rád dal sedenie na 6. 1., ak to Markusovi nevadí.
Já jsem s tím v pohodě a Winnie rád ustoupím. Navíc mám teď celkem nabytých 14 dní, takže se mi volný čas i hodí. Užijte si hru, podívám se na vás ze záznamu. :wink:
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od KDolecek »

Bifi mi udělil práva pro úpravu ASE složky na Dropboxu, tak jsem si tam chvíli hrál s vytvářením nových dokumentů.
Kdyžtak někdo ozkoušejte jestli vám jdou otevřít.
Hench(wo)men, seznam volných, zabraných a zesnulých henchpeople. Doplnění o různé poznámky k jejich fungování, které tu byly roztroušený ve fóru.
Přehled PCs a jejich účasti, protože jsem se začínal ztrácet v tom, kdo všechno v našem táboře je,
Pravidla - doplněk, na věci, které sem Bifi napsal jako určující, ale nevidím je v pravidlech.
Reálie - sem jsem hodil asi tři poznámky o tom, jak vypadá bezprostřední herní prostředí pro nové hráče.
Je to dost možné, že jsem zešílel mocí ze svých nových editačních práv. Bifi, kdyžtak vetuj.

Question for Bifi
Bifi píše:
Můžeš mi prosím trochu popsat jaké jsou vlastně možnost v tom kam se na donwtime uchýlit? Chápu, že máme nějaké základní ležení hned u vstupu do dungeonu. Také jsme zmiňovali město Denetix a vesnici? Čelabinsk, ale vůbec nevím jak jsou vlastně daleko a jestli to jsou jediné možnosti v okolí.

Podle čeho se určuje třída infantry? Podle zbroje, podle zbraně nebo nějaká kombinace?

Kolik zbývá naživu z Danbalových dětí? Původně jich bylo 15, 2 zemřeli na poslední výpravě a nějací mám doje, že i předtím,

Posledně byla řeč o nějakém pravidle o tom jídle a opakovných předmětech, ale nevím jestli ho zcela pochopil. Něco ve smyslu, že jídlo a pití na jedne den jsou jedna položka v invetory?

K čemu je dobré hlídkovat v divočině jako downtime action?
Vandalicus píše: 3. 1. 2021, 08:41 Alignment
Díky, za doplnění. To co popisuješ si samozřejmě umím představit, ale příjde mi to docela posunuté od toho co Bifi popisuje ve svém článku, tak počkám na dojasnění jak to s alignment v ASE.
Chtěl bych týden věnovat hledání někoho, kdo bude rozumět těm laboratorním dokumentům, a je mi schopný říct, k čemu jsou dobré.
Jelikož Markus další sezení vynechává, tak nápad na postavu vědce parkuji.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Bifi »

Ahojte,

veľmi pekne ďakujem Karlovi za iniciatívu! Idem postupne odpovedať na jeho otázky (aj na tie, ktoré mi poslal v PM a nie sú súkromného charakteru) a popritom prepracúvam pravidlá:

Šik vs jednotlivec resp. flanking
Napadlo ne, zda nedává smysl přidat nějaký mechanický bonus při boji jednotlivce proti šiku. Dnes jsme takovou situaci měli, když jsem šik vedl proti robotov, který byl zároveń v boji mano a mano. Dostali jsme bonus za flanking, ale možná může mít i nějaký důsledek, že jednotlivec bojuje s orgnizovanou jednotkou?
V Hornouhorsku mám pre takéto prípady presilu - teda pri mano a mano má každý útočiaci +1 ak prečísľujú obranu v pomere vyššom ako 2:1 a +2 ak 3:1. Rozmýšľam, že by to mohlo fungovať takto:
Flank attack: Už som mal v pravidlách, ale prehliadol. Zvýši sa kvalita jednotky (t.j. z Medium Infantry na Heavy Infantry). Efektívne to pridá počet kociek alebo dá +1 na každú kocku.
Rear attack: Units attacking from the rear receive the same bonus for Flank Attack, and they cannot be harmed by the units they are attacking. (Kým jednotka neprevedie nejaký manéver typu otočenie a pod., pričom manévre typu ježko alebo obranný štvorec sú dosť advanced.)
Doplniť by sa dalo toto:
Overwhelming odds: Ak počet jednotiek v prvom šíku jednej strany presahuje počet jednotiek v prvom šíku druhej strany štyrikrát a viac, zvyšuje sa kvalita jednotiek, podobne ako pri flankingu, o jednu ďalšiu kategóriu.

Alignment:
Súhlasím s Vandalom, že je tam aj kultúrny rozmer. Chaotic z Chaotic kultúry preto nie je fanatik, ale normálny.

Zároveň v ASE je alignment veľmi vzdialenou ideou a o kozmickom konflikte sa prakticky nevie a nehovorí. Dokonca je to cudzí pojem aj pre mnohé orbitálne božstvá. Skúmaním ASE a odhaľovaním minulosti tohto prostredia ale možno tento kozmický konflikt nadobudne silnejšie kontúry. Preto "prihlásenie sa" k Zákonu alebo Chaosu možno zatiaľ nemá charakter toho fanatického odhodlania ale skôr nejakej tendencie?

Hench(wo)men:
Hadr ešte normálne nie je k dispozícii, lebo je štvrtý. Ale urobme to tak, že Hiteš Čierny nasupene odišiel (už nie je k dispozícii) a Hadr bol tým pádom trojka.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Bifi »

KDolecek píše: 4. 1. 2021, 03:58 Můžeš mi prosím trochu popsat jaké jsou vlastně možnost v tom kam se na donwtime uchýlit? Chápu, že máme nějaké základní ležení hned u vstupu do dungeonu. Také jsme zmiňovali město Denetix a vesnici? Čelabinsk, ale vůbec nevím jak jsou vlastně daleko a jestli to jsou jediné možnosti v okolí.
Čeľabinsk je 2 dni cesty od hory Rendon a predpokladá sa, že downtime trávite tam. (Vo vašom provizórnom tábore je priveľa aktivít okolo jeho údržby a obrany na to, aby sa zmysluplne dal downtime robiť.)
Podle čeho se určuje třída infantry? Podle zbroje, podle zbraně nebo nějaká kombinace?
V princípe najmä podľa triedy zbroje. Ale rolu hrá aj výcvik. Zároveň môže mať jednotka rôznu triedu v útoku a rôznu v obrane (nahí berserkri s obojručnými zbraňami sú HI v útoku a LI v obrane). Ale asi by to chcelo nejaké transparentnejšie kritériá.
Kolik zbývá naživu z Danbalových dětí? Původně jich bylo 15, 2 zemřeli na poslední výpravě a nějací mám doje, že i předtím,
Myslím, že predtým boli len traja zranení a nikto nezahynul?
K čemu je dobré hlídkovat v divočině jako downtime action?
Nadobúdanie tracking skillu a odhaľovanie položiek na lokálnej tabuľke random encounters.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Bifi »

Možno sa pridá ešte jeden hráč z našej hornouhorskej partie. Tým by počet hráčov dosiahol nejakých 8. Zvažujem, že sa preto zmení dohadovanie termínov smerom k silnejšiemu West Marches poňatiu takto:

Termíny, ktoré vypíšem, už neslúžia na koordináciu toho, kedy sa hrá. Automaticky sú už termínmi, keď sa hrať bude. Defaultne tam bude vždy pondelok, iba ak by mi do toho niečo vošlo sa to posunie. Okrem toho, ak by som mal viac času, môžem prípadne vypísať termínov viac v jednom týždni. Ak sa nájdu aspoň dvaja hráči, termín sa uskutoční.

Jeden skutočný týždeň pritom zodpovedá jednému týždňu v hre. Ak na výpravu vyrazí jedna hráčova postava v pondelok, nemôže sa tá istá postava zúčastniť ďalšej výpravy trebárs v stredu (iná ale môže). Skupinový downtime je možný len vtedy, ak sa dohodnú všetci hráči, že sa nejaký čas skipne - inak je downtime individuálny (t.j. postava daný týždeň nehrá).

Čo vy na to?
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20872
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Markus »

Nakonec mi zítra odpadl program, takže se přidám i já.

Víc hráčů a plný režim West Marches zní dobře. Já tomu fandím. Akorát teda čím víc hráčů a čím víc různorodé skupiny, tím víc bude bordel v uplynulých týdnech. Potřebujeme zavést pořádek, pročež zakládám dokument:

ASE - kalendář kampaně

Vyplňte si všichni, co vaše postavy v jednotlivých týdnech dělaly. Nezapomeňte, že za "odemčení" akcí na další měsíc musíte platit měsíční náklady. Nejsem si jistý, jak přesně vycházel čas v posledním sezení, na kterém jsem nebyl, tak to prosím někdo upřesněte a dovyplňte.

Když to budeme svědomitě udržoval, mělo by být jasně vidět, kolik má někdo neodehraného downtimu atd.

Bifi: potřeboval bych vědět, jak dopadl můj downtime.
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od KDolecek »

Markus píše: 5. 1. 2021, 12:58 Víc hráčů a plný režim West Marches zní dobře. Já tomu fandím. Akorát teda čím víc hráčů a čím víc různorodé skupiny, tím víc bude bordel v uplynulých týdnech. Potřebujeme zavést pořádek, pročež zakládám dokument:
ASE - kalendář kampaně
Jestli nejsi proti, vytvořil bych ten dokument ve sdílené složce, ať máme všechny materiály na jednom místě?

Bifi, se středou taky počítám.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20872
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Markus »

Jasně, nějak to tam přetáhni, já si s DropBoxem moc nerozumím.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Bajo »

Ja tenhle tyden urcite jeste nezvladnu, snad se ale vyhledove zase pripojim, uvidim jak mi to s temi pondelky bude vychazet.
Uživatelský avatar
KDolecek
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 11. 2008, 18:38

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od KDolecek »

Markusem vytvořený kalendář jsem překopíroval do Droboxu (odlišný dokument, než ten na který Markus odkazuje). Měl by být editovatelný všemi.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20872
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [Online kampaň - RPG Fórum streamuje] ASE'73

Příspěvek od Markus »

Otevírá se mi jenom ke čtení.
Zamčeno

Zpět na „[Online kampaň] ASE“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host