[HRA] 4. akce - Výměna

Sdílené PbP hraní RPG v systému Blades in the Dark z temného prostředí Brna.

Moderátoři: MarkyParky, Sarsaparillos, GM Brněnský drak

Zamčeno
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

[HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od GM Brněnský drak »

Akce4_05.jpg

Hodiny: Radši se o sebe postarám sama◆◇◇◇
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od GM Brněnský drak »

Druh plánu: Transport
Detail - prostředek: Výměna Marie za Svatavu

Naložení postav:
- Heřman - 5
- Josef - TBD
- Marie - TBD

Začátek akce
- Štěstí => +1d
- Je vaše akce odvážná nebo smělá? Jo, výměna je => +1d
- Je vaše akce komplexní nebo závislá na mnoha faktorech? => Je to hrozně simple, nejjednodušší řešení => -0d
- Je detail vašeho plánu zaměřen na slabinu cíle? => Není, o žádné slabině nevím => +0d
- Je detail vašeho plánu zaměřen na místo, kde je cíl silný, nebo má vybudovanou obranu? Ne, výměna mezi prací a domovem není extra hlídaná => -0d
- Může vám někdo z přátel nebo kontaktů pomoct? Nevím o žádné pomoci => +0d
- Může vám některý *nepřítel *nebo *rival *zkomplikovat akci? Ano, Kateřina => -1d
- Jsou nějaké další faktory (úroveň frakce, situace v oblasti,...)? Tady se vyruší akce Jezuse a Komi => +0d
-------------
Celkem 1 kostka

full succes 6 => Dobrý výsledek, na začátku akce jste v kontrolované pozici



... brzo ráno, na křižovatce Krokovy, Zábrdovické a Habermanovy ...

Švarcfógli,

než přejedete na vytipované místo skoro půlku Brna, přehoupne se noc plynule v ráno. Na ulicích se ještě pořád motají opozdilí opilci a mladí lidé chvátající domů po rozpačité noci. Potkávají se s prvními kameloty a vozky spěchajícími se zbožím do otevírajících se krámků. Nad hlavami vám krouží poslední havrani, teď už v úzkých kruzích, kteří po této další divoké noci vedou Spalovače někam na jih, asi na Dornych, nebo dokonce až do Komárova. Jejich přítomnost na nebi spíše jen tušíte nějakým zvláštním smyslem, který u lidí v historii prý nebýval. Nad ulicemi totiž visí hustá ranní mlha, ve které i světla lamp splývají v jednu táhlou rozostřenou záři a všechno výš jsou jen stíny pod popraskaně světélkujícím nebem.

Dojedete na křižovatku tak pomalu, co vám jen provoz ostatních dovolí. Hemží se to tu nejrůznějšími kárkami a vozíky, z nichž dost patří Povoznickému družstvu, které sídlí jen o pár bloků dál. Okolní ulice budou určitě plné kozovozů a jejich kumpánů a nechávat tu někde šalinu bez dozoru by bylo krajně riskantní.

Svatavu zahlédnete na chodníku, jak svižným krokem kráčí směrem k nemocnici. Zdá se být dobře vyspalá a natěšená do práce, pečlivější pozorování ale prozradí jen náročně ukrývaný stres a strach. Co chvíli se otáčí a rozhlíží, občas mávne na někoho na ulici, ale pak se rychle stáhne a zamíří opačným směrem. Zdá se, že naléhání na Marii, aby akce proběhla hned ráno, mělo své důvody. Déle už asi Svatavě nervy nevydrží. Vyrazíte do akce...


O chvíli později už kráčí maskovaná Marie směrem k nemocnici a vyděšená Svatava sedí v šalině. Celá se chvěje a sotva zadržuje slzy. Před koly hbitě přeběhne pár vypasených krys a zamíří mezi rozbitou dlažbou do kanálu. Předjede vás vozík tažený párem koz a vozka vás drze okřikne, že mu kurvíte pracovní tempo. Na nebi zahřmí a během pár chvil se z nebe spustí hustý déšť. Marii zateče studená kapka až mezi lopatky.

Švarcfógli, výměna je provedená. Na další akce máte kontrolovanou pozici. Hlavní nebezpečí teď představují Svatavini hlídači a fakt, že jste v domácím teritoriu kozovozů. Co uděláte?
Uživatelský avatar
Josef Marek
Příspěvky: 119
Registrován: 26. 10. 2020, 19:34

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Josef Marek »

... současnost...
Když mám s sebou šalinu, moc se nemusím ohlížet na náklad, ale poučen z předchozích akcí, sbalil jsem si ty nejdůležitější věci do příruční brašny.

Naložení 5.

... flashback ...
Krátká montáž zobrazující Josefa ve výtopně na tramvaji se svářečkou.

Dám 1 stress, přeci jen je to trochu větší prosíravost.

... současnost...
Ten, kdo naši šalinu dobře zná, by postřehnul nové železné pruty navařené na různých místech šaliny. Stínění, které má zabránit jejímu zaměření či sledování všelijakou moderní technikou.

Akce: Kutění (Tinker)
Chci zmizet tomu, co nás sleduje na dálku.
Josef Novák
Tramvaják, co se stal Lapiduchem
Deník postavy
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od GM Brněnský drak »

Josefe,

když pozoruješ vzlykající Svatavu, tvá mechanická část hlavy spokojeně zavrní.

Dostat Svatavu z trasy: Splněno.
Dostat Svatavu do šaliny: Splněno.
Dostat Marii na trasu Svatavy: Splněno.
Odstínit zařízení sledující Svatavu: Splně... prásk!

V hlavě ucítíš slabé bodnutí nějakým nepříjemným hymezm a od čela se ti trošku zakouří.

Koho sleduje ten člověk, kterého potkala Marie v nemocnici? Svatavu. Takže Marii! K čemu je tedy stínění na šalině, kterou někdo nesleduje? Nebo že by něco mohlo udělat i tak?

Marky, jsi v kontrolované pozici a kutěním můžeš dosáhnout jen omezeného efektu - ten, kdo sleduje Svatavu na dálku, teď sleduje Marii. Během jejich výměny ale mohlo tvé stínění způsobit nějaký vedlejší efekt:

6: Sledovací přístroj je popletený, než ho kultista vyladí, Marie bude dost daleko.
4-5: Sledovací přístroj jen ukáže zmatená data, vyber si jedno:
- Kultista půjde zkontrolovat k šalině, co tu chybu způsobilo, prohlídne si ji, a jen když na nic nepřijde, vydá se za Marií.
- Kultista se pomalu vydá za Marií a bude přemýšlet, co na ní tu chybu způsobilo.
1-3: Sledovací přístroj funguje přesně - kultista pokračuje ve sledování Marie a jeho přístroj mu za chvilku prozradí, že sleduje někoho jiného.

Pokud bys odolával, tak na 1-3 dosáhneš výsledku 4-5 a na 4-5 výsledku 6. Protože jsi v kontrolované pozici, můžeš při výsledku 1-5 vycouvat a zkusit to jinak (na výsledku 1-3 ale už z riskantní pozice).
Uživatelský avatar
Josef Marek
Příspěvky: 119
Registrován: 26. 10. 2020, 19:34

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Josef Marek »

partial succes 5,2

Nejprve se opravdu leknu. Ale pak si uvědomím, že v okamžiku, kdy se děvčata vyměňovala, jsem ucítil slabé zachvění a dostal pecku od železného rámu tramvaje. To nepochybně ochranná konstrukce interferovala se sledovacím zařízením kultistů.

Trochu zatrnu, protože to znamená, že kultisté mohou něco tušit a přijdou si to zkontrolovat. Ale lépe pro Mařku, alespoň se jí bude na paty lepit míň slídilů.

Kultista půjde zkontrolovat k šalině, co tu chybu způsobilo, prohlídne si ji, a jen když na nic nepřijde, vydá se za Marií.
Neodolávám.


"Dávej bacha, něco nás lízlo, ňákej slídilskej bazmek," syknu na Lojzu. "Teď musíme na jednu stranu bejt fakt nenápadný, na druhou stranu, čím dýl budou mít v merku nás, tím víc času koupíme Mařce. Tak to musíme ňák, zavonačit, kapiš to?"
Josef Novák
Tramvaják, co se stal Lapiduchem
Deník postavy
Uživatelský avatar
Alois Heřman
Příspěvky: 88
Registrován: 29. 10. 2020, 15:45

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Alois Heřman »

Mikeš se vrhne za vypasenó krysó a veme čumákem vo lochnu do kanálu. To je knedla! zakřením se. Kocór po mě hodí čučku, jak mařka, co zrovna sděluje, že bude tiché domašov. Vobčas se mi zdá, že mi nejenom rozumí, ale aji čte myšlenky. No, zviřata maj svý instinkty, že jo?

Jak ta Mišanova kopretina vleze do šaliny, docela se mi uleví. Nebo ne?

Čumím za vzdalující se Máří a mám takové divné pocit v pajšlu. Neměl bych na ňu přece jen jít dávat majzla? Jasně, zmákla ty hňupy z družstva, duchařinu góme líp jak já, ale kurde, sama v tom špitálu, čert ví jak potróblý kultisty za haksnama... Hodím čučku po Pepanovi a povzdechnu si. Cosik do mě zrovna hučí...

"Jo," kévnu. Jakej zas kapric? To nemůže hantýrovat, aby mu šlo rozumět, cajzl jeden.

Ale vo tu filcku se postarám. Jasně, že nenápadně. Jak totální majster.

"Vo co ti de, ty frejere?!" hóknu na něho, když začne šmejdit kolem naší šaliny a klepetem cosik honit pod mantlem. Trošku sebó trhne, ale otočí se s docela pevným ksichtem. Kurňa, já myslel, že všichni tihle šprti, co umijó s těma epesníma serepetičkama só měkejši - jako Mira, tenkrát, když sme vezli toho tuhýho borca - ale tenhle vypadá, že se jen tak nepodělá. No, hnedka to zjistíme...

"Jedeš vod naší šaliny, ty ksindle!" začnu na něj póštět bóřku.
"Co si to dovolujete! A komu říkáš ksyndle, ty chudáku jeden!" zakráká vodpověď.
"Slídíš tadyk pro to hňupí družstvo, ty pazgřivče, vyklop to! Chcete vygómat, co má naše hajtra pod šasím, co?! Tak šalin se vám zachtělo, vy šulini!" lapnu ho za límec a přitáhnu blíž k sobě. Ten blb se totiž dostal skoro až pod fenstr, co za ním bulí Sváťa.
Frajer mě pohotově kopne do holeně a překvapivě silně odstrčí, až udělám krok curýk.
"Tak dost!" hókne, že se po nás votočé lidi, "Já o žádných hňupech nic nevím, vy... vole! A ještě na mě hrábnete těma špinavýma prackama a zavolám četníky! Co si to vůbec dovolujete, já jsem vážený občan!"
"Četníky... tak to pardón, vašnosto," na oko se trochu stáhnu, "Sem to asi po... to. Mě přišlo, jako když pod tím mantlem něco čmrdlikáte... nebo tak jako migáte klepetem..."
"Co..." borec se zarazí, "Co je vám vůbec po tom? Laskavě si jděte po svých, ano?!"
"No, jo, dyť už du..." zamumlám a pak naráz hóknu, "A co ty - teda voni?"
"Co... co já?" překvapeně zamrká a zase nabere ve ksichtě rudó, "Co se o mě pořád staráte?!"
"Já su náhodó výhebkář!" nadmu se pyšně a málem se začnu lochčit, jak drak vůbec negóme, "a včil mám na starosti aji kasu!"
"Vy... cože?" vyvalí na mě augle, jak mu šrotuje, jestli nésu náhodó trošku blbé.
"Tak valíte s náma nebo ne?" vyjedu na něj a postrčím ho k zadním dveřím - dál od fenstru se Sváťou.
"Cože? Nechte mě být!" začne zase nabírat a vodstrčí mi klepeto.
"Motáte se kolem naší šaliny, tak asi chcete jet, ne?" začnu ho postrkovat do šaliny, "Hrnem štreku důle po Krokový, Pod Násep na Špitálku a pak rovnó na nádr. Nebo valíte dál? Ať vím, kolik budou cálovat..."
"Ale já nechci... hovado!... Na špitálku?" když mu dojde, že chceme jet úplně jinam, vrhne zófaló čučku na Mařčinu siluetu mizející v dešťu, "Počkejte, vyždyť já nechci..."
"Tak to ne, panáčku, už takhle nám prasíš vodjezd na čas, kóké cálovat a jedem!"

Chci ho dostat do presu, aby se v něm špatně rozhodl - rychle se vydal za Marií a nás nechal být - Velení (Command).
Alois Heřman
Rodák ze Starého Brna, vyrostlý ve zdejším lumpenproletariátu zvaném "plotna".
Ohař.
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od GM Brněnský drak »

Jezusi, tohle velení je riskantní, pozice kontrolovaná. A od ďábla dostaneš kostku navíc, pokud tvé hulákání o kozovozech bylo tak výrazné, že tě nějaký okolní zaslechl a všiml si, že tu Švarcfógli něco kutí.

6: Povede se to, nechá šalinu být a vyrazí za Marií
4-5: Vyber si jedno:
- Zanecháš velení a zkusíš ho od šaliny dostat jinak
- Povede se to, ale Heřmanův výstup přitáhl příliš pozornosti, příští akce je z riskantní pozice
1-3: Vyber si jedno:
- Zanecháš velení a zkusíš ho od šaliny dostat jinak
- Nepovede se to, muž vrazí Heřmanovi peníze do ruky a pokusí se nastoupit - další akce je už riskantní

Pokud bys odolával, udržíš si kontrolovanou pozici.
Uživatelský avatar
Alois Heřman
Příspěvky: 88
Registrován: 29. 10. 2020, 15:45

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Alois Heřman »

Hulákat o těch družstevních hňupech, jak jim trefně hantýruje Maří, se asi moc nevyplatí. Kór když povalíme jejich čtvrtí. Tohle ještě zacálujem...

S rohatým si plácnu.
partial succes 1,4 - Povede se to, ale Heřmanův výstup přitáhl příliš pozornosti, příští akce je z riskantní pozice.


A nejen voni čumňé jak z jara. Tohle ale néni klasické paš, nemusíme bét až tak přizdisráčtí - stačí, že těm mešuge z kultu to donde pozdě. A nejni lepší, jak vypadat jakože nic, než když jeden dělá bengál na plný kule. Teda dófám. Na každé pád borec to zbaští, zkusí mě naposled dlóbnót deštníkem do pajšlu a pak nasratě vodkráčí za Mařkó. Kvaltuje, aby mu úplně nezmizla.

"Mašínfíre, jedem!" hoknu Pepanovi, ale ukecávám spíš sebe. Furt mám fedry vo Mařku. Jakoby to Mikeš - kerýho sem zapomněl venku - gómal. Voklepe ze sebe wasr a rozběhne se za borcem, v dešťu černé jak smůla, co někeří kocóři pré nosé. Tak třeba tenhle dotáhne kliku.
Alois Heřman
Rodák ze Starého Brna, vyrostlý ve zdejším lumpenproletariátu zvaném "plotna".
Ohař.
Uživatelský avatar
Marie Přehnálková
Příspěvky: 89
Registrován: 30. 10. 2020, 22:46

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Marie Přehnálková »

...před špitálem...

Vůbec se neohlížím, nemá to smysl, pokud mě někdo sleduje, tak je to vlastně správně a pokud mne nesleduje, tak s tím stejně nemůžu nic dělat. To ovšem nemění nic na faktu, že mám pocit, jakoby mi někdo provrtával záda a zátylek. Ještě se cítím blbě, protože se mi nepodařilo sehnat oblečení, které by bylo podobné Svatinému, tak mi ho Heřman popsal, a současně mi bylo akorát, takže i když jsem poobíhala různé kamarádky a popůjčovala si, tak sukně mě škrtí a na kabátě mám ohrnuté rukávy.

Vejdu do vrátnice, předtím jsem sem nahlížela přes okno, takže vím, co mám dělat. Špitnu něco na pozdrav a skloním se nad knížkou s příchody a odchody, napíšu tam čas a klikyhák jako podpis. Klobouk mám vražený hluboko do čela.
Vrátný začne: "To je počasí pod psa, co?"
Já: "Hm"
Vrátný: "Dnes se asi nezastavíte, ta ženská, co se měla už propouštět se prý zase zhoršila a před hodinou dovezli nějaké děcko, co spadlo ze střechy."
Já: Povzdech.
Vrátný: "Jediná radost dnešního dne bude asi oběd - houbový guláš"
Já: Pokrčení ramen.
Vrátný poněkud nejistě: "Myslel jsem, že ho máš rád." A pak ještě sám pro sebe "Chudák holka, co ji to žere..."
Já kvapným krokem opustím vrátnici.

Chci přejít nádvoří, vlézt ještě do hlavní budovy, vyrazit k chirurgickému oddělení, kde slouží Svatava. Ovšem jen pokud jsem zatím všechny oklamala.
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od GM Brněnský drak »

Marie,

teď ráno je na vrátnici celkem rušno, ale i tak si stihneš všimnout, že do nemocnice s tebou přišly i nějaké povědomé tváře z ulice. Těžko říct, jestli tu prostě pracují, nebo jsou tu jen kvůli tobě. Heřman mluvil až o třech stínech, ty sama jsi na chodbě viděla s tím divným přístrojem dalšího. Šance, že tu jsi sama, je skutečně malá.

Komi, na tohle klamání máš kontrolovanou pozici a můžeš dosáhnout standardního efektu.

6: Povede se ti to, Marie zatím nevzbudí žádné podezření
4-5: Vyber si jedno:
- Marie si uvědomí, že takhle jednoduše to nepůjde a zkusí na pronásledovatele něco jiného, než je oklamat.
- Marie vzbudí podezření jen u jednoho pronásledovatele, další snaha předstírat Svatavu bude z riskantní pozice
1-3: Vyber si jedno:
- Marie si uvědomí, že takhle jednoduše to nepůjde a zkusí na pronásledovatele něco jiného, než je oklamat.
- Marie si uvědomí, že ztrácí krytí a pokusí se pronásledovatele nějak zmást - bude to riskantní akce

Pokud bys to nezkoušela jinak a chtěla odolávat, na 4-5 dosáhneš plného úspěchu, na 1-3 výsledku 4-5.



Josefe, Heřmane,

plačící Svatava dál sedí na lavičce, otírá si oči kapesníkem a občas ustrašeně koukne z okýnka na ulici.
"Chudák paní Marie," slyšíte ji vzlykat, "do čeho jsem jí to, chuděru, namočila?"

Marky, Jezusi - Svatava je naložená, můžete odjet. Zalarmovaní kozovozi v okolí vám určitě zkusí nějak zatopit, ať už tady, nebo cestou. Co uděláte?
Uživatelský avatar
Marie Přehnálková
Příspěvky: 89
Registrován: 30. 10. 2020, 22:46

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Marie Přehnálková »

Klamání: fail 1,3
budu pokračovat později ...
Uživatelský avatar
Alois Heřman
Příspěvky: 88
Registrován: 29. 10. 2020, 15:45

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Alois Heřman »

...v šalině...

'Paní Marie', začnu se trochu tlemit. Kdyby Sváta čula, jaké se vobvykle váže titul k Mářině původní profesi, asi by hantýrovala jináč.

"Jen klid," prubnu chlácholivé tón a položím jí klepeto na rameno, "Mař-...enka je naša nejšikovňéší kóc. Je vychcaná jak... teda je hrozně mazaná. A stačí, aby zmákla házet serpentýny, než dojedem s váma, a zas se pro ňu vrátíme... My svý lidi v loju nenecháváme."
Chvilu počkám, až přestane zas nabírat a dodám: "I když by nám samo helflo, dybysme čuli víc vo tem, co se tam na ňu vaří... Jakože gómu, že ste jí nemohla moc hantýrovat, ale včil tu žádná filcka s poslóchacím verglem néni, tak byste nám možná mohla něco pustit... Teda esli vo ňu fakt máte fedry a chcete jí helfnout. Trochu se vodvděčit... Máří hantýrovala cosi vo nějakým kindošovi, potem, co za váma byla, ale moc módrá z teho teda nebyla..."

Rád bych na ni zkusil Domluvu (Consort), páč sme tu všici kemové a valíme spolem doslova v jedný šalině. Snad z ní stihnu něco vyndat, než se zas pude něco do kelu.
Alois Heřman
Rodák ze Starého Brna, vyrostlý ve zdejším lumpenproletariátu zvaném "plotna".
Ohař.
Uživatelský avatar
Josef Marek
Příspěvky: 119
Registrován: 26. 10. 2020, 19:34

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Josef Marek »

Nechám Lojzu, aby to "valil do Svatavy", jak by to řekl v tom místním dialektu, na který si stále nemohu zvyknout, a soustředím se na jízdu.

Docela mě překvapuje, že ač před chvílí byly ulice plné Kozovozů, najednou se vyprázdnili. Jako by se vlčí smečka stáhla do ústraní předtím, než udeří.

Napínám zraky na koleje, abych odhalil sebemenší náznaky chystaného přepadení.

Chci odhalit přepad dřív, než do něj vědeme.
Akce: Pozorování (Survey)
Josef Novák
Tramvaják, co se stal Lapiduchem
Deník postavy
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od GM Brněnský drak »

... v šalině ...

Heřmane,

tvá ruka vydrží na Svatavinu rameni jen chvíli. Sotva si otře oči a schová kapesník, trhne rukou a o kousek se na lavici posune od tebe dál. Vzdorovitě se na tebe zadívá. Zdá se, že její ochota nechat sebou šoupat sem a tam má taky své hranice a aktivity kultu tenhle pohár trpělivosti už značně naplnily. Odkašle si a potom zvolna, rozvážně spustí...

Jezusi, tohle kamarádíčkování je z riskantní pozice, možný efekt je standardní:

6: Poví Heřmanovi, na co se ptá, včetně podrobností
4-5: Viz výše, ale jako následek jen obecně, bez detailů
1-3: Jen Heřmana něčím odbyde a jako následek založím 4 dílkové hodiny "Radši se o sebe postarám sama", které když dotikají, Svatava se vám pokusí utéct a zkusit štěstí na vlastní pěst

Pokud bys odolával, zrušíš každý následek úplně.



Josefe,

zatímco hlavní ulice je ještě jakžtakž prosvícená elektroplazmatickými lampami, okolní úzké vlhké uličky halí hustá hmla. Stejně tak se střechy míjených domů ztrácejí v převalujícím se povlaku a jestli se na vás stihl někdo připravit nahoře, všimneš si ho asi až na poslední chvíli. Chce to obrovské úsilí, sledovat a vyhodnocovat všechna místa najednou. A navíc, jak se říká, pod svícnem je největší tma. Ačkoliv, možná bys mohl vnést trochu světla do téhle zšeřelé akce. Posvítit si na ty ptáčky, jak se tak říká. Světélkujících tinktur máš u sebe ostatně požehnaně...

Marky, tohle pozorování je riskantní, efekt standardní. Riskuješ hlavně přehlédnutí něčeho úplně očividného. Ďábel ti dá kostku navíc, pokud si Josef nějakou drogou "posílí" zrak bez ohledu na následky.

6: Josef si všimne přepadu dřív, než do něj vjede
4-5: Josef si všimne přepadu dřív, ale jako následek přehlédne někoho ve vozovce - mezi něj a kozovozy se dostane "přihlížející civilista"
1-3: Josef si přepadu nevšimne, což má dva následky:
- Josef přehlédne někoho ve vozovce a způsobí nehodu
- Až kozovozi přepad zahájí, odehraju ho já a vy můžete jen reagovat

Pokud bys odolával, zrušíš každý potenciální následek úplně.
Uživatelský avatar
Marie Přehnálková
Příspěvky: 89
Registrován: 30. 10. 2020, 22:46

Re: [HRA] 4. akce - Výměna

Příspěvek od Marie Přehnálková »

Když se letmo otočím, vidím, jak tam dva mí šmíráci se na sebe dívají a jeden lehce nevěřícně zavrtí hlavou. Možná mé přestrojení není dokonalé, možná mají už pochybnosti. Šalina teprve před chvilinkou zmizela za rohem, nebyl by určitě problém pro ně je teď sledovat. Musím ostatním ještě trochu času získat. Přidám do kroku. Přitáhnu si kabát k tělu a rozeběhnu se takovým tím legračním způsobem, jakým paničky na podpatkách dobíhají šaliny.

Šmíráci když zjistí, že bych jim mohla pláchnout, zrychlí také a své pochyby prozatím odloží.

Vběhnu do budovy, vyrazím po schodech nahoru a zatočím do chodby vedoucí na chirurgické oddělení. Po chodbách se rozléhá rychlý klapot mých podpatků a kdesi za mnou tlumené kroky mých pronásledovatelů. Vlítnu do převlíkárny pro sestry. Tam bych asi nikoho neoklamala, tam Svatavu beztak všichni znají. Jedna se sestra se tam převlíká, ale já zamířím rovnou k oknu, otevřu ho a vyhlídnu dolů.

Hmm...šlo by přeručkovat po parapetu a pak slézt po hromosvodu. Nebo možná skočit? Nebo po parapetu na druhou stranu a pak po balkónech?

Chci získat náskok...přes zručnost
Zamčeno

Zpět na „[Blades in the Dark] {PbP} Ostří Šalingradu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti