2. akce - Strejdovy hračky

Sdílené PbP hraní RPG v systému Blades in the Dark z temného prostředí Brna.

Moderátoři: MarkyParky, Sarsaparillos, GM Brněnský drak

Uživatelský avatar
Marie Přehnálková
Příspěvky: 89
Registrován: 30. 10. 2020, 22:46

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Marie Přehnálková »

Lanaření tesařů (jasně, že tam budu s něma!): partial succes 4,3
Gang úrovně 1, ale pak to rozkecají a zvedne se dusno


... už zase v přítomnosti ...
Ohlídnu se po mých pasažérech, nevypadají jako nějaká ořezávátka, tak snad hned nezdrhnou.

"Pánové, nevystupujte zatím a pevně se něčeho chyťte!" prohodím k nim, zatímco dávám do držáku u předního skla číslo šaliny, která tu normálně jezdí.

Zastavím s šalinou na zastávce, která je kousek před pěstírnou, otevřu dveře, jako každá naprosto nudná linková šalina. Po pár vteřinách dveře zase zavřu a začnu se líně rozjíždět, tak aby kozovozi měli pocit, že můžou v klidu odbočit a že to s přehledem stihnou. Skloním se pod pult a přepnu páku, která, jak mi vysvětloval Jožin, vypíná cosi, co nazývá odporová regulace a co prý způsobuje, že se šalina pohybuje plynule a nespálí se jí třeba motor kvůli příliš velkému proudu a výkonu.

A jak kozovozi začnou odbočovat, zatlačím páku ovládající rychlost vší silou vpřed. Šalina začne hlasitě bzučivě kvílet a vyrazí s prudkým trhnutím vpřed. Hňupi vypleští na šalinu oči.

Já bych je ráda srazila, když už jsou tak neopatrní a neumí bezpečně odbočovat :-)= , mé řidičské umění jistě se dá hodnotit jako Finese
Chci do nich z boku vrazit, rozhodit je, aby popadali, trochu se pomlátili a ztratili elán a sebevědomí
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od GM Brněnský drak »

Marie,

rozjedeš se a tesaři se křečovitě chytí, čeho můžou.

"Ehrm, hmr...," odkašle si jeden nervózně. "Chtělaste pomoct, nebo se před náma vytahovat?"

Komi, na tuhle finesu máš riskantní pozici a skvělý efekt. Na jednu stranu ti hrozí, že Marie neodhadne načasování a mine, taky je ale může převálcovat a těžko říct, co by v tuhle chvíli bylo horší.

6: Povede se ti to; narazíš jak plánuješ a rozhodíš je, pomlátíš a demotivuješ (3 dílky na hodinách)
4-5: Povede se ti to, viz výše, ale jako následek se objeví komplikace: Šalina přejede jednoho hňupa i družstevníka a něco zůstane zaseklé pod koly - někdy později mohu zahrát, že se šalina lehce porouchala
1-3: Nepovede se ti to, prorazíš přímo do nich a převálcuješ je; jako následek některý družstevník zemře hned na místě

Pokud bys odolávala, zbavíš se následků zcela.


-----------------------------------------------------------------------------------
Naštvaní chlápci z povoznického družstva: ◆◆◆◇◇◇
Rozskákané žáby: ◆◆◆◆◆◆
Máte čas do půl jedenácté: ◆◇◇◇◇◇◇◇
Uživatelský avatar
Josef Marek
Příspěvky: 119
Registrován: 26. 10. 2020, 19:34

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Josef Marek »

"Nezapomeň na plán, s Mařkou máme Spicha na svoboďáku," houknu za mizejícím Lojzou, aby ho snad nenapadlo se s nákladem vracet se sem, do postranních uliček.

Pak roztlačím kárku zmiňovaným směrem. Když tam budu první, připravím pořádně situaci, abychom měli volnou cestu k ústupu, kdyby Lojza nebo Mařka dorazili s hořící koudelí za prdelí.

Co tam připravím a jestli jsem něco provedl s tajným na střeše se dozvíme v nějakém flashbacku, bude-li to potřeba.
Josef Novák
Tramvaják, co se stal Lapiduchem
Deník postavy
Uživatelský avatar
Marie Přehnálková
Příspěvky: 89
Registrován: 30. 10. 2020, 22:46

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Marie Přehnálková »

Tesaři mi něco povídají, ale jde to úplně mimo mě. Už jen několik málo kroků do nárazu, zapřu se nohama i volnou rukou a zabořím záda co nejpevněji do opěradla židle. To bude masakr, ale dobře jim tak, hovadům! Do poslední chvíle držím páku na maximálním výkonu.

Se hecnu za dva stresy, partial succes 5,5

Rána je to jako prase, i když jsem byla tak pevně zapřená, hodilo mě to na přední sklo. Jak jsem si instinktivně kryla hlavu, pustila jsem páku, šalina ale dál setrvačností pokračuje vpřed a s šíleným skřípotem tlačí před sebou povoz aj s chudákama hňupama přivázanýma k oji. Zatáhnu za brzdu, zacouvám pár kroků a rozhlédnu se z okýnka. Kolem postávají lidi a očumují. Vyběhnu ven z šaliny, nahodím zděšený a starostlivý výraz a začnu vykřikovat: "Jste v pořádku? Co vás to popadlo, odbočovat vlevo těsně před rozjetou šalinou?" Za mnou stojí tesaři, takže se cítím celkem bezpečně. "To si myslíte, že tu šalinu dokážu zastavit na pětníku?"

"To je situace, to je situace" lomím nešťastně rukama.
Uživatelský avatar
Alois Heřman
Příspěvky: 88
Registrován: 29. 10. 2020, 15:45

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Alois Heřman »

... mezi Dvořákovou a Běhounskou ...

Borci docela čumijó, když jim zaklepu na vokenicu ze dvora.
"Pagát, Škýz, Škýz," tlemím se na ně, páč mám dobrou náladu. Až na toho fízla na střeše se nám daří, a děláme s fortelem, jak by se vod poctivejch pašeráků čekalo. Proto taky hned vochotně hantýruju, že nésme včerejší, jako někteří jiní, co vobyčenjě tyhle cajky vozijó a nelezu za nima z ulice... Von samozřejmě ten jejich kšeft má cajk krytí a nejni divný, když sem tam přinde někdo po zavíračce - součástky na ty elektrický bazmegy se můžou zavážet, když maj přepravní glajzy slevu - večír. I tak je ale betelnější, když se to nebude nadužívat, a dnešní předávka se uďá tak, že žádnej ani nebude tušit, že v Běhounský sedm dneska vůbec někdo byl...

Borcům se to docela líbí, akorát nemaj úplně radost z teho, že do toho míchám někoho dalšího - toho svýho kemu z Dvořákovi. Nakonec mě pozvou dovnitř, abych jim to jako trochu líp vosvělil. Trochu se zdráhám, hantýruju, že chcem mít fušku sfóknutou kvaltem, ale voni, že esli máme makat spolem, měli bysme se alespoň trošičku seznámit. A hlavně se napít na zdar dnešního paše. A na to já zas slyším!

...

Vo chvilu později už piju prcka do druhý haksny a vykládám, že s nama pude všecko jak po glajzách. Borci se culej a mě je jasný, že do mě kořalku nelejou pro mý fajnový augle. Só zvědavý, chtěj vyzvědět, co sme zač a co dělá ten muj kema - páč já jim pustil jen, že je taky vod fochu. Zase je třeba zachovávat nějakou profesionalitu.
"Už sem hókal, máme kvalt. Nésme žádný flákači, chlastat můžem po fušce..."
"Ale tak... tak ale... nó ták..."
"Nó..." zaváhám.
"Tak vidíš!"
"Tak eště teda kapůrkovou... Ale helfnete mi s tím přes dvůr..."

Předávka zichr proběhne a zboží se dostane do sklepa, odkud ho pak Heřman s kamarádem dostaneme na Dvořákovu. Otázka ale je, jak rychle to celé půjde a v jakém stavu nakonec Heřman skončí, protože... chlast je chlast. Možná je tam navíc někdo zvědavý víc, než by se slušelo. A v dobré náladě - a taky prakticky skoro mezi svými - se Heřman tak dobře nehlídá...
Určitě je tedy v riskantní pozici. Házet bude na Domluvu, celé jsou to obvyklé móresy borců od fochu.
Alois Heřman
Rodák ze Starého Brna, vyrostlý ve zdejším lumpenproletariátu zvaném "plotna".
Ohař.
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od GM Brněnský drak »

... mezi Dvořákovou a Běhounskou ...

Heřmane,

znáš to, kapůrková je u každý kapůrky a tady je mezi skladem a sklepem dveří až až. A chlapi vypadají, že mají bezedné zásoby. Jediné štěstí je fakt, že rozměrná bedna, se kterou se táhneš, je vcelku fortelná a oproti té první z ní nic nevyskakuje ani nekváká.

Jezusi,

na odnos zboží máš riskantní pozici a standardní efekt. Hrozí ti ten alkohol a stěny, které mají uši.
6: Povede se ti to, dostaneš se na místo srazu aniž by si toho kdo všiml
4-5: Povede se ti to, ale přebereš; hrozí ti následek "opilost", který na tebe někdy později vytáhnu
1-3: Nepovede se ti to; vzbudíš svým přesunem na místo srazu rozruch a bude to mít dva následky: "opilost", viz výše a "někdo nežádoucí slyšel o vašich plánech - dusno +1"

Pokud bys odolával, zrušíš každý následek.


-----------------------------------------------------------------------------------
Naštvaní chlápci z povoznického družstva: ◆◆◆◇◇◇
Rozskákané žáby: ◆◆◆◆◆◆
Máte čas do půl jedenácté: ◆◇◇◇◇◇◇◇
Uživatelský avatar
Alois Heřman
Příspěvky: 88
Registrován: 29. 10. 2020, 15:45

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Alois Heřman »

"Pagát, škyt, škyt," lochčím se cestou.

partial succes 4 - opilost beru.


Nakonec to nejni tak špatná hokna - škyt - jeden potká betálný lidi...
Alois Heřman
Rodák ze Starého Brna, vyrostlý ve zdejším lumpenproletariátu zvaném "plotna".
Ohař.
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od GM Brněnský drak »

... u Koželužské ...

Marie,

doposud poklidná večerní ulice okamžitě ožije. K místu srážky se začnou sbíhat lidé všech možných typů. Někteří nabízejí pomoc či ošetření, jiné spíš zajímá škoda na voze nebo rozkutálené cennosti. Každopádně to vypadá na slušný šrumec a je jen otázkou času, než se objeví nějací četníci, kteří se situaci pokusí vyřešit po svém.

Družstevníci se pomalu sbírají dohromady. Většina je jen lehce potlučená, ale zahlédneš i roztržené obočí, nepřirozeně vytočené rameno a jednoho z nich musí společnými silami vytáhnout z pod šaliny. Je sice v jednom kuse a v šoku, začíná ovšem blábolit bolestí a pravděpodobně tuhle srážku odnese něčím hodně nepříjemným.

"Potvora jedna," zaslechneš z toho šumu zřetelně. Jeden z vozků, klečící u kolejí a vytahující přejetého hňupa, se na tebe s odporem podívá.
"Ani nezazvonila, prostě nic," utrousí druhý.

Atmosféra by se sice dala krájet a z jejich pohledů destilovat čirá nenávist, s truhláři za zády si ale na tebe víc netroufnou. Ovšem tvému nešťastnému divadýlku příliš nevěří.

"Ehm, paní Marie, my bychom teda asi šli za těmi kámoši, co?" pošeptá ti do ucha jeden z truhlářů. "Tady nás už asi nepotřebujete, ne?"

Zdá se, že máš nejvyšší čas se rozhodnout. V záplavě menších světel, lamp a zářivek není snadné říct, co přesně se vlastně na ulici děje, kdo se tu hemží a kdo naopak mizí pryč. Do okolí se rychle šíří intenzivně štiplavý zápach rozsypaného hnoje a mumlání družstevníků i přihlížejících přehlušuje křik zaseklých vozků za vámi. Teď je ideální příležitost se odsud vypařit, pokud nechceš hledět na následky. Pokud zůstaneš déle, budeš se muset s největší pravděpodobností popasovat s rukou zákona nebo vzchopenými se družstevníky.

Komi, dotikala jsi hodiny povoznického družstva, takže v tuto chvíli ti nijak nebrání v pokračování tvé zakázky. Máš možnost sednout do šaliny a prostě odjet, pokud nechceš nijak ovlivnit, jak budou nehodu a tvou nepřítomnost později řešit četníci. Pokud nad tím chceš mít kontrolu, popiš si a vyhodnoť, co jim povíš nebo uděláš. A pokud to nějak nezaonačíš, truhláři vyrazí do sklepa pomoct zmláceným chlapíkům, přesně jak ti slíbili.

Co uděláš?


-----------------------------------------------------------------------------------
Naštvaní chlápci z povoznického družstva: ◆◆◆◆◆◆
Rozskákané žáby: ◆◆◆◆◆◆
Máte čas do půl jedenácté: ◆◇◇◇◇◇◇◇
Uživatelský avatar
Marie Přehnálková
Příspěvky: 89
Registrován: 30. 10. 2020, 22:46

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Marie Přehnálková »

Truhlářovi strčím do dlaně klíč od pěstírny. "Dávejte pozor, ti hajzlové jsou sice teď omlácení, ale můžou se rychle oklepat." Nedodám, že už kromě tamtoho, co skončil pod šalinou, ten dneska už určitě nikomu nenamlátí. Zadívám se na zraněného kozovoza. Cítím se blbě, co když umře, nebo zůstane ochrnutý? Silou vůle si připomenu, že oni taky mohli houbičkáře zabít, a že si žádnou lítost nezaslouží. Rychle nasednu do šaliny, je mi tady z toho celého nějak šoufl, chci být co nejdřív pryč. Jejich povoz naštěstí šalina odstrčila, takže cesta je volná. Když projíždím pomalu kolem nich, tak se přeci jen ahecuju, ještě jednou supermilým hlasem jim zopakuju, že si měli dávat majzla a zeptám se jich lehce odrzle, jestli nechcou hodit do nemocnice. Ozve se několik šťavnatých nadávek na mou osobu, pokývu hlavou a odjedu.

Když tak čekám o kus dál na křižovatce, začne mi vrtat v hlavě, že vlastně by bylo strašně super mít doma svítící píchavku. To přece není fér, že si něco takového můžou dovolit jen bohaté paničky. To by kamarádky zíraly, kdybych si je pozvala domů a uprostřed stolu by se vyjímala ve zdobeném květináči nádherná zářící píchavka. Projedu křižovatku a o kus dál šalinu zastavím, otevřu poklop v podlaze a jednu píchavku vezmu, zabalím do novin a schovám pod řídící pult. Se přece nemůže nic stát, když tak to svezu na kozovozy.

Běhounskou projíždím pomalu a rozhlížím se jestli neuvidím mé drahé kumpány. Když uvidím Jožina, zamávám a zastavím u něj. On se zatváří všelijak, když uvidí rozflákané světla vpředu a odřenou barvu, já naznačím palec nahoru, jakože zboží mám.
Uživatelský avatar
Josef Marek
Příspěvky: 119
Registrován: 26. 10. 2020, 19:34

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Josef Marek »

Dvakrát se rozhlednu a dotlačím k tramvaji kárku. "Máš taky žáby?" zeptáme se, když začneme nakládat.
Mařka zavrtí hlavou: "Něco lepšího."

"No potěš koště," okomentuji náklad, když mi ho ukáže. "To jsem zvědav, z čím přištráduje Lojza...".

"Jo a bacha, šmíruje nás že střechy tajnej. Ten vod toho minulýho nebožtík," varují Mařku ještě.
Josef Novák
Tramvaják, co se stal Lapiduchem
Deník postavy
Uživatelský avatar
Alois Heřman
Příspěvky: 88
Registrován: 29. 10. 2020, 15:45

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Alois Heřman »

"Nad Újezdem, na malém vršíčku... -himl, že se na to nevybodnu- stojí pěkné... stromořadí... ," brókám cestou, ale prokládám to lamentama, kvůlivá ty bedně, co táhnu na hřbetě. Beztak na mě -při mým štěstí vyšly svítící šutry nebo tak něco. No, alespoň, že se to nehejbá.
"Měl jsem holku, jak trojkolku... -fix,kdybych měl alespoň rudl- ale jinej mě na ní jezdil..."

"Zdálo se mě... ze čtvrtka na pátek, že sem s tou svou... trojkolkou spal... -no, vy vole, to teda čumim jak z jara!," ujede mi, když je šalina přesně na smluveným placu, Pepa se akorát prdelí do kabiny a vypadá, že je v cajku. Tak takhle těžkó pohodu, sem teda nešacoval.

"Hezky na čas, tak to má bét," zazubím se na Maří, která aji vypadá, že by mi s bednó trochu helfla. Já ale jeden konec švihnu nad schody a popadnu to důle, páč tak nějak ze zvyku dělám ramena, "Nech to bét - nejni to těžký... No, možná to přece jen piánko přizdvihni na koncu, ať to můžu líp šópnót hore... -kurňa, víc- ty seď, Pepane, a startuj, hantýruju, že je to lehký - uf, včil mě prdne v cemru a je hotovo- ták, špica!"

Votřu si vorosené ksicht jakž tak čistým šnuptychlem a jak mě kořalička pěkně hřá, spokojeně dodám: "Kurňa, to byla štreka. Ale včil tam zaplul jak do maminy, co, Mařka?"

Votřu klepeta vo hózny a hodím čučku na zbytek cajků.

"Jináč všecko v klídesu?" zeptám se ještě Máří a možná zbytečně upřímně dodám, "Musím na sebe prásknót, že sem měl už docela fedry. Sice si měla na přebrání a dojezd pořádnýho fóra, ale stejnak - mařka jako skorem mašinfíra..."
Alois Heřman
Rodák ze Starého Brna, vyrostlý ve zdejším lumpenproletariátu zvaném "plotna".
Ohař.
Uživatelský avatar
Josef Marek
Příspěvky: 119
Registrován: 26. 10. 2020, 19:34

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Josef Marek »

Využiju toho, že Mařka pomáhá Lojzovi a nacpu se do kabiny. Co jen tu holka s mojí tramvají vyváděla! Já to říkal, že holky za regulátor nepatří. Ale škody zkouknu až v klidu v depu. Teď je potřeba vyrazit co nejrychleji do cíle.

"Tak fachčíme," oznámím ostatním a zacinkám na rozjezd.

Vyrazím na trasu, teď už konečné podle plánu, a pozorně sleduji okolí trasy, jestli se něco neliší od mého očekávání.

Dovednost: Pozorování (Survey)
Záměr: Všímat si potenciálních problémů včas a vyhýbat se jim, co koleje dovolí - a díky tomu dojet do blízkosti místa předání s velkou časovou rezervou. Jedeme "severní" cestou přes Pekařskou a Václavskou.


Když projíždí temným stínem jedné vysoké budovy, přepnu na chvíli jízdu krokem a odběhnu dozadu. Než vyjedeme ze stínu ven, tak už zase sedím v kabině a věnuji se řízení.

To je jen tajemný záběr, ze kterého se možná vyvrbí flashback.
Josef Novák
Tramvaják, co se stal Lapiduchem
Deník postavy
Uživatelský avatar
GM Brněnský drak
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 11. 2020, 22:15

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od GM Brněnský drak »

Švarcfógli,

šalina drncá po nerovné dlažbě městského centra. Chvílemi zpomalujete i přistavujete, abyste svou jízdu přizpůsobili stavu kolejí i hustšímu pohybu v ulicích. Všechny tři bedny s nákladem leží mezi sedačkami, nic z nich neskáče ani nekuňká. Jestli vám cestou hrozí nějaké problémy, tak čekají venku v příšeří a pozorný Josef si jich určitě všimne nejlépe, jak to dokáže. Ale snad kvůli obezřetné jízdě nezapomene koukat na hodinky.

Marky, na pozorování máš riskantní pozici a standardní efekt. Hrozí ti, že ty nejhorší problémy zpozoruješ až ve chvíli, kdy jim bude problém se vyhnout.

6: Povede se ti to, dojedete do blízkosti místa setkání s velkou časovou rezervou (na hodinách tikneme jeden dílek)
4-5: Povede se ti to, ale jako následek bude časová rezerva menší (tikneme na hodinách dva dílky)
1-3: Nepovede se ti to, časová rezerva bude malá (na hodinách tikneme tři dílky)

Pokud budeš odolávat, tak vždy tikneme o jeden dílek méně.


Když projedete Mendlovým náměstím a minete náhon, přehodíte výhybku a vjedete na Václavskou. Za rohem prvního domu stojí v protisměru strohý elektroplazmatický vůz s otevřenou korbou. U průchodu do dvora postává hlouček lidí v domácím oblečení, vypadají zkroušení a zamlklí. Z průchodu vyjde ostré světlo a vzápětí vystoupí čtveřice mužů oblečených do dlouhých hábitů. Spalovači. Dva z nich nesou lehká nosítka, na kterých se pod lehkou přikrývkou rýsuje nehybné tělo. Přihlížející jim ustoupí a nechají je nebožtíka naložit.

Prostor před vámi je úzký, je nutné zpomalit a projet jen krokem, kdyby se snad šalina vedle vozu neměla vlézt. Když Josefe ubereš na výkonu, mezi předními koly něco nepříjemně táhle skřípne, motor slabě škytne a šalina se prudkým hrknutím zastaví na místě. Motor ještě chvíli marně zkouší roztočit kola, ale nehnete se ani o centimetr.

Jeden ze Spalovačů se otočí a ve světlech šaliny si můžete prohlédnout jeho mystickou vyřezávanou masku, která mu, stejně jako ostatním, kryje celý obličej.

"Můžete pokračovat dál," zavolá na vás klidným, nepřirozeně hlubokým hlasem, "ať to tu neblokujeme. My se ještě chvíli zdržíme."

Podívá se mezi šalinu a vůz a mávne rukou na znamení, že místa je dost. Když ale nepokračujete v jízdě, přejde před šalinu, aby lépe viděl na strojvůdce. Zůstane stát v záři čelního reflektoru, hned vedle nárazníku, na kterém si Marie všimne několika šmouh vcelku čerstvé hňupí krve.

Švarcfógli, jako následek předešlé akce se vám pokazila šalina. Oprava nebude náročná (zvládnete ji teď a tady s dostupným vybavením), ale není možné odjet dříve, než závadu vyřešíte.

Co uděláte?


-----------------------------------------------------------------------------------
Naštvaní chlápci z povoznického družstva: ◆◆◆◆◆◆
Rozskákané žáby: ◆◆◆◆◆◆
Máte čas do půl jedenácté: ◆◇◇◇◇◇◇◇
Uživatelský avatar
Josef Marek
Příspěvky: 119
Registrován: 26. 10. 2020, 19:34

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Josef Marek »

partial succes 5

Dokud tramvaj nevypoví poslušnost, daří se nám projíždět městem přiměřeně rychle a bez velkých zdržení.

Tiknou 2 dílky.

Když motor chcípne, neváhám ani chvilinku. Vytáhnu brašnu a pustím se do oprav. Jen předtím syknu do tramvaje: "Postarejte se, ať se mi tu nemotají ti Spalovači."

Dovednost: Kutilství
Záměr: Opravit rychle tramvaj
Josef Novák
Tramvaják, co se stal Lapiduchem
Deník postavy
Uživatelský avatar
Marie Přehnálková
Příspěvky: 89
Registrován: 30. 10. 2020, 22:46

Re: 2. akce - Strejdovy hračky

Příspěvek od Marie Přehnálková »

Vyběhnu ven z šaliny jak střela a stoupnu si před promáčklý nárazník se šmouhami od krve, ať na něj spalovač nevidí, asi mu při tom vlezu trochu do jeho intimní zóny, ale beztak musí být rád, že má jednou v bezprostřední blízkosti někoho, kdo už není studený.
"Dobrý den přeji" usměju se na nehybnou masku "nemůžete se kousek posunout vy? Nám zas odešly pojistky, tak s ní ani nehnem. Poslední dny je napětí v síti tak zběsilé, že už nám došly a musíme si dělat vlastní. Do pěti minut jsme fuč, ale jestli se můžete posunout kousek vy, bylo by to fajn, ať neblokujeme, jak říkáte."

Pokrčím bezradně rameny, pak ale se zamyšleně usměju.

"Mimochodem, ta maska je nádherná" prohodím. "Hmm....vlastně co kdybyste couvli tamhle o pár metrů dál, ať nás můžou objet?" Ukazuju rukou o kus dál, dělám to ale hlavně proto, že bych se strašně ráda dotkla té jeho masky a hledám příležitost, když tu budu chaoticky mávat rukama, spíš to bude brát jako omyl. "Nechápu, proč se vás lidé bojí a straní. Vypadáte tak mocně a tajemně. Úplní maskovaní strážci pořádku a ochránci před záhrobím." Tuším, že spalovač by mou ruku odstrčil, proto předstírám, že si upravuju kadeř vlasů a sáhnu mu na tu jeho masku celkem nečekaně.

Když se jí dotknu, ucítím, jak v ní pulzuje energie a slyším zvonění.

Úplně normálně a bezostyšně balím spalovače. Asi consort?
Zamčeno

Zpět na „[Blades in the Dark] {PbP} Ostří Šalingradu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti