[CZ] Fate 2.0

V téhle sekci shromažďujeme publikované dokončené překlady a diskuze k nim. Sekce má především archivační účel a slouží taky ke sbírání zpětné vazby. Všechny překlady by měly být zadané v databázi RPG, což je mnohem jednodušší a přehlednější způsob, jak je vyhledávat a vyznat se v nich.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate CZ

Příspěvek od boubaque »

Pokud chce mít opravdu jistotu, pak ať použije (anglickou) licenci, která se dá získat společně se "System Reference Document" na téhle stránce (zhruba uprostřed: "SRD Released March 31st 2005"). Ale myslím si, že pokud to bude v češtině a pokud to není opsaný, ale opravdu jen upravený Fate, pak by se to asi dalo vypustit i bez téhle licence. To prohlášení o FUDGE bych ale připojil, protože přece jen Fate je úprava Fudge, a systém tvého kamaráda je tak vlastně úprava úpravy Fudge :)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Fate CZ

Příspěvek od Joe »

V podstate máš pravdu a mal by si prihodiť celé tie dva odstavce - O Fudge a Prohlášení.

Ale ako hororím, postni link, preletím text a dám ti vedieť, či sa vôbec tým máš zaoberať, alebo či to môžeš slobodne vyvesiť ako vlastný produkt.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
cestmirybka
Příspěvky: 10
Registrován: 10. 7. 2009, 11:41

Re: Fate CZ

Příspěvek od cestmirybka »

Díky ;)
doporučím mu tam dát tu anglickou verzi jak radí boubaque (strana 91-94 z http://www.faterpg.com/dl/Fate-SRD-2005-03-31.rtf) a na konec prostě přidá vlastní identifikaci.
Link sem nedám – není to moje dílo. Nabídl jsem se jen, že zjistím tu licenci. A už to mám pořešené :D
Ještě musí dost věcí vypilovat (hlavně text a jeden mechanismus) a pak to sem snad hodí ;)
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Fate CZ

Příspěvek od Joe »

Jak je libo!

Ostatne, diela založené na FATE si vždy radi prečítame, viď napríklad Stories of the Empire ;)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Gauldy
Příspěvky: 31
Registrován: 27. 2. 2009, 16:41
Bydliště: Třebíč, divoká Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: [CZ] Fate

Příspěvek od Gauldy »

Kompletní CZ překlad se po stažení nechce otevřít (vymlouvá se na poškození), v přímém odkazu v okně prohlížeče funguje v pohodě - jenže jen online. Máme s tím nějaké zkušenosti? Já osobně vidím tohle u pdfka poprvé v životě.. Zkoušel jsem to asi třiatřicetkrát, takže nějakým chybným stažením to není. Mám ten problém jen já?
..lempli, idioti, šílenci, psychopati, krysy, intrikáni, parchanti, kavalíři, věštci, proroci, fanatici, necitové, mrzouti.. a já
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: [CZ] Fate

Příspěvek od Alef0 »

Nemám problém, Adobe Reader 9, Windows 7.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Gauldy
Příspěvky: 31
Registrován: 27. 2. 2009, 16:41
Bydliště: Třebíč, divoká Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: [CZ] Fate

Příspěvek od Gauldy »

To je krize. Sestavu mám stejnou jako ty - Sedmičky, nejnovější Reader... pff

EDIT: Už jsem dostal náhradní link, kdyby se snad našla dodatečně nějaká starostlivá duše :)
..lempli, idioti, šílenci, psychopati, krysy, intrikáni, parchanti, kavalíři, věštci, proroci, fanatici, necitové, mrzouti.. a já
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: [CZ] Fate

Příspěvek od Dukolm »

stejný problém se mi oběuje občas u pdf který stahuji tady z fora nebo ze stránek Enctelionu(asi sem to napsal špatně) ale obvykle to po určité době funguje
Win Wista, Foxit reader, Google Chrome 4,
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: [CZ] Fate

Příspěvek od Dukolm »

nemáte někde zrojový soubor s překladem? jestli by se dalo vyexportovat pdf s větším písmem nebo s menší velikostí stránky nebo nejlépe text překladu a udělal bych si z něho mobi. To víte pořídil sem si kindla.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [CZ] Fate

Příspěvek od Markus »

Tady:
http://rpgforum.cz/temp/fate-zdroj.zip

Jestli z toho něco vytvoříš, pošli sem prosím výsledek.

(EDIT: Hodil jsem tam všechno tak, jak to mám na disku. Jsou tam zdrojové dokumenty, ale upozorňuji, že v nich není finální text - text po všech korekturách je až v tom InDesignovém souboru.)
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: [CZ] Fate

Příspěvek od Dukolm »

Tak to bylo jednoduší než sem čekal on indesing umí exportovat do e-formátu epub a ten sem jen v Calibre převedl na formát pro kindle a vypadá to dobře pokud byste chtěli převést další překlady tak můžu poskytnout návod přes PM nebo to udělat
Přílohy
FATE.zip
mobi a epub
(1.12 MiB) Staženo 209 x
Odpovědět

Zpět na „Dokončené překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti