[CZ][AD&D 2e][neúplné] Základní sada Forgotten Realms

V téhle sekci shromažďujeme publikované dokončené překlady a diskuze k nim. Sekce má především archivační účel a slouží taky ke sbírání zpětné vazby. Všechny překlady by měly být zadané v databázi RPG, což je mnohem jednodušší a přehlednější způsob, jak je vyhledávat a vyznat se v nich.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Na obálce a na mapách je jiný font, než v nadpisech. Dělal jsem to podle PDFka a souhlasí to. Tak leda že by PDFko (oficiální) mělo jiný fonty než tištěná verze. Ty to máš na papíře?

Oh, bugger. No, je to ale detail, měnit to nebudu. Jenom si to pamatuju jako další drobnost pro další verzi. Až se těch drobností sejde víc, bude reedice 8)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Markusi o tovrbě klíčů jsem nebyl, já se přidal k Czech DnD když už to bylo skoro hotové, dříve jsem neměl internet, navíc jste dělali co mě vůbec nezajímalo, nějaký forgettny... pche! Dragonlance Rules :wink:
Pravda je že jsem tenhle překlad použil když jsme začínali tvořit Sebranku a Ukecané flákače, ale tak když jsem viděl některé překaldy jsme přišel na to že to mám raději v anglině, ale snažil jsem se používat slova jako večernice.

Do teď ale se přiznám používáme vlastní názvy (Pravostříbro, Orlovrch, Bouřné hory, Skřetí bažiny, Bouřné panství)

Btw bouřné panství je docela dobrá sranda, až nedávno jsem přišel na tož e anglicky se panství řekne part - tj Storm park - to se nějak moc nehodí na to pohoří co?
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Batsup
Příspěvky: 71
Registrován: 11. 7. 2006, 23:21
Bydliště: blíže nespecifikované místo kolem Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Batsup »

stahuji posoudim ;)
Všichni žijeme v houbě.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Určitě poreferuj :wink:
Odpovědět

Zpět na „Dokončené překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti