[CZ][AD&D 2e] Kompletní kniha bojovníka

V téhle sekci shromažďujeme publikované dokončené překlady a diskuze k nim. Sekce má především archivační účel a slouží taky ke sbírání zpětné vazby. Všechny překlady by měly být zadané v databázi RPG, což je mnohem jednodušší a přehlednější způsob, jak je vyhledávat a vyznat se v nich.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 12920
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[CZ][AD&D 2e] Kompletní kniha bojovníka

Příspěvek od Markus » 16. 2. 2006, 22:56

Kompletní kniha bojovníka
The Complete Fighter's Handbook
Není podle překladového klíče.

Stahujte tady. [255 KB; zazipovaný DOC]

Obrázek

Jedna z řady rozšiřujících příruček pro povolání. Tentokrát se ze všech úhlů povídáme na bojovníky. Kniha rozebírá různé typy a šablony bojovníků, zamýšlí se nad způsoby, jak bojovníky zahrát tak, aby z nich nebyly jen takové -klasické- mlátičky na maso. V závěru popisuje některé nové vybavení a vylepšený soubojový systém.

Tento, dneska skoro "tradiční" překlad má na svědomí Merlin. Text sice neoplývá žádnými kudrlinkami a sem tam se najde nějaká ta chyba, ale jinak je překlad celkem zdařilý, netrhá za uši a příjemně se čte.

Velkou nevýhodou je, že se překlad nedrží klíče (protože vznikal v době kdy žádný "oficiální" klíč neexistoval), takže při použití s jinými překlady bude třeba použít trochu představivosti a domyslet si, co ten který pojem znamená.

Fakta
Přeložil Merlin.
Úprava: Formátovaný textový dokument.
Naposledy upraveno: 20. 04. 2001

Odpovědět

Zpět na „Dokončené překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host