[HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16255
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

[HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od MarkyParky »

Křišťalový labyrint / Hvězdný dok
Obrázek

Mapa:
Obrázek
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Hadešadah »

Jo, na minulou kouli jsem zapomněla, naštěstí to nevadí, protože má inteligence je nedostižná! Teda inteligence ... mé postavy.

Orientační koule: Sadah: 2D6-1 → 10(5 +6 - 1)


No, když jsem předtím procházela tou první zářivou koulí, tak to se mnou docela zamávalo, ale jak jsem si to dala párkrát tam a zpátky, tak teď je to pohodička. Už jsem aj šikovnější, že mi u toho netříská tolik vybavení v truhle, jak se nelekám. Áron je u toho legrační, jak se mu vždycky postaví hřbetní ploutev a zavlají vousky.

Knihovnou jen proběhneme. No dobře, jednu náhodnou knížku cestou sbalím. Přeci jen nemůžu zachraňovat celé rasy úplně nezištně.

Jdeme podle návodu, furt doleva a nikdy jinak až ke zdobeným dveřím
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16255
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od MarkyParky »

Hadešadah,

otevřete dveře a vstoupíte do místnosti plné cvičných panáků, připomínajících illithidy. Na rozdíl od těch v Křišťálovém labyrintu, tihle jsou na mnoha místech spálení od ohně či blesků, stejně jako zdi kolem nich.

Z místnosti vedou jediné další dveře. Zaposloucháš se, ale tvůj ultrasluch nezaslechne víc, než praskot ohně a slabé šustění.

Opatrně nahlédneš.

V místnosti ozářené fialovým ohněm, planoucím v kovovém ohništi uprostřed, stojí šestice křesel. V jednom z nich sedí githjanská giška a listuje knihou.

Z místnosti vedou dvoje další dveře, doprava a doleva.

Co uděláš dál?
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Hadešadah »

... u panáků ...

No, tihle cviční panáci jsou fakt jenom panáci, z těch by žádná armádička nemrtvých nebyla, škoda.

Nakouknu do dveří a na tu ženskou. No, Urlon neříkal, že by Al Chajda byla giška, takže není důvod se o ni starat.

Šťouchnu lehce do Árona, že může vyrazit,. Že se má jít doleva ví, tak jej jen tiše následuju.

Když tam nakráčí a ona zdvihne oči od knihy, tak lehce cukne vzhůru pravým koutek pusy. U jakékoli jiné rasy kromě githjanků nebo drowů by to vypadalo jako tik, ale u githjanků takto nejspíš vypadá srdečný až okouzlující úsměv. "O:mlouvám se za vyrušení z četby, jen pro:cházím." A vydá se ke dveřím vlevo.

Co ona?
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saago,

Ezria se dá jedinou tichou chodbou. Chvátáte dlouhými skoky podzemím, po levé ruce minete zavřené dveře. Těsně předtím, než vběhnete do otevřeného prostoru se z něj ozve rozhněvané hlasy.

Rytířská ubikace
Rytířská ubikace

"Podívej na ty stopy, to snad byla nějaká krollka?"
"Co je to za blbost? Kde by se tu vzala krollla? A i kdyby, proč by kradla naše zbroje?"

Ezria se zastaví a otočí na tebe. Měří si tě pohledem, připravená bránit se při sebemenším náznaku v útoku. "Tak teď se nejspíš ukáže, jestli patříš k nim," zašeptá, když ji se stínem doběhneš.

Co uděláš?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

.... čítárna ....

Hadešadah,

bez problémů projdete místností ke dveřím, giška vám věnuje jen letmý pohled. Uvidíte před sebou křižovatku a dáte se doleva, ke zdobeným dveřím, přesně podle popisu.

L16-037.jpg

I když se dveře za vámi zavřou, tvůj ultrasluch ale uslyší gišku, která si konečně uvědomila, že jste prošli.

"Evrin, Hraznin, vy víte něco o tom, že Al'chaia jmenovala nějakého nového rytíře?"

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Hadešadah »

Uslyším za sebou ty hlasy. Jen doufám, že ti dva nejsou ti stejní ze skladiště. To by už zavánělo průšvihem. Instinktivně stisknu násadu palcátu, ale pak prsty zase povolím.

Když už jsem se jednou rozhodla řešit věci tiše a opatrně, nebudu to zatím měnit. Přidáme do kroku.

Další dveře opět vlevo, tyhle jsou zdobené, tak snad už jsou to ty poslední před těma od Chajdy. Nemůžu se dočkat, až budu mít ty dvě knížky už sbalené a vysmahnu.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saago,

Áron se na tebe naposledy otočí, aby se ujistil, že plán platí a pak otevře dveře a vklouzne za ně.

Následuje chvíle ticha, kterou obratem přeruší dračí zařvání.

Dveře se rozlétnou, z nich vybíhá Áron a záda mu olízne dračí plamen. Má štěstí, že se stihnou přibouchnout dříve, než ho zášleh zcela usmaží. V podpaždí drží dvě knihy.

"Ču:měla do: nějakých lejster, nevěno:vala mi ani po:hled a ty knihy tam pro:stě ležely. Tak jsem je vzal. A teprve po:to:m jsem si všiml, že tam je i drak...." vysvětluje, zatímco k tobě chvátá dlouhými kroky.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Hadešadah »

Když Áron vešel do zdobených dveří, mám už v ruce připravený lektvar, který by měl, jak doufám, způsobit, že budu vyrovnaná, budu jasně uvažovat, dobře vyhodnocovat průserovost situace nějak pomocí rozvahy a chytrosti a díky tomu z toho nějak ve zdraví vybruslíme.

Piju lektvar na zvýšení inteligence +3, takže mám INT 2

Kopnu to do sebe a polknu. Polije mě studený pot. Kurva, to je ale mocný průser. Nejradši bych se otočila a zdrhla. Uvědomím si, že jestli z tohoto vyvázneme živí, tak to bude z prdele klika. Jak vypadá zbytek tady této vykutané skály netuším, to mi ten matlák pořádnou mapu nedal, tak nejspíš nezbývá, než mazat nazpátek stejnou cestou a doufat, že to nějak dopadne.

Odhad situace: Sadah: 2D6+2 → 12(5 +5 + 2)
Jak nejlíp zdrhnout?
Který protivník je největším nebezpečím? No předpokládám, že to bude slečna draková
Co je tu pro mě zajímavé nebo užitečné?


Jestli po nás vystartuje ten drak, tak jsme v loji! Tamten první měl strašně tvrdý krunýř, ten ani palcátem neprorazím. Zarazím se, začnu zuřivě patlat věci z truhly jak mi přijdou pod ruku, nic nevážím, nic neodměřuju a vůbec nepřemýšlím. Pak to rozetřu po stěně chodby.

Jedy: Sadah: 2D6+3 → 10(2 +5 + 3)
dávám 2 MAGy, ať účinkuje za OKAMŽIK
díky pokročilým jedům stačí otření se
otrava způsobí KO
zamýšlený účel: záchvaty kašle, pokud možno i s plamínky u slečny drakové


Málem mě praští dveře, které prudce rozrazil a zase zabouchl Áron. Ozve se příšerný řev.

Rychle hodím truhlu na záda a běžíme nazpátek. Drak je tlusťoučký, jestli tady vykoukne, určitě se otře o tu jedem popatlanou stěnu.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

bojovat s giši nebo bloudit tunely vypadá nebezpečně. Vzpomeneš si ale na to, jak důležité jsou pro githjanky knihy, které nesete.

Nejlepší cesta ven, je vrátit se do čítárny a nějak využít touhy gišů a gišek po knihách, které jste ukradli.

Dračice za tebou se začne rvát chodbou, ale její pohyb se po chvíli zastaví. Místo toho se ozve vzteklé zařvání, zakašlání a chodbou na sever létají zášlehy ohně. Protože dračici to dráždí do kašle, nemůže utvořit velký zášleh a jen prská slabé prskance, žhnoucí asi jako pochodeň.

Dračice má KO a vyřazený dech. Stále je ale nejnebezpečnějším protivníkem.

Otevřete dveře. Giška opravdu stojí zády k vám a hledí na dveře na protější straně, ve kterých se také objevuje dvojice gišek.

"Koho jsi myslela tím novým rytířem," ptá se jedna z nich?

Čítárna
Čítárna

"Přeci mo:jí maličkost!" hlasitě zahlásí Áron a vpochoduje odvážně do místnosti.

Je zajímavé zjistit, že Áronova nová podoba mu dodala tolik sebedůvěry, jistoty a rozhodnosti.

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Saaga
Příspěvky: 354
Registrován: 10. 1. 2020, 16:32

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Saaga »

... Rytířská ubikace ...

Zastavím se a podívám do prostoru před sebou. Dvě ostré siluety nejsou zásadní překážkou. Musím být rychlá a zabránit poplachu. Mám moment překvapení, pravděpodobnost úspěchu je vysoká. Zásadní neznámou silou je Ezria. Ona nezná mě a já neznám ji. Může být pomocí i komplikací. Na okamžik zhodnotím možnosti, přehodím přes tvář plášť a protáhnu se dopředu.

Hlavně nenápadně: Hiro: 2D6+3 → 10(4 +3 + 3)#OBR
+ JAKO STÍN - držím 2


Dvojice githyanki pozoruje zmíněné stopy. Ty nechci poškodit, snažím se být opatrná. V ústí chodby se můj přirozený i démonický stín rozplynou v prostoru. Všudypřítomným mírným světlem propluju za záda obou válečníků.

Vzpomenu si na můj boj s minotaury, situace je analogická. Jediný rozdíl je v záměru. Tentokrát nebojuju o svůj život, bojuju o Ezrii, Yarlaku a jeho myšlenku. Jdu novou, neznámou Cestou. Kdysi bych jednomu prořízla hrdlo a druhému nastavila do cesty železnou pěst a vzápětí hrot meče. Teď ještě chvíli poslouchám jejich rozhovor a vytáhnu tenkou matnou strunu.

"A vůbec, vždyť neměla kudy ani kam odejít, stopy vedou..." pokračuje první githyanki.
"...jo, vedou k poklopu. Jak by o něm mohl někdo cizí vědět? To přece není mož..hr...n...hr..." nedořekne druhý.

Přehodím strunu kolem krku vyššího z nich a pověsím se na ni. Githyanki zavrávorá, zakloní se a opře rukou o zeď. Druhý sebou trhne a připraví se k úderu. Za zády svého druha zahlédne nejspíš jen šmouhu mého pláště a zaváhá. Já využiju okamžiku, kdy můj první cíl nabere stabilitu, přitáhnu se na struně k jeho krku a vyskočím kolem mě vzhůru. Druhý válečník dostane kolenem ránu za ucho, hekne a chytí se za hlavu. V tu chvíli mu už stisknu oběma nohama krk, u kotníků své nohy zamknu a sevřu. Energie mého kopu vyvede prvního githyanka z dočasné rovnováhy, zbytečně se oběma rukama chytne za strunu a přepadne na bok. Přeletím jeho tělo, otočím se v pase a páka na krku druhého bojovníka zapůsobí i na jeho těžiště. Přeletí nás oba a dopadne pod zbylé zbroje. Zhluboka vydechnu a prohnu se v zádech. Struna se zaryje do masa jednoho krku a kolena sevřou ohryzek druhého. Oba muži téměř okamžitě ztratí vědomí.

Pálím obě držení z Hlavně nenápadně - Hlavně nepoznají, že jsem to byla já.

Zlodějské útoky: Hiro: 2D6+3 → 14(5 +6 + 3)#OBR
+ZABITÍ

Saaga>Rytíři: SMRT (jsou dva VÝZNAMNÍ, ale já jsem v útoku dva hrdinové díky BOJOVÝM UMĚNÍM)


Nadechnu se a povolím obě sevření. Strunu stáhnu a vyskočím na nohy. Oba válečníci leží na zemi s očima dokořán otevřenýma, ve tvářích výrazy nepopsatelného překvapení. Ohlédnu se na Ezrii, vypadá podobně. Její pohled se změní ve chvíli, kdy od obou githyanků odeženu můj krmící se stín a nacvičeným úderem jim prorazím hrudní pláty a obnovím dýchání. Je nepravidelné a slabé, ale nezemřou.

"Nepatřím k nikomu," zodpovím Ezrii nevyslovenou otázku. "Yarlaka by si nepřál jejich smrt, to jistě víš. Hlásí se k Cestě Gith, ale pořád jsou jedni z Lidu."

Na delší rozhovor nemám čas. Pořád jsme na útěku z vězení. Musím se soustředit na priority.

Jednomu z githů odepnu stříbrný meč a připnu ho na tornu. Použití zbraně trhající astrální vlákna je z pohledu Zerthimonovy filozofie pochybné. Já ale nejsem Zerth. A tyto zbraně fungují univerzálně, bez výjimky.

Hned vzápětí si prohlédnu stopy. Znám je, patří skutečně Šadah. Musíme být v místě, které jí popisoval giš. A někde zde je skrytý průlez dál, nejkratší cesta pryč. Postavím se a rozhlédnu po okolí. Všudypřítomné světlo prokresluje jednolitou matérii stěn a stropu. Zaměřím se na ni a hledám jakoukoliv nepravidelnost.

Odhad situace: Hiro: 2D6+2 → 14(6 +6 + 2)#INT
- Jaká je nejlepší cesta do "vyššího patra" (ten průlez, kterým Šadah kradla zbroje)?
- Co je tu pro mě zajímavé nebo užitečné?
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saago,

po prohledání místa, kde končí stopy, už ti nečiní problém uvědomit si, které nerovnosti v kameni jsou falešné a maskují šachtu vedoucí kamsi dolů, kde by podle tebe mělo být převrácené druhé patro.

Skrze něj se nejsnáze dostaneš na opačnou stranu tíhové roviny.

"Mohlas mi tohle udělat. Kdykoliv ..." pokusí se mezitím navázat rozhovor Ezrie, nasadí při tom omluvný a vstřícný tón. "Už věřím tvé cestě. Veď mě." Při tom se sehne pro druhý s mečů. "Tvůj stín ... jak mohu oživit svůj, aby mi také tak pomáhal?"

Je zajímavé zjistit, že jakmile sis získala důvěru Ezrie, začala tě napodobovat.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Saaga
Příspěvky: 354
Registrován: 10. 1. 2020, 16:32

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Saaga »

... Rytířská ubikace ...

Upřeně hledím na úzký prostor a připravuju se na převrácení prostoru. Vím, co se stane, jsem připravená. Soustředění je ale na místě. Otázky Ezrie mě mírně ruší.

"Prošla jsem rituálem připoutání stínu," odpovím věcně. "Rituál mi není znám, nedokážu ho sama zopakovat. Možná tě tvá Cesta zavede do stejných míst, jak dříve mě. Bude to tvá volba."

Ohlédnu se za Ezrií, je taky připravená. Obouruční stříbrný meč je pro ni proporcionálně příliš velký. Pro mě taky, bude mě omezovat. Kompenzuje to svou nezvyklou povahou. Liší se od běžných zbraní. Cítím v něm koncentrovanou vůli a znalost kovářského mistra. Jeho ostří je tenké jako vlas, pevné a nepoddajné. Přesto to není karach, nepřizpůsobí se mé vůli, zůstane mečem githyanki. Cítím vysokou šanci, že ho brzy budu muset odložit.

Teď se zkusím protáhnout dál i s mečem na zádech. Pevně se zachytím za okraj šachty a opatrně postupuju dál.

Navzdory nebezpečí: Hiro: 2D6+3 → 13(6 +4 + 3)#OBR

V polovině mé tělo ztratí váhu a za okamžik začne padat vzhůru. Skrčím se, přetočím a odrazím od stěny dál. Vypadnu v úzkém otvoru v jiné místnosti. Můj stín propluje prostorem jen mírně roztočený a roztáhne se na stropu nade mnou. Ezria postupuje pomalu. Mám čas se rozhlédnout.

... Pozorovatelna a střílna ...

Tenkými průzory ve stěnách nahlédnu do prázdna a rychle ustoupím dál. Vím, co mě tam čeká a nelíbí se mi to. Radši zkontroluju mechanismus dveří a mírně je otevřu. Ticho z chodeb naruší táhlý výdech Ezrie za mými zády.

"Jdeme, Cesta na svobodu je už krátká. Tiše."

Ezria kývne a vyběhne za mnou. Její krok je lehký a pohyb jistý, u Yarlaky poznala kvalitní výcvik. Její šance na přežití s každým krokem roste.

Za dveřmi zahlédnu sálavý žár a chvíli se soustředím. Systém tohoto místa je nezvyklý, ale pořád jde jen o tři pokroucené dimenze spojené pevnou matgérií. Vím, kam chodba vede a vím, že jdeme správně.

U lávového jezírka zrychlím, Ezria se zastaví. Jistě ví o rudých dracích, jejich vejce ale githzerai nemůže poznat často. Kývnu na ni. Z váhavého postoje pochopím, na co myslí. Zakroutím hlavou a pokračuju dál. Za zády uslyším, že se Ezria rozhodla mě následovat.

Dojdeme na křížení cest, které znám. Portál mám po pravici a gišovo žezlo připravené. Letmo zkontroluju všechny chodby, aktivuju mechanismus a nechám se s Ezrií pohltit portálem.

PJ, jak to vypadá na druhé straně portálu?
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Hadešadah »

...ještě u draka ...

Rozjařeně běžím chodbou. Ačkoli moc nevím, co dělám, dělám to skvěle. Ten lektvar se mi fakt povedl!

Otočím se a zastavím. Vesele se zašlebím na draka natahujícího se do chodby. Ten si tu ani neškrtne. V krku mu zachraptí a v tlamě se objeví malý plamínek. No dobrá, možná škrtne, ale víc ani ťuk. Rozeběhnu se k němu zpět zastavím těsně před ním, drak sebou škubne vpřed a rozevře se tlama, která by považovala i odrostlejší sele za jednohubku. Já v tu chvíli ale už uskakuju vzad a jen promáchnu rukou těsně před tlamou.

Dávám na draka magii pohlcování, cíl je neslyšitelný, bohužel jen 0 MAGů

Navzdory nebezpečí: Sadah: 2D6+3+1 → 10(2 +4 + 3 + 1)

Áron už je někde v tahu, rozeběhnu se za ním a vlítnu stále neviditelná za Áronem do čítárny. Hmm, tři gišové. Než se vůbec stihnu rozhlédnout a zamyslet, tak pošeptám Áronovi do ucha: "Řekni, že nejen že tě jmenovala rytířem, ale aj že tě odměnila za úspěchy v hloubce těma knížkama!"

Áron nahodí tak sebevědomý výraz, že ani nadživotní socha boha rozhodnosti se netváří majestátněji. "Ano, byl jsem jmenován rytířem, za boj zničení Ithilidů v Hloubce a Al'chaia splnila svůj slib." S extrémní důležitostí a až obřadní úctou ukáže obě knihy.

Lehce ťuknu prstem do té o směrování mysli. "Otevři" šeptnu.

Áron ji rozevře desky.

Zaostřím na první stránku a pak nenápadně knížku v jeho rukách otočím někam doprostřed knihy. "Čti." šeptnu.

Áron sebevědomě začne. "Ále tohle je teda zajímavé, skoro to vypadá, jakoby tu někdo nečetl mezi řádky ale ani řádky..."

Uvědomím si, že neumí číst. No jo. Tak mu šeptám do ucha začátek kapitoly: "Bez svobody myšlení nemůže existovat nic jako moudrost."

Hlavně nenápadně: Sadah: 2D6+3+1 → 13(4 +5 + 3 + 1)
Začne jim to být divné až po CHVÍLI


Dál už mu napovídat nemůžu, by si toho všimli.

Áron tedy knihu zase zaklapne. Poznamená "To bude ale zajímavé čtení." a vykročí jakože chce jít dál do knihovny a pryč. Ve skutečnosti ale čeká, co gišové udělají.

Co udělají?
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

giškám - všechny tři jsou to ženy - se okamžitě rozsvítí oči.

"Počkej, počkej, neodcházej hned."
"Posaď se u nás a vyprávěj nám o tom vítězství."
"Co víc, ukaž nám, jakými chvaty a údery jsi ty ilithidy porazil."
"Knížky si klidně odlož, u nás jsou v bezpečí."

Neustále při tom po knížkách pošilhávají.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 16. patro - Křišťalový labyrint / Hvězdný dok

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

... zpět v Křišťálovém labyrintu, za portálem ...

Saago,

bublina z portálu vás vyvrhne zpět do prostoru Křišťálovém labyrintu, a překvapivě pro vás obklopí illithida, který se tam snaží manipulovat se zámkem pro vkládání githjankského žezla.

U portálu
U portálu

Když bublina naplní místnost a obklopí ho, v prvním okamžiku zvedne hlavu a chapadla se mu rozvlní tak, že by se to dalo považovat za úsměv - jako by si myslel, že to on konečně zvládl portál otevřít.

Tu tvář okamžitě poznáš, je to ten mozkožrout, kterého jsi vypustila z jeho žaláře.

Úsměv vystřídá panický úlek, když zjistí, že skrze portál jste se v místnosti objevili vy.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti