[HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

[HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Arkturiina zhouba
Obrázek

Mapa:
Obrázek
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

.... v místnosti s portálem s knihou v překladu ....

"Tvůj pokoj je momentálně obsazený, ale můžeš si odpočinout v tom druhém. Jeho původní majitel tam sice je, ale nebude tě rušit," říkám právě Elixovi, kterého jsem zabalil do jedné z tapiserii s chapadly. Snažím se mluvit konejšivě a pomalu, "Já zatím vymyslím, co dál..."

V tom se rozrazí dveře a do místnosti se vřítí Glom.

"CI-LÁ-Pí- oh, ty jsi tady?"
"Měsíční paní vede mé kroky..."
"Tovížejo... ale včil poslouchej... Cilapi, průser!"
"Hadešadah?" leknu se.
"Ta je tam taky. Je s Elricem..."
"... tak to bude určitě v pořádku..."
"... kterej hrozí, že podřeže vojvodu Zkažennosa jak podsvinče...
"Oh!"
"... a snaží se protlačit skrz bambilion hobgoblinů pryč z patra. A má s sebou tři drowy a létající chapadlovité monstrum..."
Pohled mi sklouzne k Elixovi a myšlenky k mozkožroutům.
"Do prdele," hlesnu.
Glom na mě překvapeně zamrká s ústy do dokonalého 'O'.
"To mě naučila Hadešadah," řeknu pyšně.

Pokračování později.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

..... v širokých chodbách ....

Elricu,

kdyby na formaci hobgoblinů, v její pevnosti a drillu, v tenhle okamžik někdo zařval "ŘADY DRŽEŤ!" tak by se nepohnula ani o píď. Ale tahle patnáctka vojáků u sebe žádného velitele nemá .... a tak se okamžitě rozpadne a obrátí na útěk.

Teprve když minou dva sloupy zdobené očima a velká vrata na východ, začnou zpomalovat a otáčet se, jako by se snad dívali, jestli do nich opravdu odbočíte.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Hadešadah »

"No, ani to nebolelo!" Zamumlám, když se hobíci stáhnou a poškrabu si pálící kůži na stehně. Strčím do Zkázonosa, aby popošel k těm okatým sloupům a dveřím doleva. "Moc nečumte" zavrčím na ty sloupy.

Neustále se ohlížím připravena mrsknout granát, kdyby se někdo ze severu přiblížil moc blízko nebo kdyby někdo vyběhl ze Zkázonosova kutlochu.

Hodit výbušninu a pak jej podříznout a zdrhat, to je můj plán.

Kývnu na Árona, ať otevře dveře na východ.
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Elric »

Až všichni budou za dveřmi nebo dokonce sejdou alespoň pár metrů po schodech, přestanu udržovat ohnivou stěnu a také se rychle přesunu za nimi. Zavřu za sebou dveře a zkusím se podívat, jestli by se nenašel způsob, jak je alespoň dočasně zablokovat nebo zajistit. Otevírají se zcela jistě ven od schodů. Ale nemají ze strany, kde jsem, alespoň nějaká madla nebo oka, kudy by se dalo něco prostrčit? Jak by se mi teď hodilo to zapomenuté páčidlo! Možná by ale podobně mhola posloužit ta vycházková hůlka z ebonitu, kterou mám v pytli na kořist, nebo...

"Šadah, nějaký nápad, jak zajistit dveře?"

Šadah? PJ?
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od MarkyParky »

Elricu, Hadešadah,

za dveřmi slyšíte halasit kapitána, který vedl západní křídlo. "To si řikatě Falanga Zheble Kebule? Zdrhnuť před trochu ohně? Za tuhle zbabělost bude vaš oddil zdecimovan! Ne, je vas patnacť, to by se blbě dělilo. Bude zseptimovan!

Ale dam vam šancu tehle potupě uniknuť. Pujdete do boje v prvni řadě až vyrazime osvobodit Zkazonosa. A pokud dva zvas přidou o kebulu nebo inač zhebnu v nasledujicim boji, bude zbytku vašeho oddilu tresť odpuštěny."

Co vaše zablokování dveří a co dál?
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Elric »

Zběžně zhodnotím, co má u sebe na první pohled vidět Šadah, Áron a drowové, ale nenajdu nic, co by naší situaci pomohlo vyřešit. Sáhnu proto rychle do vaku na kořist a vrazím skrz madla dveří ebonitovou hůl s chapadly na konci, kterou bůhvíproč pořád tahám sebou místo, abych jí prodal. V náš prospěch bude hrát, že dveře se otevírají směrem k hobgoblinům a ne k nám, takže je nepůjde snadno vyrazit. A hůl nám snad koupí trochu času.

Rychle spěcháme směrem dolů, pokud je to potřeba, vezmu z každé strany jednoho drowa a trochu je potáhnu, aby šli rychleji. Musíme co nejrychleji ze schodů a pak se rozhlédnout, co nás čeká na nižším patře...a kudy zmizet pronásledovatelům, kteří dříve či později dveře překonají.

PJ, mizíme dolů.
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

.... za dveřmi v šikmé chodbě ....

Opatrně nakukuji škvírou mezi veřejemi a akorát uvidím, jak Elric s Hadešadah v doprovodu podivné skupiny zamíří do dalších dveří. Snad opravdu vedou pryč, jak doufají.

"Hodně štěstí," řeknu, ale můj hlas zanikne v hukotu Elricova ohně - kde se to naučil? - a dupání 'bambilionu' hobgoblinů.

Opatrně dveře zase zavřu.

Krátce ze zamyslím nad nějakou akcí k odvedení pozornosti a zalituji, že už Hiro není železný býk... Nakonec ale dojdu k názoru, že by jakékoli podobné snahy mohly celou věc jen zhoršit.

Hlavu mám plnou nejistot ohledně toho, kudy pokračovat. Nejraději bych se rozeběhl za Hadešadah - ani jsme se pořádně nerozloučili - ale momentálně nás dělí hobgoblion vojáků. Navíc mám zodpovědnost hned za tři další životy. Vlastně čtyři, když počítám i Glom, ale zdá se, že goblinka se o sebe dokáže překvapivě dobře postarat.

Jako již mnohokrát před tím, rozhodnu se hledat klid a pomoc v rozjímání a modlitbách. Usadím se naproti portálu s knihou na překladu a obrátím svoji mysl k Velkému koloběhu. Modlím se za Hadešadah i Elrica, aby k nim byl Měsíční paní milosrdná a nenechala je prolévat více krve, než bude nutné.
Obrátím se též na Paní bran, aby mi ukázala cestu dál.

Cilapi rolls 2d6+2 = 7 #INT(Rozjímání) - nějak mi to nechtělo dát odkaz...
Trefa: Mám 3 MAGy a necítím Závazek (předchozí jsem splatil pomocí Elixovi).
Díky Objímači stromů se mi vleze o 1 MAG víc - takže udržím i ten, co mi zbyl z předtím.


Nechávám si slovo.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

... u schodů do Překážkové dráhy ....

Hadešadah, Elricu,

zatímco sestupujete ze schodů, přemýšlíte o událostech posledních hodin. Opět držíte v rukou osud mnoha obyvatel podzemí, jen tentokrát není tak černobílé, jestli svět bude lepší místo, když zbavíte hobgobliního vojvodu flampova vlivu a vrátíte mu jeho vlastní osobnost.

Rozhodně je to zajímavá zkušenost

Elric a Hadešadah sestupují do Překážkové dráhy a získávají další (půl)úroveň.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Hiro »

... karbanické doupě ...

"Inu, pánové, mobilizace je činnost, ve které vám s Booem nebudeme nic moc platní. Na druhou stranu co se analýzy nalezených sudů týče, udržování klidu a dobré zábavy, na to jsme experti. Takže co kdybychom zakopali válečnou sekerku, narazili nález a pustili se do nějaké společné bohulibé činnosti? Kdo si chce namalovat své vlastní sběratelské karty?"

Hobgoblini propuknou v tichý jásot. Když přijde na alkohol a karban, najednou je jedno, kdo co kdy našel a kdo ho u toho načapal. Absence velitelů je to, co se momentálně počítá jako základ dobré nálady.

Protáhnu se ke dveřím k Czukovi a Ghekovi, kterým jsem nedávno zaplatil za donos oceli. "Je mi jasné, že byste se chtěli přidat k zábavě, ale na něčem jsme se dohodli, že? Berte to jako motivaci vrátit se co nejdříve, má nabídnutá odměna platí a určitě se zde nestihne všechno vypít hned."

Dvojice se na sebe jen krátce podívá a popadne první prázdný sud. Pootevřou dveře, zkontrolují klid na chodbě a protáhnou se ven.

PJ, dám si tady v zašívárně s hobgobliny krátké Táboření. Protože mám jako následek "Celé TÁBOŘENÍ tvrdě prospí", dám si dvacet a děj se vůle hobgobliní a Booova.

Czuk a Ghek zatím vyrazí se sudem do Trobriandova hřbitova.
Budou mít Vlastnosti: SIL +1, OBR +0, ODL +0, INT +0, CHA -1
Ve Zhoubě by neměli mít problém projít kolem obklíčení, ale protože cesta asi nebude úplně bezproblémová, tak:

Cestovatelský tah: Hiro: 2D6+1 → 8(5 +2 + 1)#PATRA
- Jsi svědkem zajímavého vývoje události po vašem průchodu, můžeš a nemusíš se znovu zapojit.
- PJ, co se děje na Trobriandově hřbitově?
Hiro a Boo
Deník postavy
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

.... před ubikacemi asistentů ....

Stojím mezi dvojicí dveří a opřen o zeď listuji knihou o drowských jedech, kterou mi dal Hiro. Glom něco žvýká a přechází nervózně sem a tam.

"Jak dlouho chceš eště čekat?" zeptá se po chvíli.
"Chtěl jsem jim dát alespoň chvíli klidu, ale máš pravdu, raději už vyrazíme."

Zaklapnu drobnou knížečku a postupně zaklepu na oboje dveře.
"Elixi, nerad ruším, ale odpočineš si později. Vyrážíme!"
"Dámy, mrzí mě to, ale je na čase vyrazit... Haló? Slyšíte?"

Z druhé strany dveří se ozve rána. Některá ze sester do nich hodila botu.
"Vždyť to nebyla ani půl hodina! Ten hadr, co mám na čele je ještě celý mokrý!"
"Ještě chvilků... Cilapi, prosííím. Jen pět minut..."
Povzdechnu si.

O pět minut později znovu zaklepu na dveře. Elix stále zabalený do tapiserie už s přihlouplým výrazem přešlapuje v chodbě.
"To určitě nebylo pět minut!" uhodí do dveří druhá bota.
"Dámy, mě to opravdu mrzí, ale odpočinete si, až budete v bezpečí... Jste oblečené? Mohu dovnitř?"
"To je nápad, ségra, rychle svlíkni se! Pak nás nechá na pokoji..."
Glom se na mě podívá a já s mírnými rozpaky přikývnu. Goblinka natáhne kuši a rozrazí dveře...

...

"Stejně se mi ten plán nelíbí," vrtí hlavou Turbolenza a spravuje si špatně nazutou botu.
"Věř mu trochu," zastane se mě Violenza, "Mezi portály je to vážně jen kousek a pokud nikdo nebude v laboratoři Ďábelského vyvolávání, je šance, že někoho potkáme cestou do Elricova kabinetu ve skutečnosti dost malá."
"A když tam někdo bude? Tak co?"
"Můžete se tvářit, že vyvolal vás," ušklíbne se Glom a couvne, protože po ní jedna ze sester švihne ocasem.
"Vy máte laboratoř Ďábeslkého vyvolávání?!" zarazím se.

PJ? Pokusím se otevřít portál do Magjádra knihou o drowích jedech. Jestli to vyjde, prosím o vrácení slova - Magjádrem hodláme jenom proběhnout...
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

portál se otevře a začne vás vtahovat.

Cilapi s doprovodem odchází do Magjádra. Pokud tam nebudeš něco rozehrávat, proběhnutí k dalšímu si zaslouží alespoň cestovatelský tah.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

.... mezi patry ....

Sotva se portál otevře, vklouzne mi do dlaně dívčí dlaň.

Magjádro

A za portálem mě za ruku chytí druhá. Překvapeně se na Turbolenzu podívám.

Sotva obě sestry zjistí, že ve vyvolávací laboratoři nikdo není, táhnou mě skrze chodby Magjádra, co jim síly stačí. Jsou nervózní, jako by čekaly každou chvílí útok.

Záhy se tak ocitneme v nějakém kabinetu.

"Dámy, co to do vás vjelo?" malinko znejistím, když uvidím ledabyle ustlané lůžko. To už ale Turbolenza hlasitým "Há" otevírá další portál a Violenza mě zatahá za ruku. Pokračujeme.

Maddgothův had

Teprve za portálem vidím, jak se děvčata uklidní. Stále však mají na spěch a nepřestávají se ohlížet.

Po krátké diskusi, kterou ukončí Glomino významné poklepání na její kuši, se rozhodneme neriskovat případné další portály, terými se nelze hned vrátit a vydáme se prozkoumat prostor před hradem. Ano, někdo tu v podzemí skutečně postavil hrad.

Přemýšlím, jestli je to jakési další skryté pokračování Magjádra, ale brzy podle širokých a vysokých chodem pochopím, kde asi jsme. Brzy na to nás již vedu dlouhým stoupajícím tunelem vzhůru.

Vrbětin hvozd

"Hlavně si prosím dámy pamatujte," kladu jim na srdce, když ucítíme čerstvý vzduch čisté vody a lesa, "že Vrběna je mocná druidka..."
"... a má nebezpečnou číču...," doplní Glom.
"... kterou se nebojí použít," ztratím trochu nit, "Tedy... chci říci... jednejte s ní s respektem, i když se ukáže, že se na ní dlouhý pobyt v Kobkách možná... mírně podepsal. Chceme ji ostatně požádat o laskavost, aby nás skrze svoji věž pustila dále. Dostali bychom se tím k řece Sargauth a odtamtud je to na povrch už jen přes dvě patra..."

"Cilapi?" nadhodí Glom, když zamíříme najít přechod přes řeku, "Nechcu ti do teho moc kecat..."
"Tvé rady jsou... vítány... parťačko."
"Fajn... páč si myslím, že než potkáme Vrběnu, bylo by možná rozumnější, kdybyste se tady s rohatkou přestali držet za ruce..."

Pokoušíme se cestovat přes Magjádro, Maddgothův hrad a Vrbětin hvozd až k řece Sargauth:
Cilapi: 2D6+4 → 6(1 +1 + 4)#Cestovatelský tah
6-: Dorazil jsi bez komplikací do svého cíle.


Nakonec je to však zbytečné. Paní Vrběna není doma a její 'stromorník' je docela ochotný. Nechám u něj vzkaz, že jen co se postarám o bezpečí dvou uprchlic z drowího i jiného zajetí, vrátím se, abych s ní pohovořil.

Zcela nečekaně se tak bez komplikací dostaneme až k řece Sargauth, kde zamíříme do tábora Azrokovy legie.
Naposledy upravil(a) Cilapi Márameldon dne 11. 6. 2020, 12:45, celkem upraveno 1 x.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Hiro »

... vstupní hala a dál ...

Czuk a Ghek přicházejí z Torobiandova hřbitova...


V chodbě za vstupní halou je živo. Hobgoblini pobíhají sem a tam, někteří na sebe za běhu navlékají zbroj, jiní si čistí zbraň, pár jich hledá ponožky. Czuk a Ghek před sebou valí plný sud a příliš se jim nedaří zůstat nenápadní.

"Co tu vy dva robite?" štěkně na ně u odbočky kolem probíhající kapitán. "Jaktože se nemobilizujete?"
"Ééé... my neseme ocel do kovarny," začne Czuk a šťouchne nenápadně do Gheka loktem.
"...pro kovaře Hroska ju neseme...," dodá Ghek rychle a šlápne za sudem Czukovi na nohu.
"...pač ju chce on..." naváže Czuk.
"...pač mu to řekla Emberoza," zakončí Ghek.
"Zkazonos to povolil!" rychle ještě vyjekne Czuk, ale přísný kapitánův pohled ho zastaví v dalších nápadech.
"Mate štěsti, že se Zkazonosa nemužu zeptat, když je uneseny," procedí skrz zuby kapitán a Czuk a Ghek se na sebe překvapeně podívají. "Todle je posledni robota, co dělate pro Emberozu. Pak vas chcu vidět nastupene v prvni řadě, jinak si mňa nepřejte, pjeruni!"
"Provedeme!" zvolají oba hobgoblini unisono a opřou se ze všech sil do sudu.



... karbanické doupě ...

Probere mě prásknutí dveří a polohlasné pššštání přioplilých hobgoblinů.
"Sud je u Hroska," poví mi Czuk a šťouchne do mě nějakým klackem.
"Chcem zbytek peněz, hned," dodá Ghek. "Musime jit osvobodit Zkazonosa."
V místnosti to zašumí.
"Osvobodit?" zeptám se pln upřímného překvapení. "Flamp něco provedl?"
"Asi jo, ta věc zmizla taky. Ale ňaci dobrodruzi ho čapli a stahli o patro niž. A zeshora sem asi už razi vicevojvoda Jargot, aby přebral jeho misto a poslal Emberozu do kša. Teda pokud ňaky kapitan nenahradi Zkazonosa dřiv."
"Dobrá práce, hoši," odpovím a vtisknu jim do naražených dlaní slíbený obnos. Boo už čeká u dveří.

Vylezeme na chodbu a do nosu mě praští až nečekaný závan čistého vzduchu.
'Co to ten Cilapi vymňouk?' pomyslí mi Boo. 'Na unášení vůdců jsem tu přece já.'
'Nevím, kamaráde. Ale berme to z té dobré stránky - mobilizovaní hobgoblini nebudou překážet v dokončení Mechalastera ani v prohlídce Arkturiina kabinetu. Buďme rádi, že mají svou zábavu.'

S těmito myšlenkami vstoupíme do kovárny. Ohnivý kovář už má otevřený sud a nevěřícně hledí na chladnou tekutou ocel.

"Tak je to tady, Hrosku. Ká Óčka máš k dispozici a jestli bude vše fungovat tak, jak si myslím, je dokončení Mechalastera otázkou několika málo osobohodin."

PJ, předávám slovo. Jak dopadne experiment s Ká Óčkem a jak to ovlivní dostavbu Mechalastera?
Hiro a Boo
Deník postavy
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hiro,

když Hrosk vidí, co si mu přinesl, ihned se rozzáří. "POJĎME NA TO, CHCI VIDĚT, CO TO S TÍM KONSTRUKTEM UDĚLÁ." Otevře dveře na sever a zavolá na další obry: "POJĎE SE TAKÉ PODÍVAT. A PŘIVEĎTE OHNIVÉ BROUKY, AŤ ROZTOPÍ POŘÁDNĚ POD VÝHNÍ."

V tu chvíli se rozlétnou dveře. "Potřebujeme obra. Dobrodruzi unesli Zkazonose." Obři se chvíli dohadují, který z nich půjde hobgoblinům pomoc, pak se rozhodnout tahat železa místo slámek, nejkratší vyjde na obryni jménem Dralkana.

Když je Dralkana pryč, obři začnou rozpalovat tekutý kov, Hrosk vytáhne formy, které mezitím vyrobil podle KáÓčka na míru a za chvíli už je v místnosti vedro, které sálá z chladnoucích plátů, výztuh a chráničů. Některé ještě Hrosk upravuje - a když je pokládá na kovadliu a rozmachuje se svým obrovským kladivem, jeden by čekal že je rozdrtí na prach. On ale dokáže přesně dávkovat sílu do svých úderů.

Konstrukt získá na pevnosti i hrozivosti.

KáÓčko má odteď KZ:2

"VYNIKAJÍCÍ! SKVĚLÉ!" raduje se Hrosk, "S TÍMHLE MATERIÁLEM BUDE MECHALASTER DOSTAVENÝ COBY DUP. NEBUDOU TO SICE OSOBOHODINY, ALE URČITE TO BOUDOU SPÍŠ DNY, NEJVÝŠE TÝDEN, DVA. NIKOLIV DLOUHÉ MĚSÍCE. HNED SE VYDÁM ZA EMBERÓZOU, ABYCH JÍ TU NOVINU SDĚLIL ... A TAKÉ POSOUDIL, KTERÉ ČÁSTI MECHALASTERA PŘEDĚLÁME A KTERÉ VYROBÍME Z TÉTO SKVĚLÉ OCELI OD ZNOVA."

Co uděláš dál ty?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Hiro »

Chvíli se raduji z Hroskova nadšení, potom do mě Boo dloubne loktem a já kývnu, jakože souhlasím.

Vytratíme se i s Ká Óčkem z kovárny a vyrazíme do míst, kde by dle osvobozeného zřícího měla sídlit Arkturie.

PJ, bereme to na jih, kolem sochy Halastera a přes vstupní halu a seřadiště až ke dveřím s Arkturiiným symbolem. Dveře prohlédneme, pohledáme všechny potenciální obrazce a pak vlezeme dovnitř. Jak to tam vypadá?
Hiro a Boo
Deník postavy
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti