[HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

[HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Arkturiina zhouba
Obrázek

Mapa:
Obrázek
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Hiro »

"Zdravím opět, Alusiáre. Ta filakrerie je vskutku zajímavá věcička, nevíš náhodou, jak takovou věc pošramotit, co? A mimochodem, nezmínila se náhodou Arkturie, kde má tu zbraň hromadného ničení? Kdyby náhodou, víš."

Odložím si na stolek tornu a vytáhnu čajové propriety. Potom si vzpomenu, že jsem ještě nedostál všem společenským povinnostem a přejdu ke dveřím. Zaklepu, chvíli počkám a potom zvolna vstoupím dovnitř.

"Zdravím vás," oslovím tanečníky. "Nechci rušit, jen vedle se podává čaj, máte-li zájem. Jinak přeji příjemnou zábavu."

Zase zavřu, a stejně tak vstoupím ještě do druhých dveří.

PJ, co je za dveřmi na západ? Ptal jsem se na to dříve Alusiára, ale nedostal jsem odpověď.

Pokud tam není nic interaktivního, zahájím čajovou seanci Mezi výpravami.
Hiro a Boo
Deník postavy
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hiro,

Na dotaz na zbraň Alusiár odpoví:

"Ptát se mě na zbraň? Co je to za nápad,
nanejvýš tuším, že je kousíček na západ."

tanečníci pohlédnou směrem ke dveřím. "Čaj? Opravdu pít hezky LIDSKY čaj? Rádi se připojíme, to si nemůžeme nechat ujít. ... jen ... bude asi nutné, aby k tomu dál hrála hudba .... nebude to rušit?"


Když nahlídneš za západní dveře, uvidíš tam kostěnou ložnici, také zdobenou do černozlata, ale k tomu navíc s makabrózní výzdobou. Velké lůžko s nebesy, kostěný stůl, kostěná křesla, u západní zdi kostěný regál, v něm talíře a hrnečky z lebek různých tvarů a velikostí, kostěné příbory.

Kostěná ložnice
Kostěná ložnice

Na jižní stěně je portál s vytesaným obrázkem na překladu.

Obrázek na portálu
Obrázek na portálu
Gate_14_17.jpg (82.67 KiB) Zobrazeno 1457 x

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Hiro »

Dvojici z tanečního sálu vysvětlím, že hudba je naopak příjemným zpestřením a najdu po okolních komnatách více šálků. Rozmanitá společnost je příjemná a věřím, že nám chvíle společného času příjemně uteče.

Nechci vytvářet společenský tlak, takže vyprávím Alusiárovi o Podhůří, aby věděl, co ho kde čeká a kde naopak může najít on to, po čem momentálně touží. Dvojici tanečníků nezpovídám a nechávám je samotné přispět do rozhovoru čímkoliv co mají na srdci. Ká Ó je jako obvykle tichým společníkem, Boo komentuje všechno, ale krom mě to bohužel nikdo neocení.

Mou společnost pochopitelně zajímá, co jsem zač já a mí přátelé, ale z nějakého zvláštního důvodu se mě stále dokola vyptávají na mé povolání. Protože jim námořník, cestovatel ani mudrc nestačí, vytáhnu nakonec skleněnou Salmantovu hůlku a prohlásím se kouzelníkem. Boo si sice neodpustí ironický komentář, ale konečně jsou všichni spokojení a můžeme se přesunout k zajímavějším tématům rozhovorů.

Chvíli přijde řeč i na ty nejzajímavější zážitky z Podhůří, kde nezapomenu zmínit a Alusiárovi ještě jednou převyprávět mé setkání s Roztomilou, veselé příhody s Martou, napínavé hledání hrobky po boku Skelly, srdcebolný rozhovor s Xortou a epické dobrodružství nebohé kozy Méh. Co se ženského elementu týče, může se v těchto místech osvobozený rakšáza skutečně těšit na mnohé.


Když zábava dopluje k nejlepšímu, omluvím se na chvíli a přejdu s Booem i Ká Óčkem vedle. Když nebudu brát v potaz naše výškové rozdíly, které jsou momentálně decentní s ohledem na Boovo přetrvávající zvětšení, chytneme s Booem každý Ká Óčka z jedné strany za ruku a počkáme, co se na nás otevře.

PJ, aktivuje toto portál?
Hiro a Boo
Deník postavy
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od MarkyParky »

Hiro,

jak se všichni tři chytnete za ruce, portál se otevře a začne vás vtahovat do malé místnosti, ve které vidíte stát sochu Halastera Černopláště. Dívá se na portál a ukazováčkem míří přímo na vás.

Všechny ty proměny, kterými sis v poslední době prošel, rozhodně byly zajímavá zkušenost.

Hiro,

objevili jste portál do Hloubky. Necháte se vtáhnout?
Uživatelský avatar
Hiro
Příspěvky: 814
Registrován: 12. 2. 2019, 15:38

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Hiro »

Necháme.
Hiro a Boo
Deník postavy
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Cilapi s Glom přicházejí dlouhou cestou z Vrbětina hvozdu.

"To teda byla dobrodružná cest!" zvolá Glom, když nás portál vysype tam, odkud jsme odvedli rohaté sestry a Elixe.
"O čem to mluvíš? Vždyť se cestou nic zajímavého nestalo..." řeknu překvapeně.
"Právě. To je ten nejlepší druh dobrodružství!"

O chvilku později se zaposloucháme u širokých dveří do chodby, kde jsme naposledy viděli Hadešadah s Elricem a pak opatrně nahlédneme. Nikde nikdo.

Potichu se vydáme dál chodbou. Po levé ruce vidíme mezi dvěma sloupy s reliéfy očí rozlámané dveře. Vypadá to, jako by je rozbil kladivem nějaký obr.

Cilapi s Glom jsou u sestupu na Překážkovou dráhu. Cesty nahoru a dolů červy a portály - stejně jako zachraňování dam v nesnázích (a dostávání jich do nich) jsou cenné životní zkušenosti.
Cilapimu se zlepšila kondice (a konečně trošku přibral) - zvýšení vlastnosti na 11. úrovni +1 ODL - a konečně si zvykl nosit na zádech široký hraničářský meč společně s dlouhým lukem, takže je teď už hezky po hraničářsku VŽDY PŘIPRAVEN.


"Glom?" zeptám se při pohledu na rozbité dveře.
"Jop?"
"Kdy jsi mi chtěla říct, že falanze pomáhají obři?"
"Nejpozdějc těsně před tím, než by ses chystal udělat nějakou blbost."
"Hmm... takže Hadešadah s Elricem to opravdu zvládli do dalšího patra. A zdá se, že mají v patách falangu. Možná bychom měli..."
"Falanze pomáhají obři!" vyhrkne Glom.
"Oh... vážně?" ušklíbnu se, "Tak to je ale úplně nová situace. Tak to raději využijeme nepřítomnost větší části falangy a zkusíme se tu ještě trochu porozhlédnout..."
"To jako fakt?" vyvalí oči Glom.
"Ano. Hadešadah s Elricem mají totiž náskok a mezi námi a jimi je spousta hobgoblinů a možná i obrů. Zatím je tu klid, takže je zřejmě nezajali - nebo je alespoň nestihli přivléci zpět. Největší šanci jim pomoci tak máme, pokud jim zkusíme trochu nadběhnout..."
"Nadběhnout? Ty myslíš..."
"Správně," přikývnu, "Musíme myslet ve třech rozměrech. Zkusíme najít zkratku portálem a potkat se s nimi 'v protisměru'."
"Co když tu portál nebude?"
"Pořád to zdržení nebude tak velké a náskok, který mají stejně jinak nedoženeme. Za pokus to stojí."
"Tak pokud to tu chceš prošmejdit, dokud je většina hobgoblinů pryč... já jsem za!"

Nahlédneme do dveří po pravé ruce. Zdá se to být pokoj někoho významnějšího, kdo má ovšem svérázný vkus či ho zcela pohltila touha po uměleckém sebevyjádření.

"Glom!" okřiknu goblinku, která se sklání u truhlice strčené spolu s dalšími věcmi do jednoho rohu.
"Má to sebrat někdo jinej?"
"Dej alespoň pozor na pasti," povzdechnu si a rychle se rozhlédnu. Glom soustředěně pozoruje truhlu a pak ji opatrně očichá.

Cilapi: 2D6+2 → 9(6 +1 + 2)#Odhad situace
Co je tu jinačí, než vypadá?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

v nezajištěné truhle je docela velký poklad.

* několik měšců plných zlatých i stříbrných mincí (10-CENNOSTÍ)
* zlatá pepřenka (2-CENNOSTI, DROBNÁ)
* cínový svícen (STŘEDNÍ)
* rudá kápě na vzrostlou postavu (STŘEDNÍ)
* z korálu vybroušená silueta lodi na vlnách (4-CENNOSTI, STŘEDNÍ)
* zdobený trpasličí hřeben na vous (3-CENNOSTI, MALÝ)
* platinová koruna zdobená černými perlami (5-CENNOSTÍ, MALÝ)
* elfí helma vykládaná zlatem a ametysty (7-CENNOSTÍ, STŘEDNÍ)

Pak zaslechnete zvuky ze široké chodby. Blíží se. Vypadalo to, že patro je zcela bez hobgoblinů, ale není tomu tak.

Zůstalo tu ještě hobgobliní karbaníci a zašívači.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

S obavami pozoruji Glom. Nehýbe se. Zírá do truhly a vydává tichounké kuňkavé "u-u-u---". Že by nějaká magická past?

"Jsi v pořádku?" zeptám se s obavou v hlase.
"Asi se počůrám..." hlesne.
"Tedy... tyhle věci je lepší řešit za včas na místech s měkčí hlínou. Myslím, že bychom se mohli vrátit do těch jeskyní u vrtočerva, tedy pokud hobgoblini nenechali nějaké hlídky u vstupu - což bych čekal - ale jestli vážně potřebuješ..."
"Tak to zvládnu klidně támhle do kouta," zavrtí hlavou goblinka, "To bylo jen takový to... vobrazný vyjádření. Cilapi val voči na ten poklad! Sme bohatý, parťáku!"
Polknu.
"Esli mi teď řekneš, že si z toho nic nevememe, tak se neznám," varuje mě goblinka bez okolků, "A esli si nic nevodneseme, v životě ti to neodpustím!"
"Ale není to naše..."
Glom po mě hodí elfí helmu vykládanou zlatem a drahými kameny. "A tohle je snad hobgobliní?! Cilapi - haló, skřeti? Buď to nakradli nebo kvůli tomu vraždili při nájezdu. Skřeti jsou drancíři, zloději a křiváci - vím to podle sebe."
"Ale ty nejsi tak špatná..." namítnu tiše.
"Protože máš na mě divnej vliv. A nutíš mi chování, který nejni mýmu lidu vlastní...Vždyť ty mě vlastně utlačuješ!"
"Oh!"
"No jasný, jestli si nic nevezmu, pošlapeš tím tradice mého lidu!"
"To bych nechtěl..." řeknu zamyšleně, protože si prohlížím helmu. Je krásná. Elfí umělci, kteří ji vykládali, si dali záležet. Samozřejmě že je už mírně přehnaná - možná sloužila jako parádní uniforma nějaké čestné stráže či spíše nějakého elfího knížete, který co by leník odváděl hotovost svému pánu... A docela mi padne! Představím si Vrběnu, jak by se na mě asi dívala, kdybych před ní předstoupil v přilbě vykládané zlatem, v plášti ze sovodvěda a dvěma meči. Nejspíš by taky neměla daleko k tomu, aby se z toho po...
"Tak domluveno", přeruší mé myšlenky Glom, "Ty bereš helmu svýho lidu - ostatně jsi tu hlavně kvůli starým artefaktům, ne?"
"To ano, ale... spíš magickým, které by pomohly bránit moji domovinu."
"Taková přilba ti přičaruje klidně celou partičku žoldnéřů... za mě lepší než ten tvůj stromskej květináč..."
"Hmm, možná by se dalo říci, že si jen beru zpátky, co elfům patří..."
"To je řeč!" pochválí mě Glom, "A já teda vemu zasejc něco, co patří goblinům..."

Po chvíli přehrabování vytáhne platinovou korunku zdobenou perlami.
"To patří goblinům?"
"Teď už jo!"

Nadechnu se, abych něco odpověděl, když tu z chodby, kterou jsme přišli zaslechnu kroky. Naštěstí hobgoblini pochodují, i když nemusí.
"Vlez mi na záda, Glom!"
"Hele, ty sis taky něco vzal, a jak jsem řekla, mám právo tu drancovat, protože nemůžu těžit z tvýho elfounskýho privilegia a..."
"Glom!" šeptnu naléhavě, "Jde sem stráž!"
"Do háje s celou falangou, tadyk si nemůže slušnej goblin ani nakrást..."

O okamžik později už stojíme oba za tapisérií zobrazující jakousi křišťálovou jeskyni. Já mám na hlavě zlacenou přilbu a na ramenou Glom s platinovou korunkou na hlavě. Doufám, že magie vetkaná do mých elfích bot způsobí, že si nikdo nevšimne mých nohou, vykukujících zpod tapiserie. A taky, že to Glom s tím čůráním doopravdy nemyslela vážně...

Cilapi: 2D6+2+1 → 10(1 +6 + 2 + 1)#OBR(Hlavně nenápadně)
Získali jsme čas - náš čin bude odhalen nejdříve CHVÍLI poté, co jsme bezpečně pryč.
+Jako stín: Zůstali jsme neznámým pachatelem - nikdo nás nepoznal (neviděl) a stopy, které jsme zanechali, jsou neurčité a nemíří přímo k nám.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

otevřou se dveře.

"Kde su všici?"
"Ja myslel, že to je jen cvičny poplach. Kdo mohl tušiť, že kamsi pomaširuju?"
"Neni tu ani ten Zkazonosuv litajici polštař."

Dveře se zas zavřou a hobgoblini zmizí dál na sever.

... ale za CHVÍLI mu dojde, že viděl jak jste zapomněli zavřít truhlici a vrátí se. Co uděláte mezitím a kde budete tou dobou?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"To bylo, jak říkal jeden lidský hraničář - o kuní chlup..."
"Víš, Cilapi," upraví si Glom korunku, "Já myslím, že jsi tam přeslechl jedno písmenko..."

Opatrně se vrátíme do široké chodby. Kroky slyšíme od severu, vydáme se proto k jihu. Zaujmou mě další široké dveře. Vypadá to, že nad nimi cosi bývalo - znak či něco takového - ale někdo to zničil. Vandalové!

Přiložím své špičaté ucho na dveře a poslouchám. Slyším... harfu? Bohyně, to by mohlo znamenat elfy! Nebo taky víly, znejistím náhle. Od severu zaslechnu spěšné vracející se kroky. Ať jsou to klidně víly, hlavně že harfa určitě neznamená hobgobliny. A někdo, kdo poslouchá vážnou hudbu, nemůže být přece špatný člověk...

Rychle si vrátím svoji novou přilbu na hlavu - hlavně pro to, že nevím, kam teď s ní - a po slabém ťuknutí na dveře za ně s Glom rychle vklouzneme.

PJ? Co tam najdeme? (I když mám načteno, ber to prosím, jako bych plus mínus objevoval nový obsah - moc nevím, co bych tam bez hintu dělal a nechci zazdít potenciálně zajímavé setkání...)
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

vstoupíte do přepychově zařízeného budoáru, vyzdobeného v barvách černé a zlaté. Vyhřívají a osvětlují ho dvě železné nádoby, ve kterých hoří magických věčný oheň.

U východní stěny je několik sloupů, mezi kterými jsou rozvěšené hamaky upletené z jemných pavoučích vláken. Na jednom z divanů u jižní stěny napůl sedí, napůl leží pár lidí s šaty, vlasy a líčením v mnoha odstínech modré a věnují se vzájemným něžnostem.

Budoár
Budoár

Letmé dotyky, smích, dlouhé polibky, jemná pohlazení a vískání namodralých vlasů. K tomu jim hraje konstrukt v podobě oživené harfy velmi jemnou melodii.

Celou atmosféru ruší jen intenzivní pach špatně spáleného dřeva a ohořelé kůže, který proniká škvírami z malých dveří na severu.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Oh!" zkoprním, když spatřím mileneckou dvojici, "O-omlouvám se... nechtěli jsem rušit."
"Jasně, vůbec se nenechejte vyrušovat," zašklebí se Glom, "Jako bysme tu nebyli. Třeba se ještě něco přiu- hej!"
Drbnu do goblinky až se jí nová korunka málem sveze z hlavy. Sám si sundám pozlacenou přilbu.

"Jsem Cilapi Márameldon a... toto je Glom. Jsem dobrodruzi a hledáme zkratku do nižších pater. Nevěděli byste o nějaké? Můžeme vám na oplátku... hmm, nepotřebujete pomoci třeba s tím ohněm?"
Teď do mě zase dloubne Glom, ale je již pozdě. Vážně je to dost možná nebezpečná otázka. Ostatně oni o něm musí vědět. Možná doufají, že zanikne sám na nedostatek paliva a vzduchu. Nebo ho založili sami a teď se těší z toho, co způsobili?

Přimhouřím oči. Něco tu nesedí. Normálně bych byl nervózní ze samohrající harfy - v podmanivé hudbě bych tušil vílí kouzla povzbuzující k... nějakému druhu zábavy. Jenže konstrukt tu docela dává smysl.

Naopak barvy té dvojice jsou podezřelé. Modrá k okolní černé a zlaté nepasuje. To už sem víc zapadám já se svojí zlatou přilbou a Glom s černými perlami v korunce.
Ta dvojice mi sem prostě nesedí...

Cilapi: 2D6+2 → 7(1 +4 + 2)#INT(Odhad situace)
Co je tu jinačí, než vypadá?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

dvojice se na tebe podívá. "S ohněm? S jakým ohněm? Oheň je nezajímavý ... je takový ... nelidský. Nás zajímají lidské věci. Neznáš nějakou lidskou věc, kterou bychom mohli vyzkoušet?"

"Byl tady takový dobrácký barbar. Hiro. Naučil nás pít čaj. To bylo úžasné. Ale zavřel se - spolu s malým ďáblíkem a železným konstruktem v ložnici. Tak teď čekáme, až nám ji uvolní, ještě z ní nevylezl."

"Hihihi, čekáme, až nám ji uvolní, hihihi, abychom vyzkoušeli, co dělají v ložnici lidé," usměje se modrá dívka a chytí při tom modrého chlapce za ruku.

Přísahal bys, že při tom smíchu jsi zahléd řadu zubů, které spíš patří nějakému ještěrovi, než ženě. A ty oči ... tolik se podobají očím zeleného draka Teluraie ..., jen jsou úplně modré.

Nejsou to lidé, jsou to modří draci zakletí do lidských podob.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Když mi dojde, že se bavím s draky, polknu. Pak opatrně schovám pozlacenou helmu za záda.

"Nějakou lidskou věc?" snažím se rychle stáhnout jejich pozornost bezpečným směrem, "Zkoušeli jste tanec?"
"Ano," přikývne dívka, "Velice zajímavé."
"Ach, škoda, že jsem to propásl," přiznám upřímně, "Tak co takhle poezii, případně zpěv? Ono by se vůbec hodilo složit tvojí... hmm paní... nějaký sonet či něco na ten způsob, než spolu poprvé... jaksi... chápete. Někdo by to možná nazval staromódní či přehnané..."
"...nebo na palici," napoví Glom.
"...ale namlouvání k této lidské činnosti patří a... prohlubuje ji."

Draci v lidských tělech si vymění modrý pohled.

"Jestli dovolíte, já bych zatím zkusil zjistit, zda ten dobrácký barbar nepotřebuje s něčím pomoci. Chvíli jsme spolu putovali..."

Zaklepu na řečené dveře a když zůstanou tiché, opatrně vstoupím.

Při pohledu na portál mi dojde, kam zřejmě Hiro zmizel. Sbalím zlatou přilbu - a Glom korunku - do batohu a vrátím se za dvojicí milenců. Samozřejmě nejdřív zaklepu!

"Ehm, nerad znovu ruším, ale asi tuším, kam Hiro zmizel. Odešel skrze portál. Rád bych se vydal za ním, ale zřejmě potřebuji vytvořit trojici. Ehm, myslíte, že by se jeden z vás uvolil, a postavil se se mnou před portál a na chvíli se se mnou vzal za ruku? Hned jak se portál otevře, bude sice třeba odstoupit, jinak hrozí, že vás pohltí spolu s námi, ale není se doopravdy čeho bát. Ehm, prosím?"
"Hned potom se můžete dát do toho vašeho... veršování," mrkne spiklenecky Glom.

PJ? Pokud se nic nepokazí a draci budou svolní, nechali bychom se vcucnout do Hloubky.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 14. patro - Arkturiina zhouba

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

modří draci se na sebe zmateně dívají a pak dívka přistoupí blíž. "Ale jistě, co se může pokazit, že?" a vezme vás oba za ruce.

Portál se otevře a začne vás vtahovat. A s ní. Jenže ona, místo toho, aby uskočila, začne volat na svého partnera: "Nystalancre, pojď ke mně, drahý, podíváme se za portál spolu ..." a natáhne k němu ruku.

On natáhne ruku k ní, ale než se jejich dlaně potkají, ohlédne se za hrající harfou a vykřikne, ".... ale bez hudby ...?"

Cilapi,

uděláš s tím něco?
* natáhneš ruku a strhneš chlapce s vámi, aby je portál nerozdělil?
* nebo naopak odstrčíš dívku pryč z magického pole?
Nemusíš na nic házet, ale rozhodni se, zda a co ty nebo Glom uděláte. Protože když neuděláte nic, jí to vtáhne a on tu zůstane.
Postup Kobkami: Obrázek
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti