[HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

[HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Trobriandův hřbitov
Obrázek

Mapa:
Obrázek
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Elricu,

jak tak hledíš na tu hromadu, všimneš si, že světlo v ní se všelijak přeskupuje a hýbe - a co víc, když to dělá, má u toho lidské obrysy. Tedy, spíš dětské obrysy.

A pak na tebe z ničeho nic vykoukne dětská tvář a zeširoka se usměje.

Obrázek

Je zajímavé sledovat lávové děti, jak se dokáží pohybovat přímo skrze kov. Kdyby ses s nimi setkal jindy v jiné situaci, třeba na jiném patře, určitě bys to dokázal využít.

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

.... u Šokošlapa ....

Cilapi,

Šokošlap se řítím přímo na vás ... a protože u toho obchází výstupek skalní stěny po vaší pravici, vlastně vám zatarasuje cestu.

Violenza tě za ruku táhne pryč ... což ale v tuhle chvíli znamená jen jednu jedinou cestu - proběhnout v těsné blízkosti kolem obrovských drtících nohou. Jenže jak tě táhne, couvá pozadu, dívá se na tebe a vůbec nevidí, že směřuje pod jednu z nohou.

Mají SZ:4/PRŮRAZ+DLOUHÉ/DOTYK

Ohlédneš se. Na Turbolenzu míří rameno, po kterém přebíhají blesky. Ona okamžitě kontruje zaklínadlem v podobě ochranného pole - ale dělá základní školáckou chybu, protože proti bleskům ochranné pole nepomáhá, to slouží proti fyzickým úderům.

Dávají KO/HOD+DOSTŘEL

Můžeš se vytrhnout Violenze a vykrýt Turbolenzu svým magickým zrcadlem.
Můžeš strhnout Violenzu stranou, aby ji Šokošlap nezasáhl.

Ale nedokážeš udělat oboje naráz. A Glom sice může nějak pomoct, ale nemá ani magické zrcadlo, ani není dost blízko k Violenze, na to, aby ji strhla - zkrátka dokáže cokoliv, ale ne právě tyhle dva druhy pomoci.

Co uděláte?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Violenzo pozor!" vykřiknu a rozeběhnu se, abych ji srazil stranou.

Cilapi:2D6+2 → 11(3 +6 + 2)#OBR(Navzdory megahnátám)
10+: Plný úspěch.


"Ííi-uh!" udělá Violenza, když ji naberu ramenem v pase a běžím s ní dál. Mám co dělat, abych nezavrávoral, ale jako hraničář jsem už tahal na ramenou srnčí, tohle je podobné - i když srnčí u toho zpravidla už nekope.

"Ááá," zavřískne pro změnu Turbulenza a po zásahu bleskem. Mám na okamžik pocit, jako by jí vzplály vlasy, ale naštěstí je to jen výboj divoké magie, který mezi jejími rohy vyčaruje Eliášům oheň. Hned na to se thieflice zhroutí k zemi.

Shodím Violenzu z ramene a ona klopýtne pár kroků zpět za ústí chodby - pryč od železného monstra. Otočím se, chytím bezvládnou Turbulenzu za ruku a táhnu ji do bezpečí.

"Já ti dám šlapat mi po parťákovi, ty opancéřovanej neřáde!" vřeští Glom z relativního bezpečí na jihu a vypálí šipku ze své kuše. Jako správný goblin míří na anténku.

Cilapi:2D6+2 → 8(1 +5 + 2)#OBR(Zákeřnost)
Záměr: Poškodit anténku (ideálně tak, aby alespoň na okamžik nemohl šokošlap šokovat).
SZ2+Průraz


Ani se neohlížím a snažím se dostat všechny do relativního bezpečí.

Stahujeme se na západ.

PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Hadešadah »

Než stihnu doříct větu, tak se ještě víc naježí a začnou pálit. Sakra, jsou snad ještě víc přecitlivělí než Cilapi. Pár šipek můj kroužek zastaví, ale víc nezvládne, naštěstí se už blíží červ. Strhnu Árona i sebe na zem, až pak bude projíždět červ, tak se na něj skulíme jak sudy. Teda sudy, které se umí držet kovových výčnělků a nežuchnou někam pod něj.

Navzdory naježeným robůtkům: Sadah:2D6+2 → 6(3 +1 + 2)


Magický štít: Sadah:2D6 → 8(3 +5)
pole po útoku zaniklo
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

špiky kvadronů začnou bubnovat do tvého ochranného pole. Zprvu odskakují a odráží se, ale po chvíli vidíš, jak se spíš jen zpomalují a začínají cinkat o tvou neviditelnou kazajku. S obavami sleduješ vrtočerva, jak se dlouhým obloukem vrací. Několik šipek už ti dalo docela ránu, jako kdybys dostala herdu do břicha a hlavně, jejich tlak tě tlačí nazad.

"Dál už to: nejde!" kuňkne za tebou Áron, který se doposud držel za tebou a teď už je pomalu vytlačován do volného prostoru.

Konečně se vrtočerv s duněním přibližuje, ty hledíš chvíli na něj, chvíli na dotírající kvadrony a také na blížící se kovové škorpióny.

A pak, téměř přesně v okamžiku, kdy je ten nejlepší okamžik na seskočení, pole povolí a jedna šipka tě trefí přímo do hrudi. Projde zbrojí i tvým tělem, vlastně to ani moc nezabolí, spíš jen štípne, ale cítíš, jak ti zkolabuje levá plíce a zárověň tě energie nárazu vrhne na zad přímo na vrtočerva.

+2Z(kuše) -3Z(magický štít) +1Z(průraz) +1Z(volba PJ) => LZ, ale bylo to od HROMADY, takže KO

Bezvládně padáš dozadu na vrtočerva, ale v tom neštěstí máš dost štěstí, že se to do jeho kovových šupin zasekne noha a místo toho, abys sklouzla po jeho těle, tak v něm zůstaneš viset.

Vrtočerv se řítí dál tunelem, tobě se před očima míhá hnědá stěna a lapáš po dechu, co ti jen dovolí druhá plíce. Nejsi schopná se hnout a jen čekáš, kdy přijde nějaký kámen nebo hrbol, po kterém se ti noha uvolní a vrtočerv tě rozmázne o stěnu.

Náhle tě něco popadne a vytáhne nahoru. Strašlivě to zabolí, ale zatneš zuby a uvidíš Árona, jak tě s odhodlaným výrazem ve tváři vytahuje nahoru. Sám se při tom vůbec nedrží, prostě jen balancuje na vrcholu červa řítícího se příkopy. Konečně tě vytáhne usadí tak, že jsi zaklíněná mezi několika dalšími kovovými šupinami a sesune se k tobě.

Vypadá úplně vyčerpaně, ale odhodlaný výraz z jeho tváře nevymizel.

"Prvně jsem přemýšlel ke kterému bo:ho:vi se mo:dlit aby ti po:mo:hl. Ale pak jsem si vzpo:mněl, co:s mě učila, a řekl jsem si: 'NASRAT!' Když si nepo:můžem sami, tak nám stejně žádný bůh nepo:může. A když si po:můžem sami, tak bo:hy k ničemu nepo:třebujem. Ko:ukám, že tě to: pěkně zřídilo:. Tak mi řekni, který do: tebe mám nacpat lektvar, nebo: jak ho: mám namíchat, aby ses dala do:hro:mady, pro:to:že do:stat tě sem mě to:tálně o:dro:vnalo: a na to: do:stávat tu tvo:jí váhu do:lů o:pravdu už nemám sil."

Jsi VYŘAZENÁ, na hřbetě červa s Áronem. Řítíte se tunely a jste tak zaklínění, že vás červ nikde nevysype. Jsi schopná možná tak ukazovat prsty a chrčet nějaké jednoduché instrukce. Ale Áron má teď silnou chvilku a je tvýma rukama, očima, vším ... a může ti podat, nebo dokonce i vyrobit lektvar, který tě dá dohromady.

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Elric »

... v kovárně ...

Hmm. Lávové děti umí procházet kovem? Dobré vědět. Teď jen jak by se to dalo doopravdy využít...
Z úvah mě ale vytrhne burácení vrtočerva, jak se vrací ve své nikdy nekončící pouti. Rozběhnu se zpátky k příkopu a červa vyhlížím. Je na něm Šadah a Áron! A nevypadá to, že by se chystali seskočit, takže se rozběhnu a pokusím se skočit na červa tak, abych přistál k těm dvěma co nejblíž...

JÍZDRA NA ČERVOVI: EIric:2D6-1 → 4(4 +1 - 1)#OBR
- zase někde zbuchnu do příkopu...jak jinak...

PJ? Šadah? Áron?
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Elricu,

zachytneš se na vrtočerva a opět se držíš jen tak tak. Míří kamsi mnohem hlouběji.

Elricu, z vrtočerva zbuchneš v Arkturiině zhoubě, kde se i dozvíš, kde přesně.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Hadešadah »

Ukážu Áronovi palec nahoru. Chtěla bych mu říct, že mám z něj velkou radost, ale nějak mi mluvení nejde. Padne mi zrak na šipku, která mi trčí z hrudi, tak tím se to vysvětluje.

"Nemám lektvar" zachrčím. No, snad by mohl z těch zbytků, co mi zůstali v truhle aspoň zbastlit aspoň něco, co posiluje tělo a zastavuje krvácení a pak tu šipku vytáhnout.

Ukážu mu, ať otevře truhlu. Vzpomínám, co tam v ní ještě mám užitečného. Ploštěnky by mohli pomoct s hojením. "Červi" zakašlu. Áron ukáže obsah asi tři různých pytlíků se sušenými červy. Kývnu u toho s ploštěnkama. "Bylinky" Zase kývnu u těch správných. "voda ..... kořalka"

Vypiju tekutinu a sežvýkám kousky.

Léčivo: Sadah:2D6 → 3(2 +1)
1. pomoc za cenu jizvy (ODL -1 ... ono ani takový kroll toho s nevalně ošetřeným pneumotoraxem moc nevydrží)


No, trochu je mi líp, ale žádná sláva. "Teď to vytáhni. Ne, počkej až bude rovinka."

"Kdyby se ... mi udělalo šoufl ... krev necháš odtíkat ... až odtíkat přestane, zaplácneš ránu mastí a hadrem."

"Mimochodem - jsi fakt frajer!"

"Kdybych vykrvácela, vem si z mých věcí ...."

Bolest na hrudi mě umlčí, asi je tu ta rovinka.

PJ, co Áron a kde se budeme nacházet, až budu zase jako jen napůl leklá rybička?
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

když začneš přicházet konečně k sobě a začnínáš lépe vnímat své okolí, řítíte se stále korytem sem a tam. Cítíš, že máš dost sil, na to, aby ses alespoň uvolnila z červa a svezla se někam stranou, ale nechceš skončit v jeho korytu, protože to by tě při příštím průjezdu rozemlel.

Tak čekáš a čekáš, až zjistíš, že se řítíte se kamsi dál, do podzemí, do Arkturiiny zhouby.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

.... na východě od Simulakruxu ....

Cilapi,

když se protáhnete průchodem od Šokošlapa, stroj se zastaví. Naposledy vyšlehne bleskem z pokřivené antény a zasáhne stěnu nad vámi. Úzkým prostorem se ale neprotáhne a když mu zmizíte z dohledu, odpochoduje zpět na své místo.

Konečně dostaneš obě rohaté sestry do bezpečí a když máš čas se rozhlédnout uvidíš majestátní stroj rozestavěný na ostrůvku uprostřed vrtočervích příkopů. Zahlédneš vrtočerva na vzdálené straně jeskyně a na jeho zádech Hadešadah a Árona, vmžiku ti ale zmizí z očí.

Východní část jeskyně se Simulakruxem
Východní část jeskyně se Simulakruxem

"To bylo hustý," okomentuje nedávné události Violenza, "a támhle to vypadá ještě hustějš," ukazuje na Simulakrux. "Půjdem to taky prozkoumat? Tohle je mnohem zajímavější a zábavnější, než ta příšerná výuka v Magjádru." Turbolenza leží bezvládně vedle v místě, kde jsi ji položil. Glom se na tebe tázavě podívá a poklepe si na čelo.

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Bylo to vpravdě šokující vyústění," poznamenám kousavě a dá mi práci při tom neobrátit oči v sloup. "To se ani trochu nebojíš o sestru?"
"Dejchá, ne?" pokrčí rameny Violenza, "Není to první blesk, kterej jsme schytaly. Polož ji tělo na bok, podepři rukou a nejlíp ji něčím přikrej - časem se probere. Goblinka ji může hlídat a my dva bysme zatím mohli..."
"Nepřipadá v úvahu," zavrtím hlavou, "Ošetřím ji a pak zkusíme dohnat Hadešadah."
"Tu krollku?"zamrká překvapeně Violenza, "Ale... proč?"
"Vydala se ze vší své zásoby magických surovin, aby pomohla těm, které jsem z drowího vězení 'nevykoupil'. Bylo to od ní nesmírně šlechetné. Ještě jsem jí za to ani nepoděkoval, ale hlavně je teď s prázdnou truhlou o něco zranitelnější...."
"Zranitelnější? Krollka? Ta se o sebe postará," mávne rohatá dívka rukou a pak si začne obtáčet kolem prstu pramen vlasů, "Poslyš... pojď se se mnou vážně radši podívat, co se to táhlem staví a blýská... Mohlo by to být docela vzrušující, víš?"

Nejspíš má Violenza pravdu, že se o sebe Hadašedah dokáže postarat sama, pomyslím si, ale vzrušení jsem měl s šokošlapem až až. Zavrtím proto znovu hlavou a raději se soustředím na hojivou sílu, kterou nechám proudit do těla její sestry. Sedím na patách a její hlavu mám položenu v klíně, dlaň mé pravé ruky spočívá na jejím čele.

Cilapi:2D6+2 → 5(2 +1 + 2)#2MAGy(Uzdrav zranění)
6-: Kouzlo stačilo jen na první PRVNÍ POMOC za cenu JIZVY. Zranění nevyléčila a ještě pacientovi zatížila organismus, takže je UNAVENÝ.


Turbolenza otevře oči. "Moje hlava," zasténá. Dám jí napít a pak jí opatrně ji pomohu na nohy. Zavrávorá a tak tak se na nich udrží. Nechám ji se o mě opřít, ale z nějakého důvodu mě rychle vystřídá její sestra. Asi abych je mohl případně bránit nebo tak něco...

Rozhlédnu se kudy dál. V tomhle stavu na ocelového červa nemůže.

Ta podivná stavba uprostřed vypadá hlídána dalšími konstrukty. Připomínají mi Halastrona, kterého jsem potkal v Tajemných komnatách u soch lámající prokletí živého kamene. Tihle ale nejspíš nebudou tak sdílní jako on.

Vydáme se pomalým krokem kolem vrtočervova příkopu na západ. Na severu je jakási hromada kovového šrotu. Bude jistě také prolezlá rzivými netvory, machanickým hmyzem nebo jinými nepříjemnostmi. Pokračujeme proto dál.

Turbulenza ukáže na průchod ve skále.
"Jdeme dál od toho rachocení," řekne naléhavým tónem, "Jinak se mi rozskočí hlava. Bolí mě hůř, než když jsme se ségrou jako děcka zkoušely 'berany, berany, duc' se sousedovic kozou..."

Nakonec skončíme u jakésy stavby z navršených hromad železných dílů a dalšího šrotu. Vchod dál kryje mříž a zámek s vykovaným obličejem nějakého gnóma.
"To nám tak ještě scházelo," povzdychne si Glom, "Gnómové jsou něco jako goblini, akorát chytřejší. Toho nevochčijem."
"Tohle slovíčko mě Hadešadah ještě nenaučila," odpovím, "Ale protože ho neznám, bude to asi něco neslušného... Ty konstrukty musí někdo udržovat v chodu - pokud je nesestavil tak, aby se udržovali vzájemně, ale to by bylo šílenství i na poměry těchto Kobek - tudíž skutečně bude inteligentní, jak jsi správně podotkla. A s někým takovým se jistě domluvíme..."
Zařinčím jílcem na kovové mříže.
"Haló, je někdo doma?! Nechtěl byste si poslechnout pár slov o milosti Měsíční paní?"

PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

musíš bušit opravdu dlouhou chvíli, než se mezi šrotem objeví gnom, následovaný štítovým strážcem.

"Ale ale, copak hoří? Nemělo by, všechno tady je buďto kámen, nebo železo a ty jsou, jak je známo, nehořlavé. Tak povězte, proč mě rušíte od práce?"

Vchod do Zoxovy pevnosti
Vchod do Zoxovy pevnosti

Dojde ke mříži, zatím ji neodmyká a rozhlíží se, zejména se snaží dohlédnout za vás. "Než vás pustím dovnitř, nějaké hobgobliny s sebou náhodou nemáte? Jen pro jistotu ..."

Co uděláte?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Cože? Ne... Tady jsou někde hobgoblini?" ohlédnu se pro jistotu za sebe.
S hobgobliny od Azrokovy legie jsem vycházel překvapivě dobře, uvážíme-li, že jsem elf a oni... ne. Nicméně to zde platit nemusí. Hobgoblini jsou přeci jen pořád střeti a ti jsou vzájemnými půtkami proslulí. Navíc mi Azrok o zdejších hobgoblinech nic neřekl, takže buď nečekal, že dojdu tak hluboko - což jednoho zamrzí - nebo o nich prostě nic neví. Má intuice mi naznačuje ještě třetí možnost, ale nemám teď čas o tom přemýšlet.

"Vážně nás pustíš dovnitř, pane? To je od tebe velice laskavé," pokračuji, zatímco si gnóma prohlížím, "Měsíční paní ti tvoji dobrotu jistě oplatí, jsme skutečně v jisté nouzi. Abys rozuměl..."
"Bohyně jeho," vmísí se do mé řeči Glom, "Ty než se vymáčkneš, tak támhle pan domácí vystojí na tý svý železný podlaze ďůlek. Neslyšel jsi, že ho rušíme vod práce? A to nejni dobře, páč ta jak známo osvobozuje. A taky by pak na nás mohlo něco zbýt..."

Goblinka se zezadu opře do obou děvčat a natlačí je přede mne.

"Jak vidíš, dobrej pane, sme z víc jak poloviny dámy v nouzi, kerý prchaj vod hnusnech temňáckej votrokářů," začne ze sebe chrlit Glom a zároveň zezadu děvčaty tak jako natřásá, " Dybys byl tý dobroty a nechal nás - a hlavně teda tyhlecty rohatý kopretiny - někde v bezpečí hlavu složit, aby si mohly v klidu vodpočinout a nabrat sílu na další putování. Jen si představ, co všecko vošklivýho by s něma mohli natropit ti zatracení hobgoblini, kdyby na ně chudinky vysílený někde tady natrefili... A ještě kdyby se u tebe našlo něco do žaludku, to bys byl teprve pravej zachránce - hlavně teda pro mě - určitě by ti pak byly za tvoji pomoc náležitě vděčné..."

Rohaté dívky si vymění pohledy a vrhnou na gnóma nejistý úsměv, který naznačuje, že to s vděčností rozhodně nebudou přehánět.

Glom, vědoma si toho jaký nespolupracující materiál má pod rukama, se rozhodne mírně upravit strategii.

"Mohly by ti třeba pomoct s tou tvojí prácičkou? Beztak seš nějakej alchymista, hodinář nebo bankéř, jako všichni gnomové, viď že jo? A tyhle holky maj univerzální vzdělání, študýrovaly v samotným Magjádru. Móc šikovný a nadaný sou, fakt že jo. Aj dyby to třeba bylo na ně až moc vodborný, můžou ti pomoct srovnat nějaký věci, katalogýzovat - to sem jednu viděla i já v takovým jako registračním středisku - poklidit dílnu, nachystat vobčerstvení - na to su zasejc machr já... A to všechno jen za trochu toho místa k přespání a nějaký tý stravy - a samozřejmě, za to, že se budou moct hřát ve světle tvé geniality... mistře."

Rohaté setry nejistě pohlédnou dolů na Glom. Mluvila tak rychle, že jim tak úplně nedošlo, co se vlastně děje. Goblinka vrhne na gnóma široký úsměv a dodá:
"Tak co řikaj, nejsou přece mešuge, ne? Nakonec by z toho mohl bejt docela dobrej kšeft!"

Glom:2D6+2 → 6(2 +2 + 2)#CHA(Něco za něco)
Glom nabízí, že děvčata u gnóma nějakou dobu zůstanou a pomohou mu s projektem či budou dělat pomocné odborné práce či alespoň poklízet a vařit kafe - prostě takovou obdobu doktorandského studia.
Za to chce, aby byly v přiměřeném bezpečí, měly co jíst a kde spát. Až si odpočinou, mohou se pak vydat dál (ideálně s námi).
Potíže!
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

obě tieflice se zmateně koukají jedna na druhou a snaží se pochopit, co ze sebe ta Glom vlastně chrlí. A pak jim to nějak docvakne:
"Jako že bysme mohly dělat magické experimenty s tou krutopřísnou aparaturou támhle?" máchnou směrem k Simulakruxu...

Gnómovi se ve tváři objeví výraz naprostého zděšení. "To, to, to ..... to teda v žádném případě! To snad radši ..." a při tom zakroutí kovovým prstenem na své ruce. Po prstenu přeběhne se zapraskáním několik magických výbojů.

Pokusí se Cilapi situaci nějak vyžehlit?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Neunáhlujte se, mistře, prosím!" nemám daleko k tomu, abych vypískl, "Slečny jistě jen chtěly dát najevo, že je vaše práce fascinuje a touží se stát vašimi asistentkami kvůli vědeckému zájmu, nikoli z pouhé nouze, která nás především nahnala k vašim dveřím. Jistě budou rozumné a při případné spolupráci s vámi se budou přesně řídit vašimi pokyny.
Ostatně... už vědí, jaké následky může mít pokoušení vašich vynálezů..."

Cilapi:2D6+1 → 6(4 +1 + 1)#CHA(Pomoc)
Potíže! (Už zase :-) )
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů