[HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

[HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Trobriandův hřbitov
Obrázek

Mapa:
Obrázek
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

... u železných vos a rzivých netvorů ...

"Jejda, obří vosy!" vypískne jedna z thieflic jménem Violenza a vykoleduje si za to od Glom podezřívavý pohled. Podle jejího názoru žádná dívka, která už není dítě, neřekne 'jejda' vysokým hlasem, aniž by tím něco sledovala.
"A k tomu kovové," doplní její sestra - Turbulenza.
Postavím se před obě thieflice.
"Dobrá," řeknu, "Zkusím je střelbou zahnat trochu dál. Možná i poškodit. Přeběhněte zatím do té chodby vlevo. To je zhruba směr, kterým uháněl červ, takže by to mělo vést někam dál... Glom, dohlédni na ně, prosím."
"Jasně... parťáku," zaculí se Glom, "Tak holky, na tři. Tři!"

Cilapi:2D6+2 → 5(1 +2 + 2)#OBR(Zákeřnost)
Potíže!
Záměr: Odehnat střelbou vosy, aby mohly ostatní (a pak já), proběhnout na západ.


PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

.... o nějakou tu chvíli později, ať už vrtočerv vyložil Saagu kdekoliv ....

Elricu, Hadešadah,

tentokrát to trvalo trochu déle, než se vrtočerv objevil, ale o to rychleji se pak spustil tunelem zpátky.

Řítil se tak rychle, že když jste dorazili do obrovského dómu s monstrózní rozestavěnou konstrukcí uprostřed, vrtočerv nevybral zatáčku, štrejchnul stěnu tunelu a celý se otřásl.

Hadešadah a Árona náraz vymrštil dopředu na ostrůvek s oním přístrojem.

Elric měl trochu víc smůly a náraz ho shodil doprostřed křižovatky vrtočervích prohlubní.

Vrtočerv pokračuje dál na západ a začíná opisovat okruh kolem ostrůvku, bude to jen pár okamžiků, než se přiřítí k Elricovi od severu.

Simulakrux
Simulakrux
,


Letmým pohledem konstrukce připomíná nedokončenou kruhovou bránu. Její střed je ozářen neustávajícími výboji blesků, většina z nich přichází od kovových konstruktů, připomínajících štíry, kteří po ní všude lezou. Ve svých mohutných klepetech přidružují různé mechanické kusy, které takto na stavbu přidělávají. Při tom jim asistuje tucet poletujích krychlových kvadronů. Mechaničtí pomocníci ale zjevně slouží i jako stráž, protože na svých konstrukcích mají místo obvyklých luků přimontovány kuše.

Jakmile dopadnete na ostrůvek, všichni konstrukti naráz přeruší, co měli zrovna rozděláno, natahují kuše, naježují své ocasy metající blesky a otočí se k Hadešadah a Áronovi.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Elric »

Zakrolleně! Hrabu se na nohy s vědomím, že opravdu nemám moc času, než červ obkrouží ostrůvek s tou divnou konstrukcí a převálcuje mně ve scé pouti ze severu na jih. Takže jakmile jsem toho schopný, utíkám přímo za červem, abych se dostal za dráhu, kudy si to jistě o chvilku později přifrčí ze severu. Doufám, že nebude ostrůvek obkružovat víckrát, jinak jsem v pytli...ale musím se pokusit co nejrychleji dostat k Šadah.

Stěny jsou obroušené skoro do hladka, hodně strmé a okraje se zvedají vysoko. Tam se nedá jen tak vytáhnout. Rozběhnu se proto vší silou do jedné strany a jakmile už cítím, že se výš nedostanu, obrátím se a běžím z prudkého svahu rovnou na druhou stranu, kde se tak dostanu o chloupek výš....a zase se otočím a sprintuju vší silou na druhou stranu. Takhle bych měl nabrat dost energie, abych se jednou dostal dost vysoko, kde bych se mohl zachytit rukama z okraj a vytáhnout se nahoru...

NAVZDORY PRUDKÉMU SVAHU: EIric:2D6+3 → 9(1 +5 + 3)#SIL
- PJ?
Naposledy upravil(a) Elric dne 28. 5. 2020, 11:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

... u železných vos a rzivých netvorů ...

Cilapi,

tvé šípy začaly narážet do pancíře vos.

Cilapi>Vosy: +3Z(dlouhý luk) -1Z(kovové) => TZ a Cilapi používá SALV, beru KO, TZ, TZ, TZ, LZ

První vosu jsi zasáhl, prostřelil jí hlavohruď a srazil ji na zem. Další změnily režim a začaly se pohybovat nepředvídatelné. Střelba se zpomalila, musíš si dávat záležet, abys tvé zásahy prorazily a přesto ti jedna unikla.

Tieflice ale změna jejich chování i svistot šípů kolem uší zmátl.

"To nedáme," vykřikne jedna, když jí nahodilý pohyb vosy zahradí cestu na západ.
"Vezmeme to radši na sever," ukáže druhá na prostor, který se před nimi otevřel.

Rezavé hromady
Rezavé hromady

Kam poběží Glom? Za nimi, vrátí se k tobě, nebo to přeci jen zvládne na západ, protože je menší?

Pak zaslechneš nadšené výkřiky obou rohatých sester.

"To je hustý..."
"A obrovský..."
"Píše se na tom ŠOKOŠLAP...."
"Jdem to prozkoumat, ...."
"Elfe, goblinko, to musíte vidět, pojďte sem honem ...."
"Navíc je tu bezpečno, sem ty vosy nelezou...."


Co uděláš?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Saaga
Příspěvky: 354
Registrován: 10. 1. 2020, 16:32

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Saaga »

... Tábor falangy ...

Připravené hobgobliny zahlédnu na zlomek okamžiku. Jsou tam, kde je čekám. V pořádku.

Visím na levém boku konstruktu, prsty se držím drobných výstupků, většina váhy je na nohách zakleslých ve spárách. Před námi je táhlá zatáčka táborem. Červ je rychlý, odstředivá síla ho natlačí pravým bokem na stěnu příkopu. Na mé straně vznikne úzký prostor. Jen na chvíli, jen hodně úzký, ale bude stačit.

Očima se potkám s jedním z hobgoblinů, přehmátnu ruce a svezu se dolů. Přitisknu se na masu kovu a přivřu oči. Ve vlasech cítím létající hlínu a kamení. Nademnou se mihne ohnivý projektil. Čekám na tmavý tunel, připravená vylézt zpátky.

Cesta ven: Hiro:2D6+2 → 8(3 +3 + 2)#OBR
- Zmizíš, ale odneseš si něco, co jsi nechtěl, určí PJ
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saago,

Červ té odnese do Arkturiiny zhouby. Byla to krátká, ale intenzivní zkušenost.

Co si s sebou odneseš, se dozvíš až tam.

Je ale jisté, že odamtud už se vrtočerv vrátil bez tebe a pak vyzvednul Elrica a Hadešadah, čímž jsme se v tomto vlákně syncli.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

... u železných vos a rzivých netvorů ...

"Na nic nesahejte!" zakřičím za studentkami magie, "Počkejte s tím na mě!"

Tasím meč a vystartuji. Při pohledu na vosí žihadlo se však zarazím. Ještě aby ho tak nějaký šílený alchymista vybavil nějakým ošklivým jedem. V duchu si udělám poznámku, že sem musím přivést Hadešadah, a pak začnu před jedinou téměř nepoškozenou vosou taneček ze strany na stranu. Ostatní se trochu stáhly bránit svými mechanickými těly své hromady, ale tahle jedna na mě stále výhružně doráží.
Oháním se po ní mečem, cupitám ze strany na stranu a ve vhodný okamžik si s ní zkusím vyměnit místo a pak rychle zacouvat k thieflicím. Glom mě chvíli zkouší krýt kuší, ale pak to vzdá a raději vyrazí za děvčaty na sever.

Cilapi:2D6+2 → 14(6 +6 + 2)#OBR(Zteč)
10+: Opatrně manévruji - dostanu od protivníka -1Zásah.

Cilapi>Vosa: +2Z(meč) -1Z(kovové) => LZ, přeteče na TZ
Vosa > Cilapi: +1Z(žihadlo)+1Z(Průraz) - 2KZ (śupinová zbroj) - 1Z(volba) => NIC


Když se konečně protančím dál od hromad kovu, vosa, které jsem poškodil křídlo, to vzdá a zacouvá k ostatním.

"Tak co jste našly?" zeptám se udýchaně, "Spousta věcí v Kobkách může být velice nebezpečná a nemělo by se s nimi zacházet neuváže- Fíha!"

Více méně si nechávám slovo. PJ, jestli chceš, můžeš přidat popis či nějaké komentáře thieflic, ale mám to zhruba načtené, takže odpoledne můžu klidně pokračovat sám.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Hustý, co?" zopakuje Turbulenza, zatímco si prohlížíme ohromný železný stroj na sedmi nohách nesoucí jakýsi disk s trojicí antén, mezi kterými je kopule.
"Rozhodně mnohem zajímavější než ve škole," souhlasí její sestra.
Souhlasím i já. Tohle je opravdu NĚCO. Podle velikých kruhových stop okolo je jasné, že se to může pohybovat. A jestli uvnitř zbylo něco, co tomu k tomu dodává sílu, bude to mít nepochybně magickou podstatu. A pokud bych něco takového dokázal donést Hadešadah... nejen, že by mi určitě odpustila ten můj výstup před matriarchou a po té, ale nejspíš by mi i dovolila, abych ji celičkou učesal...

"Takže..."
"...co teď?" dokončí jedna sestra větu za tu druhou.
"Řekl bych... Ale jistě! Jak zní první pravidlo magie?" usměji se na rohatky.
"Když si budeš věřit, dokážeš všechno na světě?" zkusí to Turbulenza.
"Poslouchej své srdce!" nadhodí Virulenza.
"Nastuduj si pravidla a... najdi v nich kličky!"
"Nikdy nekřížit paprsky?"
"Láska je mocnější než všechna kouzla?"
Rohaté sestry se na sebe podívají a vyprsknou smíchy.

Nechápavě na ně hledím. S tím posledním byli sice blízko, ale nechápu jak studentky magie mohou být tak... nezodpovědné!
"Příprava," řeknu hlasitě, "Copak jste nečetly 'Mravokárná manuskripta mladým magikům magistry Mnohopočetné'? Vždyť je základ magické etiky a sebezpytu..." A také oblíbená kniha, kterou po mě starší sestra házívala, když jsem jí lezl do pokoje.
"Sebe-čeho?" zeptá se jedna z rohatek.
"Sebezpytu," zopakuji důrazně, "Jak chcete provozovat magii, když se nejprve nenaučíte kontrolovat své motivy a touhy? Magie není hračka. Na tu vaši magickou univerzitu začínám být opravdu zvědavý..."
Sestry si vymění pohledy.
"Jako... tu školu vede Halaster."
"Šílený mág, juhů? Už ti svitlo?"
"Na morálku se tam opravdu nehraje."
"Ani na bezpečnost studentů, mimochodem."

Ještě chvíli rozprávíme o magii - rohatky zajímá, odkud toho tolik vím, když zjevně nejsem čaroděj, ale než se rozpovídám o svém dětství a starší sestře, vrátíme se pohledem k šokošlapovy.
"Zaostření vůle jako příprava by nebylo marný..." souhlasí jedna z mladých čarodějek nakonec.
"...ale na to jsem moc utahaný," doplní ji druhá.
"Dobrá, ale krátké rozjímání vám určitě neublíží," navrhnu, "Krátká meditace či modlitba je dobrá i k jiným věcem, než jen obnově tajemných sil obracejících předivo reality..."
"Když myslíš..."
"...i tak by bylo lepší dát si doušek Červovinina elixíru."

Zběžně prohlédnu východní výčnělek jeskyně, kde nejsou po šokošlapovy žádné stopy a usadím se tam na zkřížených nohou, po každém boku s jednou čertovskou holkou. Na chvíli se soustředím na svůj dech a uklidním rozdivočené myšlenky. Snad mi Paní bran napoví, jak nejlépe postupovat.

Cítím kolem sebe okolní skálu a mám pocit, že kus z ní je stále v mých kostech. Zkušenost v krollím těle mě naučila, že část divoké přírody si neseme stále sebou a i z ní lze při správném naladění čerpat sílu.

Při postupu hlouběji do Kobek Cilapi pochopil, jak být skutečný OBJÍMAČ STROMŮ.

Cilapi:2D6+2 → 14(6 +6 + 2)#INT(Rozjímání)
Cítím závazek (předchozí jsem splatil pomocí trogům).
10+: Můj patron byl štědrý, získal jsem další 3 MAGy (celkem 6).
Můj patron posílil mou mysl - udržím v hlavě o 1 MAG víc, než je obvyklé.
+Objímač stromů - Není-li kolem ani tráva, vejde se ti do hlavy o 1 MAG víc.

Celkem udržím 5 MAGů - šestý se vsákne.

Cilapi:2D6+1 → 10(3 +6 + 1)#1MAG(Vsakování MAGů)
10+: Okamžitě se stalo něco ošklivého (PJ hraje tvrdý tah)

PJ? (Předpokáládám ,že se východní výběžek jeskyně neukázal být ničím zajímavý).
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

ponoříš se do rozjímání a najednou si připadáš, jako byl ležel na vodní hladině. Chvíli je prosté ticho, ale pak se k tobě přeci jen donesou švitořivé hlasy obou děvčat, byť znějí, jako kdyby přicházely z velké dálky.

"Jé, to je nuda."
"Mě tohle vždycky nešlo. Musím se ti přiznat, že jsem si vždycky chodila ke kotlíku meditaci trochu zkrátit."
"To dělali všichni."
"Jen tenhle ne. Podívej, jak klidně leží. A jaká z ně sálá síla."

"Počkej, opravdu z něj sálá síla. Cítíš to? Jak z kotlíku."
"Máš pravdu. Hned ji do sebe načerpám."
"Né, já jí do sebe načerpám."
"Dej to sem."
"Ne, ty to dej sem."

Máš pocit, že voda, na které se vznášíš, se začíná mírně kolíbat, jako bys byl s děvčaty na loďce a ony jí rozhoupaly tím, že se o něco přetahují.

"To je můj mag!"
"Né, můj mag! Pusť ho!"
"Nepustím, ty ho pusť."

Náhle ucítíš zhoupnutí, jako by přišla velká vlna.

"No a je fuč."
"Kam zmizel?"

Další velká vlna.

"Já nevím. Prostě jsem ho pustila..."
"... já se lekla a taky ho pustila."

Ještě větší vlna.

"A cítila jsem, jak letí ta ....."

Děvčata stichnou a ty si připadáš, jako kdyby vaší loďkou zmítala bouře. Dunění hromů rozčísne ječiví hlas Glom.

"CILAPÍÍÍÍÍ, VSTÁVEJ, VONO SE TO HEJBÉÉÉÉ!"

Šokošlap
Šokošlap

Otevřeš oči a prudce se narovnáš. Země se stále chvěje. Nejsou to vlny. Jsou to otřesy, jak se oživený Šokošlap na svých gigantických nohou řítí směrem k vám. V zemi po něm zůstávají stopy v podobě malých kráterků.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Hadešadah »

...Simulakrux...

Rozhlídnu se po tom všem cvakání a pomalounku se postavím na nohy. Stojím na krajíčku toho příkopu, abych mohla do něj hned skočit, kdyby se rozhodli mě rozcupovat. Koutkem oka vidím, že Áron dělá to samé skoro jako můj stín. Kývnu, ať se nějak schová za mne.

Přejedu si pomalounku hřbetem ruky po kroužku v nose, díky tomu jednak zjistím, že i když jsem se praštila, tak krev mi neteče a druhak, že jsem z něj skoro všechnu magii vyždímala, jak jsem se zneviditelňovala před drowama. Ale třeba i ta troška bude stačit.

Magie pohlcování, magický štít KZ 3 s 0 MAGy

Přemýšlím, jestli má cenu na ty plecháče mluvit, ale pak to zkusím. "Jen jsem tady přistála, nechci nic ničit nebo tak něco."
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

kvadroni nereagují a spustí palbu. Protože Áron se schovává, všechny šipky míří na tebe ze všech stran.

Hrozí ti: +2Z(kuše) -3Z(magický štít) +1Z(průraz) => OK, ale je jich HROMADA, takže TZ. Vyhnout se tomu je NAVZDORY NEBEZPEČÍ.

Také se ti země chvěje pod nohama, jak se od severu znovu blíží červ.


Elricu,

ty ses zachytil, škrábeš se nahoru k Hadešadah. Slyšíš natahování kuší, drnčení tětiv, svistot šipek a sršení blížících se blesků. Všechno ale přehluší zvuk blížícího se červa. Jsi dost vysoko, takže tě nerozdrtí, ale je jasné, že tě nabere.

Vyber si jak:
* Odrazíš se a skočíš stranou tak, aby byl rozdíl rychlostí minimální. Červ tě nabere zlehka, bude to LZ, ale odveze tě od Hadešadah pryč. PJ určí kam.
* Necháš se červem vymrštit přímo k Sadah. Bude to ale pecka => TZ.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Elric »

Krucinál, on to krouží ještě jednou! Nevěda ničeho lepšího, při posledním výběhu se otočím a skočím rovnou na červa. Lepší než vběhnout pod něj a nechat se nabrat a nebo přejet. Heknu, když mi tvrdý náraz vyrazí dech, ale držím se a nepouštím...

"ŠADAH!", stihnu jen zařvat, než mě odnese pryč....

Beru LZ a červ mě vem.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

.... v kovárně ....

Elricu,

než se vzpamatuješ, vrtočerv tě vyhodí do krátké, ale široké chodby, osvícené mnoha výhněmi z velkého sálu.

Nahlédneš.

L13-023.jpg

Uprostřed je obrovská hromada šrotu, která navíc sama tak trochu září. Kolem dokola je několik výhní. U nich postávají a pracují ohniví elementálové. Každý vyrábí nějaké komplikované díly pro velký kovový stroj. Vypadají zcela zaujati svou prací a vůbec si vás nevšímají.

Z kovárny je jeden široký průchod směrem na jih a jeden na sever.

Co uděláš?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

... Šokošlap ...

"Běžte, hlupačky," vydechnu a pohnu se tak, abych je zaštítil, zatímco za mými zády probíhají pryč. Pak rychle couvám za nimi.

Co dělá šokošlap? Je přímo útočný nebo nás spíš vytlačuje?

Mezitím si prohlížím tu masu kovu a neživé síly, která se přede mnou hýbe. Je mi jasné, že tohle bychom nemohli zdolat, ani kdyby s námi byl pán Elric. Zároveň se ale nemohu zbavit pocitu, že tento bizarní pavouk - či přesněji sekáč - bez jedné nohy je ve skutečnosti jakýsi podivný kočár.

Cilapi:2D6+2 → 6(2 +2 + 2)#INT(Odhad situace)
Jaká je nejlepší cesta dovnitř?
Potíže!


Fascinovaně zírám na trojici tykadel, v nichž se zatím sbírá jakási síla...

"Co blbneš, ségra, nevracej se tam!" zaslechnu za sebou dívčí hlas.

O okamžik později mi do dlaně vklouzne jemná dlaň.

"Tak přece pojď... blázne," řekne Violenza a téhne mě pryč, "Jestli něco hledáš, je to mezi těmi anténami, ale tady platí jiné základní pravidlo magie - když se to podělá, prostě zdrhni!"

Cilapi:2D6+2 → 6(1 +3 + 2)#INT(Pomoc)
Potíže na druhou!

PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 13. patro - Trobriandův hřbitov

Příspěvek od Elric »

... v kovárně ...

Chudinka Šadah tam zůstala úplně sama! Ale teď už můžu jen počkat na další průjezd červa - buď na něm přijede Šadah, pokud má dost duchapřítomnosti a využije ho k úniku a nebo na něj skočím sám a pokusím se tak dostat k Šadah zpátky. Ale než to celé červ objede, chvíli to potrvá, takže nakouknu do kovárny.

Tiše hvízdnu. Tohle patro je plné mechanických divů. Většinou jim nerozumím a stejnou měrou mě udivují i znepokojují. Teď, v nitru svého krollího já cítím ještě jakousi instinktivní bázeň a pověrčivý strach. Pokusím se to ze sebe setřást. Vždyť technika není o nic záhadnější a podivnější, než magie! Obojí je jen nástroj a obojí se dá ovládnout a zkoumat.

Opatrně se přiblížím k hromadě šrotu, přimhouřím oči a podívám se, jestli tam náhodou nezůstalo něco cenného nebo zajímavého, co bych já osobně za šrot neoznačil...

ODHAD SITUACE: EIric:2D6+ → 8(4 +4 + 0)#INT
- Co je tu pro mně cenné nebo zajímavé?

PJ?
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti