[HRA] 9. patro - Magjádro

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Elricu,

mystikolot nabere zpět Halasteří podobu a na jeho tváři se objeví nešťastně rozhněvaný výraz. "Taková neschopnost! Takové problémy. To už v řadách studentů chybí čtyři! žáci."

Vezme onen naškrábaný dopis, co ležel vedle tvého. "Máte jediné štěstí, že se Červovina mýlila, když vás obvinila z toho, že máte zmizení dívek přímo na svědomí. Ale stejně je to trestuhodná nedbalost! Jste podmínečně propuštěn z pozice pomocné vědecké síly!

A jestli brzy neseženete dostatečnou náhradu a nerozšíříte opět vhodnými adepty řady studentů, tak se podmínečné propuštění změní v propuštění faktické.

A teď běžte, nechci vás nějaký čas ani vidět..."

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Elric »

"Jak si přejete...", vycouvám z ředitelny a skryju úšklebek za zavřenými dveřmi. Ať si trhne, pekelník zpropadený. Na nějaké shánění studentů se můžu z vysoka vy... To je jediné, co ho zajímá, jedná jako hloupý automaton. Místo toho, aby opravdu něco duělal s kvalitou výuky a zlepšení akademie jako takové, tak jen honí počty. Potřesu hlavou.
Mám dojem, že už jsem si akademického života užil až až. Užiju si večer se Skrianou a vypadnu odtud. Proto zamířím do sprch, kde si dopřeju pořádnou očistnou kůru. A čerstvě vyvoněný a umytý potom zamířím ke Skrianě na pokoj...

PJ?
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Elricu,

když vstoupíš do sprch, dýchne na tebe horko a horký vzduch plný páry. Na zemi je nemalá vrstva vody a další a další cáká z protějšího rohu, ve kterém se pod vařící sprchou nahřívá skriana.

"To je dost, že jdete, pane Elricu, už jsem myslela, že se tu celá rozmočím," usměje se na tebe, "předpokládám, že úkol je zdárně vyřešen, když jste se tu objevil," otočí se a postaví se tak, aby sis ji mohl prohlédnout, co proud horké vody a cáry páry v koupelně dovolí.

Sprchy
Sprchy

Na sobě nemá opravdu nic, krom amuletu štítového strážce, který nehybně stojí po tvé levé ruce a na sobě má rozvěšenou její róbu i spodní prádlo.

Grella, který ji doprovázel jako její přítelíček, nikde nevidíš.

Skriana je v dobré náladě a zejvně si příležitost chce užít přinejmenším tak, jako ty .... co se bude dít dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Elric »

"Samozřejmě.", pousměju se a ukážu v ruce lahvičku, než jí obratem položím Skrianině strážci do dlaně. Potom se sám začnu svlékat a odhazovat kusy oblečení na strážcovy nehybně natažené ruce. Pohledem přitom hltám Skrianu - je překrásná! Vůbec se nedivím, že kolem sebe působí takový rozruch a víří vášně.
Srdce se mi rozbuší jako o závod, když vstoupím k ní, pod proud horké vody a mé dlaně se konečně dotknou její hebké kůže. Pohlédnu do jejích očí a jsem ztracený. Vrhne se mi kolem krku a přisaje své rty k mým jako hladový upír a brzy zjistím, že líbá stejně dobře, jako vypadá. Na chvilku se odtáhne a prohlíží si mě, prsty zvědavě přejíždí po jizách, kterými mám poseté tělo, usmívá se. Mé ruce zase přejíždějí po jejích dokonale tvarovaných zádech, bocích a stehnech. Je tohle vůbec skutečnost? Mé zkušenosti s iluzemi mi prozrazují, že ano. A nebo je to tak zatraceně dobrá iluze, že se realita může jít bodnout.
Znovu se k sobě přitiskneme, Skriana mě kousne do rtu a její ostré nehty se mi zaryjí do zad. To, co následuje je jen stěží popsatelné. Střídáme nejen polohy, ale když nás znudí okolí, propadneme se náhle z horké sprchy přímo do měkkých přikrývek na měkké pohovce, urpsotřed honosného sálu, kde se všude kolem nás odehrávají orgie. A potom jsme v rozkvetlé divoké zahradě, za svitu měsíce, hvězd a levitujících barevných svíček. Pak na prosluněné pláži u tyrkysově zbarveného moře. Pod zurčícím vodopádem mezi bílými skalami. Ano, to už není skutečné, to si jen Skriana rozmarně vybírá scenérie, do kterých nás skrze magii iluzí přenáší. Není to skutečné, ale je to krásné.
Když skončíme, oba ztěžka oddychujeme a Skriana se trochu chvěje. Vezmu jí do náručí a odnesu jí ten kousek, přes chodbu do jejího pokoje, kde jí uložím na lůžko. Chystám se odtáhnout, ale chytí mně překvapivě pevným stisken za ruku.
"Kam si myslíte, že jdete? Ještě jsem vás nepropustila, pane Elricu.", pronese panovačně, "Nalijte nám to víno...a pak tady máte ještě spoustu nedokončené pomocné vědecké práce..."

Odcházím až mnohem, mnohem později a cítím se, jako kdybych zápasil s drakem. Rozlámaný, poškrábaný a vyčerpaný. Přesto, v dobrém rozmaru a náladě. Magjádro je tiché, světla pohaslá, všichni nejspíš spí, kromě démonů - ti nespí nikdy. Odeberu se k sobě do kabinetu, kde se natáhnu jak široký, tak dlouhý na postel a záhy usnu tvrdým povzbuzujícím spánkem.

TÁBOŘÍM a řekl bych, že jsem měl opravdu o ZÁBAVU postaráno, tak si s dovolením vyléčím 1 + 1 LZ.

Když se probudím, cítím se ještě stále jako pod vlivem nějakého kouzla. Mámivého kouzla. Chtěl bych jít za ní a být znovu s ní. Ale musím to ze sebe setřást. Už jsem tady v Magjádře příliš dlouhou dobu. Několik dní? Týden? U Helma, úplně jsem zapomněl, proč jsem sem přišel původně - pátrat po Ostří úsvitu a projít skrz, abych se setkal s Hirem v Kluzké bažině. Namísto toho jsem se tady zabydlel, studoval a teď tohle....ne...jestli tady zůstanu, tak už můžu rovnou na své původní poslání zapomenout.

Nejprve si objednám snídani a k tomu velkou skleněnou nádobu plnou lihu. Do té naložím Muiralovu hlavu a nechám jí tady na stole. S sebou jí vláčet nebudu a kdybych se náhodou někdy vrátil do Magjádra s tím, co je potřeba k jeho reanimaci, chci aby byla v použitelném stavu. Sednu si ke stolu a začnu psát...
Dopis řediteli píše: Vážený H.,
vezměte prosím na vědomí, že v souladu s vaším přáním 'nebýt vám na očích' a zároveň pokynem pokusit se sehnat nové studenty, vyrážím na výpravu do jiných pater. Bude-li mi přát štěstí, snad už brzy k vám zavítají noví studenti s mým doporučením. Hlavu profesora Muirala ponechávám v kabinetu, proces jeho komplexní reanimace vyžaduje další zvláštní přísady, které nejsou v Magjádře k dispozici. Pokud se mi je podaří najít a vrátím-lise živ a zdráv, budu v projektu pokračovat.

s úctou

Elric
Vystanu, odešlu vzkaz do ředitelny poštou a sbalím si věci. Je čas vyrazit dál. Projdu kolem démonských stráží, které střeží sestup z Magjádra do Muiralova revíru a vydám se prozkoumat ono spodní patro...

Elric sestoupil do Muiralova revíru.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi přichází z Hloubky a snaží se dostat do Pokroucených tunelů.

.... v kabinetu ....

Cilapi,
úspěšně projdete přes vyprázdněné prostory Arkturiiny zhouby a skrze portál s knihou do Magjádra. I tam se vám drží mimo pozornost kohokoliv, přesně do chvíle, než otevřete dveře do kabinetu.

Kabinet
Kabinet

Tam se nad velkou nádobou s napůl lidskou, napůl nestvůrou hlavou sklání mladý mág oblečený v rudé róbě, s plešatou hlavou a tetováním. Na stole kolem má rozložené jakési nekromantické spisky. Jakmile se dveře otevřou a zahlédne vás, vykřikne: "Dobrodruzi! Zabte je!" a ukáže na vás.

Vzduch kolem něj se zatetelí a zablískne.

Co uděláte?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Cože?!" vyhrknu. Takto rázné setkání jsem na čarodějnické univerzitě nečekal. "To bude nějaké nedorozumění!"
"Správně, dobrodruh je akorát von!" zaskřehotá Glom, "Já sem v podstatě zdejší!" Nemusím jí ani naznačovat, aby se držela zpátky. Dokonce se snaží dostrkat zpátky za roh hlubinského strážníka Jena.

Spíše podvědomě tasím meč. Stejně jako přivřu oči a natáčím špičky uší tam, kde se mi chvějí drobounké chloupky na jejich špičkách.

Cilapi: 2D6+2 → 8(4 +2 + 2)#INT(Odhad situace)
Kde se opravdu nachází neviditelní útočníci?
S dovolením (opravdu jsem ho dostal :-) )si odpovím sám.


Držím meč připraven a naslouchám svým instinktům. Když ucítím změnu v proudění životní síly všude kolem, rozzářím meč měsíčním světlem a udeřím.

Cilapi: 2D6+2+1 → 5(1 +1 + 2 + 1)#OBR(Zteč)+1Odhad situace
Potíže!
Záměr byl prosekat se blíže mágovi.
(Kdyby náhodou došlo k tomu, že i já udělím zranění, tak posílím útok díky Sladění se zbraní, čímž se stane i magickým)

PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,
pustíš se s neviditelným nepřítelem do potyčky. Poletuje kolem tebe, ale ty si připadáš, jako bys měl pře hlavu helmu. Tvůj meč září a zabzučí pokaždé, když se magická čepel hýbne vzduchem, podaří se ti vykrýt nejeden výboj, který na tebe rychle poletující kuličky energie sešlou. Občas jsi ale příliš pomalý a výboj tě bolestivě kousne.

Pokusíš se uklidnit a necháš své ruce vést sílou přírody ... ale pak se ti ukáží a když svého nepřítele zahlédneš, soustředění je tu a tam. Vrhneš se za nimi zběsile, sekáš po nich a ony ustupují dál kolem mága.

L09-052.jpg

Mineš ho, na okamžik si pomyslíš, že není dobrý nápad nechávat si ho v zádech a přidáš na intenzitě výpadů, aby ses obou světélkujících koulí co nejrychleji zbavil. Pak jednu zasáhneš. Tvůj meč projde skrze ní a po jeho čepeli přeběhne silný výboj, který tě ošklivě spálí na ruce.

Bludičky>Cilapi: TZ(šok) + trauma spálená ruka
Cilapi>Bludičky: +2Z(hraničářský meč) -2Z(drobná, rychlá, nehmotná, proti magii) => OK

Co dělá mezitím Glom?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Ruku mi zkroutí taková bolest, že málem omdlím. Zvládnu však poslat nějakou sílu zpět - mezi záhrobními světélky to zajiskří.

Psal jsem, že případně posílím útok (1 MAG: +1 Zásah (Sladěn se zbraní), magická), takže bludičky to mají za LZ.

Mezitím se za rohem ozývají hlasy.
"Tak dělej něco přece!" rozčiluje se Jen, "Střílej!"
"Že ty ses dal k městské hlídce, abys mohl buzerovat lidi, co?" odpoví Glom, "Je tam prskoš!"
"Cože?"
"Ča-ro-děj-ník," vysvětlí goblinka, "Dyž po něm vyšiju, tak mě smahne!"
"Takhle 'smahne' Cilapiho!"
"A to nejsu já, žejo? Navíc Cilapimu helfne ta jeho paňmáma bohyňka... teda doufám. A zatím se drží slušně."
"Í-iik!"
"Přece ho tam nemůžeme je tak nechat!" naléhá Jen.
"Nó, jako mohli bysme... ale jo porád. Ty bys taky furt někomu pomáhal a chránil! Si můžete s elfounem podat ruce. Mám já tohle zapotřebí?"
"U Helma Ochránce, jdu tam! Nemám sice hrudní plát, ale proti čaroději by mi asi stejně nepomohl..."
"Simtě, akorát by ses tam motal. Dyť sem už řekla 'ale jo porád'. De akorát vo to vyčíhat ten správnej moment, až to prskoš nevydrží a práskne to po elfounovi. No tak, čarodějíčku, nebuď srab, napal elfa - kvó kvo-kvo-kvo kvó..."

Cilapi: 2D6+2 → 11(6 +3 + 2)#OBR(Hlavně nenápadně/Navzdory čarodějově pozornosti)
10+> Držím 1.

PJ? Co Karstis? Bude si raději hlídat Goblinku (a v podstatě vzájemně prováhají svoji příležitost), udeří raději na Cilapiho nebo vymyslí něco jiného?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

mág nevěnuje goblince pozornost, nejspíš ji podceňuje jako naprosto neškodnou, naopak se zaměří na tebe, zvedne ruce proti tvé hlavě a rozvlní své prsty. "Rohaté sestry! Nepotkal jsi je, dobrodruhu? Poddej se mi a možná ušetřím tvůj mrzký život...."

Do hlavy se ti opírá jeho magie mámení - hoď+INT.
10+: Cítíš, že tě chce donutit vyzradit, co se stalo rohatým sestrám. Máš svobodnou vůli, můžeš reagovat, jak chceš.
7-9: Cítíš, že tě chce donutit vyzradit, co se stalo rohatým sestrám. Vyber si 1 z:
* Částečně se mu podvolíš, uděláš přibližně to, co chceš.
* Uděláš přesně to, co po tobě chci, ale bude ti to trvat.
* Neuděláš to co chci, ale musíš se na to plně soustředit.
* Utržíš LZ, ale můžeš si dělat co chceš.
6-: Cítíš, že tě chce donutit vyzradit, co se stalo rohatým sestrám. Vyber si 1 z.
* Uděláš přesně to, co po tobě chci.
* Utržíš TZ+HLASITÉ, ale můžeš si dělat co chceš.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Vzduchem se zavlní zaklínadlo, byť nevyřčené. Obklopuje mě však síla přírody a má vůle rozhodně není slabá.

Cilapi: 2D6+2 → 13(5 +6 + 2)#(Magické zrcadlo)
10+: Volím 2 - Kouzlo se odrazilo na sesilatele
Nestálo mě to žádné MAGy.


"To nejsou tieflice, které hledáte," mávnu dlaní směrem k mágovi, ale pak zavrtím hlavou, "Chci říci, proč ty dvě hledáš? Nechej těch hloupostí a určitě se můžeme nějak dohodnout!"

V tu chvíli přiletí šipka.

Cilapi: 2D6+2 → 6(2 +2 + 2)#Zákeřnost kuší
Potíže!


"Pardon!" ozve se Glom.

Soustředím se na odražené mámivé kouzlo - je podobné, jaké si pamatuji z knihy Vílího mámení - a snažím se jím cizího čaroděje uklidnit. Třeba s ním nakonec bude řeč.

PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

Glom mine mága, šipka cinkne o jednu z trubek a odrazí se směrem k tobě.

Glom>Cilapi: +2Z(kuše) -2Z(zbroj) +1Z(průraz) => LZ

Hrot si najde cestu zkrze tvou zbroj a na kůži ucítíš stékat tenký pramének krve. Zatneš zuby, abys dokázal zformovat odražené kouzlo a mág přestane zaklínat.

"Cože? Jak? Jistě, ano, hledám je. Mrchy. Teď, když je asistent Elric pryč, tak, ehm ... by konečně mohly dostat, co si zaslouží. Jen od té dobry, co zmizel on ... nejsou nikde k nalezení ....tak jsem myslel .... chtěl ... "

Je vidět, že si je moc dobře vědom, že je pod vlivem kouzla, koutek mu cuká a na čelé má naběhlé žilky, ale zdá se, že nedokáže svou vlastní magii přemoct.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Podezřívavě přimhouřím oči. Vzhledem k tomu, jak se mág nerozpakoval použít místo uvítání - byť třeba chladného, uvážíme-li, že tu nemáme vlastně co dělat - hned násilí, a že jeho mágskou aroganci by mu mohl závidět leckterý elf, hned si představím, že Elric mu jistě překážel provést něco nedobrého.

Na druhé straně se o mě ve skutečnosti pokoušejí mdloby. Čerstvé zranění stříbrným šípem 'z rána' v kombinaci se šokem od těch záhrobních světélek - jak já tyhle 'bludičáky' nesnáším! - dělají své.

Pokusím se však tvářit, jako bych měl situaci pod kontrolou, a zkusím napodobit Elricův sebevědomý úsměv.

"Kdyby ses místo útoku rovnou zeptal, mistře mágu, mohli jsme si odpustit celou řadu nepříjemných zranění," řeknu a vytrhnu ze zbroje Glominu šipku, "Ty dvě... hmm... mršky... jsem potkal. Pokud nám odpustíš své vyrušení a necháš nás pokračovat v naší cestě vzhůru, prozradím ti, co se s nimi doopravdy stalo. Vlastně... pokud bychom tudy směli v budoucnu ještě párkrát cestovat, mohl bych ti je i pomoci najít..."

Cilapi: 2D6+1 → 7(1 +5 + 1)#CHA(Něco za něco)
Nabízím dvě varianty - my odejdeme kudy chceme a já mu povím, jak to bylo nebo nám slíbí možnost ještě několika průchodů i do budoucna a já mu ukážu cestu k jejich poslední pozici.
7-9: Pokud se dohodneme, klidně budu plnit první. Jen prosím PJ, aby vybral, která varianta je mágovi více po chuti - nechtěl jsem úplně tlačit na pilu. Případně nějaké kompromisní řešení...

PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

mág se zamyslí. "Nejprve mi tedy řekni, co víš a pak uvidíme..., jestli tě jen nechám jít, nebo půjdu s tebou...." Pak mu dojde, co říkáš a pozvedne obočí : "A co vlastně myslíš tím vzhůru, nebo tudy cestovat?"

Mág zatím zjevně neví o existenci nebo způsobu otevírání skrytého portálu. Co mu prozradíš? (Nemusíš to celé odehrávat, stačí shrnutí). Podle toho, co mu řekneš, se rozhodnu, jestli to bude stačit nebo budu chtít vědět víc (a tedy i víc dám).
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Moje hrdost a elfí škodolibost mi nedovolí nic jiného než vmést mágovi jeho předchozí aroganci zpět do tváře. Navzdory bolesti ze zranění se ledabyle opřu o dlaždici otevírající průchod k portálu a pak na mága mrknu.

"Tadá! Portál otevíraný hádankou vede do jakéhosi hradu o pár pater... jinde. Osobně si myslím, že v něm přebýval původní majitel kabinetu nebo mu sloužil k navštěvování jiného mága, co tam žil... Ale to jen hádám, taky to prostě může být jakýsi starý plán šíleného Halastera.
Na každý pád pán Elric jej objevil a poslal jím děvčata pryč - očividně je zdejší studia nudila. Což mne až tak nepřekvapuje, vzhledem k jejich horké - a čertovské - krvi. Ovšem cest z hradu je více - mimo jiné portály a tunely a kolem draka... Nicméně já jako hraničář znám mnohé cesty a umím se dostat do nejhornějších pater téměř bez komplikací - i když jisté nepříjemnosti občas cestou potkám.
A tam jsou taky ty dvě rohaté mršky. V horních patrech, na cestě do Hlubiny. Neslibuji, že vydáš-li se se mnou hned na cestu, ještě je stihneš. Ale možné to je. Když jsem je viděl naposledy, vypadaly, že prospí při nejmenším celý den, než se pohnou dál."

PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 9. patro - Magjádro

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

mág pohlédne s nedůvěrou na portál, na goblinku a na tebe a znovu poměří síly. "Takže jsou fuč? Obě? A budu mít od nich pokoj?"

Přeměří pohledem hlavu naloženou v lihu na stole. "Jestli si myslíš, že se opravdu nevrátí ... tak asi budu mít lepší věci na práci, než naháně je po všech čertech. Ale ... kdyby ses chtěl tudy někdy vracet ....," ukáže k portálu, "... a přinesl mi jejich mrtvoly, asi bychom se dokázali dohodnout na tom, že tenhle portál a tvé budoucí průchody zůstanou našim společným tajemstvím."

Udělá pauzu a pak dodá na vysvětlenou: "Ne, že bych ta těla k něčemu potřeboval. Ale po té vší šikaně ... udělalo by mi to radost, kdybych si je mohl oživit a pak jim nějaký čas oplácet jejich ... pozornost. Možná by mi stačila ji jedna z nich ... Violenza ..."

Nepůjde s tebou a nechá tě projít právě jednou. Ohledně vícečetného průchodu - nabízí, že když mu dodáš mrtvoly obou tieflic, tak si budeš moct trajdat sem a tam, jak chceš.
Postup Kobkami: Obrázek
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů