[HRA] 10. patro - Muiralův revír

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

[HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Muiralův revír
Obrázek

Mapa:
Obrázek
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Elric »

Mlčím. Nechávám démonku, ať pokračuje v lichocení a planém tlachání. To mi v současné situaci prozradí víc, než kdybych se snažil vyzvídat aktivně. Očividně je tady nějaký tajný vchod, který chce matriarcha použít, bude dobré dávat pozor a dozvědět se co nejvíc - dokud je situace jakž takž příznivá. Pak se uvidí, až se naskytne příležitost zmizet do nižších pater a nebo tady ještě způsobit nějaké pozdvižení...
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Elricu,

martiarcha dojde až ke skalní stěně, nechá démonku zatlačit na jeden z kamenů a obě vstoupí do tajné chodby. Následuješ je, stejně jako ochranka čtyř drowů, která ti neustále drží v zádech, ale tajná chodba vede jen pod ochoz, na úroveň houbového lesa.

L10-070.jpg

Vlonwelv mezitím tiše hovoří s démonkou, moc neslyšíš, co si povídají, jen ke konci rozhovoru matriarcha hlastěji dodá: "Nebudu už více otálet. Myslím, že je vše připraveno dostatečně. Společně s hlášením o našem úspěchu dám rovnou vyhlásit útok."

Razantním krokem pokračuje dál, ven z tajné chodby, to se ale její démonická poradkyně otočí na teb a drowy za tebou. "Vy počkejte nahoře," zavelí jim a všichni čtyři zmizí.

Podívá se to do očí a v tom pohledu uvidíš oči, které jsi už jednou viděl v zrcadle. "Víš moc dobře, kdo já jsem ... a já vím, kdo jsi ty. Využij příležitosti a zmiz odsud, někam dál do spodních pater. Vlownelv určitě přesvědčí sama sebe, že bylo správné rozhodnutí tě nechat o samotě a zmizet... a pokud to neudělá ona, já se o to postarám.

Nechci tě tu. Ne teď .. a ne po tom, cos udělal u řeky Sargauth. Přece bys nezachraňoval proradnou drowí matriarchů ze spárů démona, ne? A ještě ve chvíli, kdy jde do války proti jinému drowímu rodu ...

Buď chytrý, buď ten třetí, co se z povzdálí směje, zatímco se drowové perou. A zároveň nedopusť, aby matriarcha byla tím, kdo se bude smát, zatímco se budeme prát my dva o její přízeň.

Stejně nemáš v úmyslu tu strávit víc, než pár dnů ... či nocí. Odejdi hned. Vzájmu nás obou. Prostě zmiz jak pára nad hrncem. Lepší příležitost už nebude."

Ukáže ti směrem k otevřenému druhému východu a houbovému lesu.

"Cesta hlouběji vede kolem řeky Sargauth. Nemůžeš ji minout ... ten zápach se nedá minout."

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Elric »

"Čteš mi myšlenky?", pobaveně povytáhnu obočí, "Tak jako tak máš pravdu. Nezajímají mě spory drowích rodů. Nezajímá mě osud matriarchy. Drowy a jejich povahu nezměním. Není tady komu pomoci nebo koho ztrestat. Zasloužíte si tu všichni sebe navzájem. Halaster se stejně postará, aby se tady pořád něco dělo a i kdybych vybil všechna monstra, přitáhne nová..."

Rozhodím rukama a pokrčím rameny.

"Víš ty co? Půjdu. Ale jen když mi slíbíš, že to opravdu zaonačíš u Vlonwelv tak, abych neměl problémy, kdybych se tudy vracel. Ať si myslí, že jsem šel...třeba na průzkum. Nebo tak něco. Chci prostě jen volný průchod. Zařiď, ať se mi rod Auvryndar už neplete do cesty a já se nebudu plést do cesty tobě. Dokud se nestane něco, kvůli čemu bych musel svůj postoj přehodnotit..."

NĚCO ZA NĚCO: EIric:2D6+1 → 6(4 +1 + 1)#CHA
- Něco (zmizím jí z cesty, jak chce) za něco (postará se mi o volný průchod).
- Potíže!...pokud se mi nezapočítá bonus +1 z předchozího hodu 10+ na POVĚST?

PJ?
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Elricu,

démonka se zamyslí a pak ti odpoví.

"Průzkum je dobrá výmluva. Souhlasím. Ale chceš-li ji použít, musí to vypadat věrohodně, až se budeš vracet. Musíš se vrátit s nějakými informacemi o rodu Freth. Jedině tak se dá zajisti, že to matriarcha neprohlédne. Nebudeš-li takové informace mít, raději se patrům ovládaným rodem Auvryndar vyhni velkým obloukem. Třeba nějakými portály."

Co uděláš dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Elric »

Pokývu hlavou a potom oba dva vyrazíme chodbou směrem za matriarchou. Musím si počkat na chvíli, kdy bude zaneprázdněná, například právě tím řečněním k nastoupeným silám rodu Auvryndar. Hodlám ale udělat ještě jednu věc - než se pokusím vytratit směrem severozápadně podél řeky Sargauth, tak za Matriaršinými zády na démonku významně kývnu a pak jí podám ostentativně ruku, na znamení naší dohody. A chci si dát záležet, aby mě u toho viděli nastoupení drowové. Dokonce se u toho i ukloním, možná o trochu víc, než obvykle, jen ať to vypadá hodně uctivě. A teprve potom vyrazím. Doufám, že matriarcha se ráda poslouchá a má v oblibě dlouhé proslovy...

Pro jistotu se ale zastavím...řekněme až budu na hranici DOSTŘELu vůči uvězněnému kostlivému válečii.

PJ, jak reaguje démonka, co dělá Matriarcha a jak budou všichni rozestavění, až se dostanu na místo?
A jak daleko mi pak bude zbývat ke schodům o patro níž? (pokud už na cestu uvidím)
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Elricu,

démonka si s tebou teatrálně potřese rukou.

Když dojdeš až k řece, ozve se známé zapraskání hlášení Vlonwelv.

"Všem hlídkám! Všem hlídkám! Náš rod uspěl v další zkoušce a z vůle Lloth získal do svých rukou mocnou zbraň, která je doslova ničivou hromadou."

Všichni drowové ztichnou a zaposlouchají se, nevěnují ti pozornost, vyjma dvojice nedůvěřivých zvědů sjíždějících na svých ještěrech k řece. Ta z jihu v uctivém obklouku objíždí houbový les s válečem a pozorně tě sleduje.

Houbový les a řeka Sargauth
Houbový les a řeka Sargauth

"Mohli bychom se teď shromáždit k oslavám," pokračuje Vlonwelv v hlášení. "Mohli bychom chválit Lloth modlitbami a obřady. My jí ale budeme chválit bojem! S novou zbraní porobíme rod Freth a získáme tak nejen troglodytí, ale dokonce i drowí otroky. Přejdeme po jejich ohnutých zádech a uděláme tak další krok ke slávě našeho rodu a k obsazení Podhoří. Nařizuji všem, shromáždit se k velkému úderu do Troglodytích nor ... a možná i dál, hlouběji do Bludiště. Nastává čas velkého tažení, na jehož konci zvítězíme. Chvalme Lloth bojem!"

"CHVALME LLOTH BOJEM!"
"CHVALME LLOTH BOJEM!"
"CHVALME LLOTH BOJEM!"
skandují všichni přítomní drowové.

Troglodyti mlčí a čekají, co se z toho vyvrbí.

Pohlédneš na sever do tunelu, kterým se valí řeka. Ten se po chvíli rozdvojuje.

Řeka míří na západ a její proud zrychluje. Zlověstné hučení prozrazuje, že se propadá kamsi dál do hlubin v nebezpečných vodopádedch.

Suchý široký tunel se klikatí dál na východ a sestupuje hlouběji. Říkáš si, že až bude tahle drowí válka za tebou, poučíš se z toho. Ale zatím to vypadá, že s obejvem sestupu do Troglodytích se hlavní události teprve dávají do pohybu.

Našel jsi sestup do Troglodytích nor - až příště objevíš průchod do nové úrovně, bude z toho LEVEL-UP.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Elric
Příspěvky: 826
Registrován: 13. 2. 2019, 23:48

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Elric »

Chvilku se rozmýšlím, jestli přecijen nemám nějak zasáhnout. Ale potřesu hlavou. Kdepak, rozmístění sil mi nehraje ve prospěch a cokoliv bych udělal nebude mít dost pádné důsledky, aby to vynahradilo riziko, kterému se vystavím. Raději rychle pospíším dolů...

PJ, zamířím dolů, do Troglodytích nor.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saaga přichází z Kluzké bažiny.

.... u trůnu ....

Saago,
portál vás vyvrhne k trůn přímo uprostřed jakési válečné porady.

Trůní sál
Trůní sál

Z jámy na severu se ozývá nesměle povzbudivá bojová hudba, na trůně sedí Vlowelv, po levé ruce má elegantního bojovníka, po pravé svou démonickou poradkyni, jako poprvé, když jsi se v tomto sále objevila.

Před nimi stojí dva nižší velitelé - bojovně vypadají troglodytí náčelník se drží trochu dál, aby smradem neobtěžoval drowy, a drowí mágyně, jejíž záda jsou přímo před vámi a stojí vám v cestě.

Tato mágyně je největším nebezpečím.

Původní osazenstvo sálu je pryč, místo toho jsou zde s oběma nižšími veliteli jejich oddíly - pět troglodytů v prostoru za svým velitelem a sedm drowů - mužů i žen - po vaší pravé ruce.

U západního východu ze sálu hlídají další dva mágové kolem sochy pavoučí ženy. Zrovna teď zastavili udýchanou zraněnou drowku, která se snaží dostat do sálu. "Pusťte mě k matriarše, hrozí jí nebezpečí!" zvolá, a tak všichni od trůnu zvednou své hlavy a pohlédnou směrem k ní přesně v okamžiku, kdy jste vrženi dovnitř.

Máte okamžik naprostého překvapení. Co uděláte?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Saaga
Příspěvky: 354
Registrován: 10. 1. 2020, 16:32

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Saaga »

V mžiku se rozhlédnu a srovnám si poznatky. Vše je velmi podobné tomu, jak to znám. Vlowelv je blízko, její stráž také. Drowů je podstatně více, riziko značné, ztráty pravděpodobné. Musím se soustředit. Jestli nezvládnu jednu drowí matriarchu, selžu i v Křišťálovém labyrintu.

Udělám jeden krátký krok k mágyni a bodnu ji do zad mečem. Čekám pevnou zbroj, magické pole a posílený organismus. A jsem připravená na vše najednou. Vedu svou zbraň ne rukou, ale myslí. Nesoustředím se na tělo, které před sebou vidím, ale na hmotu, která ho tvoří. Na dočasnou nestálou uspořádanost, které zde říkají život, a který protnu mou vůlí zhmotněnou v meči.

Zlodějské útoky (Saaga): Hiro:2D6+2+1 → 13(6 +4 + 2 + 1)#OBR
+ ZABITÍ - Mágyně dostává SMRT


Čepel se na okamžik stane součástí drowího těla a musím silně zabrat, abych ho dostala zpátky ven. Je celý zborcený krví. Můj stín se zachvěje. Odpoutá se od mého těla a obmotá se kolem démonické ženy stojící u trůnu. Obtáčí ji svým nehmotným tělem, proniká za lem šatů, do vlasů a uší.

Zákeřnost (Stín): Hiro:2D6+2 → 8(5 +1 + 2)#OBR
Chci plný úspěch bez Nepříjemnosti: Zmást a dezorientovat
Stín>Démonka: LZ nebo OK, těžko říct


Ilanlue a Sabatrin společně skočí před trůn. Obě ve stejnou chvíli namíří kuše na matriarchu. Takový je plán. Vlonwelv musí zabít krev Erelal Freth. Má to něco společného s drowí kulturou. Podrobnosti neznám, nebyl na ně čas a nezajímají mě. Situace je jiná, než válečnice čekaly. Mají obě dvě šanci zabít. A obě chtějí smrtící zásah pro sebe. Strčí do sebe lokty.

Uběhne pouhý zlomek okamžiku. Drowové ještě stále neví, co se děje. Mezi sestrami už ale proběhl nenávistný boj jejich myslí. Mirkolar mezi ně skočí a rozrazí je od sebe. Musí je dobře znát, ví, co se děje. Co je v sázce. Vystřelí první. To bude mít následky. Sestry ji okamžitě následují. Ukradené prolití krve vyřeší později.

Zákeřnost (Ilanlue a Sabatrin): Hiro:2D6+2 → 6(2 +2 + 2)#OBR

Pomoc (Mirkolar): Hiro:2D6+2 → 10(3 +5 + 2)#OBR
- Je z toho 8

- Vzdal jsi se úspěchu (ale nečeká tě NEPŘÍJEMNOST a neoslabil jsi ZÁSAH).
- Drowky>Vlonwelv: 2SZ (kuše) + PRŮRAZ + DROWÍ JED - ? + 1-2 rozdíl velikosti (podle toho, jak se počítá POMOC)


Iymn vykročí do prostoru a namíří na drowa stojícího vedle trůnu. Měla společně s Mirkolar držet posily v bezpečné vzdálenosti. Vybrala si jiný cíl. Možná ho zná. Možná je v tom něco jiného. Nevím. Vystřelí.

Zákeřnost (Iymn): Hiro:2D6+2 → 10(3 +5 + 2)#OBR
- Dosáhl jsi plného úspěchu: Zasáhnout ho do krku tak, aby nemohl zřetelně mluvit

- Iymn>Drow: 2SZ (kuše) + PRŮRAZ + DROWÍ JED - ?
Naposledy upravil(a) Saaga dne 16. 5. 2020, 16:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saago,

mágyně pohlédne na čepel, která ji zepředu vyjela z těla a když ji vytáhneś, bez jediného hlesu padne na zem.

Saaga>Mágyně => SMRT

Stín zatnul své stínové drápky do drowky a začal ji obtáčet, ta se nejprve několikrát marně ožene a pak se začne proměňovat v obrovského pavouka.

Stín>Démonka => LZ a je zmatená

Matriarcha dostane několik zásahů z kuše, další šipky zacinkají o dřevo jejího trůnu.

3 Drowky>Matriarcha=> +2Z(kuše) +1Z(průraz) -2Z(zbroj) => LZ, ale mají přesilu 2:1 (třetí pomáhá, tak se nepočítá do přesily) => TZ + Jed
Akce, které využijí toho, že matriarcha je zpomalená jedem, mají +1STÁLE.


Jedna z šipek jí prostřelí pravou ruku, která se natahovala po biči, Vlonwelv ale ve stejný okamžik zvedne ruku levou, přitáhne si k ústům rudou kouli na pavoučím vlákně a vydá svými zvuky klapavý zvuk. Pavučina se zachvěje a ozvěna klapavého zvuku, která se po ní šíří, se začne ozývat ze všech koutů sálů a vzdaluje se dál, do každé chodby a zákoutí Muiralova revíru.

Imn>Šampión Zress=> +2Z(kuše) +1Z(průraz) -2Z(zbroj) => LZ + Jed

Výstřel Imn Zresse jen škrábne, ale drowí jed začne okamžitě působit a krom toho, že zpomalí drowovy reakce, ještě přivede svaly na jeho krku do křeče a tím mu zabrání vydávat víc, než hrčivé zvuky. Tasí svůj kord


Trůní sál
Trůní sál


Za vašimi zády se ozývá cvakání natahovaných kuší a několik kroků.

Drowové po smrti své velitelky ustupují vzad na vzdálenost HOD a připravují se k salvě.

Koutkem oka vidíš, že troglodytí náčelník má skvělou příležitost vrhnout Imn na krk a roztrhat ji ... a neudělá to, místo toho se ustoupí o dva kroky ke svým troglodytům, rozhlíží se a hodnotí situaci a rázným gestem jim naznačí, že se zatím nemají do boje zapojovat.

Od západního vchodu se dvakrát zablýskne, jak si drowí mágové vyčarují magické štíty - a pak jeden vyběhne ze sálu ven do velké jeskyně, zatímco druhý něco šeptá kamenné soše pavouka. Ta se vzápětí pohne. Přestanou tak zadržovat elitní drowku, která se rozeběhne kolem troglodytů na pomoc své matriarše s taseným scimitarem v levé ruce, je vidět, že pravou má zraněnou.

Do toho všeho se absurdním způsobem dál line z jámy na severu pochodová hudba. Její rytmus je trochu nejistější, protože hudebníci neví, co přesně se v sále děje, ale neodvažují se přestat hrát.

Kód: Vybrat vše

Stav u trůnu:
Matriarcha:    LZ [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] TZ [X] [ ] [ ] KO [ ] - TRAUMA ruka, vyřazený bič
Mágyně:        SMRT
Démonka:       LZ [X] [ ] [ ] [ ] [ ] TZ [ ] [ ] [ ] KO [ ] - Zmatená
Šampión Zrres: LZ [X] [ ] [ ] [ ] [ ] TZ [ ] [ ] [ ] KO [ ] - Nemůže teď mluvit.

Kód: Vybrat vše

Stav v sále:
Náčelník Gorzil: LZ [ ] TZ [ ] KO [ ]
Troglodyté: 5xOK
Drowové:    7xOK

Kód: Vybrat vše

Stav u západního vchodu:
Gorthax:         LZ [ ] [ ] [ ]         TZ [ ]     KO [ ] 
Syrak:           LZ [ ] [ ] [ ]         TZ [ ]     KO [ ]
Drowí válečnice: LZ [ ] [ ] [ ] [ ] [ ] TZ [X] [ ] KO [ ] - přeražená ruka, nemůže střílet.
Moment překvapení je pryč, teď už se bude bojovat, jediná zmatená je démonka.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Saaga
Příspěvky: 354
Registrován: 10. 1. 2020, 16:32

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Saaga »

Nadechnu se.

Tok času se zpomalí. Očima přejedu po okolí. Je tu mnoho proměnných. Náš příchod rozpoutal chaos, nedokážu ho zastavit. Nedokážu dát téhle situaci řád, řídit ji správným směrem. Stále jedu po Cestě... ne, běžím po ní. Nevím, kam vede, větví se a dělí, neznám ani správný směr. Musím se soustředit na přítomnost. Poslouchat intuici. Musím přežít. Ano, musíme se odsud dostat živé. Všechny.

Vydechnu.

Stojí zády těsně u portálu. Stačí mi jediný pohled na jeho rám a vím, že je nastavený správně. Ozubená kola jsou ve stejné pozici, jako na druhé straně. Pro spuštění stačí maličkost. Musím otočit dvě sousední kolečka proti sobě. Není to logické, není to proveditelné, ale přesně to potřebuji.

Zasunu meč a strčím prázdné ruce mezi kola. Prudce s nimi trhnu a zavolám za sebe: "Jdeme! Iymn, teď!"

Zlodějské náčiní (Saaga): Hiro:2D6+2 → 8(1 +5 + 2)#OBR
+ Čarovný paklíč
- Zámek jsi nakonec odemkl, Trvalo ti to OKAMŽIK, Zámek je viditelně poškozený a nejde znovu zamknout, Jsi u toho nápadný


Portál se slabě rozzáří, ihned poté mě obklopí černočerná tma. V mihotavém světle portálu zahlédnu pod sebou můj stín. Vrátil se do jediného místa, kde tu může přežít. Na nic dál nečekám, projdu portálem do bažiny a tasím své zbraně.


Než stihnu připravit bojový postoj, portálem proběhnou čtyři drowky. Ilanlue a Sabatrin svými scimitary vkleslými do mezer ve zbroji mezi sebou podepírají vláčnou Vlonwelv. Mirkolar ji tlačí zezadu.

"Stará a pomalá," vydechne Mirkolar. Její hlas se třese vzrušením. "Stačilo ji popíchnout správným směrem!"
"Iymn?" zeptám se.
"Drží tmu," zašeptá Sabatrin. "Přijde za námi... myslím."
"Pozor, jdou další," vykřikne Ilanlue. "Připravte se, rychle!"

Zteč (Ilanlue, Sabatrin, Mirkolar): Hiro:2D6+2+1 → 11(2 +6 + 2 + 1)#OBR
- Dosáhl jsi plného úspěchu: Unést jedem zpomalenou důchodkyni portálem
- V boji rázné a tvrdě postupuješ vpřed – tvůj útok je silnější o +1ZÁSAH

Drowky>Matriarcha: 2SZ(scimitary) - 2KZ(zbroj) => OK + 1Z (volba), ale mají přesilu 3:1 => KO
Matriarcha>Drowky: ?

PJ, co dělá démonka a Zress? Salva z kuší proběhne i do koule temnoty s rizikem zásahu Vlonwelv, nebo střílet nebudou? Mám drowkám doplnit nějaký hod za něco, co se dělo u trůnu?
Naposledy upravil(a) Saaga dne 16. 5. 2020, 16:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saago,

zatímco drowky vlečou matriarchu k portálu, její šampión se snaží odrážet rány s pomocí kordu i svého pláště a Vlowelv tak chránit. Matriarcha zároveň vztáhne nezraněnou ruku k pavučinám nad sebou, a pak v rázném gestu trhne směrem dolů. V rostoucí temnotě se na bojovnice rodu Freth sesype množství drobných pavoučků, začnou jim zalézt pod zbroje a kousat je malými štiplavými kousanci jedových zubů.

Drowky>Matriarcha: +2Z(scimitary) -2Z(zbroj) +1Z(volba Saaga) -1Z(tah PJ) => OK, ale mají přesilu 3:1 => TZ
Pavouci+Matriarcha+Zress>Drowky: +2Z(pavoučci) -2Z(zbroje) +1Z(průraz) => LZ a je to 3:3 => LZ

Saago, v základu dostávají všechny drowky LZ+LZ+LZ.
Můžeš ale místo toho rozhodnout, že jedna to odskáče víc a jedna míň, tedy TZ+LZ+OK.


Démonka proměněná se svýma mnoha očima rozhlíží a snaží zorientovat. Šplhá po stěně nad vznikající kouli temnoty a když spatří stín matriarchy jak zmizel v portálu, přisune se nad něj, aby prolezla vzhůru nohama.

Pak zadrnčí kuše, jak se drowky a drowové snaží zastřelit čarující Imn.

Díky temnotě nemají jistou ránu a pro Imn je to tedy NAVZDORY NEBEZPEČÍ.
Hrozí jí: +2Z(kuše) -2Z(zbroj) +1Z(průraz) => LZ, ale přesila 7 namelles=2:1 => TZ.


Hudebníkům konečně dojde, že nahoře probíhá bitka a hudba ztichne. Sálem se ozývá dusot kamenné sochy blížící se ke kouli temnoty a výkřiky jednoho z mágů: "Gorzile, ty srabe smradlavej, co tam čumíš?"

Vyhodnoť si prosím Imn, rozhodni o zranění zbylých drowek a pak se bitva přesune do Kluské bažiny.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Saaga
Příspěvky: 354
Registrován: 10. 1. 2020, 16:32

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Saaga »

Všechny tři válečnice dostanou LZ.

Navzdory kuším (Iymn): Hiro:2D6+2 → 7(2 +3 + 2)#OBR
- Také LZ, předpokládám, + JED

Navzdory jedu (Iymn): Hiro:2D6-1 → 9(4 +6 - 1)#ODL
- Zpomalila tě. Na CHVÍLI -1STÁLE na OBR.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 10. patro - Muiralův revír

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Saago,

Iymn se protáhne za ostatními drowkami, zpomalená jedem a zraněná. Portál se za ní však nezavírá a přenáší zkreslené zvuky blížících se nepřátel.

Saaga a drowky odchází do Kluzké bažiny. Co uděláte tam?
Postup Kobkami: Obrázek
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti