[HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Moderátoři: MarkyParky, Halaster Černoplášť

Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

[HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od MarkyParky »

Kluzká bažina
Obrázek

Mapa:
Obrázek
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

Glom se díky překvapivému úderu vysmekla, zatímco oba drowové se hrabou z bláta a s nepřítomným výrazem ve tváři sahají po svých mečích.

"Odpor je marný, vzdej svou vůli Ssethiným metlám a Holi poslušnosti."

Co uděláš? A co mezitím dělal Cilapi.
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Vi-hí!" zavřeští Glom při útěku, oběhne stalagnát a skrze úzkou chodbu se řítí dál až skoro narazí do mě a drowa. Toho z rozběhu kopne do kolena a rychle se za mě schová.

"Zakrollená práce, mířila jsem vejš, ale u elfů bejvá někdy těžký se trefit!" uleví si, "No, máš ho načatýho tak íík a vi-hí do něj! Já už zmákla dva!"
"Jsi neuvěřitelně šikovná, dobrá práce, Glom," usměji se na ni. Neviděl jsem, co Hadešadah udělala, ale podle všeho se jí to povedlo parádně. Zatímco pomáhám vstát poloklečícímu a nic nechápajícímu Xirkovi, pokračuji, "O tohoto jsme se ale už postarali. Teď mu právě prokazujeme milosrdenství a propouštíme ho."
"Co by udělal..." zamumlá goblinka a pak se na hlas zeptá, "Bez líbačky?"
Vyměníme si s drowem pohledy. Vypadá poněkud ztraceně.
"Glom, to bývají jen letmé polibky na čelo, kterými někdy doprovázím léčení skrze milost bohyně... a tento drow je v podstatě zdráv-"
"Zcela zdráv!" dodá rychle Xirk.
"- ale jestli si to chceš vyzkoušet-"
"To jste se z té vícekultůrnosti pomátli?!"
"-tak ti ho podržím," dokončím s úsměvem. Bohyně, tyhle téměř vílí šprýmy jsou tak sladké...
Drow o odstín zešedne. Glom o odstín zezelená.
"Iík, líbat elfa.. blech..."

Cilapi zatím netuší, jak to Sadah krollí. Tudíž počkám, co za zvuky uslyšíme a zatím jí předávám slovo.
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Hadešadah »

"Vy volové, s metlama jsme už zametli a s holí poslušnosti si večer naklepu maso! Nějaké chutnější než vaše."

Pomalu couvám od nich. Když vidím, že se chystají tasit meče, tak mi to zkazí náladu. Nechce se mi je mlátit. Udělám ještě pár opatrných kroků vzad. Pekelně se přitom soustředím na svůj nos.

Pak prudce skočím vpřed a letmo jednoho plácnu.

Navzdory nebezpečí: Sadah:2D6+2 → 7(4 +1 + 2)
chci ho plácnout.
Jednu nepříjemnost, prosím.


Magie pohlcování 1 MAG. Chci aby na Hod od plácnutého byla absolutní tma

Pálící kroužek v nose mě donutí kýchnout.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

drowové jsou pomalí a zblbnutí kouzlem, takže jen marně promáchnou kolem tebe. Zato tvá magie je dnes mnohem silnější než obvykle. Nevíš, zda je to tou po okraj naládovanou truhlou, nebo tím, že sami drowové jsou pod vlivem kouzla, ale tentokrát z kroužku ve tvém nose vytryskne mnohem víc, než jen temnota.

Na HOD od plácnutého není jen absolutní tma, je tam i absolutní ticho - takže se nemůžeš orientovat svým sluchem.

Zároveň si ale uvědomíš, že na kůži už necítíš závany vzduchu od máchaní mečem a na tvá lýtka necáká voda.

Očarovaní drowové přišli o podněty, které by jim dávaly důvod k reakci a vrátili se k tupému hlídkování. Teď jen jak poznat, kde vlastně v té temnotě a tichu stojí.

Co uděláš dál? A co Cilapi?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Hadešadah
Příspěvky: 463
Registrován: 20. 2. 2019, 18:25

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Hadešadah »

No, stáli na hranici relativně suché země a bažiny, vody bylo tak po kotníky a zbytek bahna. Takže směrem k větší hloubce to bude i směrem od nich. Klesnu na kolena a lezu po čtyřech a rukama se přidržuju trsů trávy nebo jimi kontroluju hladinu. Když si nejsem jistá, levou rukou šátrám vpřed a v pravé mám palcát, kterým jsem připravena případně fláknout to, co našátrám.

Lezu víc do bažiny, abych se dostala z tmy a ticha.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Hadešadah,

vlny, které rozčeříš, když se skloníš do bahna, je upozorní na tvou přítomnost a ucítíš slabý závan vzduchu, jak dvojice mečů protne místo, kde jsi ještě před chvílí stála vztyčená.

Odplazíš se mimo temnou a tichou kouli a konečně se zase zorientuješ.

Hlídka v bažině
Hlídka v bažině

Áron i odložený duergar jsou v bezpečí na suchu, Cilapiho a Glom slyšíš od okovů a místo dvojice drowů je teď před tebou velká koule temnoty.

Sama znáš, jak je tahle magie nestabilní, pokud se někdo intenzivně snaží kouzlo zlomit. Z toho, že temnota i ticho trvá, usuzuješ, že oba drowové pod vlivem kouzla se o nic nestačí, nejspíš stále jednoduše stojí na svém místě.

Co uděláš dál? A co Cilapi?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Áá, troll!" vykřikne Glom, když se ocitneme u východu z tunelů. Pozvedne svoji drowí kuši.
"Jen klid. To je přeci Hadešadah," upozorním ji.
"Áá, kroll!"
Glom se v koutku úst objeví špička jazyka, což prozrazuje, že pečlivě míří. Nemám jí to až tak za zlé, výjev zablácené polonahé Hadešadah, jak se s podomácku vyrobeným bijákem potácí bažinou mi nedá jen tak usnout.
"Víš, že když teď vystřelíš, už nikomu nenamluvíš, že jsi nevěděla, na koho střílíš, že?" zeptám se jí s úsměvem.
"No jo, furt," sklopí goblinka kuši, "Dobrodruzi po sobě vzájemně nestřílí - teda ne když se neperou o kouzelnej meč nebo pečený brambůrky - a já jsem vlastně už skoro taky dobrodruh, že?"
Drow po našem boku má dost duchapřítomnosti, aby potlačovaný smích zamaskoval kašlem. Glom má totiž stále nabitou kuši.

"Co se stalo? Narazila jsi na ty drowy, které před tím Glom tak hezky zvládla?" zeptám se Hadešadah a mrknu na ní, "Byli taky pod vlivem očarování nág? Říkali něco?"¨
Chvíli přemýšlím, že bych se pokusil jejich očarování zlomit - třeba by se mi to s elfy povedlo lépe než s duergarem - ale nakonec se rozhodnu neriskovat. Tito měli podle všeho rozkazy hlídat celou oblast a jsou tedy agresivnější.

Nakonec pomohu Hadešadah naložit si svázaného duergara na záda a opatrně obejdeme kouli temnoty po jejím okraji. Zamíříme k tůňi s rybami, o které nám řekl Xirk.
"Hmm, tak elfí čarování jsem už jakž takž zvládla," přemýšlí Glom cestou, "Tahleta temnogula by se taky šikla. Super věc, když jeden zdrhá..."
"Souhlasím, užitečná věcička," pousměje se Xirk, který má zatím stejnou cestu.

PJ? Hadešadah?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi, Hadešadah,

obejdete velkou kouli temnoty a dojdete až k místu, kde je na jihu jeskyně s trochu čistší vodou. Hladina se občas zavlní, jak jí prořízne ploutev malé rybky.

Tůňka
Tůňka

Zde je možné si nalovit trochu JÍDLA, pokud popíšete, jak to děláte.

Také je odsud vidět na sveru chrám, ve kterém strašila Joastal. Jeho stěny jsou ale temné a není tam ani stopy po její přítomnosti. Zdá se, že konečně nalezla klidu.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Pohled na ztemnělý chrám mě potěší. Hadí lid nemá zrovna dobrou pověst, ale vytržení z Velkého koloběhu bych nikomu nepřál. Ještě teď se při vzpomínce na uvězněnou duši otřesu a to jsem byl celou dobu co možná nejdál...

Starostlivě se podívám na Glom, jestli v ní pohled na chrám vyvolá podobnou reakci. Na obličeji mi přistane její svršek, zatímco goblinka se jen v bederní roušce vrhne do mělké tůňky. "Vi-ídlo!" zapiští, "Hadšadahstájl!"

Tůňka chvíli vypadá, že rybky byly piraně, ale je to Glom, kdo 'vaří' vodu. Po chvíli vylétne do mělkého bahna několik málo rybek. Pokrčím rameny a nabodnu je na šíp.

"Víš, že jsme mohli pár těch rybek prostě střelit, že?" podotknu.
"Fove fme mofli?" odpoví Glom s rybkou v zubech.

Nechám goblinku její zábavě, relativně čistá voda jí ostatně prospěje. Snažím se však soustředit myšlenky jiným směrem. Kterýmkoli. Polonahá goblinka cachtající se v tůni není vzpomínka, kterou bych si chtěl z Kobek šíleného mága odnést.

Myšlenky se mi stočí zpět k očarovaným drowů a duergarovi, kterého táhne Sadah na zádech. A k holi, kterou jsme našli. Poznání mě udeří náhle jaho další z rybek, kterou po mě Glom hodí. Až skoro zadoufám, že se mýlím.

"Eh... Hadešadah, mohl... mohl bych si na chvíli půjčit tu Hůl?" řeknu zamyšleně, ale pak s úsměvem dodám na odlehčení, " Slibuji že svým tábornickým 'úkolům' nezkusím uniknout."

Vezmu hadí Hůl poslušnosti a zlehka se jí dotknu hlavy duergara, kterého Hadešadah na chvíli odložila.
"Agorro, slyš slova držitele hole. Poroučím ti, aby ses probudil a choval se tak, jako by na tebe žádné kouzlo nepůsobilo. Splň vůli nositele Hole!"

Rybek si nachytíme jen jeden příděl, spíše na zpestření, případně další pro Hadešadah.
PJ? Poslouchá duergar toho, kdo drží hůl? Ale mu dít příkaz, aby přestal? :-)
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi, Hadešadah,

duergarovi se rozšíří zorničky, přestane tupě zírat a vyčerpaně padne na kolena na kraj tůně. Nedbá na glom a začne si omývat tvář a vous a taky pít.

Když konečně přestane, otočí se a s nedůvěrou se na vás podívá. Je vidět, jak s ním mávají protichůdné pocity - na jednu stranu vštěpená nenávist k rasám z povrchu, na druhou stranu vděčnost za záchranu.

"Já ... Thurbid .... kde to vlastně jsem? Co je s nagami? Nepotkali jste mého strýce? Nezabili jste ho? Co se mnou teď uděláte."

Pohledem těká sem a tam, jako by hledal něco, co se dá použít jako zbraň, ale krom pár menších kamenů nebo stébel pozdemního rákosu se kolem nic nenachází. Z otázek to vypadá, že si moc neuvědomuje, co se kolem dělo, když byl mimo.

"Zabít jste mohli mnohem snáze když jsem byl očarovaný. Takže mě necháte jít? Ale když mi nedáte žádnou zbraň na cestu, je to jako kdybyste mě zabili...." pokračuje dál roztěkaně.

Co uděláte dál?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Jen klid," řeknu duergarovi, "My z povrchu málokdy zabíjíme a už vůbec ne ty, kteří neútočí jako první."
"To je takovej hloupej zvyk," podotkne Glom, která se zase oblékne.
"Navíc máme s královnou Skellou dobré vztahy - pomáháme jí a ona nás na oplátku nechává využít tu a tam své síně či směnit nějaké zboží. A ano, nágy jsou mrtvé, spolu s mými společnicemi se nám je podařilo zničit. Nadobro. A teď, když jsme konečně přišlo na to, jak zlomit jejich kouzlo, jsi volný."

Podám Agorrovi jeho cepín. Oštěpy si ale ponechám.

"Tvůj strýc ale žel bohyním tolik štěstí neměl. Je mrtev. Jeho tělo najdeš na římse v nejzápadnější chodbě na sever. Ale dej pozor, pod římsou stále číhají rostlinné stvůry, které se staly jeho zhoubou.
Navrhuji ti se vrátit za královnou Skellou a teprve s dalšími duergary se vypravit pro jeho ostatky, abys svému strýci dopřál řádný pohřeb, který si zaslouží."

Podám mu Thorbidův denní a váček naditý stříbrem.

4 cennosti jak jsme se nakonec s Hadešadah dohodli.

"Tohle je jeho pozůstalost. Není celá, my... totiž..."
"...něco jsem si strhli jako odměnu za tvoji záchranu a vůbec " řekne Glom, "Jako trpaslík a navíc temňák to určitě chápeš."
"Ano, tak.," kývnu, "Ehm, pokud ti mohu radit, zůstaň s královnou. Potřebuje muže a až se jejich řady rozrostou, určitě vyšle i průzkumníky do přilehlých pater. Pokud tě tato zkušenost neodradila do hledání zdejších pokladů, můžeš se k nim později připojit. Ale na vlastní pěst to raději nezkoušej."

Duergar se naposledy mírně zmateně rozhlédne. Jeho tvář je zamračená přemýšlením a možná i zármutkem ze smrti jeho strýce. Po krátkém rozloučení zamíří na západ, zřejmě se nás rád co nejdříve zbaví.

"Tak já abych taky pomalu šel..." nadhodí drow, který se raději držel v pozadí.
"Ty ještě chvíli vydrž," usměji se na něj, "Nechci abys šel tomu duergarovi v zádech... pro bezpečí vás obou. Navíc... teď když vím, že ta hůl funguje... nechci tě tu nechat pobíhat bez košile. Mimochodem, pověz mi... vím, že jsi tu jako verbíř, ale pořád jsi i žoldnéř, ne? Vážně je tvá věrnost na prodej? A nevykládají si Bregan D'aerthe své závazky náhodou tak trochu po... drowsku?
Ptám se, protože kdybys měl zájem vydělat si před cestou nějaké stříbro, možná bych ti mohl sehnat nějakou práci pro... Azrokovu Legii."

Pálím své držení z Odhadu osoby: "Co postava opravdu cítí?" Zajímá mě, jestli by měl skutečný zájem a nevzal tu práci jen na oko. (Nutit ho nebudu, jen mě napadlo, že by se nemusel chtít vracet prakticky s holou... zády).

Mezitím se vrátíme kousek zpátky ke kopuli temnoty. Zesílím světlo lucerny a pomocí okenic ho nasměruji v silném paprsku vpřed do středu temnoty.
Glom se chvíli přehrabuje v torně a nakonec vytáhne malou rezavou svítilnů, která slabě září magickým světlem. Zamává s ní před sebou na okraji temnoty.
"A-há!"

PJ? Stačí to na zrušení temnoty? Co Xirk, jak se tváří na nabídku práce? Rozloučil se nějak duergar?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
Halaster Černoplášť
Příspěvky: 2943
Registrován: 3. 2. 2019, 19:36

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Halaster Černoplášť »

Cilapi,

duergar poděkuje a dokonce to vypadá, že je vděčný, že jste mu nechali po strýci alespoň něco. "Službu u královny zvážím," naznačí, že si radu bere k srdci. Pak zmizí k severozápadu.


Když se později v rozhovoru s drowem zeptáš na způsob, jakým Bregan D'aerthe dodržuje své závazky, v drowově tvář se odrazí povzdech.

"Nejen, že jsme se zřekli matriarchátu, zřekli jsme se i drowích způsobů. Žoldáci z Bregan D'aerthe dodržují smlouvy, ke kterým se zaváží. Myslel jsem si že naše kupmanie je v tomhle směru po Ztraceném pobřeží už dost slavná a nebudu muset s takovým předsudkem stále bojovat.

Ale chápu tě - mám fialovou kůži - a to prostě musí znamenat, že jsem podrazák a šmejd. Dodržování dohod je jen pro elfí bělochy."

Drow se urazil, vzal tvůj dotaz jako rasistickou urážku.

Když se ale objeví naděje, že by mohl přeci jen alespoň něco vydělat, urážku polkne. "Můžeš to zkusit - dát mi práci a přesvědčit se sám. Ale víc, než můj slib, nedostaneš. A budu chtít zaplatit předem, mám svojí hrdost. Neohnul jsem se před nágami, neohnu se ani před tebou."

Zaplatíš mu něco a dáš mu nějakou práci?

O chvíli později začne vaše světlo rozpouštět kouli temnoty. Než se tak ale stane úplně, Xirk se pokusí vás zastavit.

"Určitě je to dobrý nápad? Tihle dva nejsou z Bregan D'aerthe. Patří k rodu Freth. Nebylo by lepší je tu nechat prostě stát? Jde-li ti o to, aby získali svobodu, jsem si jist, že kouzlo hole časem vyprší a oni budou moct odejít. A vyhneme se tak zbytečnému konfliktu - pokud tedy chápu že to je to, o co vám běží ...?"

Světlo kouli opravdu ruší. Dokončíte to? Nebo dáte na Xirkovu radu? A co uděláte s drowy, kteří se okamžitě, jak si uvědomí vaši přítomnost, pokusí vás pod vlivem kouzla chytit?
Postup Kobkami: Obrázek
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

"Z toho si nic nedělej," chlácholí Glom drowa, "To já s ním mám jako goblinka furt..."
"Eh, já... " zarazím se, "Nejsem zdejší. Do Šepotajícího hvozdu mnoho pověstí nedolehne, natož aby se dostalo až k mým uším, a ta o žoldácích z Bregan D'aerthe k nim patří... Tady, jako omluvu si vezmi oštěpy toho duergara. Také bys měl mít zbraň, až odejdeš."

Pak si zamnu ucho.

"Vlastně nevím přesně, co bych po tobě chtěl. Záleží na vojvodovi, co bude třeba. Hádám, že by se mu hodil nějaký špeh v Lebečném přístavu. Jeho hobgobliny tam každý pozná a gobři jsou na něco takového příliš tupí - eh, nebylo to ode mě zase to...?"
"Ne," mávne Glom prackou, "Gobři sou tupý hovada. To ví každej..."
"Dobrá...," pokračuji váhavě, "Zkrátka bys předstoupil před vojvodu a řekl mu, že tě posílá velvyslanec Cilapi. Vojvoda s drowy bojoval, ale když mu řekneš... hmm, že jsi z Bregan D'aerthe, a že s nimi tudíž nemáš nic společného... a... ano, že v civilizovaném městském státě, jakým je Hlubina tam nahoře, je elf prostě elf bez ohledu na barvu kůže... mohl tě přijmout do svého žoldu. Po pravdě mu přiznáš, kolik jsem za tvé služby již zaplatil a dle obtížnosti jeho úkolu se dohodnete, zda ti něco ještě přidá či ne. Tak."

Kývnu pro sebe a pokračuji v rozpouštění temnoty.
"Jen klid. U rodu Freth mám pří- chci říci - známého. Navíc máme v úmyslu projít právě přes území tohoto rodu. Ti dva se tak budou hodit." Než temnota nadobro zmizí, udělám na jejím okraji čáru koncem hadí hole a všichni kus poodstoupíme.

"Hle, světlo vítězí nad temnotou," křiknu na drowa s drowkou, když se konečně objeví. Kvůli kouzlu ticha mě stejně neslyší, ale cítím se tak líp. Malátně se rozeběhnou k nám.

Jakmile překročí značku, kterou jsem udělal, strčím jim do cesty hlavici s hady Hole poslušnosti a zvolám: "Stát!"
"Držitel hole vám přikazuje zanechat vaší hlídky. Tak, správně...," ukážu holí na náhle zkoprnělého drowa, "A teď - držitel hole říká sundat zbroj a odepnout opasek s mečem..."

Usměji se na Xirka: "Bude ti to jako záloha stačit - řekněme že přidám i nějaké stříbro na počáteční výdaje - nebo chceš i jeho kuši?"

PJ? Funguje hůl na drowy tak, jak doufám? A co Xirk? Nabízím drowí zbroj, meč, hodnotu 1 cennosti ve stříbře a případně i kuši jako zálohu či rovnou platbu za službu, kterou ho pověří Azrok. Přijme to?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od MarkyParky »

Cilapi,

jsou dva ... a zdaleka ne tak otřesení jako Agorra. Vyhodnoť si NAVZDORY NEBEZPEČÍ, hoď+CHA.
Uživatelský avatar
Cilapi Márameldon
Příspěvky: 789
Registrován: 28. 2. 2019, 20:48

Re: [HRA] 8. patro - Kluzká bažina

Příspěvek od Cilapi Márameldon »

Možná jsem se neměl otáčet na Xirka, protože drow s rukou na sponě opasku zaváhá.

"No tak! Cilapi říká: 'Dolů s tím!" "

Cilapi:2D6+1 → 8(3 +4 + 1)#CHA (Navzdory nebezpečí)
PJ?
"Omlouvám se, ale nebylo by vhodnější místo 'tohoto' výrazu říkat raději třeba 'mocně'?"

Mladý elf s odhodlanou tváří, upřímným pohledem a srdcem na pravém místě.
Prostou šedivou šupinovou zbroj kryje působivě ušitý plášť ze sovodvěda.
Je stále slabě cítit po konvalinkách.
Odpovědět

Zpět na „[SvětDračáku] {PbP} Kobky Šíleného mága“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů